Ispis/printanje uplatnica

poruka: 8
|
čitano: 5.062
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Ispis/printanje uplatnica

Jel postoji kakvo rješenje za printanje uplatnica, imamo dosta uplatnica na mjesečnoj bazi šta moramo ručno ispisivati i već nam se na glavu popelo, htio bi preko kompjutera pustit već pripremljene podatke a printer da ispiše na točna mjesta na postojeću "duplu" uplatnicu, sigurno netko već radi ili je radio to. Thx.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 16:21 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ispis/printanje uplatnica

Dalo bi se u Excelu za "rucno" (popuniti sve pa print) ili iz Accessa ako ima neka baza (platitelj, poziv na broj...) u report, postimati polja da se printaju na onaj predlozak sa 3 uplatnice.

15 godina
offline
Ispis/printanje uplatnica

postoji softver i upute nekakve (za excel). ni napisao kad, što, kako, komu, na što, čime i to. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Ispis/printanje uplatnica

Cryogenic

 

Ako ti printer nije iglični, onda nećeš dobiti otisak na drugom listu ako ti je to potrebno.

 

Ja si recimo napravim uplatnicu s generiranim bar kodom (link) i isprintam ju cijelu. Spremim predložak i onda sljedeći put samo učitam predloške i mijenjam ono što trebam promijeniti. To plaćam na Tisku ili u Konzumu (3,5 kn). Zasad mi je svaki put ispravno generiralo kod, tj. podaci uplate su odgovarali onome što sam unio pa mislim da je pouzdana stranica.

6 godina
offline
Re: Ispis/printanje uplatnica
To je preskupo, Aircash ima do kraja godine plaćanje računa bez ikakvih naknada. A od 01.01.2023. imamo € i možemo plaćati račune sa bilo koje kartice na kojoj su euri i koja podržava plaćanje na Iban bez naknade. Naknade za plaćanje su izmišljotina HR banaka kao i naknade za vođenje računa.
najdix
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Ispis/printanje uplatnica
Podatke u excel i u Wordu napraviš template uplatnicu u skupini pisama(mailings tab na eng) .
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 20:18 (silvio3105).
11 godina
offline
Re: Ispis/printanje uplatnica

najdix

 

Kod mene je malo specifičan slučaj pa aircash i internet bankarstvo nisu baš opcija, no da ako kolega može tako, to mu je najpovoljnije.

Iako na Tisku (link) i Konzumu (link) imaju partneri čije račune je moguće platiti bez naknade, no i treba uzeti u obzir da pravna osoba ne može obaviti uplatu i da ne prolaze uplate fizička osoba > fizičkoj osobi. Tisak dodatno još i ne podržava plaćanje VISA karticama (samo Maestro/Master i gotovina), dok kod Konzuma ide i VISA.

12 godina
offline
Ispis/printanje uplatnica

Jos je najbolje prec na online bankarstvo i mirna bosna. Hvala ekipa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice