Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.177.910
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Bok trebao bih pomoć oko odabira miša za sestru, normalno korištenje za svakodnevno korištenje i lagani gaming, ništa specijalno. Do 100-150kn, hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Logitech g102.

Malo skuplje, al ja bi ovo.
3 godine
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav tražim miš do 300 kuna da je lagan pošto igram Csgo i da je najbolji za tu cijenu. Imam veliku šaku, ali mogu se prilagodit na bilo koje miševe.Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može preporuka nekog silent miša u jeftinoj kategoriji? Živcira me glasno klikanje noću, a i na trenutnome mi je otišao "klik" kotačića pa ne prima uvjek. Ili čak neki komplet miš i tipkovnica oboje u silent verziji (ali da tipkovnica obavezno ima backlight). Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Osa kaže...

Može preporuka nekog silent miša u jeftinoj kategoriji? Živcira me glasno klikanje noću, a i na trenutnome mi je otišao "klik" kotačića pa ne prima uvjek. Ili čak neki komplet miš i tipkovnica oboje u silent verziji (ali da tipkovnica obavezno ima backlight). Hvala

 https://silenthomehub.com/best-silent-gaming-mouse/

 

Nisam ga nikad imao, ali me iznenadilo da je G502 proglašen naj tišim mišem.

P.S. vjerojatno si zakasnio nekoliko dana, Logitech stvari si na dobrim akcijama oko Black Fridaya i Cyber ponedjeljka . 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz ekipa imate za preporuciti bezicni miš sa izmjenjivom baterijom do 200kn ?

ergonomski i velicinom slican logitechu m705 pozeljan thumb rest.


ne neki sitan, malen ipak ce ga koristit 8h dnevno

namjena office, surfanje, ( ženi, majci, kraljici ) za posao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

≈200kn 

10 G203
1 HyperX Pulsefire
0 Nešto trece
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ima tko G305 lightspeed? Probao sam kod kolege G203, malo mi je omalen, ali bih se naviknuo. Koliko vidim G305 je zapravo to samo wireless? i ima li za tih 350-400kn bolja opcija mozda? Primarno FPS igre i normalno uredsko korištenje...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
INCOGNITO99 kaže...

Ima tko G305 lightspeed? Probao sam kod kolege G203, malo mi je omalen, ali bih se naviknuo. Koliko vidim G305 je zapravo to samo wireless? i ima li za tih 350-400kn bolja opcija mozda? Primarno FPS igre i normalno uredsko korištenje...

Ima naravno... Malo je manji tj. nizi(cak i od g-pro), ali se da naviknuti...Nije pretezak (malo tezi od g-pro) pa je solidan za fps igre, i bez problema sa zicom koje mnoge sada vec dosta zivcira...

Evo ti malo usporedne slike, redom, bijeli g305, viper ultimate zicni i g-pro bezicni...

 

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 18:58 (Tomo53nja).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hvala kolega, ovaj usporedni view je super... koliko realno drži baterija? recimo nekakvih 8-10 sati korištenja dnevno... Također vidim neki su radili konverziju na AAA baterije, ne znam koliko to pomogne sa težinom...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
INCOGNITO99 kaže...

Hvala kolega, ovaj usporedni view je super... koliko realno drži baterija? recimo nekakvih 8-10 sati korištenja dnevno... Također vidim neki su radili konverziju na AAA baterije, ne znam koliko to pomogne sa težinom...

Dodao sam gore jos par slikica...

 

Baterija drzi bez problema i 10 sati dnevno, mislim ako se koristi normalna "ne punjiva" baterija, ta ce jedna izdrzati i vise od 3 mjeseca sigurno, sa punjivom ne znam, u kompletu s njim dolazi jedna AA Duracell obicna...Mislim da on svejedno nije pretezak, a sad da li tih 10 g ili vise pomaze nekome je subjektivna stvar...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
INCOGNITO99 kaže...

Hvala kolega, ovaj usporedni view je super... koliko realno drži baterija? recimo nekakvih 8-10 sati korištenja dnevno... Također vidim neki su radili konverziju na AAA baterije, ne znam koliko to pomogne sa težinom...

1 AAA litijska baterija umjesto 1 AA alkalne drastično smanji težinu i premjesti centar mase s kraja miša na sredinu, kao 10 puta bolji miš.

4 Vartine AAA Litijske baterije meni u G305 traju oko 1 godinu. Samo, nisu baš jeftine.

I da, prvi G305 mi je počeo dvoklikati za manje od godinu dana, nepunih 11 mjeseci. U reklamaciji dobio drugi.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Sretan Božić svima!

Savjet sa odabir miša, za gaming uglavnom, igram svašta.

Trenutno imam g400s te tražim zamjenu. Ako postoji mogućnost za bežičnu opciju može i to.

Cijena do 600 kn

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Pozdrav,

imaš na ovoj stranici filter pa ti može pomoći pri odabiru https://www.rocketjumpninja.com/mouse-search, uneseš parametre - koji grip imaš, veličina ruke i ostalo te ti izbaci preporuke.

Ja bi u tom cjenovnom rangu možda gledao COOLERMASTER MM711/Glorious Model O/Razer Viper. (napomena:lakši miševi najbolje prolaze kod fps igara)

Odeš na nabava.hr kad nađeš što ti odgovara pa si nađeš trgovinu i cijenu koja ti odgovara. Sretno!

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 17:53 (Baldric).
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Point-X kaže...

Sretan Božić svima!

Savjet sa odabir miša, za gaming uglavnom, igram svašta.

Trenutno imam g400s te tražim zamjenu. Ako postoji mogućnost za bežičnu opciju može i to.

Cijena do 600 kn

 

Hvala

Tom obliku najbolje odgovaraju g403 u žičnoj verziji, g-pro u žičnoj i bežičnoj, dok su recimo viper ultimate na žicu ili bežični i g305 malo manji tj."niži" modeli, pa bi ti trebalo vremena da se naviknes na njih...

Ja sam takoder prelazio sa g400s na g403, pa na g-pro i brzo sam se navikao, dok mi je za viper ultimate trebalo malo navike, kao i za g305...No viper je toliko lagan i "lepršav" da se brzo naviknes na "veslanje" s njim i igranje...

Svi od reda gore su jako dobri miševi samo je g-pro kao bežična verzija ipak malo skuplji...

Možda neka zlatna sredina za tebe bi bio g403 u bezičnoj izvedbi ili malo manji g-pro u žičnoj verziji...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 9:29 (Tomo53nja).
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozz... 

 

Uzeo bih si novi miš pa gledam šta da uzmem. 🤔 Imam sad g900 chaos spectrum ali bi njega zamjenio. Hledam g502 ali onaj skupnji ne hero verziju. Dali ima još tko kakvu preporuku?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bongy kaže...

Pozz... 

 

Uzeo bih si novi miš pa gledam šta da uzmem. 🤔 Imam sad g900 chaos spectrum ali bi njega zamjenio. Hledam g502 ali onaj skupnji ne hero verziju. Dali ima još tko kakvu preporuku?

 Najbitnija stvar je koji ti je razlog da ideš s G900 na neki drugi?

Ono, realno gledajući, iz gamerske perspektive, teško da je koji model drastično bolji, možda samo ako ideš na lakši model.

Dal tražiš više tipki? Drugačiji oblik? Čisto da napraviš promjenu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
moderator
online
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

G502 mi je počeo praviti probleme s lijevom tipkom pa gledam da uzmem nešto drugo...

 

Preporuka za neki drugi miš vrlo sličnog oblika i dimenzija?

Mora imati barem 2 tipke s lijeve strane.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

ja sam imao g502 i uzeo corsair m65 pro..ja aam zadovoljan s njime ak ti to kaj znaci..btw jesi zadovoljan s mi10...ja sam opet na njemu..kupio nakon kaj sam ti ga prodao note10 pa mjenjao uz 500 kn doplate s frendom za s20+..pa njega mjenjao kljuc za kljuc za mi 10 opet...nemrem ja s xiaomia nikud...lol...sorry za off topic

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 21:54 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

M65 mi je malo premalen po mojem mišljenju...

 

Mi10 je super :)

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

meni je bio nekak velik g502 a imam dosta velik papak .ovaj mi vise odgovara... 

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 22:03 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...
bongy kaže...

Pozz... 

 

Uzeo bih si novi miš pa gledam šta da uzmem. 🤔 Imam sad g900 chaos spectrum ali bi njega zamjenio. Hledam g502 ali onaj skupnji ne hero verziju. Dali ima još tko kakvu preporuku?

 Najbitnija stvar je koji ti je razlog da ideš s G900 na neki drugi?

Ono, realno gledajući, iz gamerske perspektive, teško da je koji model drastično bolji, možda samo ako ideš na lakši model.

Dal tražiš više tipki? Drugačiji oblik? Čisto da napraviš promjenu?

 

Pa znam da je g900 top, ali ono imam ga sad 3 godine sig.pa malo promjene dobro dode nekad. Još razmatram opcije nisam puno trazio sl eto taj g502 mi zapeo za oko ima dosta tipki i oslonac za ruku to mi se sviđa

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bongy kaže...
CyberDemonVZ kaže...
bongy kaže...

Pozz... 

 

Uzeo bih si novi miš pa gledam šta da uzmem. 🤔 Imam sad g900 chaos spectrum ali bi njega zamjenio. Hledam g502 ali onaj skupnji ne hero verziju. Dali ima još tko kakvu preporuku?

 Najbitnija stvar je koji ti je razlog da ideš s G900 na neki drugi?

Ono, realno gledajući, iz gamerske perspektive, teško da je koji model drastično bolji, možda samo ako ideš na lakši model.

Dal tražiš više tipki? Drugačiji oblik? Čisto da napraviš promjenu?

 

Pa znam da je g900 top, ali ono imam ga sad 3 godine sig.pa malo promjene dobro dode nekad. Još razmatram opcije nisam puno trazio sl eto taj g502 mi zapeo za oko ima dosta tipki i oslonac za ruku to mi se sviđa

 Evo, pogledaj ovaj razgovor iznad tebe :)

Da, zašto ne, probaj G502, vjerojatno će ti se svidjeti, jako popularan miš.

Ali, kao i uvijek, ima ljudi koje je razočarao što dizajnom (veličinom) a što težinom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

1 AAA litijska baterija umjesto 1 AA alkalne drastično smanji težinu i premjesti centar mase s kraja miša na sredinu, kao 10 puta bolji miš.

4 Vartine AAA Litijske baterije meni u G305 traju oko 1 godinu. Samo, nisu baš jeftine.

 

 Ja sam u g305 stavio puno jeftiniju opciju zinc-carbon AAA baterije. 8 komada stvarno jeftino (1kn/kom).. Baterija traje već preko mjesec dana..Tako da je i to opcija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 19:35 (brka911).
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ekipa trebam preporuku nekog gaming miš koji bih bio i za svakodnevno korištenje cijena 300-400kn nek bude po mogućnosti bežični

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
ERROR1911 kaže...

Ekipa trebam preporuku nekog gaming miš koji bih bio i za svakodnevno korištenje cijena 300-400kn nek bude po mogućnosti bežični

Logitech G305

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Trenutno imam g203 i super je miš po obliku i dobro radi ali bi uzeo nešto bez žice.

Koliko vidim ima g305 i Steelseries rival 3 wireless, jel neko isprobao oba ili da idem na provjerenog g305?

Ima jos koji do nekih 500kn, a da je manjih dimenzija?

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Tomo53nja kaže...
INCOGNITO99 kaže...

Ima tko G305 lightspeed? Probao sam kod kolege G203, malo mi je omalen, ali bih se naviknuo. Koliko vidim G305 je zapravo to samo wireless? i ima li za tih 350-400kn bolja opcija mozda? Primarno FPS igre i normalno uredsko korištenje...

Ima naravno... Malo je manji tj. nizi(cak i od g-pro), ali se da naviknuti...Nije pretezak (malo tezi od g-pro) pa je solidan za fps igre, i bez problema sa zicom koje mnoge sada vec dosta zivcira...

Evo ti malo usporedne slike, redom, bijeli g305, viper ultimate zicni i g-pro bezicni...

 

 kaaaj, znaci ova dva nisu niš veći od g305

 

planirao sam se prebacit sa svog g203 na neki veći jer su mi šape povećea a volim palm grip pa sad ni sam ne znam koji bi bio za mene

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Del_Boy97 kaže...

 

planirao sam se prebacit sa svog g203 na neki veći jer su mi šape povećea a volim palm grip pa sad ni sam ne znam koji bi bio za mene

 Što su ruke veće (dlanovi veći, prsti dulji), to palm grip ima manje smisla.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Del_Boy97 kaže...

 kaaaj, znaci ova dva nisu niš veći od g305

 

planirao sam se prebacit sa svog g203 na neki veći jer su mi šape povećea a volim palm grip pa sad ni sam ne znam koji bi bio za mene

A u smislu veci mislis na siri i dulji ili vislji? Ako se gleda duljina i g-pro i viper su ipak malo dulji i siri, te pasu vise za prosjecnu do vecu ruku, dok je g305 malo kraci i uzi...Sto se tice visine, vislji su takoder pa nebi rekao da su skroz isti, osjeti se sve navedeno kada ih primis u ruku paralelno jedan za drugim... Ako zelis veci mis odnosno da ima malo "mase" onda je mozda zicni g403 dobar izbor, ili bezicni ako ne zelis zicni, on ima jacu "grbu" pa je samim time i bolji za vecu saku...

 

E sad, G203 nisam imao i koristio, mislim da sam ga samo probao negdje u jednom shopu i taj mis je ipak manji od svih navedenih, i po tome bi ti sve preko g305 (a mozda i on) trebali biti relativno dobri, neki vise neki manje...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2021 5:18 (Tomo53nja).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice