Povezivanje preko Bluetootha

poruka: 7
|
čitano: 10.066
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Povezivanje preko Bluetootha

Imam jedno pitanje pa ako netko zna neka odgovori. Zanima me jel postoji način da se spojim na internet sa laptopom preko Bluetootha, točnije preko Bluetooth veze između mobitela i laptopa i da koristim mobitel kao modem a da se spojim na lokalnu mrežu tj. svoj postojeći korisnički račun od T-Com-ovog ADSL-a. Imam SonyEricsson K750i. Uspio sam se spojiti na net na taj način ali sam trošio račun od mobitela.


I am Borg...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Povezivanje preko Bluetootha

dake želiš zamijeniti dsl modem s mobitelom ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje preko Bluetootha

Bluetooth veza ti je preslaba, gotovo nikakva

 

 

16 godina
offline
RE: Povezivanje preko Bluetootha

mislim da bi se uz malo truda dalo to izvesti  -  -  niznam  ni  sam  kako  ali  vjerujem  da  potoji  način

ja  kad  sam  isnalirao  drivere  za  soni  ericsson  između  ostaloga  dobio  sam  u  komp  dodatni  modem  osim  adsl-a  i  onog  ugrađenog  u  komp

dobio  sam  još  neki  treži  pod  nazivom K750i

i  kada  sam  to  vidio  poćeo  sam  se  zanimati  dali  ja  mogu  mobilni  internet  koristiiti    preko  nekog  modema  koji  je  instaliran  u  komp    tako  da

mi  se  mobitel  preko  bluetooth  veze    spoji  sa modemom  koji  imam  u  kompjuteru

kad  bi  se  to  dalo  izvesti  odmah  bi  se  komp mogao spajati na internet prko mobitela

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.3.2008 12:04 (Petar85).
14 godina
neaktivan
offline
Povezivanje preko Bluetootha

Uz malo truda sve se moze

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje preko Bluetootha

Kupi ovaj dvobroj BUG-a i u njemu dobijes VIP Broadband karticu po 200 Mb.

Ubaci karticu u mob. Ukljuci bluetooth na mob i na laptopu.

Odi u network connections i tamo odaberi bluetooth ikonu i klik na connect. Pitat cete tamo na mob da li zelis dopustiti spajanje preko tvoga mob. Odaberi Yes i dalje ces vec znati kako.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Povezivanje preko Bluetootha

Je li moguće djeliti internet vezu sa računala preko blooetootha da se mogu spajati na mobitelu 

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2011 10:29 (tony THE Noob).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice