Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.442.046
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon dvije godine mali upgrade, ja zadovoljan.

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon se vratio na Intel.

Core i5 12400f
Silverstone pf240mm AIO
2x16gb g.skill 6000mhz cl32
Strix b660g
Firecuda nvme gen.4 1tb
Rtx 2060s MSI Gaming x
Bequiet straight power 550w gold+
GIM RGB 4x120mm
Thermaltake s100 kuciste

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Seasonic B12 BC-650 PSU

 

Početak novih izmijena, stara napojna nije imala ni PCI 8pin za nove gradičke.

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

"Pimp my keyboard" - 1. faza.
Zamijenio vanilla Ducky keycapse s "pudding" verzijama, isto PBT, kombo bijela/svijetlo plava (britanski 'Krome', preporuka tko traži kvalitetu). 2. faza je u izradi, po narudžbi opleten kabel preko konektora na opleten "telefonski". Onda će to biti to.

Ovako na slikama nije pravo stanje jasno, u živo to izgleda daleko ljepše, no čisto da vidite.
EDIT: Zadnja fotka bi trebala biti prva, to je 'prije'

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 12:30 (Lovac).
15 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Odavno me nije bilo u ovoj temi.

Konačno i kod mene ponešto novog hardware-a:

 

Kućište: SilentiumPC Ventum VT4V EVO TG ARGB WH

Cpu cooler: SilentiumPC Grandis 3 EVO ARGB

Slušalice: HyperX Cloud II Gaming, 7.1

Miš: Logitech G403 Hero

Tipkovnica: UVI Gear Greed

Podloga: Neka kineska 900x400x4 ARGB

 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Slike vašeg Hardvera

Evo kad se svi žalite na BF ponudu, da ja pokažem svoj ulov:
2x BX500 2TB

1X MX500 250GB

 

Sve ukupno, oko 2.000kn.

 

Eto, službeno sam izbacio HDD-ove iz redovne upotrebe.

WD RED 1TB sam dobio davne 2014 kao zamjenu za WD (blue ili green) koji je odapnuo pod garancijom. Taman u zadnjem mjesecu garancije.

WD BLUE 1TB sam kupio 2016/2017 kao eksterni games disk za laptop koji ima samo 256GB SSD. Nadživio je 2 docka.

 

Zasad još donekle u funkciji imam 2TB WD Elements eksterni disk za backup i serije, no njega će sad zamijeniti jedan BX500.

Služiti će samo kao dodatan security backup measure.

 

SSD overkill za torrent i media storage? Možda, no ovako računalo ne proizvodi apsolutno nikakav zvuk pri korištenju. Sve što se čuje je AiO pumpa, a nju jedva čujem od frižidera :)

BX nemaju cache, plastično kučište, no itekako služe svrsi. Solidno brzi i jako jeftini. BX nemaju cache, plastično kučište, no itekako služe svrsi. Solidno brzi i jako jeftini.
2 BX-a meni, MX ide frendu koji je dosad bootao sa HDD-a. 2 BX-a meni, MX ide frendu koji je dosad bootao sa HDD-a.
Out with the old and in with the new. Strašno koji napredak u cijeni i gustoći skladištenja poadatak u manje od 10 godina. Out with the old and in with the new. Strašno koji napredak u cijeni i gustoći skladištenja poadatak u manje od 10 godina.
2TB SSD brže i jeftinije od 2X 1TB HDD iz cca2016. No more spinning rust in my system! 2TB SSD brže i jeftinije od 2X 1TB HDD iz cca2016. No more spinning rust in my system!
C: (NVMe A2000) System i programi, D: (BX500) torrent i igre, A: (BX500) trenutno spojen preko USB adaptera kao backup C: (NVMe A2000) System i programi, D: (BX500) torrent i igre, A: (BX500) trenutno spojen preko USB adaptera kao backup
The planet broke before the Guard did!
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Za 500kn solidan upgrade s R7 260X, a i s obzirom koliko sam težak gamer.
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uzeo SSD na popustu black friday 960GB što da ne kao sekundarni umjeso HDD.

 

Cooler Master HYPER H412R čini se solidan.

 

Otvorio prije slikanja zaboravio slikati heheh

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Lagani update..uspio sam ugurat Corsair H115i u ovo malo kučište,ova gore udubina pri vrhu gore nije od uguravanja hlađenja vec kad sam imao nekakvu zabavu doma prika je mislio da je kučište idealno mjesto za odmorit guzicu..ostalo je povjest!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2022 20:10 (volegradele).
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

znam nije hardware, baci dislajk slobodno! ali ... prvi put se susrecem sa 3D isprintanom figuricom, i mogu reci da sam ostao ugodno iznenadjen kako je to kvalitetno napravljeno, detalji, feel u ruci, nemam rijeci. 

 

jos jednom oprostite sto nije HW, ali sam morao podijeliti ovo divno iskustvo sa vama. 

 

lp 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Da i ja postavim nešto. 

Sharkoon »SKILLER SGK50 S4»

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i mojih pridlošlica:

Zotac 3080 AMP Holoblack 10Gb,

JONSBO rgb držač za grafu te,

zadnja revizija Ps5 konzole sa White Sharkovim postoljem koje je ujedno i punjač za gamepad-e te ima lagano hlađenje.

 

 

Biti ili ne biti pitanje je sada.
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo, nakon gotovo 13 godina da i ja osvježim PC. S prve na trinaestu generaciju:

 

 

Intel Core i7 930 -> Intel Core i7 13700K

 

ASUS P6X58D Premium -> ASUS ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI

 

3x2 GB DDR3 G.Skill Trident @ 2 GHz -> 2x32 GB DDR5 Kingston Fury Beast @ 5.2 GHz

 

Wester Digital Red Pro 2 TB -> Kingston KC3000 2 TB

 

 

*bonus slika; usporedba grafulji koje sam koristio od 2006. do danas.

Sapphire ATI Radeon X1900XTX, ASUS GTX 670 DirectCU II Top, ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G Sapphire ATI Radeon X1900XTX, ASUS GTX 670 DirectCU II Top, ASUS ROG STRIX GTX 1060 O6G
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Bubnuli strujača-Antec HCG 1000w.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Treba se malo počastiti igrama na ploči, a ova je pravo osvježenje. Tko voli Catan, onda je ovo za njega (s više mogućnosti i fleksibilnosti). 

I want to believe
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Bio dobar, pa mi žena uz šibu za sv. Nikolu ugarala ps5 u čizmu

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Odlučio se počastit za božić nakon 5 godina "veze" sa K68 RGB i Void Pro Wirelessom.

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Build je gotov do kraja i ima da dura dok se ne poslože malo cijene za am5 platformu.

Ryzen 9 5900x

Samsung NvMe ssd 980 500Gb

AIO Gigabyte Aorus liquid cooler 240

Gigabyte Aorus Master X570

 

Biti ili ne biti pitanje je sada.
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Epomaker TH80 sa Budgerigar switchevima + TH21 sa Gateron Pro Brown

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 17:49 (Master Z).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stigla nova grafa, zapravo polovna - stara dva mjeseca

msi rtx 3080 12g gaming z trio

 

ovaj model ima metalni backplate umjesto onog plastičnog sranja koje msi naziva 'grafenskim'

nema baš recenzija ovog z modela, no pretpostavljam da je manje-više ista kao i x model, osim tog metalnog backplatea i vjerojatno bolje binanog čipa

 

zasad nisam imao vremena previše je isprobavati, krmači namjeravam limitirati power da ne dere 400w, pogotovo dok ne kupim neko veće kućište

isprobao sam jedino kingdom come deliverance vrlo kratko na stock kako je stigla, sve na ultra - gura oko 90 fps, ali ide na 80 stupnjeva i 1900rpm, što je meni osobno big no no

sad ću se malo igrati s power limitom, jer mi je još zagrijala i proc na 80 stupnjeva, ponešto valjda jer ga je upregnula na max, ponešto zbog bar 300w topline koje ispušta

 

gadim se sam sebi pomalo što sam ovakvu krmaču od 400w uopće kupio, no 1440p 144hz monitor se ne slaže baš sa starom gtx 1070, a nova 4xxx serija nije normalna s cijenama i već dvije-tri godine čekam upgrejd grafe, pa sam pregrizo govno i uzeo je

zasad ćemo s ovim, pa kako bude

 

prva slika je usporedba sa starom 1070, ostalo onako random

umetnuta je i fotka novog samsung t7 shield 1tb eksterni ssd

 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon Kritika da se kartica nevidi ili cak da su slike fake reko da uslikam opet.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nisam objavljivao nista ima 100 godina pa da se malo aktiviram... vecinom nemam vremena a komponente dolaze i odlaze (pripreme za iducu sezonu, u dolasku jos dva komada  A7 IV i dva DJI RS3 Pro) za video

Fool for a day, King for a lifetime...
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2022 19:22 (zmedic).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stari produzivao pretplatu pa si ja upiknuo novi phone,njemu dao xiaomi 12 x,za 300kn mjesecno dobar deal...da napokon probam iphone...14 pro max 128..ak nebum happy s velicinom lako rijesim za manji ili ak nebum happy s svime,lako back to android

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 16:28 (mariolla79).
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nitro 5, i5 11400, 16gb, nvme 512Gb, gtx 1650 da zamijeni staru Toshibu :) ( ima mana ali to je za "po doma ), i cijena više nego dobra bila 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2023 21:10 (deephouse).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Xiaomi mi 34 inča zakrivljeni monitor.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Planirao sam uzeti nešto tipa i7-13700k, ddr5 i rtx 4070 (kada se pojavi i ako bi bila "normalna" cijena), ali prošli vikend se otvorila opcija za nevjerojatno računalo staro cca godinu dana.

Još je sve pod garancijom. Za cijenu koja je samo frakcija originalne cijene.

 

"Mali" upgrade od i7-4770 i rx Sapphire 580 8GB.

 

CPU: AMD Ryzen 9 5950X
RAM: 64.0 GB G.skill @3600Mhz
MBO: Rog Strix x570-f gaming
SSD: Samsung m2 ssd 1TB
GPU: SAPPHIRE AMD Radeon RX 6900 XT Toxic Extreme Edition Gaming, 16 GB GDDR6, AIO Liquid Cooler 360mm
PSU: Corsair Black 850w
CASE: Phanteks Enthoo Pro 2

 

Što mislite jesam li trebao čekati da izađe rtx 4070 i uzeti novo ili je ovo bolja opcija?

Napomena: cijena bi vjerojatno ispala i veća za Intel + Nvidia kombo. 

19 13700 i 4070 je bolja opcija
25 5950x i 6900xt je bolja opcija
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

mala modernizacija
SanDisk Ultra M.2 NVMe 3D SSD 1TB.
Na deklararaciji su navedene brzine čitanja do 3500MB/s i zapisivanja do 3000MB/s.
5g garancije od strane proizvođača.

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Njegovo veličanstvo
ASUS RoG Strix G17

G713RW-KH129W

 

 

CPU: Ryzen 6800H

RAM: DDR5-4800

GPU: RTX 3070 Ti

 

kupljen od kolege jopaa991

 

&lt;G713RW-KH129W &amp; G713QR-HX023T&gt; <G713RW-KH129W & G713QR-HX023T>
LOL: Crobrother
13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

GPU Upgrade s RX 5500 XT 4GB na RX 6650 XT 8GB

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 Posljednji pozdrav (spremanje u orginalno pakovanje) 7 Posljednji pozdrav (spremanje u orginalno pakovanje)
8 Posljednji pozdrav (spremanje u orginalno pakovanje) 8 Posljednji pozdrav (spremanje u orginalno pakovanje)
I`m not Jesus, but He`s my son..
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Buraz i ja imali slobodan dan te otišli u MediaMarkt da uzme adapter s USB-C na 3xUSB-A za laptop od par postova prije, normalno kupio si je G935 tako da ih sad obojica imamo te se ne moramo svađati oko korištenja jednih. 

LOL: Crobrother
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice