Error 678

poruka: 8
|
čitano: 14.798
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Error 678

Zanima me zašto se to javlja na frendovom kompu a spaja se sa modemom gdje je sve porihtano ko na mom kompu.Bio u servisu gdje su rekli da je sve u redu ali doma mu opet ne radi.Kad spoji običan telefon na izlaz iz modema telefon radi a kad se hoće konektirati javlja dotičnu grešku 678 da se modem ne može spojiti.Pošto sam imam adsl i modem doma sam simulirao rad modema i kod mene sve radi.Zanima me da li je možda greška u PCI slotu na matičnoj?

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Error 678

Pokušaj drivere od modema reinstalirat ili vidi ima li novijih, i u svojstvima modema provjeri dali ti je iskljuceno "Wait for a dial tone" (iako nebi reka da je to...)

 

Ako ne upali, pogledaj ovdi, i pokusaj sto oni preporucaju!!

 

Sritno!! Smijeh


AMD Phenom 9500 | Gigabyte GA-MA790FX-DS5(f4f) | Chieftec 550W, GPS-550AB-A | 3 x 1GB KingMax DDR2 800MHz
PEAK Radeon HD3850 512MB DDR3 | Seagate 320 GB, 16MB, NCQ3, 7200

--
That's all from AmosSam
16 godina
neaktivan
offline
Error 678

Da u propertisima je isklučen taj waiting.. a modem je conexantov ,driveri su stavljeni na frišku instalaciju Windowsa XP SP2(dva puta).Moram reći da je sve toradilo do 10.mjeseca lani i odjedanputa prestalo raditi.Kad se pokušam spojiti, modem ispušta zvuk ko da je zauzeto

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 11:02 (alfi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Error 678

Hmm, glupo, ali... jesi li pokusa prominit kabel od modema do uticnice?? Ili drugu uticnicu?? Znam da si reka da telefon radi, ali...

 

edit:

pokusaj stavit modem u koji drugi PCI utor. moze bit i to... zna se dogodit da koji pci utor ne radi (nije mi jos uvike jasno kako to se

moze dogodit; da jedan utor ne radi, a ostali da (a to mi se dogadjalo!))... ali pokusaj u utor odma do

trenutnog!!

 

AMD Phenom 9500 | Gigabyte GA-MA790FX-DS5(f4f) | Chieftec 550W, GPS-550AB-A | 3 x 1GB KingMax DDR2 800MHz
PEAK Radeon HD3850 512MB DDR3 | Seagate 320 GB, 16MB, NCQ3, 7200

--
That's all from AmosSam
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 11:06 (AmosSam).
16 godina
neaktivan
offline
Error 678

Hvala probati ću to sa drugim utorom,a od utičnice do kompa ima 15 metara tak da nemam tako dugi kabel da ga probam zamijeniti ,ali tek u petak to mogu probati.Hvala i bok

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 11:12 (alfi).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Error 678

Evo riješio problem ,crknuo modem ,stavljen novi

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Error 678

Ista stvar neki dan 678, ali problem je bio do njih password se zakocio; nakon promjene passworda od strane t coma ,modem čudom proradio.Malo im je bilo čudno ,prvo su rekli to je riknuo modem ali kad su provjerili i zamjenili pass sve 5.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Error 678
Imam jedan problem sa spajanjem na internet preko CarNET-a ili T-com-a modemske veze javlja mi se 678 pogreška.

Tražio sam na internetu nekakva rješenja ovih problema ali nema ništa što bi popravilo pogrešku, zvao sam èak i službu za korisnike i rekli su mi da ponovno instaliram drivere, ali ni to nije pomoglo.

Može li mi netko možda od vas pomoæi?
Hvala!
Idem na faks kako bi bio pametan, a ne zato što sam pametan...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice