The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 922.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Witcher 3

Evo ja počeo dvojku prije koji dan,nakon što sam trojku odigrao 2 puta zajedno sa ekspanzijama.Mogu reć da mi se dvojka jako sviđa za sada,priča odlična (čak me na momente podsjeća na Game of Thrones).Nema veze što je iz 2011.definitivno vrijedi odigrati tko god voli dobar RPG.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2020 16:12 (Rocker).
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

 

Tile je za 10

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

jel izasla konacna verzija onog graphic updejta...mislim da je rečeno verzija 12. na ljeto dolazi...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Mislis HD Reworked?

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021?tab=files

 

Pa za sada je puna verzija 11, radi ju community, tako da kad ce biti - kad dodje.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

to da,sad sam malo čitao komentare...kaze uskoro relase date...cim to izađe počimam ponovno igrati...mod ce biti brutala.ovo komotno cdpr moze uzeti pod svoje i dati pod remaster

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3

Trenutno prolazim jedinicu,nakon što sam prošao dvojku,i mogu reć da je puno duža od dvojke,čak me malo podsjeća sa questovima na trojku.Sad sam na chapteru III,skinuo sam par modova,ima tko još kakve dobre za preporučit,čini mi se da je netko spomenuo da ima mod za vrata tj.da nema loading screena kad se ulazi.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Nisam cuo za taj mod, a W1 sam presao preko 20 puta, sa raznim modovima.

 

Vec sam pisao o tome pa prelistaj malu temu, uz Rise of the White Wolf, imas i mod za brze trcanje,

koji pomaze kod backtrackinga, ali ne zaboravi da tad i NPC-i brze trce, nije preporuceno za prvi prohod.

 

Takodjer imas modova koji fixaju neke questove i tako, provjeris si na Mod Nexus-u.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3

Rise of the White Wolf sam skinuo i dopada mi se,za sad nisam imao problema sa questovima.Ali priča mi se jako sviđa,napeta je.Isto sam skinuo da mi Geralt izgleda donekle kao u trojci,tako da se bolje uživim.Jedino se sa combatom malo mučim pa sam stavio na easy tako da samo priču pratim.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Combat je lagan, u principu stisces na cursor kad "zasvjetli", i tako je moguce nanizati 3 uzastopna "klika",

te se onda nakon toga sami combo resetira i krece ispocetka.

 

Lako ti je i odabrati nacin borbe. Steel i Silver Sword nije tesko odabrati,

za ljude celi, za "ne ljude" srebro.

 

Ako si okruzen puno neprijatelja, onda odaberes "group style", ako si protiv neprijatelja

koji ima lagan oklop i koji se brzo krece - odaberes "fast style", a ako ides protiv

neprijatelja sa jakim oklopom, ili veoma masivni monsteri, onda na "strong style" i to je sve.

 

Signove koristis po dobroj procjeni. Sve u svemu, combat je bar jednostavan, mozes sa jednom rukom doslovno sve.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: The Witcher 3

Skužio sam nakon nekog vremena samo nisam naučen baš na takav stil borbe,nisam napomenuo da je atmosfera odlilčna pogotovo na početku u Outskirts of Vizima i još kad je mrak,Drowneri mi puno strašnije izgledaju nego u dvojci i trojci.Kolko odprilike ima gameplaya ako se sjećaš,ja sam sad na 20h negdje,dvojku sam u 20h završio.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

A gle, ovisno koliko ces se smarati sa side questovima.

 

Sve u svemu, isplati se igru preci bar 3 puta.

Dvaput se mozes priklopiti Orderu ili Scoia'taelu,

a treci put mozes odigrati onako kako i treba - neutralan i ne pridruziti se niti jednoj strani.

 

Skuzit ces tad i razlike kod merchenta, a i zadnje bitke su drugacije (male varijacije).

 

Da, atmosfera u W1 je definitivno vrh, od glazbe, boja, bas sve je pogodjeno,

stvarno je maksimalno iskoristen Aurora Engine (makar 90% izmjenjen).

 

Ponovno takvu atmosferu mozes dozivjeti u W3 sa ekspanzijom Heart of Stone.

Tu ponovno susreces Shani, jedina djevojka koja ga nije iskoristila za svoju korist.

 

Shani je super. A i nije nadnaravnih moci, ona je samo lijecnica.

 

Ma W1 ima toliko dobrih questova, stvarno se urezu u pamcenje.

Od smijesnih do tuznih.

 

A imas i custom scenarija koji su radili drugi, kao modovi - jedino nemas snimljene glasove,

ali teskstove imas, tako da mozes i to odigrati, meni se dopadaju.

 

Kad se sjetim da sam tada sa Athlonom XP 3200+, 1GB DDR 400 i GF 6600GT 128Mb,

sa dva WD Caviara 160GB IDE u RAID0 to igrao na skoro "max", ali da je loadanje UBIJALO,

a sad to mozes igrati na konzervi ribica na max detaljima, onda znas koliko je vremena proslo.

 

No igra je i dalje vrh i svakako ju treba odigrati. Tu si neutralan, tj. imas mogucnosti biti neutralan,

kao u knjigama, i direktno se nastavlja na knjige.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3

Pa tu i tamo koji riješim ako mi izgleda zanimljivo,baš sam se fokusirao na main story,jer mi je želja bila proć cijelu trilogiju.E upravo zbog atmosfere je meni Hearts of Stone bolja ekspanzija nego Blood and Wine,iako je kraća ali je zato puno dublja priča i sve ostalo.Shani je ok da,ali Zoltan mi zato presmješno izgleda.Jedino me malo smeta kaj su NPC-ovi većinom slični ako ne i isti,tamo neki thug izgleda isto ko i inkeeper,i merchanti mi se čine manje više svi isti,ali dobro prešao sam preko toga,za tu godinu igra je dobra.Ne znam kak stvari stoje s armorom,imam neki koji sam dobio na početku,a kod nekog merchanta mi se čini skup dosta,a za lootati baš i nisam vidio negdje.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
14 godina
offline
Re: The Witcher 3

Evo imam jedno pravo pitanje,nedavno sam kupio malo bolji komp pa bi sada htio ako je moguće prebaciti saveove Witchera 3 sa PS4 na PC ako je to izvedivo naravno,čisto malo da probam malo na PC-u igrat s nekim modovima i tako,a ima ih podosta.Pa eto nisam nikada to radio pa ako je netko upoznat s time i zna neki način bio bi zahvalan.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Ne vjerujem da je to moguce. Na PS4 nema Steama?

Steam ima Cloud-Save, pa je moguce povuci saveove.

Isto tako i GoG ima Cloud-Save. Na PS4 nema GoG-a?

 

Najlakse ti je, da ti netko posalje svoj save, ako ima od tog dijela igre, gdje se nalazis,

i onda si samo nabavis gear i preraspodjelis skillove.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Rocker kaže...

Evo imam jedno pravo pitanje,nedavno sam kupio malo bolji komp pa bi sada htio ako je moguće prebaciti saveove Witchera 3 sa PS4 na PC ako je to izvedivo naravno,čisto malo da probam malo na PC-u igrat s nekim modovima i tako,a ima ih podosta.Pa eto nisam nikada to radio pa ako je netko upoznat s time i zna neki način bio bi zahvalan.

 nemoguce na zalost.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

https://www.instant-gaming.com/en/6962-buy-key-gogcom-the-witcher-4/

 

Nebi bilo smijesno, da nije tuzno, osobito zato sto pise da izlazi "2020".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

TW3 dolazi i na Next Gen konzole, ali i kao Enhanced verzija na PC.

Za sve PC vlasnike, te vlasnike na konzolama PS4 i XBOX One, nadogradnja

ce biti besplatna!

 

https://thewitcher.com/en/news/32792/the-witcher-3-wild-hunt-is-coming-to-the-next-generation

 

The Witcher 3: Wild Hunt is coming to the next generation!

We’re working on the next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt!

Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will

feature a range of visual and technical improvementsincluding ray tracing and faster loading times— across the base game, both expansions, and all extra content.

The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase for PC, Xbox Series X and PlayStation 5,

as well as a free update for everyone who already owns the game on PC, Xbox One and PlayStation 4.

 

Bravo CDPR!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
5 0 hvala 6
11 godina
offline
The Witcher 3

Imam igru za PC, Ps Pro i Xbox X sto znaci free update za sav nextgen hardver ali to cu probat na Ampere. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Odavno nemam komp i već si neko vrijeme mislim da ga nabavim da prođem Witchera još jedanput i za Cyberpunk, al ovo mi definitivno govori da moram uzet 4k monitor plus neku Ampere...
-
9 godina
offline
The Witcher 3

Iako imam 250 sati u igri i sve achivmente, još jednom ću sa guštom ovo odigrati sa ray traycom, još jedan razlog za kupnju Ampere grafičke kartice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
He he
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

Za 2 tjedna izlazi zadnja verzija hd moda za witcher 3...sve nove texture za goty verziju

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Koji je to tocno mod? Neki custom ili sluzbeni? Daj link.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Ovaj:

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

 

Uskoro dolazi V12, i to bi trebala biti finalna verzija, prije sluzbene "Enhanced Complete Edition".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3

ne znam hocu li skidat ovaj novi patch za witchera (mislim na sluzbeni gdje dolazi raytracing) jer bi mi modovi mogli prestat raditi. mogao sam bez toga i prije pa cu vjerojatno i nakon sto patch dode.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 18:46 (Obi Wan).
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Vecina modova ce biti azurirana.
Imam modove koji su izasli u doba Vanilla igre, i povuceni sa NexusModsa, a i dalje rade na Goty.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Ovaj tjedan akcija - 2 majice + 1 majica za 1€ (Cyberpunk motivi)

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4585

 

 

Quest radjen po mojoj mjeri - to je ono sto je neispricano, i znam da nije canon,

al bas mi pase ovaj quest. I svaka cast autoru na trudu, s obzirom da je

sve dijaloge dobio spajanjem vec postojecih snimki razgovora, dobar posao sveukupno.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
5 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Narucio sam nesto malo iz Poljske, a oni mi poslali cijeli kamion.

 
 

 

PS - Nisam zelio fotkati sa svih strana, nebi se svidjelo soferu, ne vole to dok pripremaju vozilo za utovar,

mogu samo reci da je na kabini airbrush sa lijeve strane Geralt, a sa desne je Jen.

Ceradu sa lijeve strane nisam vidio, jer je bila zarolana, niti zadnja vrata, al navodno izgleda super.

 

http://www.en.gosped.eu/

 

PS - Na googlu se mogu naci njihovi X-Man i Transformers kamioni.

 

PPS - Kolege iz logistike su na rampi napravili Foto-Seassion, welcome:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2020 16:48 (Čitatelj).
Moj PC  
16 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3

Predivno.  Ove fotografije sam vidio i u The Witcher grupi na fejsu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice