Periferija - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 1.426
|
čitano: 602.200
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Dream Machines DM6 Holey Duo.


Odličan miš i za cijenu i općenito performanse koje nudi.

USB-C Wired / RF Wireless miš i to ultralight za 40€ je stvarno fantastična cijena.

5/5

 

Oblik je klasična replika Zowieja ili Steelseriesa, nisam siguran kojeg.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav,

 

ima tko kakvu preporuku za joystick za PC do 200-300 kn. Do sada sam koristio iskljucivo Logitech f710 i f310. Kod bezicnog mi se prije par dana zblesirale skoro sve tipke (star je nekih 3 godine), prije toga sam koristio f310 i on mi je zasad rezervni i koristim ga trenutno (lijeva gljivica malo steka, ali igrivo je jos). Cisto da pratim malo akcije sljedecih mjesec dana pa ubodem nesto.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Crosale kaže...

Pozdrav,

 

ima tko kakvu preporuku za joystick za PC do 200-300 kn. Do sada sam koristio iskljucivo Logitech f710 i f310. Kod bezicnog mi se prije par dana zblesirale skoro sve tipke (star je nekih 3 godine), prije toga sam koristio f310 i on mi je zasad rezervni i koristim ga trenutno (lijeva gljivica malo steka, ali igrivo je jos). Cisto da pratim malo akcije sljedecih mjesec dana pa ubodem nesto.

 

Xbox One kontroler s bluetooth adapterom zna biti oko 350-400 kn za Black Friday, isplati se dati malo više jer bolje za taj novac nećeš naći.

Ja sam svoj uzeo za 400 kn prije dvije godine, ima sigurno preko 500 sati korištenja, a i dalje kao nov.

2 godine
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Probao sam kod frenda, ali mi taj Xbox kontroler ne pase, nisam se mogao naviknut. Eventualno da se bas nagovorim. Prije bi mozda dualshock 4 uzeo, ima novih zapakiranih po 350, ako se njime moze na PCu igrat normalno.

7 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
Crosale kaže...

Probao sam kod frenda, ali mi taj Xbox kontroler ne pase, nisam se mogao naviknut. Eventualno da se bas nagovorim. Prije bi mozda dualshock 4 uzeo, ima novih zapakiranih po 350, ako se njime moze na PCu igrat normalno.

Može, samo se treba zezati s DS4Windows aplikacijom.. nije out of box kao Xbox kontroleri

12 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Preporuka za neki dobar controller za PC ali da ne bude XBOX ili ako ima neka verzija bez AA baterija reachargable sa dobrom baterijom?

 

Odgovara mi oblik i PS i Xbox controllera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Periferija - ultimativna tema

tražim preporuku za vertikalni miš?

nešto do 200 kn ... ne daje mi se odmah 750kn za logitech MX Vertical

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema

Artem xBox kontroler i kupiš ovo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.12.2022 13:21 (WackyZG).
7 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Pozdrav, trebam preporuku za adapter koji bi spajao dva monitora na jedan laptop, a modeli su Lenovo Ideapad Gaming L340 i Lenovo G50-45. Cijea da bude što manja. Hvala

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Periferija - ultimativna tema

Moze li preporuka nekih in ear slusalica koje su dobre za pozive, po mogucnosti da imaju ANC, budzet do 100€?

Gledao sam po netu neke recenzije i trenutno dosta preporucuju EarFun Air Pro 3, ali da vidim od ekipe ako neko ima iskustva s ovim ili nekim drugim slusalicama koje bi preporucili.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Periferija - ultimativna tema
javax kaže...

Moze li preporuka nekih in ear slusalica koje su dobre za pozive, po mogucnosti da imaju ANC, budzet do 100€?

Gledao sam po netu neke recenzije i trenutno dosta preporucuju EarFun Air Pro 3, ali da vidim od ekipe ako neko ima iskustva s ovim ili nekim drugim slusalicama koje bi preporucili.

 

pogledaj ovu temu:

https://forum.bug.hr/forum/topic/periferija/slusalice-glazbu-tema-izbor/175858.aspx?jumpto=6633060&sort=asc&view=flat&page=138

 

koliko vidim te EarFun Air Pro 3 imaju dosta feature-a:

 

ali po videu gore imaju nekih problema sa Teams konferencijama pa to uzmi u obzir.

Ja osobno imam relativno starije "1MORE ComfoBuds Pro"s kojima sam super zadovoljan, pogotovo sa razgovorima na pozivima i teams konferencijama (kod nas su oko 500 kn)

10 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

poyy momci, treba mi upgrade s g29 na nešto bolje

 

nisam neki igrač teški nego vozim za svoj gušt a 29tka mi je spora kad triba vatat autu kad guzicon izleti, moram ga doslovno rukon potegnit jer kao da me ne može pratit.

 

u irl volan pustis sam do neke mjere dok g29 dok se zavrti gdje treba bit ja vec ko zna gdje po stazi, vjerujem da većini vas neće imat logike al takav je moj osjećaj.

 

takoder, osjećaj pedale kočnica neću nit komentirat. Vozim autu bez serva kočnica s vecim celjustima naprid i konverzijom s doboša na diskove nazad i nije ni približno toliko tvrdo i ne-linearno kako je bilo na g29. Iskreno sumljam da je moj bio neispravan šta se tiče toga il nešto.

od 25% pa na dalje hod pedale kočnica je bio toliko tvro da je bilo ne iskoristivo

 

Jel postoji kakav volan/pedale/shifter u tom rangu cijene koji je bolji šta se tiče toga?

 

Ne tražim nešto super specijalno sad, g29 nije bio toliko loš što se tiče preciznosti volana i shifter mi nije bio toliko loš koliko su mi neki ljudi rekli.

Naravno da bi bilo super da se i to poboljša al g29 nije uopce toliko daleko što se tiče od nekih auta s servom a iman način šaltanja da mi mekani shifter uopce ne smeta tkd mi to nije bitno

 

 

 

Znači, H shifter, 3 pedale i volan koji je upgrade nakon dolaska s g29.

Najbitnije je da ima dobre pedale, ostalo više manje sve dok nije gore od g29

lokalni forumski retard
 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Periferija - ultimativna tema

Na koji način da provjerim ispravnost printera koji stoji 5+ godina bez korištenja. Nije puno nikad bio korišten, i stajao je u kutiji HP Deskjet F380. Boje nemam, no nebi je htio kupovati ako printer nije ispravan?

Vamonos carajo hijos te putas!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Periferija - ultimativna tema
imba_kewl kaže...

Na koji način da provjerim ispravnost printera koji stoji 5+ godina bez korištenja. Nije puno nikad bio korišten, i stajao je u kutiji HP Deskjet F380. Boje nemam, no nebi je htio kupovati ako printer nije ispravan?

ako je bilo imalo boje u njemu, 99% da mu je otišla glava (zapekla se boja) i možeš ga baciti

16 mjeseci
offline
Periferija - ultimativna tema

jel se može to vidjeti bez raskapanja?

Vamonos carajo hijos te putas!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Periferija - ultimativna tema

Tražim tipkovnicu i miš, HR layout, bežično i po mogućnosti da je osvjetljena tipkovnica. 

Nisam skoro ništa našao pa bi bio zahvalan na svakoj preporuci.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice