Forcebook Minor SQ - HDD problem

poruka: 1
|
čitano: 1.438
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 godina
neaktivan
offline
Forcebook Minor SQ - HDD problem
pitanje

Pozdrav svima.

 

Nisam se nadao da ce doći do ovoga, ali eto..

Mama je dobila od neke svoje kolegice laptop koji navodno ne radi. Donjela ga doma i ja sam počeo "dijagnozu"

 

Radi se o:

 

Forcebook Minor SQ sa Celeronom M 1.2 GHz, 256 MB RAM-a, 40 GB tvrdim diskom, combo CDRW/DVD optičkim pogonom i ekranom dijagonale 14 incha.

Upalim ga i on počne dizat Windows XP Home i onda se ponovo pokrene i tako u beskonačnost - nikako ne može doći do kraja podizanja da se vidi desktop.

 

Žena je rekla da je navodno otišao HDD.

 

I nis.. Idem ja ponovo instalirat Windowse, formatiram HDD, napravim particiju i počne instalacija setup files-a, kad se laptop ponovo pokrene pojavi se plavi ekran. Probao sam nekoliko puta - uvjek isto.. a nekad ne uspije ni formatirat HDD.

 

Sad me zanima gdje ima kupit Hard Disk za njega najjeftiniji bez obzira na kapacitet (može i rabljeni), jer treba mami za internet, malo za word i film ponekad pogledat.

 

Kolko bi me koštao popravak laptopa ako bi isao na popravak.

Da li bi se problem riješio stavljanjem novog HDD-a? Samo što ne znam koji je u njemu. Google ne pomaže baš nešto...

 

Unaprijed zahvalan!

Život je takav - čupav i dlakav; nauči se depilirat!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2008 17:25 (Silvertiger).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice