Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

poruka: 37
|
čitano: 9.856
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Nužno jedan od ta dva ili si otvoren za prijedloge u nekom cjenovnom rangu?

Od ponuđenih išao bi na Sharkoon opciju, zbog više tipaka i podešavanja težine.
Kod Abyssusa mi se ne sviđa hardverska promjena osjetljivosti i to što ima samo 3 tipke.

 

Nemoj si dopustiti da uzmeš npr. Razera samo zato što je Razer. To je prilično precijenjen proizvođač fensi opreme koja je u većini slučajeva preskupa za ono što nudi.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 15:09 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Evo ja sam uzeo Abyssusa,jedio što mi smeta je kod njega je težina nekako sam očekivao da će biti teži,tipke mi ne fale jer igram uglavnom FPS pa mi nisu nešto važne ali to je samo moje mišljenje.

BF:BC2 ingame:xRALEx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??
mislim da ti je fireglider puno isplativiji i bolji od tog preskupog razera.potpisujem ono sto je danny rekao.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Ako imas novaca ja bi ti preorucio g500 ako ti odgovara oblikom i imas novac ne mislis se puno,a od ova dva sharkoon

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

G500 mi je prevelik.Danas sam imao doma fireglidera i preglomazan je za moju ruku nažalost,ali u linksu če mi ga zamjenit za razera.

Nadam se da če mi odgovarat po veličini jer sam gledao dimenzije oba dva miša i razer je manji. :D..Ali hvala još jedanputa na preporukama.

Filip
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

E ako ces vec uzimati taj abyssus onda ti je bolje nadoplati jos malo i uzmi razer imperator koji je  puno puno bolji od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Ja sam probao oba, i Abyssus je nebo prema fireglideru, bar što se FPS tiče. Dosta je lakši ali punnnooo ugodniji, meni osobno čak i više odgovara od imperatora koji sam prodao, više od 3500 dpi mi niti ne treba

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

kratko i jasno, sharkoon. :)

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Pozz...

 

Danas su mi zamijenili fireglidera za abyssusa i jako sam zadovoljan jedino šta je malo komplicirano naštelati opcije....Kad sam u desktopu strelica mi je dosta spora a u igri mi je osijetljivost na 0 i još mi  je malo prebrzo.Btw zna li netko za šta je ono 125hz i 1000hz?

Filip
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

to ti je pooling rate miša znači odziv miša u milisekundama.

 

npr. 125 hz ti je 8 ms odziva, 500 hz ti je 2 ms a 1000 hz ti je 1 milisekunda

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Moja preporuka fireglider imam ga uz sharkoon podlogu i odličan je

xxx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Koja je razlika između Razer Abyssus i Lenovo Razer Abyssus? Osim kaj ovaj s Lenovo u imenu košta oko 100kn manje, nema nikakvih informacija na netu u vezi njega, a svi reviewi su samo za ovaj prvi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??
ivand123 kaže...

Koja je razlika između Razer Abyssus i Lenovo Razer Abyssus? Osim kaj ovaj s Lenovo u imenu košta oko 100kn manje, nema nikakvih informacija na netu u vezi njega, a svi reviewi su samo za ovaj prvi.

Bump! Zna li iko?

13 godina
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Vjerujem da je nikakva, primjer da Razer prodaje ime. Ako misliš kupovat trči u Linksa za 179kn. Ja mislio al ipak odustao mx518 je idalje moj favorit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 23:13 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Ja bi uzeo Fireglidera.

Jahao sam pješice.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Sharkoon. Imao sam ga prilike koristiti i definitivno moj izbor. Sa njim dobiješ i utege i malu Sharkoon futrolu za miša, tako da je dosta praktično. 3 moja frenda su ga uzela i oduševljeni su. Mislio sam ga uzeti kao zamjenu za Deathaddera, ali mi ne paše jer imam drugačije držanje(fingertip grip) i prenizak mi je.

 

I ono što Danny kaže, ne dopusti da kupiš Razera samo zbog imena.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.1.2011 23:22 (AlienWare1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

i to mene pati ovih dana, baš koji od ta dva uzeti, i nikako da se odlučim, ali mislim da će ipak to biti šarko

*-*
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

uzmi šarka i mjenjat ces ga za nekoliko mjeseci jer ce ti tipke se rasklimat i skripat ( osobito bocne )..uzmi razera i imas dugorocno misa ( ako ti ne trebaju te bocne tipke,tj. ako preferiras fps ) ..

placa se ime, ali se placa i kvaliteta..kako bi jedan "kinez" mogao pretec razera po kvaliteti izrade, s tim da se svi zale kako im se šarko nakon nekoliko mjeseci raspada..ali sve zavisno o tome za sto ti treba :)

 
0 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

a ne igram pretjrano igre, standard korištenje miša, multimedija sa bočnim tipkama, prebacivanje pjesama.

Crtam u cadu. Pa sad ono. još se razmišljam

*-*
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

uzmi sharkoona definitivno

abyssus je jedan od najgorih ako ne i najgori razerov miš. nema ni bočne tipke, jedino što je kod njega "popularno" je to što je on razer

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

ljudi, čovjek je kupio miš još prije dva i pol mjeseca..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??
nixass kaže...

ljudi, čovjek je kupio miš još prije dva i pol mjeseca..

A u PM.. Eto mi kad ne gledam kad netko Bumpa temu {#}

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Ti si kriva zbog mog piva, nemoj srećo, nemoj danas...
13 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

joj sto ja mrzim razer hattere -.-

pa aj nadite mi na ovom je**nom forumu di ima problem razer abyssus skripi ili se rasklimao..MOLIM VAS..

a na svakom koraku di se spominje sharkoon se spominje problem sa skripanjem,sa pucanjem misa..em je crni kvalitetniji od crvenog,crveni se raspada itddd..

dajte ljudi molim vas..kupite mis i koristite ga pa cete se uvjerit o kakvoj razlici u kvaliteti je rijec izmedu šarka i abyssusa..

ima nedostataka,ja ne kazem..ima samo 3 tipke sto je FPS gamerima dovoljno..a vi sto ste se zahebali kad ste trebali misa sa vise tipki i kupili ovog..jbg..pamet u glavu i razmisljaj iduci put za sta ti nesto treba {#}

 
2 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??
fakEEE kaže...

joj sto ja mrzim razer hattere -.-

pa aj nadite mi na ovom je**nom forumu di ima problem razer abyssus skripi ili se rasklimao..MOLIM VAS..

a na svakom koraku di se spominje sharkoon se spominje problem sa skripanjem,sa pucanjem misa..em je crni kvalitetniji od crvenog,crveni se raspada itddd..

dajte ljudi molim vas..kupite mis i koristite ga pa cete se uvjerit o kakvoj razlici u kvaliteti je rijec izmedu šarka i abyssusa..

ima nedostataka,ja ne kazem..ima samo 3 tipke sto je FPS gamerima dovoljno..a vi sto ste se zahebali kad ste trebali misa sa vise tipki i kupili ovog..jbg..pamet u glavu i razmisljaj iduci put za sta ti nesto treba {#}

 Meni su još najbolje firme (kada pogledam nove modele miševa) Microsof,Steelseries i Revoltec. Imam Logitecha ali sumnjam da ću ga ponovno kupiti jer im je cijena prevelika, isto kao i Razeru, samo što dobri stari Logi bar ima kvalitetu.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Ima i Microsoft mušica poput scrolla kojeg nemogu rješit godinama.

SteelSeries kvaliteta materijala izvrsna ali senzori na miševima baš i ne. Xai scroll isto defektan. Kinzu acceleration problem. Ikari brzo klik ode.

Za Revoltec nemam argumente pa neću ništa reć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Evo i ja se mislim između Fire-a i Abyssus-a,inače igram FPS-ove.Koji onda uzeti???

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??
Ja imam firea i prezadovoljan sam!
12 godina
neaktivan
offline
Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

Muči me ista dielma.

mislim, ako se fireglider ishabau roku godine dana, bolje je uzeti abysussa. Pri tome ne mislim na ime, već na kvalitetu.

 

cilj mi je uzeti miša do 300-350 kuneja koji će mi moći dosta trajati.

Inače, igram CS, UT, COD. Igrao sam ih s logitechovim optičkim mišem od 50-80 kuneja. TO što je tipka za promjenu razlučivosti ispod samoga miša ne računam kao veliki minus. Bočne tipke nisam imao dosad na nijednom mišu koji sam posjedovao. Prsti su mi dovoljno brzi da mogu neke operacije obaviti stiskom tipke na tipkovnici brzinom koliko i na mišu.

 

Vjerujem da će mi biti izbor Abysuss, ali eto, još nije 100% sigurno.

Hvala na kometarima i savjetima koje ste dali u prethodnim postovima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sharkoon Fireglider ili Razer Abyssus??

ja imam abia i prezadovoljan sam.......imao sam i fireglidera ali je preglomazan,pretežak i ima previše tipki.(po meni)....najbolje ti je da isprobas i koji ce ti odgovarati toga uzmi.

Filip
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice