H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 455.740
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
H1 telekom?
htjeo bih uzet h1 telekom s internetom i telefonom jer s t-comom imam previše problema oko brzine interneta

h1 mi je jeftiniji i na prvi dojam kvalitetniji od t-coma, zanima me za brzinu interneta od 10mbs kakav je ping, brzina, tehnička podrška?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

I mene zanima taj H1. Neznam onaj paket za 155 kuna dali još moram plačati i T-comu tv pretplatu ili je tu uračunata ?

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Pozdrav, ja se sa H1 Telekom navlačim skoro oko 6 mjeseci i katastrofa, danas sam opet zvao šta je u vezi interneta i telefona (155kn) skoro svaki puta druga priča, problem u računima, treba podmiriti račun od prošlog mjeseca a 29.09. kad je trebalo doć(tak su rekli) bio je problem sa računom, to sam danas doznao(podmirio sam račun ali opet navlačenje) umjesto da oni mene navlače da budem njihov korisnik ja njih moram, uglavnom danas je stara zvala tamo i rekla da ne želi imati posla s njima, naravno ova spominje potpisani ugovor i da se prvo treba pismeno obratiti na što moja mama odgovara sa "odgovorite i vi meni pismenim putem o kojim se problemima radi oko priključenja" malo vikanja i tak, jedino dobro iz toga je to što je ta gospođa umjesto mene dobila porciju jutarnjeg vikanja od stare, izbacila je svoj bjes te ja sad mogu u miru sjedit za kompom i plest tenkove. To je moja priča,ali ne vjerujem da sam samo ja to prošo, možda ti budeš imo sreće ako ne, javi pa će moja mama opet nazvat{#}

 

lac
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Meni H1 radi odlično!!!

 

Služba za korisnike je OK, kada ne pitaš gluposti i kada znaš o čemu pričaš.

Imao sam prije Optimu.

AAAAAaaaaaajme što sam se s njima izje....!

Prelazak sa Optime na H1 mi je bio najbolji potez koji sam mogao napraviti.

Uzeo sam odmah i H1TV paket, tj. TRIO i slika je bolja nego na Optimi i net radi brže i programi se "šaltaju" brzo i ima Facebook i Youtube i .......

 

Budi realan i priznaj sam sebi da je ipak ovo OK.

Moje mišljenje je da ne treba baš pljuvati po svakome i potezati oružje.

 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1 telekom?
a je ima h1 svoju infastrukturu ili koristi t-comovu?
Ne mogu se nis sjetit!!!
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Hej Lac sada si me malo uplašio. Ja sam isto poslao ugovor internet+telefon 155 kn prije 15 dana. 2 puta zvao dali je došao i nisu mi znali (htjeli) odgovoriti i poslao 2 e-maila na koji nisu odgovorili. I ja imam neki gadan predosjecaj da nešto muljaju i odugovlače. Po ugovoru moraju riješiti u roku mjesec dana i mislim da zato neće reči da je došlo nego samo ponavljaju da nisam unešen u sustav . Nije mi jasno, reklamiraju se i prodaju po shoping centrima pa ne mogu vijerovati da to rade prije nego su osigurali da mogu ispuniti ugovor. Kak si ti Lac proša na kraju s njima ? Budeš mi posudio mamu ak me budu previše zahebavali :) ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 15:47 (bego).
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja sam od prošlog tjedna na H1 telekomu. Uzeo sam ovu trio opciju za TV-om za 199 kuna. Cijena je za sada odlična pošto sam dobio sve moguće i nemoguće kanale u promo razdoblju, ali nakon što mi to istekne ostajem na 30 kanala (većinom domaćih koji me ne zanimaju).

Tv baš ne radi dobro - pola funkcija "još nije dostupna" tipa snimalica i videoteka, a i sam uređaj se često zblesira pa moram raditi hard reset. U osnovi za sada nisam ni najmanje impresioniran, ali tko zna možda to poprave u neko dogledno rješenje.

I šlampavi su dosta - nisu mi dali "Pismo dobrodošlice" u kojem su mi svi podaci - user name , passwordi i ostali - ali rekli su mi da nije bitno jer iovako ionako im ne radi online podrška {#}

Morati ću pričekati očito mjesec - dva, ali za sada sam mišljenja da sam trebao ostati na Iskonu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
bego kaže...

Hej Lac sada si me malo uplašio. Ja sam isto poslao ugovor internet+telefon 155 kn prije 15 dana. 2 puta zvao dali je došao i nisu mi znali (htjeli) odgovoriti i poslao 2 e-maila na koji nisu odgovorili. I ja imam neki gadan predosjecaj da nešto muljaju i odugovlače. Po ugovoru moraju riješiti u roku mjesec dana i mislim da zato neće reči da je došlo nego samo ponavljaju da nisam unešen u sustav . Nije mi jasno, reklamiraju se i prodaju po shoping centrima pa ne mogu vijerovati da to rade prije nego su osigurali da mogu ispuniti ugovor. Kak si ti Lac proša na kraju s njima ? Budeš mi posudio mamu ak me budu previše zahebavali :) ?

Isto je ko i prije, ne zovu ništa i bolje je tak, ko zna šta će bit s tim i da li uopće sad mogu preć kod nekog drugog pošto imam kao neki "ugovor s njima", nemam pojma. Ako te budu zezali samo javi ja šaljem mamu, nije problem, to bi joj bio ispušni venti a ja opet pošteđen:)

 

lac
12 godina
offline
H1 telekom?

Šta reći?! Ja sam namjeravao ovaj mjesec preći sa T-Coma na H1, točnije internet 8Mbps + telefon, i sad sam u nedoumici. E sad, ajd ti budi pametan!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ovo su moja iskustva sa H1 Telekomom:

 

Prvi ugovor sa H1 potpisao sam u "pošti" 22.09.2011. Tjekom popunjavanja ugovora govorim službenici šta bi tribala obilježit, našta mi ona odgovara da ne brinem i da ona "ZNA"

Ajde ako žena zna neću se mišati, ali umisto prelaska sa Optima na H1 oni me zovu 14.10. i pitaju mogu li sačekat još 20-ak dana jer je potrebna nadogradnja infrastrukture da bi mi priključili novu liniju!

Ja sam to odbio pa samo stornirali taj ugovor, ali su me pitali ako sam želim da će poslati svog prepredstavnika iz Splita .... na što sa ja "budala" pristao!

 

Drugi ugovor sa H1 potpisan je 20.10.2011. ... sa obećanjima H1 kako će se realizirati "žurno" i u što kraćem roku. Prelazak sa Optima-e na H1 dogovoren je za 17.11.2011. u terminu od 08-11h.

 

Moji problemi nastaju prije početka korištenja njihove usluge:

 

1) Nisu došli po dogovoru već u 16h (Što ostavlja pogrešan dojam u samom startu)

2) Uslugu su dužni isporučiti u najviše 24h (u mom slučaju do 18.11. u 11h) ... što oni nisu napravili !!!

3) Novi problemi koje sam ima sa nestručnim osobljem u SZK i koji su za sve okrivljavali Optima-u ?!?!?

4) Nakon višebrojnih svakodnevnih poziva njihovoj SZK i dalje sam bez usluge ... ali su sad počeli okrivljavati T-Com (ALO ŠTA JA IMAMA SA OPTIMOM I T-COMOM)

5) Moji problemi su se nastavili sve do 24.11.2011. do 11:15h kad sam dobio uslugu (nakon punih 7 dana bez telefona i interneta)

6) I za kraj ono sto je najžalosnije je to da probleme uopće nije rješio "H1 Telekom" već JA ....

 

Potrošio sam oko 100kn mobitela zivkajući tamo-vamo ... uspio sam doći do ljudi koji rade u centrali (koji nisu zaprimili nikakav službeni nalog od H1) i objasnio im u čemu je problem i rješili smo sve ...

 

Doduše H1 je poslao 22.11. dva tehničara da provjere gdje imam prekid (navodno imao sam prekid od 9m koji oni vide u komp.) ...

 

OFTOPIC:

Kad sam sa T-Coma prelazio na Optima-u uslugu sam dobio nakon 2-3 minute i uredno je koristio do 17.11.2011 do 16h ... (bez ikakvog prekida od 9m)

 

DOBRO RAZMISLITE O PRELASKU NA H1 TELEKOM !!!

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Pisao sam i pritužbu H1 Telekomu 24.11. i čekao na odgovor do 30.11.2011.

Zapitajte se koliko pritužbi imaju kad im za odgovor triba 7 dana ....

Ovo je njihov odgovor:

Poštovani g. ??????,

Sukladno Vašem dopisu, a u suradnji sa stručnim odjelom TK mreže H1 TELEKOM-a, izvršena je tehnička i administrativna provjera linije pri čemu je utvrđeno slijedeće:

-          vaša usluga aktivna je 17.11.2011.
-          tehnički problemi koje ste prijavili riješeni su u najkračem mogućem roku
-          25.11. po Vašoj želji dodan Vam je alias ????@h-1.hr na postojeći mailbox

Budući nam je na prvom mjestu zadovoljstvo naših korisnika, u znak dobre volje uključili smo Vam 50% popusta na mjesečnu naknadu za mjesec studeni.

Moj odgovor njima:

Nije točno da je usluga aktivirana 17.11 već 24.11.2011 ... malo bolje provjerite informacije koje vraćate korisnicima ...
Ako je to najkraći mogući rok šta bi onda bilo da je neki ozbiljniji problem ?
Puno vam zahvaljujema na popustu za 11. mjesec, ali ga zadržite za sebe ...
Kako Vas samo nije sramota dati mi popust na 7 dana korištenja usluge?!?!
Da ste bar malo ozbiljna firma Vi bi meni sami poslali pismo isprike i u znak isprike dali popust za cijeli 12. mjesec (prosinac)

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
H1 telekom?

Mene su nakon neodgovaranja na e-mail i nakon što mi nisu htjeli reći dali su zaprimili moj ugovor (zvao 3 puta) nazvali prije tjedan dana i rekli da će me 8.12.2011 spojiti. Nazvao sam ih neki dan i pitao dali bi mi prije toga trebali poslati modem pa su rekli da će njihovi ljudi doći spojiti (zašto ? ). Ječer dobio od T-coma neku obavjest da od 8.12.2011.(isti datum) kod njih stupaju na snagu neke promjene. Sve nešto čudno i imam loš predosječaj. Možda sam paranoičan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
ima ona narodna kolko para tolko muzike.

h1 je najjeftiniji flat i ljudi se polakome, a ugovor na dvi godine...
14 godina
offline
Re: H1 telekom?
damir33 kaže...
ima ona narodna kolko para tolko muzike.

h1 je najjeftiniji flat i ljudi se polakome, a ugovor na dvi godine...

Ima ali ima i ona samo budala plača duplo.

Situacija ovaka. Jučer došao tip priključio modem koji nije bio ispravan. Veli sreća da im još jedan kojega je mušterija stornirala (neznam kako se to stornira), prikopčao i veli za sat vremena če biti telefon aktivan. Telefon proradio ali broj od mušterije koja je stornirala a i brzina interneta izgleda njegova, umjest 8 od 1,5-4,5 varira svaki čas. Zovem tehničku podršku vele rješit če i nazvati me, zovem opet predveće vele riješit če do kraja dana. Ujutro šaljem e-mail na koji normalno ne odgovaraju, zovem maloprije vele riješit čemo. Ipak sam imao dobar predosječaj.

15 godina
odjavljen
offline
H1 telekom?

imamo u firmi, katastrofa, svako malo nesto ne radi... prelazimo na t-com. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Otkad su mi aktivirali uslugu nisam imao problema ... osim malo većeg PING-a.

Zvao sam ih i žalio se na povećan PING, nakon 10 min. su mi sve rješili ... čak mi je bolji PING nego dok sam bio na Optimi i T-Comu ...

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?
iggy81f kaže...

Otkad su mi aktivirali uslugu nisam imao problema ... osim malo većeg PING-a.

Zvao sam ih i žalio se na povećan PING, nakon 10 min. su mi sve rješili ... čak mi je bolji PING nego dok sam bio na Optimi i T-Comu ...

Kada su ti aktivirali uslugu i koju ? Ja bih trebao imati brzinu 8 a sada varira od 2-4. Priključili su mi prekjučer.

14 godina
offline
H1 telekom?

Evo sad je najzad sve ok, brzina je preko 9. U opče me nebi toliko iznervirali da znaju komunicirati s strankama tj da odgovaraju na e-mailove i kada ih nešta pitaš da odgovore imamo problema i riješt čemo što prije. Ali ne oni koda su mutavi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
bego kaže...
iggy81f kaže...

Otkad su mi aktivirali uslugu nisam imao problema ... osim malo većeg PING-a.

Zvao sam ih i žalio se na povećan PING, nakon 10 min. su mi sve rješili ... čak mi je bolji PING nego dok sam bio na Optimi i T-Comu ...

Kada su ti aktivirali uslugu i koju ? Ja bih trebao imati brzinu 8 a sada varira od 2-4. Priključili su mi prekjučer.

Napisao sam gore ... aktivirali su mi 24.11 a tribali su 17.11

Uzeo sam Action paket (8/512) i brzina mi je tu oko 8 ... ali to nije do njih već do linije ...

Hasta La Victoria Siempre
14 godina
offline
H1 telekom?

jel pametno da se pokusavam zaj*bavat s njima ili da cekam da prođe bozic ili da se uopce ne upustam u avanturu.

ta 8mb mreza mi je stvarno zakon, posto mi je ovih 4mb od t-coma presporo :S

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
KingNothing kaže...

jel pametno da se pokusavam zaj*bavat s njima ili da cekam da prođe bozic ili da se uopce ne upustam u avanturu.

ta 8mb mreza mi je stvarno zakon, posto mi je ovih 4mb od t-coma presporo :S

Jedan probao pa se us_ro ... :)

Ja osobno nemam problema osim onih koje sam naveo ...

 

Da ne zaboravim ... danas sam dobio i prvi račun, na koji sam naravno odamh poslao prigovor.

Račun koji su mi poslali je od dana kad sam tribao dobit uslugu (17.11), a ne od dana od kog sam dobio uslugu (24.11) ...

 

P.S. - Ako imaš volje i živaca ... SRETNO :P

Hasta La Victoria Siempre
14 godina
offline
Re: H1 telekom?
iggy81f kaže...
KingNothing kaže...

jel pametno da se pokusavam zaj*bavat s njima ili da cekam da prođe bozic ili da se uopce ne upustam u avanturu.

ta 8mb mreza mi je stvarno zakon, posto mi je ovih 4mb od t-coma presporo :S

Jedan probao pa se us_ro ... :)

Ja osobno nemam problema osim onih koje sam naveo ...

 

Da ne zaboravim ... danas sam dobio i prvi račun, na koji sam naravno odamh poslao prigovor.

Račun koji su mi poslali je od dana kad sam tribao dobit uslugu (17.11), a ne od dana od kog sam dobio uslugu (24.11) ...

 

P.S. - Ako imaš volje i živaca ... SRETNO :P

  ako je to cekanje jedini problem, onda cu prezivit.

uspio sam izdrzat je*anje u mozak od t-coma kad mi nisu htjeli internet popravit doci i zivio sam od mobitela i igraonica mjesec dana -.-' (bila je zima pa nisam mogo van :S)

LoL EU West - KingNothing666
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja potpisao ugovor početkom 10. prošle godine, pa ih duuuugo nema.. pa kad sam ih nazvao stisnuo, kažu da su izgubili kopiju osobne.. pa im šaljem. Onda, kažu dolaze 07.12 me spojiti. Naravno, nema ih. Par dana kasnije nazovem, poludim. Onda kažu da će doći 22.12. I opet, naravno nema ih.. i niti se jave, ispričaju da neće doći, ništa.. Kad sam ih jučer zvao, kaže poslali su dopis !!!! Naravno, nisu poslali ništa.. A kaže dopis da me ne mogu spojiti zbog tehničkih poteškoća. U međuvremenu, T-com je bio, i vratio me na analogni telefon, zbog prelaska novom operateru !?

Ukratko, totalno neprofesionalno, i iz jedne laži u drugu.. i još ništa

 

kp
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Evo moram ih pohvaliti :) ... danas sam dobio odgovor na žalbu u kojoj sam traži popust od 50% ZA 12.2011. Ali ostao sam ugodno iznenađen kad sam pročitao mail u kom piše da mi daju popust od 50% na 12.2011. i 01.2012  :)

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Može li itko od vas tko ga je spojio nakraju napisati koliki je mjesećni račun i ima li osim njihovih usluga još kakvo dodatno plaćanje koje u startu ne navode.

Npr. Došli meni na vrata (ko jehovini svjedoci) nuditi H1 te nakon kratkog razgovora na upit dali još nešto dodatno plaćam jer na prospektu je navedeno nešto nejasno sitnim slovima, vješto su izbjegavali odgovor i na kraju opet ništa neznam

Mislim, jeste da je mlada cura koja nosi papire zgodna ali bile su i one koje su prodavale usisavaće po 20000kn ;)

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Ja na moju pretplatu od 155kn plaćam još ono što što žena potroši na telefoniranje :)

Hasta La Victoria Siempre
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

iggy81f

 

jel bi mogao izvrtit speed test sa vipovog servera u zagrebu(optima server mi ima duplo veci ping,bar meni)

 

I jel se smije znat razlog prelaska sa Optime ,jer ja imam dilemu jer se micem od t-coma a ne znam hocu li na H1 ili Optimu

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Gigx0n kaže...

iggy81f

 

jel bi mogao izvrtit speed test sa vipovog servera u zagrebu(optima server mi ima duplo veci ping,bar meni)

 

I jel se smije znat razlog prelaska sa Optime ,jer ja imam dilemu jer se micem od t-coma a ne znam hocu li na H1 ili Optimu

Razlog je jeftinija usluga i brži internet, a infrastruktura je ista koju sa koristio kod T-Coma i kod Optime

Ja brzinu mirim ovdi i ping mi je 18 ... nemam problema ni u igrama MW3, BO, BF3, MOH, FIFA 12 ...

speedtest.net VIP server ping 30 ... Optima server ping 40

Hasta La Victoria Siempre
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 15:46 (iggy81f).
14 godina
offline
H1 telekom?

Da li netko može napisati stvarne brzine H1 trio bit usluge, 4mbps/256

trenutno to sve imam od t-com, 200 m od centrale sam, mogao sam ici sa pola snage na dva max-tv

po mjrenjima parice, nikad večih problema..osim cijene...

E sad dali ti svi uvjeti važe i za H1 ili ima caka..da li netko ima uslugu aktiviranu pa da vidimo

iz prve ruke...

vtc
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Koja je zapravo fora s H1 Trio i H1 Trio Bit? Ista cijena, a Trio nudi flat za tih 199 kn?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice