World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.361.575
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ukratko price o sparklyu i guildu,budimo realni jako dobro je bio guild,gledajuci vrijeme kada su poceli skoro cetiri tjedna nakon izlaska classica,lik je radio pugove vec s lvl 55,nagirao je domacu ekipu,s goldima i svime.....svatko tko je igrao s njim nije pozalio i tko je presao na gehennas server,lik je levelao s hydrom iz apesa......digao je lvl 60 radio je svoje pugove,nazalost mnogo ljudi nije bilo aktivno,mislim da je bilo i nekih problema jer su mu neki rl ljudi na hordi na gehennasu,a neki a apesima.....sve u svemu lik je pruzio nagrade i djelio golde i game cardove samo clanovima guilda......sta je bilo samo je predao GM jedan dan rekao da svima zeli srecu i da zahvaljuje svima koji su ga pratili od samog pocetka,takvi ljudi su sada u top guildovima na serveru zahvaljujuci njemu,uvijek je spreman pomoci i veliki respect za takvoga igraca.Mi kada smo bili u guildu nebi bilo dana kada bi ljudi dolazili s ashbringera i guild xyu/eon i spamali ljude privatno i govorili kako da dodu na server ashbringer da je najbolji server......da je gehennas najgori server itd....kasnije smo vidjeli discord koji je vodio kasnije ga je uklonio kada smo vidjeli visoke rankove iz tih domacih guildova koji su pisali sve najgore o sparklyu,realno dobro da je i pokusao nesto s nasim ljudima,cisti primjer zasto balkanski guildovi ne uspijevaju jer svatko se pravi pametan itd....sta se tice sparklya svaka cast mislim da polako gradi veliko ime na gehennasu i allianci,radio je cuda na retailu ne sumnjamo da nece ni u classicu.Sparkly balkanci te nisu cijenili sada te stranci cijene,ovi sta hejtuju sparklystarsa neka pogledaju najvecu grupu trenutno na battlenet aplikaciji  https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4 alliance ima sparklya,horda ima kurisua

 

 

 

Trazite server??? Gehennas EU alliance imate trenutno najbolje guildove na svijetu,imate domaceg covjeka, ako zelite da igrate hordu preporucamo isto gehennas radi <eHEROES> i grima,mislim da ima isto domacih ljudi tamo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 18:49 (RazorSkull).
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
RazorSkull kaže...

Ukratko price o sparklyu i guildu,budimo realni jako dobro je bio guild,gledajuci vrijeme kada su poceli skoro cetiri tjedna nakon izlaska classica,lik je radio pugove vec s lvl 55,nagirao je domacu ekipu,s goldima i svime.....svatko tko je igrao s njim nije pozalio i tko je presao na gehennas server,lik je levelao s hydrom iz apesa......digao je lvl 60 radio je svoje pugove,nazalost mnogo ljudi nije bilo aktivno,mislim da je bilo i nekih problema jer su mu neki rl ljudi na hordi na gehennasu,a neki a apesima.....sve u svemu lik je pruzio nagrade i djelio golde i game cardove samo clanovima guilda......sta je bilo samo je predao GM jedan dan rekao da svima zeli srecu i da zahvaljuje svima koji su ga pratili od samog pocetka,takvi ljudi su sada u top guildovima na serveru zahvaljujuci njemu,uvijek je spreman pomoci i veliki respect za takvoga igraca.Mi kada smo bili u guildu nebi bilo dana kada bi ljudi dolazili s ashbringera i guild xyu/eon i spamali ljude privatno i govorili kako da dodu na server ashbringer da je najbolji server......da je gehennas najgori server itd....kasnije smo vidjeli discord koji je vodio kasnije ga je uklonio kada smo vidjeli visoke rankove iz tih domacih guildova koji su pisali sve najgore o sparklyu,realno dobro da je i pokusao nesto s nasim ljudima,cisti primjer zasto balkanski guildovi ne uspijevaju jer svatko se pravi pametan itd....sta se tice sparklya svaka cast mislim da polako gradi veliko ime na gehennasu i allianci,radio je cuda na retailu ne sumnjamo da nece ni u classicu.Sparkly balkanci te nisu cijenili sada te stranci cijene,ovi sta hejtuju sparklystarsa neka pogledaju najvecu grupu trenutno na battlenet aplikaciji  https://blizzard.com/invite/yLoB2I2n4 alliance ima sparklya,horda ima kurisua

 

 

 

Trazite server??? Gehennas EU alliance imate trenutno najbolje guildove na svijetu,imate domaceg covjeka, ako zelite da igrate hordu preporucamo isto gehennas radi <eHEROES> i grima,mislim da ima isto domacih ljudi tamo...

 Tipicni epilog bilo koje price o balkanskom guildu :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Minneyar kaže...

 Tipicni epilog bilo koje price o balkanskom guildu :D

 Mi smo to rješavali na drugačiji način
Na Jedanar serveru je bilo "Balkan" kanal pa su svi bili u različitim gildovima, a zabava i druženje na zajedničkom kanalu i kad se hjtelo zajednički levlati ili u neku instancu.

if only you knew the power of the dark side
13 godina
online
World of Warcraft

 

edit: 

For everything you gain, You lose something else.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 19:51 (Strider-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Svaki put oni naprave predivne zone, upgrejdau animacije, armore... Ali ja'b nešto novo, a ne znam što!

I&#39;m very large!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nos kaže...

Svaki put oni naprave predivne zone, upgrejdau animacije, armore... Ali ja'b nešto novo, a ne znam što!

problem je što sa svakom novom explanzijom igra postaje sve više single-shoot a sve manje MMORPG
levlanje možeš raditi sam bez problema (sve osim instanci), za instance ili battleground samo stisneš gumbić i čekaš

respecanje je free i to možeš raditi kad se sjetiš

i onda se vratiš u classic i ustanoviš
da je levanje opako teško ako si solo, čak i za huntera do lev 30

da te mali usrani welpovi skure čas posla i da si dobar manue za svakog "žutog" moba, ružičasti te pojedu za doručak a crveni za užinu...
da ti za svaki "ozbiljiniji q" treba grupa jer je respawn cca 5 minuta za moba
da u dungeone u stvari moraš sam otići ili ako imaš sreće da te warlock summona
respec je opako skup
treneri te koštaju malo bogatstvo
epic mount je avantura za sebe

u instancama skužiš da healer čuva samo tenka i to jedva
staneš u vatru i ti si mrtav, a onda i tvoja grupa jer 4 nisu dosta za preživit okršaj
onda Boss sljedeća 2 mjeseca baca samo cloath, a tebi treba mail...

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 5:06 (Darky).
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Meni je recimo ovaj pristup sa Classic i Retail realmovima OK.

Čak i ovo single shoot forsanje i pojednostavnjenje pojedinih mehanizama igre.

 

Zašto:

- većina ekipe (starije kao ja) nema vremena grindati. 3-4h tjedno koja mogu izdvojiti na gaming se dobro uklapaju u ovaj koncept - možeš donekle uživati u "end game content". Fast way of living je postao mainstream - nažalost, ali to je realnost

- mlađa ekipa je single shoot generacija, pa su serveri puni populacije i imaš preduvjete za gore navedeno

- za sve hardcore igrače imaju Classic u kojem možeš uživati cijeli dan u grindu i Dark Souls mazohizmu ako imaš vremena, i imaju hardcore endgame na Retail realmovima za koje opet trebaš organiziranu ekipu, a ne pub

 

Igrao sam WOW od prvog dana, ali svejedno mi je trenutno bolje "išta nego ništa".

just when i thought i got out they pull me back in
6 godina
offline
Re: World of Warcraft
markez_cro kaže...

Meni je recimo ovaj pristup sa Classic i Retail realmovima OK.

Čak i ovo single shoot forsanje i pojednostavnjenje pojedinih mehanizama igre.

 

Zašto:

- većina ekipe (starije kao ja) nema vremena grindati. 3-4h tjedno koja mogu izdvojiti na gaming se dobro uklapaju u ovaj koncept - možeš donekle uživati u "end game content". Fast way of living je postao mainstream - nažalost, ali to je realnost

- mlađa ekipa je single shoot generacija, pa su serveri puni populacije i imaš preduvjete za gore navedeno

- za sve hardcore igrače imaju Classic u kojem možeš uživati cijeli dan u grindu i Dark Souls mazohizmu ako imaš vremena, i imaju hardcore endgame na Retail realmovima za koje opet trebaš organiziranu ekipu, a ne pub

 

Igrao sam WOW od prvog dana, ali svejedno mi je trenutno bolje "išta nego ništa".

fulao si, pa classic je napravljen za "casual" igrace, retail je grind fest

 

classic je MMORP, a retail je ARPG

 

ne znam koliko godina imas, kod mene je 40, pa radije igram classic, jer zeli MMORP igru, a ne akcijski hack and slash u kojemu ponekad dobijem "role play" iskustvo

 

racunam negdje oko nove godine bili lvl 60, 5 sati tjedno uvrh glave ako igram, i znam da kad rokenem lvl 60, da nisam u nikakvom zaostatku za ostalima koji su bili prvi mjesec vec lvl 60

 

zato sto je gear progres napravljen savrseno

 

zato sto i kad AQ 40 izade, jos uvijek ce se cistiti i MC i ony i BWL i ZG, jos uvijek ce se raditi BRD, UBRS, DM LBRS i slicne instance

 

a ne kao u retailu, cim se pojavi novi radi, sve staro je mrtvo, instance nitko niti ne radi lol, ma fuj

 

nadam se da ce u novoj ekspanziji bar to srediti

 

 

14 godina
offline
World of Warcraft

Izlevlirao sam u classicu do 60, ali na 60 za sve treba puno vremena dok se zakovitla igra. Igram prot warra i zbilja treba puno vremena dok ljudi stignu do instance i dok se instanca očisti. Zadnji par UBRS runova je bilo kraće nego što smo skupljali grupu i dok su svi stigli do instance. Trenutno takav wow nije za mene, a moram priznati da sam previše vremena ulupao u igru tokom ovih 12-13 godina igranja i da sam classic ne pruža nikakv izazov. Za sve jednostavno treba puno vremena, a ta valuta je za mene trenutno preskupa.

 

 

I&#39;m very large!
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Classic ima problem kada dođes u endgame. Imam 4/8 T1 i 2/8 T2, igram 4 sata tjedno za raidove i to je to.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft

Ono što sam htio reči je da ne trebam grindati tjedan dana potione i preparation iteme za MC.

 

just when i thought i got out they pull me back in
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
skfrik kaže...

Classic ima problem kada dođes u endgame. Imam 4/8 T1 i 2/8 T2, igram 4 sata tjedno za raidove i to je to.

 pa na classicu imaš samo dva (2) PVE i jedan (1) RPG server, sve ostalo je pvp.
dakle imaš kaj raditi na L60, ako niš drugo gankati male levele i izazivati veliku tuču

if only you knew the power of the dark side
13 godina
offline
Re: World of Warcraft

Na PVE sam :)

5 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft - Collector's Edition

Pozdrav svima,

 

oprostite na malom offtopic-u.

Trebala bi mi informacija koliko bi vrijedio Collector Edition od prvog World of Warcraft-a (World of Warcraft Collectors Edition Vanilla EU Version).

Vidim po ebayu da se svakakvi iznosi spominju...

Stanje je besprijekorno, otvoreno, neoštećeno, kod je korišten.

 

Unaprijed hvala na odgovorima.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Kod nas ništa, nismo kolekcijonarsko tržište.


Ebay / vani negdje, možda i dobiješ neku lovu.

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Hvala ti lijepo na odgovoru.

15 godina
offline
Re: World of Warcraft
if only you knew the power of the dark side
8 godina
offline
World of Warcraft

Ekipa kako ide na klasiku :) evo da se zahvalim svima koji su dosli na gehennas! trenutno najaci i najbolji server po svemu ! 

 

 

 

Vidimo se ! btw samo za nase bile koji item sa ah na allianci ili hordi na gehennasu cijena je manja za domace ljude!

 

 

 

 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
World of Warcraft

Zasto je World of Warcraft:Complete Collection puno skuplji na americkom shopu negoli na europskom ? Na americkom shopu World of Warcraft: Complete Collection:Heroic Edition kosta 124.97 USD (oko 112,54 eura), a na europskom kosta 79.99 eura

 

https://us.shop.battle.net/en-us/product/wow-complete-collection

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
persona_user kaže...

Zasto je World of Warcraft:Complete Collection puno skuplji na americkom shopu negoli na europskom ? Na americkom shopu World of Warcraft: Complete Collection:Heroic Edition kosta 124.97 USD (oko 112,54 eura), a na europskom kosta 79.99 eura

 

https://us.shop.battle.net/en-us/product/wow-complete-collection

 zato jer je to amerika....

if only you knew the power of the dark side
4 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Darky kaže...
persona_user kaže...

Zasto je World of Warcraft:Complete Collection puno skuplji na americkom shopu negoli na europskom ? Na americkom shopu World of Warcraft: Complete Collection:Heroic Edition kosta 124.97 USD (oko 112,54 eura), a na europskom kosta 79.99 eura

 

https://us.shop.battle.net/en-us/product/wow-complete-collection

 zato jer je to amerika....

 to mi uopce nije bilo jasno jer je americki store uvijek jeftiniji od europskog, a ovdje je obrnuto da je europski jeftiniji od americkog

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 8:39 (persona_user).
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
persona_user kaže...

 to mi uopce nije bilo jasno jer je americki store uvijek jeftiniji od europskog, a ovdje je obrnuto da je europski jeftiniji od americkog

 pa tako je to...
na steamu je cijena u USA 10$
ista igra u Europi je 10€

if only you knew the power of the dark side
8 godina
offline
World of Warcraft

https://www.twitch.tv/videos/532000285 nismo bas aktivni u zadnje vrijeme ali ide se nekako :) Gehennas EU 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav.

 

Jel igra netko na Tarren Millu Hordu?

Ako da, PM, možemo M+ 10-15 i na dalje, imam sve role :)

- d(-_-)b -
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Pa već je jako dugo nebitno na kojem serveru igraš osim za mythic raid i to opet samo dok ga 200 guikdiva ne očisti
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
draak kaže...
Pa već je jako dugo nebitno na kojem serveru igraš osim za mythic raid i to opet samo dok ga 200 guikdiva ne očisti

 Znam...

 

Čisto radi guilda itd.

- d(-_-)b -
4 godine
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav svima, zainteresirana sam za kupnju Mists of Pandaria, Warlords of Draenor i Legion Collector's Editiona (zanimaju me samo oni s cijelovitim sadržajem, game kod može biti iskorišten), ako netko možda prodaje slobodno se javite porukom...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Warcraft

Ima li tko da se vratio za patch 8.3? Ja sam na rubu da uplatim, ali sve mi čini nekako ispod blizzardovog standarda. 

I&#39;m very large!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Nos kaže...

Ima li tko da se vratio za patch 8.3? Ja sam na rubu da uplatim, ali sve mi čini nekako ispod blizzardovog standarda. 

 ako se već vraćaš, radije odi na classic....

if only you knew the power of the dark side
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Darky kaže...
Nos kaže...

Ima li tko da se vratio za patch 8.3? Ja sam na rubu da uplatim, ali sve mi čini nekako ispod blizzardovog standarda. 

 ako se već vraćaš, radije odi na classic....

 Digao sam na classicu lvl 60 i zaključio da nije vrijedno mog vremena.

Ova ekspanzija mi se čini kao jadna i siromašna verzija legije, ali svejedno me svrbi da vidim raid i dungeone.

I&#39;m very large!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice