Jesu li laptopi skuplji nego ikad prije zbog covid

poruka: 5
|
čitano: 1.534
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Jesu li laptopi skuplji nego ikad prije zbog covid

Nije šala

 

Kupio sam u 12mj 2019, prije 1 god dana sebi laptop i u 2mj 2020 godine laptop curi.

 

Isti laptop i moj i njezin, po 400-700kn skuplji, a niti na Nabavi nema tih modela jeftinije nego što smo mi platili nego skuplje.

Kažem to frendu, koji je uzeo svoj HP prije 2god, pogleda i bilo koji hp u rangu njegovoj je 200-500kn skuplji.

 

Nisam nigdje ništa čitao o tome, ali očito je da su svi laptopi odjednom skuplji.

 

Ima li negdje neki info više o tome ili?

 

P.S

 

Evo idem baš gledat bilo koji laptop, biram 8gb rama da ima i ssd disk i recimo ryzen 3 i pogledam cijene, u prosjeku 15% iznad onih od prije 6-8 mj. Kako to je moguće? Zbog covida očito.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.11.2020 8:42 (crocro23).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jesu li laptopi skuplji nego ikad prije zbog c

Ja bih rekao da počinje vrijeme dizanja cijena jer nam polako dolazi Black Friday. Da odjednom dignu cijenu i spuste na istu, te napišu popust, bilo bi čudno.

11 godina
offline
Re: Jesu li laptopi skuplji nego ikad prije zbog c

Mislim da je prije zbog nestašice ryzen procesora jer TMSC mora naštampati sve procesore i za konzole i za nove grafičke i za laptope...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Jesu li laptopi skuplji nego ikad prije zbog c

imaš na nabavi povijest najniže cijene za sve proizvode. koliko vidim za prve najpopularnije laptope ne iskače ništa pretjerano čudno.

13 godina
offline
Re: Jesu li laptopi skuplji nego ikad prije zbog c
OwlEye kaže...

imaš na nabavi povijest najniže cijene za sve proizvode. koliko vidim za prve najpopularnije laptope ne iskače ništa pretjerano čudno.

 Nisam tako gledao idem baš pogledat.

 

Rekao si da ne iskače, ali dali su laptopi bili povoljniji ili su svi noviji modeli veće cijena nego prošlogodišnji to je pitanje.

Mislim rijetko kada drže model laptopa star 2-3 god.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice