5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

poruka: 6
|
čitano: 1.454
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

Eeee... ovako...

 

Zvucnici su konfigurirani u control panelu, spojeni su uredno na zvucnu od maticne, test radi... Ali kad pustam filmove (kodirani su u AAC 5.1 formatu) u GomPlayeru, windows media playeru ne daje na zadnje zvucnike nista (nisan pokusava na druge programe).

 

Ima ko kakvu ideju??

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

Update drivera za zvucnu?

Ja imam x 530 na Visti i sve mi radi.

Mozda ti na softwareu od zvucne treba podesit na 5.1 nacin rada?

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

ja na visti koristim isto 5.1 sustav i nikad nisam imao problema,da probas sa "Realtek HD Audio Manager"...moja preporuka!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

Ja imam isti problem. Driveri su najnoviji i sve je podešeno kako treba, ali stražnji zvučnici daju preslab zvuk. Kad testiram zvučnike u CP ili Realtek HD manageru zvuk je normalan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

Zapravo meni ne smeta i nisan primjetija, vjeko je bija danas kod mene pa mi je ukaza na problem :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
5.1 zvuk u Windows Visti sa Logitec X-530

Kad slusam muziku u visti cujem na prednja 2 zvuk samo, a kad igram igrice koje podrzavaju 5.1 zvucnike onda cujem na sve zvuk.

U control panelu postavljeno na 5.1 surround sistem i kad pokrenem test zvuka cuje se na svih 5, sa realtek managerom nista nisam uspio napravit, osim sto sam ukljucio neku opciju da se na ostale pusti zvuk "surround nesto??",ali slabo se cuje na ostalima vise kao odjek/jeka...

 

To sam rjesio tako da imam dual boot xp32/vista32 i dx10 igre igram na visti i testiram sistem na vantage-u,a sve ostalo radim na xp-u!

Na xp-u zvuk radi na svih 5 zvucnika i da imam isto x-530

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2008 20:57 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice