Izbor dobre podloge za miša izdvojena tema

poruka: 639
|
čitano: 199.995
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

http://www.elipso.hr/informatika/podloge/ROCCAT-ROC_13_103/ evo kupia sam ovu podlogu materijal je nesto izmedu tkanine i plastike pa jeli to moze stetit mišu ili nesto pro gamer f5 je miš

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Nisam imao prilike probati taj miš i podlogu ali mislim da se ne trebaš zabrinjavati. Ak si prije kupnje gledao po netu iskustva sigurno bi naletio na nekakav loš review da takvi problemi postoje bilo s podlogom ili mišem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav!

 

Kupujem novi gpu i novi miš (logi g502) pa bih odmah i podlogu promijenio.

 

Vec 6 godina koristim steelseries qck platnenu podlogu(ne mini nego ona normalna) i gledam sada nema nigdi toga u HR za kupiti vise...

 

Moze preporuka što da kupim,da bude te velicine,materijal i kvalitete?

 

Hvala unaprijed

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
GrimReaperKC kaže...

Pozdrav!

 

Kupujem novi gpu i novi miš (logi g502) pa bih odmah i podlogu promijenio.

 

Vec 6 godina koristim steelseries qck platnenu podlogu(ne mini nego ona normalna) i gledam sada nema nigdi toga u HR za kupiti vise...

 

Moze preporuka što da kupim,da bude te velicine,materijal i kvalitete?

 

Hvala unaprijed

 Cooler Master Speed RX Large. I bolja od QCK i udobnija.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
191x7 kaže...

 Cooler Master Speed RX Large. I bolja od QCK i udobnija.

 jel to to?

 

Speed Rx Large

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
GrimReaperKC kaže...
191x7 kaže...

 Cooler Master Speed RX Large. I bolja od QCK i udobnija.

 jel to to?

 

Speed Rx Large

 Jeste.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Igram samo rFactor tako da mi miš nije nešto previše u upotrebi, ali fora je podloga. U BMW shopu u Munchenu platio 5€ mislim 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav svima, ja tražim kvalitetnu podlogu za miša, u rangu do 150kn.

 

Računalo koristim 6-8h dnevno pa bih kupio jednu sa onim jastučićem za zapešće.


Ako netko ima prijedlog, pucajte.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Ako toliko koristis komp jastucic ti moze samo naskoditi vjeruj mi. Ono sto trebas je udobna podloga odgovarajuce debljine i velicine. SpeedRX Large bi ti morala biti super.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Hm, nisam mislio da taj jastučić može naškoditi.

 

Siguran si u to? Imaš iskustva?

 

 

16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
DarkoK3 kaže...

Hm, nisam mislio da taj jastučić može naškoditi.

 

Siguran si u to? Imaš iskustva?

 

 

 100% siguran i iz vlastitog iskustva i iz informiranja (online i s liječnikom). "Jastučić" je dobar u slučajevima kada se malo koristi ili kada nema puno kretanja, recimo za tipkovnicu. Kod miša je problem to što se ruka puno kreće, a to s jastučićem onda rezultira trenjem što šteti zapešću.

Twitter: @191x7
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Pa, to svakako da ima smisla.

 

Puno hvala na savjetu i pomoći! :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Reci mi molim te samo još, speed rx i storm rx su iste podloge?

16 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
DarkoK3 kaže...

Reci mi molim te samo još, speed rx i storm rx su iste podloge?

 Nikad čuo za Storm RX.

Cooler Master je proizvođač, Storm je oznaka za njihovu gaming opremu, a modeli podloga su recimo Speed RX, Swift RX, Control RX itd.

Twitter: @191x7
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša

Aha, znači tražim Speed RX, hvala!

11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Dakle odlučio sam se za miš G502 i uz njega mi treba i kvalitetna podloga pošto sam trenutno bez ikakve podloge. Par njih je preporučeno ali čini mi se da posebno odskače CM Storm RX-L. Jeli to uistinu najbolji izbor pošto mi cijena nije bitna. Možda Razer Goliathus Speed/Control ? Igram najviše FPS igre.

Hvala

BF4: hRci_HR
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Hrci kaže...

Dakle odlučio sam se za miš G502 i uz njega mi treba i kvalitetna podloga pošto sam trenutno bez ikakve podloge. Par njih je preporučeno ali čini mi se da posebno odskače CM Storm RX-L. Jeli to uistinu najbolji izbor pošto mi cijena nije bitna. Možda Razer Goliathus Speed/Control ? Igram najviše FPS igre.

Hvala

 

Osobno koristim Razer Goliathus Control Edition i apsolutno sam odusevljen podlogom i nemam se namjeru prebacivat na druge(niti manje). Prvo sam kupio najmanju verziju i nedavno se prebacio na XL. Ukoliko imas mjesta na stolu, preporucam :)

Ugodna za ruke, misevi imaju odlican "grip"(koristim Steelseries Diablo i Logitech g600), stane sva periferija na podlogu(mis, tipkovnica, wacom tablet, touchpad) i stol izgleda urednije :D

 

https://www.svijet-medija.hr/art/podloga-za-mis-razer-goliathus-control-xl/44034

 

11 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
leo_91 kaže...
Hrci kaže...

Dakle odlučio sam se za miš G502 i uz njega mi treba i kvalitetna podloga pošto sam trenutno bez ikakve podloge. Par njih je preporučeno ali čini mi se da posebno odskače CM Storm RX-L. Jeli to uistinu najbolji izbor pošto mi cijena nije bitna. Možda Razer Goliathus Speed/Control ? Igram najviše FPS igre.

Hvala

 

Osobno koristim Razer Goliathus Control Edition i apsolutno sam odusevljen podlogom i nemam se namjeru prebacivat na druge(niti manje). Prvo sam kupio najmanju verziju i nedavno se prebacio na XL. Ukoliko imas mjesta na stolu, preporucam :)

Ugodna za ruke, misevi imaju odlican "grip"(koristim Steelseries Diablo i Logitech g600), stane sva periferija na podlogu(mis, tipkovnica, wacom tablet, touchpad) i stol izgleda urednije :D

 

https://www.svijet-medija.hr/art/podloga-za-mis-razer-goliathus-control-xl/44034

 

 Hvala na odgovoru.

Ono što mene zanima jest što je zapravo bolje? Control je malo grublji, koliko ta grublja tekstura utječe na trajnost same podloge? Speed je finije teksture, koliko to utječe na preciznost itd? Jednostavno neznam što je bolje odabrati. Ne volim igrat niti s visokim a niti s niskim sensitivity-em. Također koja podloga je bolja za Logitech G502? Jeli CM RX-L nešto između ovih dviju Razerovih podloga?

BF4: hRci_HR
14 godina
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Hrci kaže...
leo_91 kaže...
Hrci kaže...

Dakle odlučio sam se za miš G502 i uz njega mi treba i kvalitetna podloga pošto sam trenutno bez ikakve podloge. Par njih je preporučeno ali čini mi se da posebno odskače CM Storm RX-L. Jeli to uistinu najbolji izbor pošto mi cijena nije bitna. Možda Razer Goliathus Speed/Control ? Igram najviše FPS igre.

Hvala

 

Osobno koristim Razer Goliathus Control Edition i apsolutno sam odusevljen podlogom i nemam se namjeru prebacivat na druge(niti manje). Prvo sam kupio najmanju verziju i nedavno se prebacio na XL. Ukoliko imas mjesta na stolu, preporucam :)

Ugodna za ruke, misevi imaju odlican "grip"(koristim Steelseries Diablo i Logitech g600), stane sva periferija na podlogu(mis, tipkovnica, wacom tablet, touchpad) i stol izgleda urednije :D

 

https://www.svijet-medija.hr/art/podloga-za-mis-razer-goliathus-control-xl/44034

 

 Hvala na odgovoru.

Ono što mene zanima jest što je zapravo bolje? Control je malo grublji, koliko ta grublja tekstura utječe na trajnost same podloge? Speed je finije teksture, koliko to utječe na preciznost itd? Jednostavno neznam što je bolje odabrati. Ne volim igrat niti s visokim a niti s niskim sensitivity-em. Također koja podloga je bolja za Logitech G502? Jeli CM RX-L nešto između ovih dviju Razerovih podloga?

 

Sto se tice trajnosti podloge, moja stara podloga ima vec dugi radni staz(pokusavam se sjetit koliko tocno godina ali ne ide, mnogo :D ). Jedino gdje se ostetila je sav na rubu za sto sam si ja sam kriv jer sam lupao s njom od grubi zid za rjesit se prasine(jako pametno, znam :D ). Takodjer, mis je savrseno precizan na njoj, ali napomena, tehnologija je daleko dogurala i preciznost se gubi u jako rijetkim slucajevima i to se sigurno nece dogodit sa niti jednom podlogom, pa ni onom od 20 kn. S obzirom da nisam isprobao CM nemogu reci nista o drugoj podlozi, pricam samo iskustvo sa doticnom koju imam. Idi do ducana i isprobaj, inace ih znaju imati van za probu a i na kutiji bude otvor da mozes opipati podlogu. :) mozda je to i najbolji savjet. :) Uglavnom, vjerujem da sto god izaberec neces pogrijesiti. :)

9 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Kao što vidiš ja sam isto tražio neku dobru podlogu sa obzirom da računalo koristim po 8h dnevno i uzeo sam CM Swift-RX i baš sam zadovoljan.

 

5mm debela podloga je mislim najugodnija dostupna na tržštu :)

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav.

Zanima me vase misljenje u vezi ove podloge CORSAIR VENGEANCE MM200 Standard Edition.Kakve je kvalitete i jeli vrijedi 110kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

S obzirom da sam kupio G502 miš, kakva bi bila G440 podloga s ovim mišem? Ili da ipak idem na Razer Goliathus Speed ili eventualno QCK Heavy kad bude dostupna pošto nisam čuo nikoga da ovu podlogu ne preporučuje?

 

EDIT: Bez kompliciranja sam naručio CM Storm Speed RX-M, nadam se da će poslužiti.

BF4: hRci_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2015 19:26 (Hrci).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav imam ovu podlogu ROCAT SENSE CHROME BLUE--
To outfit commanders for rigorous combat, our ROCCAT™ Scientists engineered the Sense by taking an ultra-soft cloth upper structure and treating it with an advanced, friction-reducing microcrystalline coating – a combination that allows for the lightning-fast mouse movements and high level of precision needed for victorious, high-octane gaming, pa ako bi mi neko iskusniji moga rec kakva je to podloga po njegovom misljenju mislim na materijal i to i ako bi mogli neki miš preporucit do 200 kn 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Ej ljudi planiram kupiti http://www.links.hr/artikl-101.503.377

 

Pa me zanima koliko bi mi trebala podloga za njega i ako bi mi se isplatilo kupiti podlogu.

 

Ako bi trebao podlogu moze neka preporuka s tim da je ima u linksu. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Izbor dobre podloge za miša

Pozdrav ljudi. Evo gledam malo podloge jer frendu treba obnovit periferiju i reko on da mu se jako sviđa moja CM storm speed rx M i da mu ta veličina i treba, igra na nekakvih 800 DPI CS:GO ing sensitivity 2 (CM strom Alcor), i nebu mu veće ni stalo na stol. E sad, ja tu podlogu više nigdje nemogu nać, samo u Instaru, ali L verziju. Ako može neko pomoć ako zna gdje ima ta podloga ili neku alternativu slične veličine i materijala do jedno 100 kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2015 17:28 (Raykip).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Itko?
12 godina
protjeran
offline
Re: Izbor dobre podloge za miša
Raykip kaže...
Itko?

 ma nek uzme razorovu goliathus speed i amen(ili control ako igra s manjom osjetljivoscu), najbolje podloge! nitko me vise nemre uvjerit u suprotno! ostalo je sve smece cim padne mikron prasine na njih...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

pozdrav,trebam podlogu,bar mislim. Trenutačno imam razer goliathus,staru nekoliko godina. Igrajući LoL mi se dogodi da mi nekad u igri miš naglo trzne,napravi nagli trzaj,Miš je novi G502 Proteus core. VEćina mi je rekla da je problem u podlogi.

 

cijena do nekih max 250 kuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izbor dobre podloge za miša

Gdje kupiti podlogu za miš koja je velika tako da stane i tipkovnica na nju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice