Asus G74 dolazi kroz par dana

poruka: 15
|
čitano: 4.927
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

http://www.notebookcheck.net/Asus-G74-gaming-laptops-coming-June-28th.56042.0.html

 

Izgleda da G74 dolazi uskoro, možda cijena G73 modela padne koju kunu.

 

Nova tipkovnica mi izgleda puno bolje od stare, iako i dalje tipka 0 je smanjena.

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Direktni konkurent MSI GT780Ru i izgleda ružnije od G73ce, ali je to zvijer i pol.

Ima 16GB rama, a u Americi će koštat kakvih 8-9k kuna.

Yeah, smells like mass extinction...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Asus G74 dolazi kroz par dana

I meni je g73 u većini detalja bio ljepši.

Ipak i g74 ima neke aseve u rukavu, svakako (osim razumne nadogradnje novijom grafičkom) je zanimljiv novi monitor koji je anti glare.

I trebali su mu dodati esata i još jedan usb 3.0.

 

Nadam se da će raditi uredno kao i prethodnik što se tiče buke i zagrijavanja.

15 godina
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Na jesen se planiram "rijesiti" desktopa i ici na neki "desktop replacement" laptop.

Asus G74SX je za sada prvi izbor. Nadam se samo da nece biti puno skuplji od G73SW.

If you're not paranoid, you're not paying attention
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Evo polako počinju i testiranja

 

Link 1

 

Link 2 

 

razočaralo me što antiglare monitor ide samo na top model (3D) koji će koštati oko 2k$, znači EU 2k€, znači HR 15k kuna. To mi je apsolutno previše.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Ima li kakvih novosti o ovom laptopu? Nikako da tu zvijercicu primjetim u nekom hrvatskom ducanu!

ako netko ima bilo kakvu informaciju, bio bih zahvalan....

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Pa ja bih rekao da je odgovor na ovo pitanje vrlo jednostavan. U RH praktički postoje samo 2 uvoznika i ako gledaš stvari iz njihovog kuta njima se ne isplati uvoziti g74 i rušiti cijenu g73 jer radije jeftino uvoze stariji model i prodaju ga po cijeni kao da je g74. Ako uvezu g74 marža će im biti manja. Uvesti će ga kada g73 po ovoj cijeni više nikome neće biti zanimljiv.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus G74 dolazi kroz par dana

Onda cu biti prisiljen kupiti Toshibu X770, pa im marza nece biti nikakva. Dakle, glupo razmisljanje zastupnika, ako zaista tako razmisljaju!

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus G74 dolazi kroz par dana
CapsLockCaps kaže...

Pa ja bih rekao da je odgovor na ovo pitanje vrlo jednostavan. U RH praktički postoje samo 2 uvoznika i ako gledaš stvari iz njihovog kuta njima se ne isplati uvoziti g74 i rušiti cijenu g73 jer radije jeftino uvoze stariji model i prodaju ga po cijeni kao da je g74. Ako uvezu g74 marža će im biti manja. Uvesti će ga kada g73 po ovoj cijeni više nikome neće biti zanimljiv.

 Ovo nije istina, uvesti će i novu seriju. Novi model je već na webu od Asbisa i vjerojatno će pasti cijena G73 serije čim stigne novi model.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2011 12:25 (Hero of the day).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Asus G74 dolazi kroz par dana

Pa što sam drugo rekao?

Čim stigne g74 pasti će cijena g73 modelu kojemu trenutno u RH drže neopravdano visoku cijenu. Pa vani nova g74 serija košta manje nego trenutno kod nas g73. Malo prevelika razlika da bi se opravdala većim PDV-om i špediterskim troškovima

13 godina
online
Asus G74 dolazi kroz par dana
kolika je cijena g74 i g73? Jel ovaj toliko bolji od g73 ili? Koja je razlika ta dva modela? Namjeravam kupit g73 pa me zanima koja je razlika, pa se možda i predomislim za g74 hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Evo ova zvijercica laganini dolazi i do nas! {#}

Cijene su malo vise OK, tako da dilema G74 ili X770 postaje jos zesca! Za sad su nejasne konfiguracije u kojima G74 dolazi, ali valjda ce se i to razbistriti za par dana...

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=asus+g74

 

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Asus G74 dolazi kroz par dana

Prije nekoliko tjedana postao sam ponosni vlasnik G74SX-A1 i za sada radi k`o urica...

Kako to obicno i biva, mjesto na kojem cu biti jos slijedecih nekoliko mjeseci ne dozvoljava mi da iskoristim sve prednosti ove zvijeri, znaci, nemam vremena, internet je cudo, a do igara je hebeno tesko doci.

Osnovna stvar koju mogu primjetiti je da nema zagrijavanja, nikakvog i da je zvijer tiha, gotovo necujna.

Svaka preporuka.

Napomenuti moram da je kupljen preko Amazona i da trenutno nisam u Hrvatskoj, a onaj link sa NabavaNET-a pokazuje samo zestoko okljastrene modele G74.

Obratite paznju na rezoluciju (nije HD), kolicinu RAMa (6 naspram 12GB) i sl. 

 

Uz drugarski pozdrav: Hoooah

 

HR_s00va

SS
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Asus G74 dolazi kroz par dana

Nisi dobro gledao, na Nabavi imas 3 modela, od kojih najskuplji i nije los...

Jesi li u Albaniji ili Afganistanu? {#}

Preimenujmo smjeska *namigiva* u *namiguje*!!!
15 godina
online
Asus G74 dolazi kroz par dana

pretpostavljam da si vojnik, vidim tesko vam je tamo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice