Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.095.518
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
mariolla79 kaže...

Phattie super kolekcije..meni bi legao zadnji dolje fesno onaj G ko budali samar...hahhahah

 

bloodborne kaže...

Wow zavidna i jako lijepa kolekcija. 

 

G Shock bi se dao svrstati pod hladno oruzje. Bio je jos jedan, ali je prodan.

 

Hvala na lijepim rijecima :)

11 godina
offline
Nosite li sat?

Razmisljam si uzet takav gshock..to bb100 ili sam fulao pa je rang vise? Carbon core kuciste?

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
4 godine
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?

Da BB100, Carbon kuciste, Compass, Altimetar, Barometar, Termometar, Bluetooth, mjeri korake itd.

Za sve navedene funkcije je tocnost dosta upitna. Solidan je sat, mozda i overkill, ali s obzirom na funkcije fali mu solarno punjenje i vise bi mi odgovaralo da uzima signale s radio tornjeva za tocnost. 

11 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Znaci onda bolje uzt gg100 ili 1000 onaj kaj ima solarno i rf 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
12 godina
offline
Nosite li sat?

Decki trebam pomoc

https://www.danielwellington.com/eu/dw-watch-iconic-link-rose-gold-28-white/

 

El ima di za uzeti ovaj sat u nasoj trgovini? Ako ima na rate veliki plus da ugrabim i sebi neki dobar

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
4 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
sstrmi kaže...

Decki trebam pomoc

https://www.danielwellington.com/eu/dw-watch-iconic-link-rose-gold-28-white/

 

El ima di za uzeti ovaj sat u nasoj trgovini? Ako ima na rate veliki plus da ugrabim i sebi neki dobar

 Nesto "slicno". Link 

 Sve nase trgovine primaju placanje na rate.

 Ne izbacuje mi ga nigdje irismo ima par slicnih, jedino preko njihovog weba

 DW izbacuje tvoj model s linka i pise da je dostava 2-5 radnih dana dodaj jos par zbog korone.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 8:18 (bloodborne).
3 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
Vecer, moze neko misljenje o ovom satu, jako mi se svida?!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
Bugovski kaže...
Vecer, moze neko misljenje o ovom satu, jako mi se svida?!

 

 S Tissotom ne mozes bas pogrijesiti. Ako ti se svida, kupi ga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 14:46 (epidaurum).
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 

@Bugovski

 

Okay je to kaj želiš, ali uzmi Seiko. 

To je moj favorit kod ručnih mehaničkih satova. Ne moram biti i tvoj favorit, ali možda postane.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
3 godine
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

 

@Bugovski

 

Okay je to kaj želiš, ali uzmi Seiko. 

To je moj favorit kod ručnih mehaničkih satova. Ne moram biti i tvoj favorit, ali možda postane.

 Imao sam 20g neki elegantni quartz od Seika, no ovaj mi se Tissot iznimno svida, stovise cak i ovaj njihov najeftiniji Everytime

mi je bomba!

Moze mi netko reci dali ima neki naziv za sekundaru kad ide onak laganim pomacima a ne za po jednu sekundu klik? htio bi s tim sistemom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 18:44 (Bugovski).
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Taj sistem imaju mehanički satovi, automatik.
Carpe Diem
7 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Stric_Jura kaže...

evo jedan jeftikaner, ali klasično lijep:

 

Seiko Neo Classic Sports Analog Quartz SUR283

 Zasto je ovaj ovako jeftin?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nosite li sat?
slavenP22 kaže...
Stric_Jura kaže...

evo jedan jeftikaner, ali klasično lijep:

 

Seiko Neo Classic Sports Analog Quartz SUR283

 Zasto je ovaj ovako jeftin?

 CreationWatches opcenito prodaje satove po jeftinijoj cijeni, makar sam ja procitao neke lose recenzije pa ne koristim njih. Uz jeftinu cijenu ovaj model nije nesto preposebno.

14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Ja uzeo ženi Fossila od njih, sve 5, samo Renault 4...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav, evo slike moje mini kolekcije..:))

e sad kao sto vidite nemam neku kutiju u kojoj bi ih drzao pa me zanima imate li kakve preporuke? Zelio bih da ima i onu ladicu ispod za alat i remene i da je cjenovno razumna jer ne zelim davat 200 i sl eura za kutiju..

 

nadam se da će slika proći ok budući da stavljam preko mobitela.

13 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

ima kakve strane stranice da imaju u ponudi Tag Heuer satove ali da su pouzdani ?

10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 

@tomislavivic

 

O, man, ...onaj drugi slijeva je Seiko Alpinist. Koji je to točno model?

Za kutiju, ako ne želiš davati puno para po meni, najbolje kupi materijal i izradiš je sam.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
tomislavivic kaže...

Pozdrav, evo slike moje mini kolekcije..:))

e sad kao sto vidite nemam neku kutiju u kojoj bi ih drzao pa me zanima imate li kakve preporuke? Zelio bih da ima i onu ladicu ispod za alat i remene i da je cjenovno razumna jer ne zelim davat 200 i sl eura za kutiju..

 

nadam se da će slika proći ok budući da stavljam preko mobitela.

 Pogledaj u ovim "ženskim" dućanima kutije za nakit, ja sam tako jednu uzeo ženi jer je za narukvice pa taman paše. Pod ženskim mislim na one sa điđama tipa Pepco i ne mogu se više sjetiti nijednog :D

12 godina
offline
Nosite li sat?

Budu u Lidla svakih par mjeseci te kutije, po meni najbolje opcija (mislim da budu 60ak kn).

 

Ja ih imam dvije (1x6 i 2x3) i odlicne su. Mislim da cu morat jos jednu uskoro uzet :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 10:20 (assassin.st).
10 godina
offline
Nosite li sat?

Kaj mislite o ovom G-Shocku? Već si dugo planiram ubost sat, imam jedan Casio Edifice al ovaj mi je bomba. Solarno, BT da ne zaboravim mobitel negdje a i jebeno izgleda, nije tako robustan kao ostali G-Shockovi a nije niti cijena sad prenapuhana. Iz Njemačke se može naručiti za 200-300kn jeftinije. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 10:55 (gocc01).
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
PzKpfw kaže...

 

@tomislavivic

 

O, man, ...onaj drugi slijeva je Seiko Alpinist. Koji je to točno model?

Za kutiju, ako ne želiš davati puno para po meni, najbolje kupi materijal i izradiš je sam.

 Mislim da je broj modela SPB121, ugl to je ovaj novi 2019. ili 20. godina..

12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
gocc01 kaže...

Kaj mislite o ovom G-Shocku? Već si dugo planiram ubost sat, imam jedan Casio Edifice al ovaj mi je bomba. Solarno, BT da ne zaboravim mobitel negdje a i jebeno izgleda, nije tako robustan kao ostali G-Shockovi a nije niti cijena sad prenapuhana. Iz Njemačke se može naručiti za 200-300kn jeftinije. 

Meni su sve te BT i slicne gluposti totalno nepotrebne na satu. 

 

Inace sto se tice modela, nelose izgleda, podsjeca me na GA2000 model koji mi je bio jedan od kandidata za kupnju, sve dok nisam dosao u mogucnost da nabavim GA2100-1A1, taj mi je najbolji od cijele Gshock linije, nije toliko bulky kao ostala kolekcija. 

11 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Nosim ga skoro svaki dan već pola godine, i slažem se s onim što si napisao za GA2100-1AER...

 

Survivor - eye of the tiger
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Samo da napomenem, u mene je ovaj all-black model (1A1ER)

10 godina
offline
Nosite li sat?

Za BT na B200 ne mogu reći da je minus. Jedini susret sa "smart watchom" koji sam imao je Beurer AW85, ništa posebno, BT sa dojavom poziva, poruka, signalizira ak se udaljim od mobitela vibracijom i zvukom. Ovaj Casio se može poštelat putem aplikacije kaj super da ne moram napikavat i kemijat po gumbima. Izgledom mi je jedan od najljepših G-Shockova kaj sam vidio, najviše jer ima klasičan izgled normalnog sata. 

 

Moram ga ipak isprobat jer imam relativno tanku ručicu (18cm opseg) pa bi mogao bit preglomazan. 

 

Opet, drugi Casio koji imam je 50mm i ne djeluje glomazno.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
offline
11 godina
offline
Re: Nosite li sat?
assassin.st kaže...

Samo da napomenem, u mene je ovaj all-black model (1A1ER)

To je to.

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 10:42 (metallic).
13 godina
offline
Nosite li sat?

I meni su ti GA-2100 extra, samo ni se ipak čini malo mal za ljude s malo širim zglobom.

 

U zadnje vrijeme mi se sve više počeo sviđati GBX 100. To bi mogla biti iduća kupnja. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Gledaj uživo probati, teško je po slikama reći. Zglob mi je "normalan", a i jači od prosjeka rekao bi.

 

Meni se sat čini normalne veličine, jedino je niži od ostatka G-shock famijile i starog što sam ranije imao.

Klasika, evo našao sam ga, naravno da sam dodao crni bull-bar naknadno!!

 

 

 

 

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 11:37 (metallic).
10 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 
Je li pouzdana ova stranica?

Nisam neki veliki fan satova,ali gledam sada ovde pa cijene nekim modelima su duplo i vise jeftinije nego kod nas (Bih)...svidja mi se Casio Edifice,vjerovatno i narucim sebi ako je ok.

Origin_Steam: hrka11
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice