Gaming Laptopi izdvojena tema

poruka: 3.629
|
čitano: 1.260.335
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Perfekcionista kaže...

Drugovi treba mi savjet jer sam prilicno laik za ovo.

 

https://www.olx.ba/artikal/35612700/lenovo-legion-y540-gtx-1650-gaming-laptop/

 

https://www.olx.ba/artikal/37944328/laptop-lenovo-l340-15irh-i5-9300h-nvidia-gtx-1050-3gb/

 

https://www.olx.ba/artikal/38238279/laptop-asus-tuf-gaming-fx505dt-bq051-8gb-ssd-512-gb/

 

Koji je od ovih najbolji laptop za gaming? Po mom nekom razumijevanju ovaj treci ali da li je bas znacajno u prednosti u odnosu na laptope sa gtx 1050 grafickom??

 Od ova tri koja si naveo Legion ti je najbolji.

8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Pozdrav,znači na ovu reklamaciju dobio sam odgovor.
Pa ja sam i miš kupio u linksu di je ispao usb. Ovo mi je 2 reklamacija za ovaj laptop. Ja sam tamo kupio i Lenovo Yoga i nemam problema sa usb-utorom.sva oprema mi je u stanju 10/10. Pa ovo je sprdnja
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Ovo je katastrofa. Za tu lovu novog i boljeg dobijes... Znaci, zaboravi na taj USB utor i uzmi neki hub i ustekaj u najbrzi utor koji imas i koristi to. Nemam bolji savjet, ali smijesni su, to stoji.

Kovačić
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
gorantallica kaže...
Pozdrav,znači na ovu reklamaciju dobio sam odgovor.
Pa ja sam i miš kupio u linksu di je ispao usb. Ovo mi je 2 reklamacija za ovaj laptop. Ja sam tamo kupio i Lenovo Yoga i nemam problema sa usb-utorom.sva oprema mi je u stanju 10/10. Pa ovo je sprdnja

 Ja ne mogu vjerovati... Koja gamad. Links mi je uvijek bio jedan od favorit shopova za kupnju, nakod ovoga sigurno mi idu na crnu listu. 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Ne znam šta da vam kažem.znači ja sam bez texta
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Gaming Laptopi
Yovitssa kaže...
gorantallica kaže...
Pozdrav,znači na ovu reklamaciju dobio sam odgovor.
Pa ja sam i miš kupio u linksu di je ispao usb. Ovo mi je 2 reklamacija za ovaj laptop. Ja sam tamo kupio i Lenovo Yoga i nemam problema sa usb-utorom.sva oprema mi je u stanju 10/10. Pa ovo je sprdnja

 Ja ne mogu vjerovati... Koja gamad. Links mi je uvijek bio jedan od favorit shopova za kupnju, nakod ovoga sigurno mi idu na crnu listu. 

 Kakve veze ima Links sa ovlaštenim distributerom i serviserom za Acer Asbisom ili M-Sanom? Links je poslao laptop na servis u asbis, ili M-san i tu njihova odgovornost prestaje, a jamstvo je odbio ovlašteni servis... Ako je Asbis, oni su poznat po trolanju i smicalicama  na temelju jamstva, zato ni ne uzimam ništa što ima veze sa njihovom distribucijom... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.6.2020 10:52 (NoDe31).
4 godine
offline
Gaming Laptopi

Nije da ih branim, ali kako misliš slomio usb port? kako se port može slomit sam od sebe?

Nisu lud da dajes 10k zbog jednog USB porta, koristi usb hub i to je to. jebes jedan port.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Nemam pojma. Ja to nisam nikada vidio.naravno jebeš usb port,ali jebeš laptop i garanciju i sve. Ali kako se odlomio/otpao nemam pojma
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Ako si blizu Slunja (Karlovca) pitaj MP racunala mozda bi ti on to mogao popravit ukoliko se isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, 

koji laptop 15'' uzeti za oko 10k kn da ima amd 4800h, 1660ti grafičku, eventualno gtx 2060, min 144hz monitor i dobro hlađenje. Baterija nevažna. 

Nešto što sam ja gledao iskače mi:

Hp omen 2020

Lenovo Legion 5

Eluktronics matrix rp-15

Koji je najbolje uzeti ili mozda nešto četvrto?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gaming Laptopi

Imam ti ja 2mj. star Acer Predator Helios 700 sa 9750h i rtx 2070 za samo 13000 ako možeš strechat buđet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Gaming Laptopi

Heh, pa traži konkretno te veličine i sa tim procesorom koji je dosta bolji od intelovog, samo što ga nema u dobrim laptopima trenutno. Taj Helios sam ti vidio i na njuškalu, preimpresivan komad hardvera, ali bome nije za svakoga (pod time ne mislim ISKLJUČIVO na cijenu) 

Što se same ponude tiče, u HR nema ništa trenutno osim 17,3" TUF A15 sa 1650ti. Bio je model od 15,6" sa 1660ti, ali je rasprodan. Srećom, jer bi se zaletio bio i kupio taj poluproizvod. 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Gaming Laptopi

ja ciljam na lenovo legion 5, 4800h + rtx 2060

samo pitaj boga kad će to doći kod nas

rtx 2060 je najavljen za drugu polovicu godine

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Ma uzeo bi helios 300 jos prije koji mjesec, ali mi je uzasan taj gamerski look. Trebam ga koristiti i u poslovne svrhe... 

5 godina
offline
Re: Gaming Laptopi
Bsq kaže...

Pozdrav, 

koji laptop 15'' uzeti za oko 10k kn da ima amd 4800h, 1660ti grafičku, eventualno gtx 2060, min 144hz monitor i dobro hlađenje. Baterija nevažna. 

Nešto što sam ja gledao iskače mi:

Hp omen 2020

Lenovo Legion 5

Eluktronics matrix rp-15

Koji je najbolje uzeti ili mozda nešto četvrto?

 

 Kollko vidim po netu, najbolja opcija ti je Eluktronics, nakon toga Omen, Legion za sada dolazi (u AMD slučaju) samo sa gtx 1650 i 1650ti.

10 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav svima,

 

Kupujem gaming laptop do 6.000 kn, molim preporuke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, trazim laptop na kojem mogu igrat apex legends i cod wz na barem medium postavkama do 5k kn.

 

Molim neku preporuku, hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi
Pri3s7 kaže...

Pozdrav, trazim laptop na kojem mogu igrat apex legends i cod wz na barem medium postavkama do 5k kn.

 

Molim neku preporuku, hvala unaprijed.

 Definitivno neki sa 4/8 procesorom jer moj 4/4 i5 7300hq bottlenecka 1050 Ti u warzoneu

Btw na kojim vi sa istim konfiguracijama postavkama igrate warzone. Moje su sve low i rezolucija na 900p.

 

Nisam našao ništa bolje od ovoga. Ako 256 gb bude malo, a sudeći da želite igrati apex i cod bit će preporučio bih neki 2,5" hdd ili ssd.

 

 

EDIT:laptop ne dolazi sa kablom za povezivanje 2,5" hdd pa je jedina mogućnost nadogradnje skladišnog prostora zamjena postojećeg NVME M.2 ssd-a za neki drugi M.2 formata

Acer laptop je za 500kn više puno isplativija kupovina i sigurno 25% jača mašina od prethodno navedenog, a ima i ssd od 512gb.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2020 23:30 (CROGamerJosip).
13 godina
offline
Re: Gaming Laptopi

Sada igram na omenu i7 9gen, rtx 2060, 16gb sve na ultra high. Ali treba mi jos jedan lap. Ovaj acer mi izgleda ok, samo nezz dal je grafa od 3gb preslaba za apex i wz

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

https://www.chipoteka.hr/artikl/151193/notebook-lenovo-ideapad-gaming-l340-i58gb512gbgtx1650-4gbfhddos-6129274586?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Jedini problem koji vidim je nedostatak drugog slota za RAM pa si ogranicen na single channel. Meni sa i5 i 1050Ti i 2x8gb rama warzone radi na 55-65 fps. 

 Čini mi se da u takvim pucačinama veću razliku prave procesor i RAM, ali to je samo moje mišljenje

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 13:50 (CROGamerJosip).
13 godina
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Pozdrav, preporuke gaming laptopa do 10000 kn, ako je kojih stotinu kuna više ili manje nije bitno, generalno da je oko 10000 kn. Unaprijed hvala :D

Nathan Young
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Gaming Laptopi

Kakvi su ovi budget laptopi za casual gaming? Neki pisu da recimo vega 8 graf i ryzen 5 procesor mogu posluziti cak i za jace igre na low-u, kad gledam klipove na youtubu to ne izgleda uopste lose, je li to realno??

Inace povremeno laptop koristim za gaming 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Da. mora da ima 2x4RAM.

12 godina
offline
Gaming Laptopi

Nema neke igre na 3500u vega 8 mozda lol, dota i nekakve igre iz 2012 kao splinter cell blacklist , sleeping dogs , gta v bi mozda radio ali novi ghost recon , ark survival evolved ili neki AAA naslovi kao tomb raider nema teorije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

ACER Aspire3  A315-41-R9FP

RYZEN 5 2500U Vaga 8 2x4RAM

Assassin Creed Odyssey... odigra

Za bolje treba zasebna graficka

 tomb raide isto

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 16:21 (dado ma).
11 godina
offline
Gaming Laptopi

jel vrijedi šta acer nitro 5

 

https://www.nabava.net/prijenosna-racunala?se=52104%2C66078%2C324488%2C324489%2C1213521

 

vidim da ima dobre specke ali stariju generaciju intela a i rtx je starija verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

ja imam stariji model sa sirokim obrubom oko ekrana i temperature su za i5 7300hq i 1050Ti maks do 75 cpu i 65 gpu nakon repastea sa coolerom ispod na paklenoj sobnoj temp.

12 godina
offline
Gaming Laptopi

i5 7300hq je sasvim drugi par cipela naspram 7700hq,8300h,8750h,9750h...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gaming Laptopi

Da, ali isti 45W tdp

12 godina
offline
Gaming Laptopi

Upali neku igru ili stress test pa vidi da li radi na 45w tdp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice