Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.262.604
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Tipkalo kaže...

Pozdrav, 

 

......

Ako nisi, budi svjestan TGP-a prijenosnika.

TGP = Total graphics power

 

RTX 3060 u prijenosniku nije ista kao i ona u stolnom računalu.

Od svih ovih koje si naveo da ih razmatraš ja mislim da nijedan nema tu (laptop) RTX 3060 na njenoj najvećoj snazi koja je 130W.

Jedini prijenosnici za koje znam da su lako dostupni u hrvatskoj, a da imaju GPU na punoj snazi su Lenovo Legion-i.

I jos jaaako bitna stvar je MUX switch.
Novi Asus TUF je vrh ali proslogodisnji je sranje i nema mux switch.
Isto je i sa MSI katanom, nju treba izbjegavati kako god.

10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Beo kaže...

Ako su jako dobri popusti isplati se i sada uzeti. Ne cekati seriju 4xxx. Je da je serija 4xxx jako dobra i mogla bi biti cudo za laptope, ja sam uspio uhvatiti asus strix g17 za 1250€ a vidim bez popust svih je 2500€. Pa kada se tako nesto zalomi zasto ne uzeti :)

 

Edit zaboravio sam citirati :D

 I kakav ti je laptop ja baš njega snimam u SD po 1530 eura ali na R1.

https://www.sancta-domenica.hr/laptop-asus-rog-strix-g17-g713rm-kh093-17-r7-16-512-rtx3060.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 12:25 (torente 35).
10 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
zelenapaprika kaže...
markec997 kaže...

ma sada ce biti i još više tih akcija.. to su proslogodisnji modeli, dolaze modeli iz 2023. sa rtx 4000 serijom kroz mjesec dana(u HRV malo duze vjerojatno) rjesavat ce se stocka uskoro..

 Naši trgovci nisu tako ažurni i aktivni da bi se rješavali zaliha s velikim popustima (još uvijek se prodaju modeli s RTX 1650). Mogli smo svi vidjeti laptope starijih generacija kako se dugo, dugo prodaju kod nas. Iskreno, meni to nije probem jer nemam namjeru kupiti top model jer si ga ne mogu privatno priuštiti (npr. neki ASUS iz 2023. s RTX 4090 i sl.) jer su cijene otišle u nebo, a ja, srećom, nisam baš tako zahtjevan. Pa ću gledati akcije, kojih će sigurno biti i priuštiti si nešto što mogu platiti i s čime ću biti zadovoljan duže vrijeme. Neki proizvođači laptopa pojedine modele s CES-a neće tako skoro pustiti u prodaju, tako će se netko trebati načekati da se takvi modeli pojave, a pogotovo kod nas.

 

Primjer starog modela za 7600-8000 kuna:

Acer Nitro 5 AN515-57, NH.QEKEX.003, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, Free Dos, laptop Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, SSD 512GB, NVIDIA GeForce RTX1650

 

 

Nekomu će itekako biti dovoljan.

 

 Sramotna praksa nasih trgovaca, evo na Lenovo USA laptop s i5-12500H/ RTX 3060 na popustu 8500 kn a na Ekupi 12500 kn i jos daju 20% popusta na samo jedan dan

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
torente 35 kaže...
Beo kaže...

Ako su jako dobri popusti isplati se i sada uzeti. Ne cekati seriju 4xxx. Je da je serija 4xxx jako dobra i mogla bi biti cudo za laptope, ja sam uspio uhvatiti asus strix g17 za 1250€ a vidim bez popust svih je 2500€. Pa kada se tako nesto zalomi zasto ne uzeti :)

 

Edit zaboravio sam citirati :D

 I kakav ti je laptop ja baš njega snimam u SD po 1530 eura ali na R1.

https://www.sancta-domenica.hr/checkout/cart/

Prezadovoljan sam. Prije njega sam bio uzeo MSI GP76 Vector i vratio. MSI je bio abnormalno glasan.
Asus je sto se tice hladenja i glasnoce ventova daleko bolji. Ventovi se upale samo kada upalim igricu ili nesto zahtjevnije, inace se ne pale i necujan je.
Sto se tice performansi (6900hx, 3070ti) je stvarno wow. Sve na max bez problema plus jos je i 2k ekran.
MSI je bio isti ali je imao intelov CPU i nije bilo neke razlike u performansama. Cisto nenormalna buka od MSI koja se i kroz slusalice cula.

 

Ovog sa R7 i 3060 bi uzeo isti tren, ne bi ni razmisljao. Po meni uz Lenovo najbolja kupnja. I sa 1080p ce vjerovatno bolje vrtiti nego moj sa 3070ti zbog 2k.

 

Btw i ne znam da li to vrijedi za sve Asusove laptope, ali ja sam uz svog dobio i 6 mj Xbox Ultimate Pass. Samo ti javi na windowsima nakon par dana kada koristis laptop.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 12:45 (Beo).
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
HARDWELLGO kaže...
zelenapaprika kaže...
markec997 kaže...

ma sada ce biti i još više tih akcija.. to su proslogodisnji modeli, dolaze modeli iz 2023. sa rtx 4000 serijom kroz mjesec dana(u HRV malo duze vjerojatno) rjesavat ce se stocka uskoro..

 Naši trgovci nisu tako ažurni i aktivni da bi se rješavali zaliha s velikim popustima (još uvijek se prodaju modeli s RTX 1650). Mogli smo svi vidjeti laptope starijih generacija kako se dugo, dugo prodaju kod nas. Iskreno, meni to nije probem jer nemam namjeru kupiti top model jer si ga ne mogu privatno priuštiti (npr. neki ASUS iz 2023. s RTX 4090 i sl.) jer su cijene otišle u nebo, a ja, srećom, nisam baš tako zahtjevan. Pa ću gledati akcije, kojih će sigurno biti i priuštiti si nešto što mogu platiti i s čime ću biti zadovoljan duže vrijeme. Neki proizvođači laptopa pojedine modele s CES-a neće tako skoro pustiti u prodaju, tako će se netko trebati načekati da se takvi modeli pojave, a pogotovo kod nas.

 

Primjer starog modela za 7600-8000 kuna:

Acer Nitro 5 AN515-57, NH.QEKEX.003, 15,6 FHD IPS 144Hz, Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650, Free Dos, laptop Intel Core i7 11800H, 16GB RAM, SSD 512GB, NVIDIA GeForce RTX1650

 

 

Nekomu će itekako biti dovoljan.

 

 Sramotna praksa nasih trgovaca, evo na Lenovo USA laptop s i5-12500H/ RTX 3060 na popustu 8500 kn a na Ekupi 12500 kn i jos daju 20% popusta na samo jedan dan

 Je, sramotna je. Pisao sam na ovom forumu i pričao frendovima što sam ciljao kupiti tamo 2020. / 2021. Pa sam gledao cijene pred Božić u Americi i vidio da je razlika u cijeni istog modela kojeg sam gledao tamo i u Hrvatskoj ogromna. To su sve carine, porezi, marže... Ako se laptop ne može kupiti u inozemstvu, onda treba čekati ovdje neki dobar popust ili više njih na hrpi. Tako nam je, kako nam je. Nažalost. Ljudi se šokiraju kada im kažem cijene nekih modela. Valjda nisu pratili situaciju s cijenama uopće, pa im je sada sve šok.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Ja sam gledao dosta cijene vani i tu i zaključio da nas dobro deru.

Uspio sam početkom 12 mjeseca kupiti lenovo ideapad gaming 3 s 165hz najačim ekranom 98%srgb prikaz boja što mi je bitno. Ryzen 5800h 16gb rama I nvidia 3050, 512gb ssd. Laptop je bio tvornički refurbished od Lenova s 2 god garancije. Cijena 6000kn. Kako je došao ekran je šteka pa sam ga poslao na servis tamo su promijenili matičnu i ekran sad radi ok. Na ekupi i ostali takve specifikacije s lošijim ekranom su po 8000kn plus. Vani je takav laptop 700-800 dolara...

Igram wot i warthunder i to vrti na balanced modu na 100 fpsa...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2023 6:36 (trubilo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Beo kaže...

I jos jaaako bitna stvar je MUX switch.

Odlična stvar koju moj laptop nema, ali ima burazov. Prošle godine kad sam kupovao G17 htio sam s MUX switch, ali su cijene bile preko €2500 što nisam bio spreman plaćati.

Beo kaže...

Ako su jako dobri popusti isplati se i sada uzeti. Ne cekati seriju 4xxx. Je da je serija 4xxx jako dobra i mogla bi biti cudo za laptope, ja sam uspio uhvatiti asus strix g17 za 1250€ a vidim bez popust svih je 2500€. Pa kada se tako nesto zalomi zasto ne uzeti :)

Bitna stavka napisati da je s popustom + na firmu, zato i je cijena tako brutalna. Ja sam kao privatna osoba kupio oba G17 rabljena za ipak nešto više novaca (moj godinu dana bio star, a burazov nov zapakiran).

Beo kaže...

Btw i ne znam da li to vrijedi za sve Asusove laptope, ali ja sam uz svog dobio i 6 mj Xbox Ultimate Pass. Samo ti javi na windowsima nakon par dana kada koristis laptop.

Vjerujem da se mora biti ulogiran s M$ accountom da bi to vrijedilo.

zelenapaprika kaže...
HARDWELLGO kaže...

 Sramotna praksa nasih trgovaca, evo na Lenovo USA laptop s i5-12500H/ RTX 3060 na popustu 8500 kn a na Ekupi 12500 kn i jos daju 20% popusta na samo jedan dan

 Je, sramotna je. Pisao sam na ovom forumu i pričao frendovima što sam ciljao kupiti tamo 2020. / 2021. Pa sam gledao cijene pred Božić u Americi i vidio da je razlika u cijeni istog modela kojeg sam gledao tamo i u Hrvatskoj ogromna. To su sve carine, porezi, marže...  Valjda nisu pratili situaciju s cijenama uopće, pa im je sada sve šok.

Prekinite smarati s USA cijenama vs HR (EU). Šta bi ja trebao sada vama usporedbe raditi korejske/philippinske/kineske cijene s Hrvatskim? Pratite oglase jer tu i tamo na njuškalu dođu vrhunski laptopi po odličnim cjenama.

trubilo kaže...
Ja sam gledao dosta cijene vani i tu i zaključio da nas dobro deru.

Dati ću ti savjet: odeš raditi van i lijepo si guštaš u shoppingu, kao i ja sam :)

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2023 10:01 (Najbrži).
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
Najbrži kaže...

Prekinite smarati s USA cijenama vs HR (EU). Šta bi ja trebao sada vama usporedbe raditi korejske/philippinske/kineske cijene s Hrvatskim? Pratite oglase jer tu i tamo na njuškalu dođu vrhunski laptopi po odličnim cjenama.

 Ne znam što znači - smarati. Na Hrvatskom jezičnom portalu takve riječi nema. Je li to neki cajkaški izraz?

 

Treba uspoređivati. Jer su kod nas cijene visoke. Bile su i prije ove famozne inflacije.

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
zelenapaprika kaže...

Treba uspoređivati. Jer su kod nas cijene visoke. Bile su i prije ove famozne inflacije.

 Treba uspoređivati cijene na našem odnosno EU tržištu, a ne na drugom kontinentu. Plus prikazane US cijene su bez poreza, isto kao da uzimate kod nas na firmu te probajte tada usporediti cijene.

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

prosječni salex tax u americi je 7%, 10 maksimum

 

kada vidite njihovu prodajni cijenu ona je bez poreza, na nju dodajte 25% hrvatski pdv i to treba biti cijena u hr

 

priče da je kod nas dodatno skuplje zbog marži i logistike je bullshit koji samo debili puše, marža postoji u svakoj državi, kaj best buy nema maržu pa zato prodaje laptope jeftinije od sancta domenice? kako da ne

 

a logistični troškovi iz kine gdje se većina laptopa računala mobitela i svega ostalog proizvodi su vrlo vjerojatno na relativno sličnim razinama za europu i ameriku

 

fascinantno je kako npr iphone 13 mini prilikom izlaska u sd košta 6200kn, a kada je prestavljena serija 14 isti taj 13 mini je odjednom 6700kn. 13 klasični isto poskupio pa danas košta više od 900€ kad je "akcija". u normalnim državama svijeta prošla generacija uređaja pojeftini kada nova izađe, samo u hr poskupi. da ne pričamo o ostatku game. to je samo primjer kako su hr dućani prokleti i bezobrazni. doduše javlja se sličan problem i u ostatku europe (amerika ne jer oni sviraju dok ostatak svijeta pleše), ali nije toliko drastično kao u prelijepoj našoj

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
Najbrži kaže...
zelenapaprika kaže...

Treba uspoređivati. Jer su kod nas cijene visoke. Bile su i prije ove famozne inflacije.

 Treba uspoređivati cijene na našem odnosno EU tržištu, a ne na drugom kontinentu. Plus prikazane US cijene su bez poreza, isto kao da uzimate kod nas na firmu te probajte tada usporediti cijene.

 I dalje su niže. Nemojmo se zavaravati. Jedno vrijeme (ima tome barem 10 godina) naručivao sam neke kompomente iz SAD-a i carina kod nas je bila 10%, pa su to još došli troškovi obrade pošiljke u pošti i na sve je to naplaćen PDV. I dalje mi je bilo jeftinije nego kupiti kod nas. Čak se se odvažio kupiti poklon članu familije na taj način. Odvažio, jer da nije radilo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2023 12:03 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
Hacker002 kaže...

prosječni salex tax u americi je 7%, 10 maksimum

 

kada vidite njihovu prodajni cijenu ona je bez poreza, na nju dodajte 25% hrvatski pdv i to treba biti cijena u hr

 

priče da je kod nas dodatno skuplje zbog marži i logistike je bullshit koji samo debili puše, marža postoji u svakoj državi, kaj best buy nema maržu pa zato prodaje laptope jeftinije od sancta domenice? kako da ne

 

a logistični troškovi iz kine gdje se većina laptopa računala mobitela i svega ostalog proizvodi su vrlo vjerojatno na relativno sličnim razinama za europu i ameriku

 

fascinantno je kako npr iphone 13 mini prilikom izlaska u sd košta 6200kn, a kada je prestavljena serija 14 isti taj 13 mini je odjednom 6700kn. 13 klasični isto poskupio pa danas košta više od 900€ kad je "akcija". u normalnim državama svijeta prošla generacija uređaja pojeftini kada nova izađe, samo u hr poskupi. da ne pričamo o ostatku game. to je samo primjer kako su hr dućani prokleti i bezobrazni. doduše javlja se sličan problem i u ostatku europe (amerika ne jer oni sviraju dok ostatak svijeta pleše), ali nije toliko drastično kao u prelijepoj našoj

 Gledam cijene jednog modela mobitela već duže od godine dana. Zbog inflacije je cijena otišla gore. Međutim, cijena je više manje stalna, bez popusta ju još dignu, pa su tu popusti koji ju spuste vječno na sličnu cijenu (popust 5, 10, 20%). Tko konstantno prati cijene elektronike koja ga zanima, zna kako se kreću cijene. Tu i tamo se povežu neki popusti, pa čovjek prođe bolje. Ali su generalno cijene gejming laptopa (to je tema) otišle jako gore. I onda je logično gledati gdje su niže i pitati se kako oni mogu, a mi ne.

16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

330 milijuna ljudi ima u USA, u HR ima 1% toga. Misliš da je ista cijena kada praviš proizvod za 330 milijuna ljudi i za 3? Oni su svjetska velesila po kojoj se ravna cijeli svijet, HR je nebitna država za koju 700km od granice gotovo nitko ni ne zna. Tako mogu, vrlo jednostavno.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
Hacker002 kaže...

330 milijuna ljudi ima u USA, u HR ima 1% toga. Misliš da je ista cijena kada praviš proizvod za 330 milijuna ljudi i za 3? Oni su svjetska velesila po kojoj se ravna cijeli svijet, HR je nebitna država za koju 700km od granice gotovo nitko ni ne zna. Tako mogu, vrlo jednostavno.

Možda je tebi nebitna, meni nije. Ne znači da mi moramo plaćati baš sve više od drugih.

 

EDIT: Mi koji živimo u Hrvatskoj znamo kako nas se guli. Desetljećima. I maltene smo od rođenja usmjereni na inozemna tržišta, od hrane i odjeće, pa do svega ostalog.Pa sam vrlo jednostavno smanjio trošenje na ono najnužnije, kao i milijuni drugih ljudi po svijetu. To trgovci najviše i najbrže osjete. Kada budem na putu negdje vani i uočim neku dobru priliku, kupit ću laptop drugdje, a ne u Hrvatskoj. Isto vrijedi za još niz proizvoda.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2023 17:18 (zelenapaprika).
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
zelenapaprika kaže...
Hacker002 kaže...

330 milijuna ljudi ima u USA, u HR ima 1% toga. Misliš da je ista cijena kada praviš proizvod za 330 milijuna ljudi i za 3? Oni su svjetska velesila po kojoj se ravna cijeli svijet, HR je nebitna država za koju 700km od granice gotovo nitko ni ne zna. Tako mogu, vrlo jednostavno.

Možda je tebi nebitna, meni nije. Ne znači da mi moramo plaćati baš sve više od drugih.

 

 

 

 

U ovom slučaju nije u pitanju samo poskupljenje, ima tu materijala za preko nekoliko odijela 

Ja sam prije šesnaest godina želio uzeti jedan IBM ThinkPad, čini mi se R verziju, skup kao padavica, jer sam se po potrebama, performansama i dizajnom zalijepio za njega, i onda dođem u jedan Hrvatski IT dućan sa svojom idejom, gdje su me tupo glupo gledali bez daha, tko sam ja uopće i ispod kojeg kamena se izvukao kada tražim takvo nešto. 

Odjebavanja su bila tolika i toliko duga, pa potpitanja u stilu ”što će to meni”, pa valjda da cijepam drva ma njenu, recimo! 

Kada me netko pita kako su gadgeti u USA toliko jeftiniji, ja kažem kako ima preko nekoliko razloga, od cijene bez poreza (ma kakav on bio u kojoj državi SADa), od minirno malog tržišta pa sve do preko pohlepe onoga koji ga ipak nekako dobavi u ovu malu državicu. 

U mojem slučaju sam poslao bratu po oružju da mi sve uzme u Deutschland, cijena skorom 15% niža za osnovni gadget, mukte imao za avion i deset dana u De! 

ATJ Lučko
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
ATJLučko kaže...
 pa sve do preko pohlepe onoga koji ga ipak nekako dobavi u ovu malu državicu. 

 

U mojem slučaju sam poslao bratu po oružju da mi sve uzme u Deutschland, cijena skorom 15% niža za osnovni gadget, mukte imao za avion i deset dana u De! 

 

Kao što sam napisao, kada me put nanese van, a hoće, gledat ću što mi prvo treba i kupit ću to vani.

 

 

4 godine
offline
Gaming Laptopi

https://www.mall.hr/prijenosna-racunala/lenovo-legion-5-pro-amd-ryzen-7-5800h-40-64-cm-16-wqxga-16-gb-1-tb-rtx-3070-w11h-siva-82jq00xmsc

 

Legion 5 Pro RTX 3070 5800H, 12.5k kuna.. zadnji komad na mall.hr.. po meni odlična ponuda trenutno s obzirom da 6800h i nova AMD cpu serija nisu nista brzi u gejmingu od ove a skuplji su bar 4k kuna..

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Gaming Laptopi

Ma izgleda da će ASUS postati novi legion. Ima sve kao i legion a dosta jeftiniji za sada.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gaming Laptopi

BTW ekipa koji imate Asus gaming laptope sa RTX karticama - da li cujete coil whine kada je graficka pod loadom (igre i sl.)?

Citao sam po netu i vidio na nekoliko mjesta da se ekipa zali na coil whine.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 9:28 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gaming Laptopi

Sve to stoji ali i dalje mislim da su im popusti jadni. Proslogodisnji modeli bi trebali biti 20-30% na popustu a ova akcija sto je bila na ekupi je teski smijeh.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
HARDWELLGO kaže...

Sve to stoji ali i dalje mislim da su im popusti jadni. Proslogodisnji modeli bi trebali biti 20-30% na popustu a ova akcija sto je bila na ekupi je teski smijeh.

 ASUS ROG Strix R7-4800H, 16GB, 512GB, 15,6 FHD s 300Hz osvježenjem, RTX 3050 - prije točno godinu dana cca 9100 kuna, a model s SSD-om od 1TB cca 9400-9700 kuna. Sada sam sličan model (144Hz osvježenje ekrana) pronašao kod Linksa. Prošli tjedan je bio 8500 kuna, sada je 8098 kuna. 8500 kuna je koštao prije godinu dana na ekupi.hr s popustom "as iz rukava" - 500 kuna popusta za narudžbe čini mi se iznad 5000 kuna, a netko je tu na forumu dao kod kupona za popust od čak 1000 kuna, pa je u jednom trenutku koštao 8000-8100 kuna. Godinu dana kasnije, cijena de facto modela iz 2021. 8098 kuna.

 

Ne hvalim, ne kudim, samo konstatiram.

 

Pamtim cijenu modela jer me je zanimao.


EDIT: nedjelja 29.1.2023. cijena mu je vraćena na 8598 kuna. Dobar model ali je mnogima zastario. Sve su to skupe igračke.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 10:50 (zelenapaprika).
23 mjeseca
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Bok svima! Trebam preporuku za laptop koji bi se koristio za 3d modeliranje i rad uz 3d printer (i uredske poslove, manje bitno).

Super bi bilo da se ne treba ništa modificarat, treba gotov proizvod spreman za rad,

pa pretpostavljam mi potraga ide u smjeru gaming laptopa zbog specifikacija.

 

Tu trebam savjet iskusnijih, pretty please!

Budget - granica okvirno oko 2000€. Dobila sam preporuku za ovaj model Lenovo Legion pa ću cijenit ako netko ima iskustva s istim. Hvala! :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Mauro kaže...

BTW ekipa koji imate Asus gaming laptope sa RTX karticama - da li cujete coil whine kada je graficka pod loadom

 Nope, x2

LOL: Crobrother
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
greathander kaže...

Isti kao moj sa jačim CPU 5900HX>5800H + ima WQHD (2560x1440) dok je moj FHD. Napomena da nema MUX switch te da je to 2021 model, a za drivere već imam službenu stranicu u bookmark. Pokušaj se još malo protegnuti i kupiti G713RW-LL108W B-Ware odnosno rabljeni (probaj im svakako poslati upit da bi kupio taj laptop za €1600~1650 te APP - ako prođe - prođe).

LOL: Crobrother
5 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Molim preporuku za best buy gaming laptop do oko cca 2000e

Trazi se nesto od 17" po mogucnosti

 

Ima li sto od lenova?

Postoji li kakav Asus koji je QHD?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
moukie kaže...

Molim preporuku za best buy gaming laptop do oko cca 2000e

Trazi se nesto od 17" po mogucnosti

 

Ima li sto od lenova?

Postoji li kakav Asus koji je QHD?

 Nije li u poruci prije tvoje čovjek dao link na takvog ASUS-a?

5 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Ima sto takvo u HR i da je po mogucnosti nova gen procesora?

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
moukie kaže...

Ima sto takvo u HR i da je po mogucnosti nova gen procesora?

 Još je rano za to. CES je tek završio. Osim toga, ti će modeli koštati enormno puno i gotovo sigurno ili sigurno neće upasti u tvojih 2000 EUR-a.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2023 21:32 (zelenapaprika).
15 godina
offline
Gaming Laptopi

Sta se to dogadja sa cijenama? Da li inace poskupljuju i ostali gaming laptopi ili...

Ovaj ovdje: https://www.adm.hr/dell-g15-5515-156-fhd-120hz-ryzen-7-5800h-16gb-ssd-1tb-nvme-rtx3060-win/71919/product/

 

Dakle, tocno taj model sam u 6/2022 platio 10.300kn za jedokratno placanje i isto u ADM-u.

Sada je isti model koliko vidim 12.937kn (1717€) za jednokratno placanje. Nije bas tolika razlika mogla nastati zbog prelaska na Euro i zaokruzivanja 

 

Ocekivao bi da je nakon 7 mjeseci zapravo pojeftinio zbog novih AMD procesora i Nvidia grafickih (ok, mozda ih nema jos u ponudi, ali samo sto nisu), a ne da poskupi za 20%

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2023 10:01 (Mauro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice