Usisao sam slušalice...

poruka: 7
|
čitano: 1.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Usisao sam slušalice...

Danas popodne sam malo usisavačem usisavao sobu, dođem do slušalica (Beyerdynamic DT 880) pa odmah i njih potegnem reko da se nije prašine nakupilo u utorima.

 

Sada ih stavio na uši kad na moje iznenađenje čuju se 70% slabije i zvuk je lošiji.

 

Ima li tko kakvu ideju što sam točno napravio i je li bi se mogle kako popraviti ili ih uredno mogu baciti u smeće i kupiti nove? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 22:18 (ZABORAVKOO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usisao sam slušalice...

Gdje ćeš to raditi... Membranu možeš uništiti.

7 godina
offline
Usisao sam slušalice...

A nije mi palo na pamet da bi im moglo štetiti, sada znam da to nebi trebalo raditi. A što se moglo pokvariti, ima li smisla poslati na reklamaciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usisao sam slušalice...
ZABORAVKOO kaže...

Danas popodne sam malo usisavačem usisavao sobu, dođem do slušalica (Beyerdynamic DT 880) pa odmah i njih potegnem reko da se nije prašine nakupilo u utorima.

 

 Dobar si 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Usisao sam slušalice...

Izgleda da nisam jedini https://bit.ly/3kyX2Ql xD

 

 

EDIT: Evo upravo sada se jedna strana sama od sebe vratila na normalnu jačinu zvuka dok se druga i dalje slabo čuje. Ima li tko kakvu ideju što se točno događa?

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 22:26 (ZABORAVKOO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Usisao sam slušalice...

probaj puhnut (onako, iz pluća :D) u dio di si usisavao.... (APP :D)

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Usisao sam slušalice...
ZABORAVKOO kaže...

Danas popodne sam malo usisavačem usisavao sobu, dođem do slušalica (Beyerdynamic DT 880) pa odmah i njih potegnem reko da se nije prašine nakupilo u utorima.

 

Sada ih stavio na uši kad na moje iznenađenje čuju se 70% slabije i zvuk je lošiji.

 

Ima li tko kakvu ideju što sam točno napravio i je li bi se mogle kako popraviti ili ih uredno mogu baciti u smeće i kupiti nove? 

Vridno dite. 

Vrati prašinu koju si usisao nazad i sve će biti OK.

 

Šalu na stranu, nisu te sluške ni jeftine, 1500kn... ako si usisavao po sredini vjerojatno si povukao membranu, e sad ako ti je usisavač stvarno jak onda si je možda i probio, a možda si je "obrnuo". Nema ti druge nego otvoriti slušalice i vidjeti što si napravio. Sve se može popraviti, pitanje je samo koliko si štete napravio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice