5.1 Zvučna i Divoom zvučnici

poruka: 5
|
čitano: 3.302
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
5.1 Zvučna i Divoom zvučnici

Pošto sam mislio kupit nove zvučnike zanima me nešto : Sad trenutačno imam zvučnike stereo nekakve smartbox spojene na integriranu zvučnu karticu na matičnoj ploči samo sa jednim kabelom.Sad me zanima koje zvučnike Divoom Titan-767 : http://www.kvark.hr/index.cgi?menu_id=58&product_id=7169 ili Creative Labs Inspire A3100 : http://www.kvark.hr/index.cgi?menu_id=58&product_id=7044

Pošto mislim da mi zvučna nepodržava 2.1 (a drugi je razlog jer će nova zvučna davat bolji zvuk) kupit ću i 5.1 zvučnu.Al kolko vidim kad kupiš 2.1 zvučnike dva zvučnika se spajaju u subwoofer i onda se subwoofer spaja u pc kaj ne ? Jel bi sve trebalo normalno šljakat ak uzmem 5.1 zvučnu ?

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
5.1 Zvučna i Divoom zvučnici

Po kvaliteti mislim da Creative ima bolju kvalitetu zvuka.

92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
5.1 Zvučna i Divoom zvučnici

2.1 zvucna u praxi ne postoji, odnosno postoji 5.1, ali moze odrezati niske tonove i poslati prednjem paru. Ako spojis 2.1 zvucnike na "obicnu" 2.0 (stereo) zvucnu, zvucnici ti odrade to rezanje pa dobijes teoretski isto. Mozda cak i bolje nego da ti zvucna reze, jer ona nezna tehnicke karakteristike zvucnika, i nije tuniranja  bas za te 2.1 zvucnike.

Sto se tice zvucne, ove na ploci su u globalu dobre (barem za zvucnike do cca 600-700kn), ali uvjek je dobro imati posebnu zvucnu, cisto zbog manje inteferencije sa komponentama na maticnoj. Ali ako je savrsena tisina iz pojacanih zvucnika, onda je i integrirana ok.

"A developer is a machine that converts coffee into code"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: 5.1 Zvučna i Divoom zvučnici
hudo kaže...

2.1 zvucna u praxi ne postoji, odnosno postoji 5.1, ali moze odrezati niske tonove i poslati prednjem paru. Ako spojis 2.1 zvucnike na "obicnu" 2.0 (stereo) zvucnu, zvucnici ti odrade to rezanje pa dobijes teoretski isto. Mozda cak i bolje nego da ti zvucna reze, jer ona nezna tehnicke karakteristike zvucnika, i nije tuniranja  bas za te 2.1 zvucnike.

Sto se tice zvucne, ove na ploci su u globalu dobre (barem za zvucnike do cca 600-700kn), ali uvjek je dobro imati posebnu zvucnu, cisto zbog manje inteferencije sa komponentama na maticnoj. Ali ako je savrsena tisina iz pojacanih zvucnika, onda je i integrirana ok.

Thanks na odgovoru kupit će 5.1 zvučnu,e sad koji su zvučnici bolji Divoom Titan-767 ili Creative Inspire T3100 ?
92% tinejdžera sluša turbofolk,ako si i ti među njima kopiraj si ovo u potpis. Zastava Yugo 89.g. alu felge,klima,CD i DVD player,nema zadnja sjedala (instalirani lcd monitori),prostor za kučište pc-a,V8 motor od 350KS nepovoljno prodajem !!!!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: 5.1 Zvučna i Divoom zvučnici

Bok! Ja imam 7.1 zvučnu i u konzoli ima opciju da podesi surround. I to mi tako radi na X-240 2.1 Logitechovim zvučnicima! Vidno se osjeti surround tako da kad kupuješ zvučnu 5.1 ima smisla. Pozz

Q6600 , EX38-DS4, OCZ DDR2 4GB 1000MHz, HD4870 1G
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 20:46 (stoncin3).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice