The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.539
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The Witcher 3

Da, postoji nekoliko krajeva za B&W:

 

1) obje sestre prezive i pomire se

 

2) syanna umre a anna henrietta prezivi

 

3) obje umru

 

4) nisam siguran dal postoji i opcija da Anna Henrietta umre, a Syanna prezivi

 

btw, fun fact - Anna Henrietta voice actress je Tissalia iz serije

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Prošao sve misije, glavne i sporedne, kao i ugovore, ostalo mi samo istražiti što je ostalo upitnika po mapama. Aerondighta nažalost nisam dobio, ali jbg. Meni definitivno u top 3 igre svih vremena.
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
markoveliki kaže...
Prošao sve misije, glavne i sporedne, kao i ugovore, ostalo mi samo istražiti što je ostalo upitnika po mapama. Aerondighta nažalost nisam dobio, ali jbg. Meni definitivno u top 3 igre svih vremena.

 nisi puno propustio sto nisi dobio aerondight. za mene je taj mac daleko losiji od onoga sto mozes napraviti. primjerice, gesheft je puno bolji po statovima.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...
markoveliki kaže...
Prošao sve misije, glavne i sporedne, kao i ugovore, ostalo mi samo istražiti što je ostalo upitnika po mapama. Aerondighta nažalost nisam dobio, ali jbg. Meni definitivno u top 3 igre svih vremena.

 nisi puno propustio sto nisi dobio aerondight. za mene je taj mac daleko losiji od onoga sto mozes napraviti. primjerice, gesheft je puno bolji po statovima.

 

to je istina, taj Aerodight dobiješ na onako jedan epski način i sve, a onda blago razočaranje. 

 

meni su najbolji i armori i mačevi koje sam sam craftao

5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Onda mi i nije previše žao. Nego da vas pitam kod craftanja opreme, ograniceni smo diagramom kojeg dobijemo? Poboljšavamo ga stavljanjem runa u slotove na maču? (do 3 mjesta). Jeste li vi koristili one trgovce iz Ofieria mislim, ili tako nesto, strašno dobra poboljšanja ali skupo....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
markoveliki kaže...
Onda mi i nije previše žao. Nego da vas pitam kod craftanja opreme, ograniceni smo diagramom kojeg dobijemo? Poboljšavamo ga stavljanjem runa u slotove na maču? (do 3 mjesta). Jeste li vi koristili one trgovce iz Ofieria mislim, ili tako nesto, strašno dobra poboljšanja ali skupo....

skupo je, al se isplati.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: The Witcher 3
markoveliki kaže...
Onda mi i nije previše žao. Nego da vas pitam kod craftanja opreme, ograniceni smo diagramom kojeg dobijemo? Poboljšavamo ga stavljanjem runa u slotove na maču? (do 3 mjesta). Jeste li vi koristili one trgovce iz Ofieria mislim, ili tako nesto, strašno dobra poboljšanja ali skupo....

 

ma može se zaraditi lova fino, ja sam zaradio pun kufer ploveći oko Skelligea i kupio sav onaj loot, tu skupiš hrpu mačeva koji svi redom imaju dobru vrijednost, onda ih prodaš. 

 

tako da sam skupio i za ta poboljšanja i za grandmaster armore

6 godina
offline
Re: The Witcher 3
ima li nas, požurite dok se nije prodalo sve :)
inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: The Witcher 3

nece skoro... ako je gledat sad development cycle onda sljedecih 6 godina nista

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Nakon izlaska Cyberpunka bi mogli krenuti 4 dio raditi . a i to što kažeš je istina- za oko 5 godina bi možda bio tek dostupan. tko živ ko mrtav do onda :D, ali bar sad znamo da 3 dio nije zadnji

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: The Witcher 3
korbu kaže...

Nakon izlaska Cyberpunka bi mogli krenuti 4 dio raditi . a i to što kažeš je istina- za oko 5 godina bi možda bio tek dostupan. tko živ ko mrtav do onda :D, ali bar sad znamo da 3 dio nije zadnji

 Tamam dovoljno vremena da odigram nekad 2 i 3 dio :D

Eh da, treba mi i racunar bolji od ovoga :) 

Stigne se sve valjda u 6 god :)

16 godina
offline
Re: The Witcher 3
korbu kaže...

Nakon izlaska Cyberpunka bi mogli krenuti 4 dio raditi . a i to što kažeš je istina- za oko 5 godina bi možda bio tek dostupan. tko živ ko mrtav do onda :D, ali bar sad znamo da 3 dio nije zadnji

nakon izlaska  prvo idu ekspanzije (nagada se dvije) pa onda cyberpunk multiplayer, pa tek onda poslije toga drugi projekti

It is not who you are, it is who you know.
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Samo da ne krenu kao Activision-Blizzard - Witcher za iPhone/Android,

pa refresh W1/W2, makar bi to zapravo volio - W1 i W2 na novom Engineu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: The Witcher 3
Obi Wan kaže...
korbu kaže...

Nakon izlaska Cyberpunka bi mogli krenuti 4 dio raditi . a i to što kažeš je istina- za oko 5 godina bi možda bio tek dostupan. tko živ ko mrtav do onda :D, ali bar sad znamo da 3 dio nije zadnji

nakon izlaska  prvo idu ekspanzije (nagada se dvije) pa onda cyberpunk multiplayer, pa tek onda poslije toga drugi projekti

 dobar dio ekipe nema tu kaj radit i slobodno moze ic na novu stvar

11 godina
protjeran
offline
The Witcher 3

Ma kakav Witcher 4 ili slično.

 

Prije će biti neka p&c avantura.

 

Ali prije je da su sklopili deal radi skripte igara. Vide da fanovi grizu na Witcher 1 - 3 više nego na knjige, a da bi se ubacila ekipa iz igara (Vernon, Letho i sl.), i popratila politika i sam završetak White Frost priče, treba im pristanak CPDR-a. Tak da to je radi toga. 

 

Naravno, obrnuto proporcionalno tome, možda nikne neka avantura iz prve 3 knjige.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
Jarvan kaže...

Ma kakav Witcher 4 ili slično.

 

Prije će biti neka p&c avantura.

 

Ali prije je da su sklopili deal radi skripte igara. Vide da fanovi grizu na Witcher 1 - 3 više nego na knjige, a da bi se ubacila ekipa iz igara (Vernon, Letho i sl.), i popratila politika i sam završetak White Frost priče, treba im pristanak CPDR-a. Tak da to je radi toga. 

 

Naravno, obrnuto proporcionalno tome, možda nikne neka avantura iz prve 3 knjige.

nikoga ne zanimaju point and click avanture, pogotovo kad ljudi zele igru kao witcher 3, ali u nekom drugom settingu, po mogucnosti gdje kreiras svojega lika. imaju priliku vratit se u proslost, mogu otic i u nilfgard, mogu radit sta hoce

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 16:34 (Obi Wan).
8 godina
offline
The Witcher 3

Ima tko preporuku modova za witcher  ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

Treba mi save game za PS4 GOTY verziju igre. Da je zavrsena komplet ili u najmanju ruku glavna prica. Igrao sam igru da se razumijemo, na PC-u, sad samo zelim odigrati jos jednom Blood and Wine. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Santana kaže...

Ima tko preporuku modova za witcher  ?

 

Imas ih puno pa isprobaj sto ti pase.

https://www.nexusmods.com/witcher3

 

Meni je obavezan "Weight over 9000", da ne moram stalno trcat do skrinjice ili merchanta,

nego kad se nakupi, prodam i dovidjenja.

 

dzelo kaže...

Treba mi save game za PS4 GOTY verziju igre. Da je zavrsena komplet ili u najmanju ruku glavna prica. Igrao sam igru da se razumijemo, na PC-u, sad samo zelim odigrati jos jednom Blood and Wine. 

 

Mozes startat "new game" sa Blood and Wine", bez da igras main igru. Dobijes i opremu i odredjen level.

A i ne znam dali se na PS-u mogu importirat save gameovi. Ne vjerujem da ti pasu ovi sa GOG-a.

16 godina
offline
Re: The Witcher 3
Santana kaže...

Ima tko preporuku modova za witcher  ?

 Ja koristim samo ove da unaprijedim prezentaciju bez mjenjanja osvjetljenja itd...

 

Increased Draw Distance - sa ovim modom sam poboljšo kvalietu udaljenih objekata kao i njihov draw distance; gradovi izgledaju mnogo bolje
Ultimate Graphics Options Mod renew (UGOM) - koristim ga samo za vegetaciju; da udaljena stabla imaju veću geometriju i detalje kao i za veći draw distance trave šta je must have da se ne iscrtava ispred kako hodamo; (vanilla ultra / modano)
Supreme to Extreme Graphics Options - njega koristim uglavnom samo za sjene koje su i na ultra vrlo loše te ovo popravlja situaciju
Immersive Cam - jednostavno je potreban ovaj mod jer je kamera puno preblizu Geralta ili konja; (vanilla Geralt / Mod) - stavio sam lika malo ljevo da mi centar ekrana bude vidljiv --- (vanilla Geralt na konju / Mod)
Tu je još i Realistic Weather

 

Par slika sa tim modovima...

16 godina
offline
The Witcher 3

Proveo nekih sedam sati u Blood and Wine ekspanziji...

Odlično, čak mi je i bolja od Hearts of Stone ekspanzije iako mi je tamo Gaunter O'Dimm, jedan od najboljih likova u tom svijetu i šteta šta smo ga vidjeli samo u toj ekspanziji!

Napravio Manticore armor koji sam htjeo još od kraja jednice jer mi je Geralt nekako bio "na svome" u tom armoru... Iako to vjerovatno nostalgija priča jer je i Viper odličnog izgleda kao i Kaer Morhen armor.

Sa glavnom pričom nisam došao daleko...

 

Inače, borba protiv Caretakera u HoS ekspanziji i protiv Bruxe na početku ove su mi bili odlični... Bruxu sam htjeo zaklat od kada sam vidio onaj launch cinematic... Iako mislim da je u tom traileru ono bio Alp sa kojom sam imao okršaj tražeći dijagrame za Manticore armor...

 

Stavljeni neki modovi za imerziju poput animacija konzumiranja napitaka, stavljanja ulja na mač, mačeva na Roacha, friendlyHUD itd... 

Uz ove prije spomenute modove i još pokoji da prezentacija bude bliža trenutnoj godini...

 

Kratki video i galerija slika...

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Witcher 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: The Witcher 3
doktor1 kaže...

Proveo nekih sedam sati u Blood and Wine ekspanziji...

Odlično, čak mi je i bolja od Hearts of Stone ekspanzije iako mi je tamo Gaunter O'Dimm, jedan od najboljih likova u tom svijetu i šteta šta smo ga vidjeli samo u toj ekspanziji!

Napravio Manticore armor koji sam htjeo još od kraja jednice jer mi je Geralt nekako bio "na svome" u tom armoru... Iako to vjerovatno nostalgija priča jer je i Viper odličnog izgleda kao i Kaer Morhen armor.

Sa glavnom pričom nisam došao daleko...

 

Inače, borba protiv Caretakera u HoS ekspanziji i protiv Bruxe na početku ove su mi bili odlični... Bruxu sam htjeo zaklat od kada sam vidio onaj launch cinematic... Iako mislim da je u tom traileru ono bio Alp sa kojom sam imao okršaj tražeći dijagrame za Manticore armor...

 

Stavljeni neki modovi za imerziju poput animacija konzumiranja napitaka, stavljanja ulja na mač, mačeva na Roacha, friendlyHUD itd... 

Uz ove prije spomenute modove i još pokoji da prezentacija bude bliža trenutnoj godini...

 

Kratki video i galerija slika...

 

 Koje si modove koristio ili ekspanzija donosi grafička poboljšanja? Armor i okoliš izgleda drastično bolje od onoga što sam vidio u baznoj igri, a igrao sam prije par dana.

I'm very large!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 16:00 (Nos).
16 godina
offline
The Witcher 3

Par postova iznad ima mala lista, ali evo sa više modova...

 

Gore su vizualni modovi, a dole par za bolju imerziju i lore...


Increased Draw Distance - sa ovim modom sam poboljšo kvalietu udaljenih objekata kao i njihov draw distance; gradovi izgledaju mnogo bolje + Increased Draw Distance for Toussaint
Ultimate Graphics Options Mod renew (UGOM) - koristim ga samo za vegetaciju; da udaljena stabla imaju veću geometriju i detalje kao i za veći draw distance trave šta je must have da se ne iscrtava ispred kako hodamo; (vanilla ultra / modano)
Supreme to Extreme Graphics Options - njega koristim uglavnom samo za sjene koje su i na ultra vrlo loše te ovo popravlja situaciju
The Witcher 3 HD Reworked Project - must have; popravlja teksture i mnogu geometriju!
More Shadows for Toussaint - dodaje dinamičke sjene; ima i verzija za bazičnu igru, (More Shadows)
​​​​​Realistic Weather - bolje odrađene promjene vremena, efekti itd...
Next Gen Hay Stacks ; Next Gen Stones and Misc ; All NPC Scabbards
Brutal Face - Geralt izgleda mnogo bolje!
Roach Gallop Dust - prašina se diže iza Roacha...


Vampires Have No Shadows - izvori svjetla ne bacaju sjene na NPC vampire
Swords on Roach - dakle, možemo spremit oružje na Roacha te postavit gdje - napred lijveo, desno, iza....
Complete Animations - ovo je trebalo biti i u osnovnoj igri! Jednostavno dodaje naimacije konzumiranja hrane, napitaka i ulja, saginjanje Gerlata kod lootanja i slično; sa time se igra malo uspori, ali i borba postane zanimljivija jer se nemože samo spamat tipka i automatski konzumirat sve i svašta već se pokreće namiacija i nemožemo ništa dok ne popijemo napitak.
Horse Free Camera - isključuje autocentriranje kamere kada jašemo
Immersive Cam - jednostavno je potreban ovaj mod jer je kamera puno preblizu Geralta ili konja; (vanilla Geralt / Mod) - stavio sam lika malo ljevo da mi centar ekrana bude vidljiv --- (vanilla Geralt na konju / Mod)
Tu je i mod koji zapravo lov na monstere čini zanimljivijim - Better Trophies - mijenja karakteristike raznih trofeja koji su totalno različiti, a ne samo dvije, tri verzije kao u vanilla igri​​​​

Još sam ja uklonio malo žutog filtera u Toussaint regiji; ali samo malo, da zadržim osnovni dizajn, ali da ipak sve nije žuto te da se dobije kontrasta i malo izraženije boje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 15:48 (doktor1).
Moj PC  
8 0 hvala 10
6 godina
offline
The Witcher 3

evo presao witcher 3 po drugi puta, u NG+ jos moram Blood and Wine zavrsiti. 

 

do sada sam koristio grandmaster feline gear, pa sam presao na legendery Viper gear, dosao do levela 91 i rokamo dalje. 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
The Witcher 3

Modani Witcher...

Nove kontrole, (fludinij Geralt, nove kontrole za konja), animacije, grafika, (teksture, efekti vjetra, bolji particle sistem; ali BEZ lighting modova), razni unaprijeđeni efekti, bug fixevi, Witcher 1 i 2 gameplay mehanike, (kao i W3 prije "downgradea)...

Neznam za FPS hit; na RX 5700 radi odlično. Osim tri moda koji se moraju instalirat ručno svi ostali modovi instalirani preko mod managera da bude sve kako treba i da radi bez problema. 

 

Geraltova tek oprana kosa se vijori u smjeru vjetra i on ponosno pozira

Na ovoj slici se čudi zašto sam Radeon Image Sharpening stavio na 60% i okinuo screenshot

______________________________________________

 

*stavit na 1440p za gledat video

______________

 

Inače, fantastičan netflix karta Witcher svijeta sa timelienom  --  LINK

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 13:51 (doktor1).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
The Witcher 3

Witcher 3 photomode

*60+ modova

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
The Witcher 3

upravo zavrsio Witcher 3, sve, sve rijesio, exlorao, level 100, sve abilitije otkljucao pod ' attack ', legendery viper gear itd ... 

 

trebalo mi je 198.5 sati, te iz nekog razloga imam samo 63% achivementa  no dobro! 

 

lp 

 

PS. malo svratio do Vizime i nasao ove skice Ciri na stolu :)

 

EDIT: evo i par fotki progressa.  

your nudes are safe with me.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 16:06 (_itsmoriarty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
_itsmoriarty kaže...

upravo zavrsio Witcher 3, sve, sve rijesio, exlorao, level 100, sve abilitije otkljucao pod ' attack ', legendery viper gear itd ... 

 

trebalo mi je 198.5 sati, te iz nekog razloga imam samo 63% achivementa  no dobro! 

 

lp 

 

PS. malo svratio do Vizime i nasao ove skice Ciri na stolu :)

 

EDIT: evo i par fotki progressa.  

prvi put igrao i presao igru?

It is not who you are, it is who you know.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice