Stronghold Crusader 2

poruka: 35
|
čitano: 14.869
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Megapopularna strategija iz 2002. uz koju su mnogi odrastali dobiva svoj nastavak.Potvrdio je to Firefly Studios koji obecava da cemo imati priliku iskusiti najžešće bitke izmedu krizarskih vitezova i istocnjackih kalifa do sad.Igra ce se odvijati u pustinjama bliskog istoka gdje je resursa malo a neprijatelji nemilosrdni.Zasada se samo zna da igra izlazi krajem 2013.  

Izvor:HCL.hr

 

                                                                                                                        

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 19:37 (Square Enix).
 
3 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

bila su to dobra vremena.Kalif,Saladin,Wolf,Lionheart,Pig,Snake...Dva puta ga presao,eh...to je bilo nesto.Toplo se nadam da ce uspjeti i biti dostojan svog predka.

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

ja ga jos uvijek imam instaliranog,od prvog dana kad sam ga zaigrao.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stronghold Crusader 2
Square Enix kaže...

ja ga jos uvijek imam instaliranog,od prvog dana kad sam ga zaigrao.

I ja, ja ga i zaigram dosta često.
Ali nikad ga nisam uspio preć, pretežak mi je a igram ga godinama :P

11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Ja se baš ni ne radujem previše nakon što sam vidjeo zadnjih par strongholh igara, pogotovo 3-icu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stronghold Crusader 2
Hydralisk kaže...

Ja se baš ni ne radujem previše nakon što sam vidjeo zadnjih par strongholh igara, pogotovo 3-icu...

Razumijem te,opcenito je svaki danasnji nastavak razocaravajuc,cast iznimkama.

13 godina
offline
Stronghold Crusader 2

Da malo dignemo temu.

 

http://www.strongholdcrusader2.com/#

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ATAeKRm87h8

 

 

Danas se i očekuje neki video Q&A sa E3. stay tuned.

 

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Stronghold Crusader 2
Ja sam također pomalo skeptičan u vezi novih nastavaka, vidjet ćemo hoće li moći ponovno napraviti čar onog legendarnog starog Strongholda zbog kojeg i je još uvijek popularan danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Stronghold Crusader 2

ma koliko god se trudili stronghold crusader nece ponoviti, jedino da naprave njegov remake(sto se tice grafike) 

 

koliko vas ima da igraju stronghold?

mogli bi koju rundu preko gamerangera nabaciti

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Stronghold Crusader 2
Ja sam igrao nekoliko puta, igrao bih i sada mozda, ali nemam original, ne znam da li je to uvjet?
I da, uvijek sam igrao samo singleplayer, nikad multipl tak da ne znam
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stronghold Crusader 2

Sudeći po screenovima mislim da su uzeli čar originala i samo je u novom engineu prenose, ali ostaje da vidimo.

Nemojte otpisati prije nego probat ei vidite.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stronghold Crusader 2

ne treba original, multiplayer ide prkeo gamerangera, skine se taj program za minut, netko hosta, ostali udju i sve ostalo je normalno samo predugo traje mapa znate i sam vec

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Stronghold Crusader 2

 

Q&A

 

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen-Kad igram TDU 2 bude mi rozna crta kad zakocim od tockova-evo ovako kad aimam on se sam unaima-
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Stronghold Crusader 2 - Gamescom 2013 Trailer

 

Ovo se ceka{#} Stari Crusader sa poboljsanom grafikom!!

Nobody Cares!
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Ej narode ako hoces neko da donira za SHC2 ima ovdje http://www.gambitious.com/ treba im nesto da im pomognemo da naprave na jbolju stratecku igricu :D

Mahiricanno
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

I evo njihova originalna FB stranica https://www.facebook.com/StrongholdCrusaderII like :D

Mahiricanno
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Stronghold Crusader 2

Jedan od x eventa na mapi je tornado! Vise o tome na njihovoj facebook stranici..

Svi smo mi Mentalist // R.I,P. EP
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Ma čisto sumnjam da će biti igriva kao prijašni stronghold crusader. Ja bih bio zadovoljan kad bi samo novu kampanju izgradili i ostavili gameplay po starom. Ali nema od toga ništa.

we are looking for marijuana
 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Stronghold Crusader 2

Pa sve je isto kao SHC obicni samo sto su nesto dodavali :D

Mahiricanno
10 godina
protjeran
offline
Stronghold Crusader 2

Najbolja igra, jedva cekam dvojku.

Jedinicu sam igrao par puta do sad koliko mi je dobra ali tek sad sam je prosao jer je preduga igra i jer sam ponovo igrao buduci je izasao HD graficki patch.

Jedina zamjerka jedinici je tezina zadnje misije (80. the big one) koju je nemoguce proci bez cheata. Ko je dosao do te misije zna o cemu se radi:

Od resursa ima samo jedna proizvodnja stona i malo travice na koju stane jedva jedna farma, 5 neprijatelja koji konstantno salju po 100 vojnika, nemoguce je izgraditi zid i odrzati ga te prokopati moat a kamoli razviti neku ekonomiju i vojsku... Na kraju sam iskoristio cheat i potrosio 350 000 zlata da ih unistim sto bi bilo nemoguce u tim uvjetima prikupiti...

Ne znam kako su zamislili tu zadnju misiju ali znam da je vjerojatno niko nije bez cheata prosao, gledao na youtube svaka misija ima po nekoliko walkthrougha ali ta zadnja nema ni jedan, zapravo ima jedan ali je igrac također iskoristio cheat za zlato...

Samo se nadam da dvojka nece biti slicna toj zadnjoj misiji.

Ludwig van Beethoven, your beautiful music lives forever
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2013 10:04 (layman).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Skino sam SC Extreme. Dosta me zabavila na nekih 20 misija koliko ima kampanja. Jel postoji još kakvih kampanja da se može skinut sa interneta?

we are looking for marijuana
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Novi trailer

 

Nobody Cares!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stronghold Crusader 2

Jel probao netko igru??

 

Jucer instalirao, igrao pol sata i izbrisao.... Mislim kad pa je opce i neki nastavak bio dobar..

Btw. Meni je grafika sa HD packom na jedinicu bolja nego na dvojki....

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stronghold Crusader 2
luka_cro kaže...

Jel probao netko igru??

 

Jucer instalirao, igrao pol sata i izbrisao.... Mislim kad pa je opce i neki nastavak bio dobar..

Btw. Meni je grafika sa HD packom na jedinicu bolja nego na dvojki....

Ja igram i igra je ok 

Manji napredak naspram prvog dijela nego kaj sam mislil ( ne govorim za grafiku) , a to je mozda cak i plus da su cim manje dirali

 

Kaj se grafike tice losa je , al opet daleko bolja od prvog dijela samo zato kaj je u 3 dimenzije za razliku od prvog dijela 

http://www.snabbox.org/
15 godina
offline
Stronghold Crusader 2

Radovao sam se dosta strongholdu, ali sad gledajuci prve "gameplay" filmice ne znam sto mislit.

 

Jel istina da se zid i kule dizu cim povucemo kako da stoje? Ostalo mi je iz originala da se crtaju temelji a onda radnici to grade... Takodjer nekako djeluje da katapulti ruse taj isti zid u nekoliko desetaka sekundi/minuta, a ne vidim nikakve obrane koja bi ih u tome sprecavala - to samo ljudi ne znaju ili je igra stvarno takva? Vidio sam primjer gdje 3 nebranjena katapulta sruse zid dok ih svi gledaju? To je osoba koja je snimala malo "neupucena, nepazljiva" ili je glup AI?

 

Mislim kakvi su opcenito dojmovi, ekonomija, brzina igre, ima li to smisla?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Stronghold Crusader 2

kao i u orginalnom strongholdu sve kuce , zidovi , kule se grade instantno 
tak je oduvijek

katapulte je jako lagano unistit sa brzim unitima recimo maceman ili mozes ballistu stavit koja ima veci range od njega 

nacina za obranu dvorca imas kolko hoces 

Gle kome se svidio prvi stronghold svidjet ce mu se i ovaj jer razlika je mala, a nekima se mozda bas zbog toga nece dat igrat  

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.9.2014 14:17 (Arnold Layne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Stronghold Crusader 2

Totalni fail po meni. Praktički identično prvom dijelu, sa malo boljom grafikom. Bome mi nije jasno što su oni radili svo to vrijeme. Najveće razočaranje ove godine jer sam se baš veselio novom pravom Strongholdu. 

 

Za nekoga tko nije igrao prethodnike je ovo sasvim ok, ali za fanove ne vidim smisla kupovati identičnu igru još jednom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Stronghold Crusader 2
Hexfire kaže...

Totalni fail po meni. Praktički identično prvom dijelu, sa malo boljom grafikom. Bome mi nije jasno što su oni radili svo to vrijeme. Najveće razočaranje ove godine jer sam se baš veselio novom pravom Strongholdu. 

 

Za nekoga tko nije igrao prethodnike je ovo sasvim ok, ali za fanove ne vidim smisla kupovati identičnu igru još jednom.

Pa da gotovo ista igra samo je 3D , neke stvari su pojednostavljene i to je to 

http://www.snabbox.org/
15 godina
offline
Stronghold Crusader 2

Nakon 12 godina nije lose izdat vjernu kopiju originala sa modernom grafikom, pogotovo kad se 2D prebacuje u 3D. Recimo ja sam jedva docekao rerelease Baldur's Gatea, da bi na kraju ispalo da je to goG verzija gdje su ubacili "high resolution" mod... malo bolje mozda od rereleasea Fallouta, ali radije bih da su napravili sto i Stronghold 2 - sve identicno, ali da koristi mogucnosti modernih racunala.

 

Sad, sto mene kopka, kojoj sam se ja to igri nadao? Bio sam 100% uvjeren da je stronghold - samo mi je ostalo u sjecanju da se mora cekat da se zidovi izgrade (nemojte rec AoE jer te igre se sjecam ko prvog poljubca)... moguce se krivo sjecam. Probat cu u svakom slucaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stronghold Crusader 2
Rhodin kaže...

Nakon 12 godina nije lose izdat vjernu kopiju originala sa modernom grafikom, pogotovo kad se 2D prebacuje u 3D. Recimo ja sam jedva docekao rerelease Baldur's Gatea, da bi na kraju ispalo da je to goG verzija gdje su ubacili "high resolution" mod... malo bolje mozda od rereleasea Fallouta, ali radije bih da su napravili sto i Stronghold 2 - sve identicno, ali da koristi mogucnosti modernih racunala.

 

Sad, sto mene kopka, kojoj sam se ja to igri nadao? Bio sam 100% uvjeren da je stronghold - samo mi je ostalo u sjecanju da se mora cekat da se zidovi izgrade (nemojte rec AoE jer te igre se sjecam ko prvog poljubca)... moguce se krivo sjecam. Probat cu u svakom slucaju.

Nisi ti igrao stronghold ako misliš da se na zidove čeka...
Pogledaj mehaniku originala.

(skip na 9. minuti da vidis building mechanics)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice