Koliki ste gamer?

poruka: 147
|
čitano: 17.046
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Amo svi otic igrat Counter Strike: Source, ne cod4 pa cemo vidit ko je najveci gamer :D

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Fowix kaže...

Amo svi otic igrat Counter Strike: Source, ne cod4 pa cemo vidit ko je najveci gamer :D

 može i oboje ja sam dobar i u css nema problema
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 22:31 (gamer2400).
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Ako imas steam acc mozemo odma. ;)  (zezan se,necu odma ali ako imas acc javi na pm ili tu na forum)

Skoro sve sta kazen, to i mislin, zato me svatite ozbiljno.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2009 22:41 (Fowix).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
gamer2400 kaže...

neznam ja koliki sam gamer(196 cm) ali znam da sam ja životni gamer jer ja igram igre od kada znam za sebe nikad nisam prestajao i neću ni presati znaći da sam za cjeli život gamer

 jednog dana moraš prestati...
AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Raving Rabbid kaže...
gamer2400 kaže...

neznam ja koliki sam gamer(196 cm) ali znam da sam ja životni gamer jer ja igram igre od kada znam za sebe nikad nisam prestajao i neću ni presati znaći da sam za cjeli život gamer

 jednog dana moraš prestati...
 dok ja imam ruke i malo slobodnog vremena ja ću igrati
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
gamer2400 kaže...
Raving Rabbid kaže...
gamer2400 kaže...

neznam ja koliki sam gamer(196 cm) ali znam da sam ja životni gamer jer ja igram igre od kada znam za sebe nikad nisam prestajao i neću ni presati znaći da sam za cjeli život gamer

 jednog dana moraš prestati...
 dok ja imam ruke i malo slobodnog vremena ja ću igrati
 Tako je!
PSN: alien2710 MGO ID: AI.Alien
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ja sam najveci gamer i nije niko veci gamer od mene to je istina ak neko misli da je veci gamer od mene nek mi se javi

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
izbjeglica kaže...

ja sam najveci gamer i nije niko veci gamer od mene to je istina ak neko misli da je veci gamer od mene nek mi se javi

 Ja sam veći ;D
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ja sam najviši gamer na ovom forumu

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
gamer2400 kaže...

ja sam najviši gamer na ovom forumu

 Ne može biti. Ja sam zapravo ludi Azijat iz Ulan Batora i visok sam 3,421432 m. Nisam u Guinessu jer im fotoaparat ne obuhvaća tako visoku osobu ;D Probali su s Kamčatke, al nejde hh
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?

Igram 8 sati na dan, svaki dan u godini zadnjih 6 godina.

Bavim se 3d modeliranjem, znam kako rade engine-ini u igrama,znam koja je razlika o svakom prokletom detalju iz svake igre, koji su bugovi prisutni u pojedinim igrama i ostalo.

 

Da, reko bi da sam gamer!

15 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

Nisam gamer nikakav odigram tu i tamo neku dobru igru ili ti ga igricu kako vi gameri mrzite reci i to je sve i tako vec dugi niz godina jedno 24

15 godina
protjeran
offline
Koliki ste gamer?

samo da vam nešto kažem, COD4 je čisto sranje, previše drame i cjela se igra bazira na tome kako su Ameri dobri a ovi drugi svi loši. zvuči kao james bond, samo što je james bond zabavan.

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
I like chineese kaže...

samo da vam nešto kažem, COD4 je čisto sranje, previše drame i cjela se igra bazira na tome kako su Ameri dobri a ovi drugi svi loši. zvuči kao james bond, samo što je james bond zabavan.

 Kakve to veze ima s temom? Inače, meni je igra super. Istina, oni se uvijek prikazuju kao "good guys", ali James Bond nije zabavan ;D
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
offline
Koliki ste gamer?

Sve manje i manje.Ironija je u tome da sam se nedavno počastio(za mene)novom gamerskom grafom.

 

I nisam ju još upregnuo kako treba.Čeka se Diablo III,nadam se da me neće razočarati.

 

Igra....i grafaBelji seCool

C2D E4300/OC@2.7Ghz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3,HDD Seagate 320&500Gb,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec MT.
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

gamer? svega pomalo, sve više i više igram.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?
fromcelltohell kaže...

Sve manje i manje.Ironija je u tome da sam se nedavno počastio(za mene)novom gamerskom grafom.

 

I nisam ju još upregnuo kako treba.Čeka se Diablo III,nadam se da me neće razočarati.

 

Igra....i grafaBelji seCool

 Trebas ti jaci procesor ili ovog bubnut na 3,2GHz+.Vjeruj mi znam šta govorim, imao sam athlona x2 na hd4870, i razlika izmedu njega i ovog phenoma II su enormne.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 1066MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?
Hyperion kaže...
 Trebas ti jaci procesor ili ovog bubnut na 3,2GHz+.Vjeruj mi znam šta govorim, imao sam athlona x2 na hd4870, i razlika izmedu njega i ovog phenoma II su enormne.
 Ma,budem uskoro uzeo C2D E 8200. A,ovaj ću ostavit za rezervu.
C2D E4300/OC@2.7Ghz,GIGABYTE P-35 DS3-L,3Gb DDR2 Kingmax/OC@900Mhz,Gigabyte Radeon 4850 512Mb DDR3,HDD Seagate 320&500Gb,Fortron Bluestorm2 500W,Chieftec MT.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2009 23:29 (fromcelltohell).
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

LoL ja sam gamer.. Jedino što mogu igrati na full deteljima je super mario...

Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ja sam gamer od 16 god 191 cm i 85 kg xd

inače nisam neki zagriženi gamer al svaki dan igram bar 1h neku igru

15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Meni kažu da sam bolestan na igre

15 godina
offline
RE: Koliki ste gamer?
Red Devil kaže...

LoL ja sam gamer.. Jedino što mogu igrati na full deteljima je super mario...

 hahahahahahahahahahahaha.......................... lol. koji car. smijem se zadnje 2 min i još mi je uvijek smiješno.
Intel Core i7 kaže...

Meni kažu da sam bolestan na igre

 jel se mi poznamo? i meni isto. roflmao

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?
Matatata krele od zanata kaže...
Red Devil kaže...

LoL ja sam gamer.. Jedino što mogu igrati na full deteljima je super mario...

 hahahahahahahahahahahaha.......................... lol. koji car. smijem se zadnje 2 min i još mi je uvijek smiješno.
Intel Core i7 kaže...

Meni kažu da sam bolestan na igre

 jel se mi poznamo? i meni isto. roflmao

 hehe i meni kažu da se trebam liječit.
OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

gamer u duši...a još veći kad kupim novu grafu, matičnu i napajanje...Smijeh

na xp-u imao više od 100 "ozbiljnih" igrica - većih

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 16:30 (RoyalBlood).
15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

Nisam baš ovisnik ali igram tu i tamo....

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliki ste gamer?

ponosni sam gamer,najvise Wolrd of Warcrafta!!!!!!!!!!=)))))))

15 godina
neaktivan
offline
Koliki ste gamer?

ne znam na kojem programu ali danas na tv-u je jedan psiholog govorio o ovisnosti o igrama... ta sva njegova razmišljanja po tome dovode u nekakav čudan svijet bez tehnologije i takvih stvari.

AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.50 Ghz 2048 MB ATI Radeon 4850 Windows Vista Home Premium SP1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice