The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 923.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...
_itsmoriarty kaže...

upravo zavrsio Witcher 3, sve, sve rijesio, exlorao, level 100, sve abilitije otkljucao pod ' attack ', legendery viper gear itd ... 

 

trebalo mi je 198.5 sati, te iz nekog razloga imam samo 63% achivementa  no dobro! 

 

lp 

 

PS. malo svratio do Vizime i nasao ove skice Ciri na stolu :)

 

EDIT: evo i par fotki progressa.  

prvi put igrao i presao igru?

 ne, ovo mi je NG+, za prvi put mi je trebalo oko 50ak sati, ali to je samo ono bilo fokusirano na story i to je to. 

your nudes are safe with me.
6 godina
offline
Re: The Witcher 3

još jedna figurica je tu.

your nudes are safe with me.
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 1:33 (_itsmoriarty).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

Zavrsio sam Blood and Wine expanziju, evo sve i sporedne questove, bar ove na prvu vidljive. Level 52 i zanima me kako dalje da napredujem u igri i da mi bude zanimljivo. Postavio sam Enemy-Scaling, ali idalje dobivam veoma malo XP-a, jer questovi koji sam zadnje radio su veoma malo donosili. Postoji li kakva mogucnost, osim New Game+?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...

Zavrsio sam Blood and Wine expanziju, evo sve i sporedne questove, bar ove na prvu vidljive. Level 52 i zanima me kako dalje da napredujem u igri i da mi bude zanimljivo. Postavio sam Enemy-Scaling, ali idalje dobivam veoma malo XP-a, jer questovi koji sam zadnje radio su veoma malo donosili. Postoji li kakva mogucnost, osim New Game+?

 https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/820

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...
dzelo kaže...

Zavrsio sam Blood and Wine expanziju, evo sve i sporedne questove, bar ove na prvu vidljive. Level 52 i zanima me kako dalje da napredujem u igri i da mi bude zanimljivo. Postavio sam Enemy-Scaling, ali idalje dobivam veoma malo XP-a, jer questovi koji sam zadnje radio su veoma malo donosili. Postoji li kakva mogucnost, osim New Game+?

 https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/820

 A zaboravio sam napisati da se radi o PS4 verziji igre. Game of the Year edicija, ako igra kakvu ulogu.  

7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Na konzolama nema modova koliko znam.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...
Na konzolama nema modova koliko znam.

 Nema da, zato sam to i rekao. Mozda postoji neko drugo rjesenje za moj "problem" gore. 

16 godina
offline
Re: The Witcher 3
dzelo kaže...
Čitatelj kaže...
Na konzolama nema modova koliko znam.

 Nema da, zato sam to i rekao. Mozda postoji neko drugo rjesenje za moj "problem" gore. 

rjesenje je da bacis konzolu i kupis pc 

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
The Witcher 3

Eurogamer Poland objavio da će CDPR odmah po izlasku CP2077 početi raditi na novom Witcheru. Iako siguran sam da će dosta ljudi raditi na dlcovima za CP a dio će početi Witchera.

 

https://www.psu.com/news/witcher-ps5-development-to-start-after-cyberpunk-2077-assures-cdpr/

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Vjerujem da odredjeni dio ljudi vec radi na novom Witcheru,

primjerice ekipa koja pise questove i story, jer su taj dio na Cyberpunku odavno zavrsili,

tako da ne "sjede za praznim stolom", jer questova nikad dosta - bolje da ih nastancaju 100 previse nego 100 premalo.

 

A do sad je to CDPR radio tako, da kad izadje main game, dio teama se prebaci na core nove igre,

a ostali su vec na polovici dovrsavanja ekspanzija, te im se pridruzuje ekipa koja radi debugging.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Ne znam jesam negdje nesto zajebao ali 27 sam lvl i bar mislim da sam kraju(ne racunam na ekspanzije).

Odradio sam skoro sve sporedne zadatke,glavnu pricu nisam htio raditi odma nego kad okolo zavrsim sve onda idem na glavnu i sad mi je slijedece sto je ponudjeno "Follow Lambert" koji je dio igre ne znam tocno i jos 2-3 neka,ostali zadatci sto su se pojavili vec traze lvl 35 i oznaceni su ekspanzijom.

Kad pogledam na int vidim da su na tom dijelu vecina lvl 35 ako ne i vise.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
hrka11 kaže...

Ne znam jesam negdje nesto zajebao ali 27 sam lvl i bar mislim da sam kraju(ne racunam na ekspanzije).

Odradio sam skoro sve sporedne zadatke,glavnu pricu nisam htio raditi odma nego kad okolo zavrsim sve onda idem na glavnu i sad mi je slijedece sto je ponudjeno "Follow Lambert" koji je dio igre ne znam tocno i jos 2-3 neka,ostali zadatci sto su se pojavili vec traze lvl 35 i oznaceni su ekspanzijom.

Kad pogledam na int vidim da su na tom dijelu vecina lvl 35 ako ne i vise.

koji je to quest? onaj gdje ides do circle of elements?

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
Re: The Witcher 3

Sad sam tu i stao sam.

Ne znam jesam nesto pogresno radio do sada.

Side questova i nemam vise,odradio sam sve,osim ovih sto su oznaceni da trebam bit lvl 35,jedino oni upitnici po mapi ima ih pun k...neda mi se sve radi,a to mi i ne donosi xp nego samo opremu itd...

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
hrka11 kaže...

Sad sam tu i stao sam.

Ne znam jesam nesto pogresno radio do sada.

Side questova i nemam vise,odradio sam sve,osim ovih sto su oznaceni da trebam bit lvl 35,jedino oni upitnici po mapi ima ih pun k...neda mi se sve radi,a to mi i ne donosi xp nego samo opremu itd...

samo nastavi, nakon toga vidi koji ti je quest failed pa ga napravi, tj reloadaj taj save. kasnije ces moc radit ostale questove

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
Re: The Witcher 3

Dosao sam do ovog i javi mi ovo upozorenje jasno mi je sta ono znaci samo me zanima jesam preskocio nesto di sam mogao polupit xpa dosta za lvlanje.A kad odem dalje od ovog upozorenja nema vise nazat,zato pitam jesam nesto preskocio.

Ovi questovi sto su failed su crveni,a i nema ih nego par,kako da ih probam ponovo.

 

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
hrka11 kaže...

Dosao sam do ovog i javi mi ovo upozorenje jasno mi je sta ono znaci samo me zanima jesam preskocio nesto di sam mogao polupit xpa dosta za lvlanje.A kad odem dalje od ovog upozorenja nema vise nazat,zato pitam jesam nesto preskocio.

Ovi questovi sto su failed su crveni,a i nema ih nego par,kako da ih probam ponovo.

 

ovisi koji su. ne mogu nista rec dok ne vidim ime questova

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
The Witcher 3

ma većina questova će ti biti ok i poslije toga, do sada ti je bitno da si obavio sve što si mogao za svoje pajdaše tipa yennefer, triss, dandelion, zoltan itd. questovi tipa witcher contract i takvi će ti biti i dalje ok

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The Witcher 3

Stavit cu danas slike pa bas da vidimo.

Ma ovo sam primjetio jer sam zapeo na jednom questu i odem na youtube da vidim kako rijesit,vidim lik 34lvl,odem na drugi 35lvl itd pa mi nije jasno.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: The Witcher 3

Evo ako ti moze pomoc.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
hrka11 kaže...

Evo ako ti moze pomoc.

prva tri failed questa definitvno mozes rijesit... dalje necu govorit jer cu spoilat previse

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 21:04 (Obi Wan).
10 godina
offline
Re: The Witcher 3

Ma ne donose oni nesto previse bodova da se samo s njima zajebavam,a i kako bi to napravio osim da loadam stari save,ali onda gubim sate igranja samo da bi odradio ta 3 zadatka?

 

Mene samo zanima je li 27lvl ok za ovaj dio ili sam mogao biti i visi od njega?

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
hrka11 kaže...

 

Mene samo zanima je li 27lvl ok za ovaj dio ili sam mogao biti i visi od njega?

igraj pa vidi. mislim da bi tribalo bit ok

It is not who you are, it is who you know.
10 godina
offline
The Witcher 3

Nakon 68 sati WITCHER 1 i 65 sati WITCHER 2 (pređeno 2 puta) vrijeme je da se krene napokon na WITCHER 3!!!! :)

 

E sad, malo zazirem od modova a vidim da ih ima ćudo pa pitanje.

 

Da li da W3 igram bez modova ili sa modovima i ako da sa kojim?

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Prvi put igraj vanilla, eventualno graficke modove, a kasnije si mozes dodati sto te volja.

 

W1 moras preci bar triput - jedan run si sa orderom, drugi sa sumskom brigadom, a treci put neutralan run.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Čitatelj kaže...

Prvi put igraj vanilla, eventualno graficke modove, a kasnije si mozes dodati sto te volja.

 

W1 moras preci bar triput - jedan run si sa orderom, drugi sa sumskom brigadom, a treci put neutralan run.

Iako je jako dobar ne vjerujem da ću W1 više prelaziti. Vrijeme ga je jednostavno previše pregazilo. Ako naprave remaster ili remake onda definitivno ali ovak mi je dosta. :) Prešao sam ga ko neutralan. 

7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Stavis mod Rise of the White Woolf i tuci. Po meni najbolji Witcher. Mogu ga igrati kad god pozelim,

i svaki put me ponese glazba i atmosfera. U W3 ekspanziji Heart of Stone ces tek ponovno moci dozivjeti takvu atmosferu kao u W1.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Azmo kaže...

Nakon 68 sati WITCHER 1 i 65 sati WITCHER 2 (pređeno 2 puta) vrijeme je da se krene napokon na WITCHER 3!!!! :)

 

E sad, malo zazirem od modova a vidim da ih ima ćudo pa pitanje.

 

Da li da W3 igram bez modova ili sa modovima i ako da sa kojim?

Odigrao sam W3 dvaput, tek nedavno drugi put. 

Nisam se sjetio stavljati modove jer ih u pravilu stavljam samo tamo gdje su vrlo neophodni zbog bugova (Fallout 4) pa onda, eto, ubacim još koji da mi se svidi (u pravilu više vrsta trave i slično, detalji detalji i još detalja haha).

Na tebi je izbor (krenuti ću uskoro odigrati treći put, možda se sada i budem igrao da nadodam par modova za vizualizaciju).

-edit- 

Ovo definitivno, da sam znao odmah bih stavio ^^ Znam da je u fallout-u ovo radilo veeeliku razliku a koliko vidim, radi i ovdje.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 1:01 (HaM).
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Cuj, odredjene modove vucem jos od verzije 1.00 i ne planiram ih iskljucivati.

Jedino sto nemam nikakav re-shade mod, nego radije stavim posebne vizualne modove,

samo za ono sto me zanima, tipa dim iz dimnjaka, oblake, itd.

 

Imam 38 modova + HD Reworked: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021

 

Ako krenes modovima, moj savjet ti je slijedeci:

1. Nexus Mod Manager https://github.com/Nexus-Mods/Nexus-Mod-Manager/releases

(makar je novi sluzbeni software Vortex, ali meni nikako nije legao i drzim se NMM)

2. Witcher Script Merger https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/484/

Bez njega ce ti odredjeni modovi jednostavno biti u sukobu s drugim modovima, i uzrokovati nestabilnost,

beskonacni loading, ili najgore od svega, ne pokretanje igre uopce. S ovim to rijesis

3. Witcher 3 Mod Merger https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1931/?

Pospajas i ostatale modove koji imaju iste datoteke, radi brzeg izvodjenja i loadinga

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

Ja cekam finalnu verziju hd reworked koja izlazi za cca 2 mjeseca i to je jedini mod koji trebam.onda krecem jos jednom u prelazak.minimalno utjece na performanse a texture su puno ostrije,to je zapravo kao mini remaster 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 9:00 (GSP).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

zasto npr igre kao su witcher 3 koriste britanski engleski...ima pun q rijeci koji nerazumijem i uopce ih nema u americkom engleskom

 

ista stvar npr black flag

 

kuzim da to spada pod to razdoblje settinga igre al svejedno...

 
0 5 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice