Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

poruka: 19
|
čitano: 4.715
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

Dakle igram Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith i kada dođem do negdje sredine prvog nivoa moram nešto sa "silom" obavit i onda me izbaci iz igre na desktop...

 

jel zna netko u čemu je problem?

 

inače probao sam reinstalirati i tako to al opet ništa.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble
eclair kaže...

Dakle igram Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith i kada dođem do negdje sredine prvog nivoa moram nešto sa "silom" obavit i onda me izbaci iz igre na desktop...

 

jel zna netko u čemu je problem?

 

inače probao sam reinstalirati i tako to al opet ništa.

 

hvala

 Probaj stavit patch v1.1

 I ja sam imao taj problem, al sam poludio i izbrisao igrici. Namigiva

15 godina
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

To je i meni bilo...

 

Rješenje ti je da na brzinu pređeš i kasnije se to nikad više u igrici nejavlja.

 

Ako ništa nepomogne možda ti nekako mogu poslat save-ove recimo preko msn-a.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble

Smijeh

 

joj strašno...

 

Poslao sam ti mail pa ako ti nije problem pošalji mi ih tamo...

 

hvala puno...

 

 

Koliko živciranja, a još sam na "Dark side" Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

To ti je zbog cracka 100000% meni je to isto bio problem skini novi crack sa gameburnworld.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble
eclair kaže...

Smijeh

 

joj strašno...

 

Poslao sam ti mail pa ako ti nije problem pošalji mi ih tamo...

 

hvala puno...

 

 

Koliko živciranja, a još sam na "Dark side" Smijeh

Evo poslao sam ti.

 

Nije do crac*a jer i ja sam ga mijenjao nije ništa pomoglo tek kada sam taj dio uspio na brzinu preći više se nije javljalo, e sada neznam dali je to patch 1.1 + cra*k za taj update šta pomogao jer sam to instalirao kada sam već bio na 1/3 igre.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2009 22:11 (Hyperion).
15 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

To je onaj dio sa povlačenjem znam i ja sam tu bio zapeo skino sam crack s gameburnworld i vec sam 2X prešo igru i sve uredu.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

Javi jel rade save-ovi!

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble

evo probao sam sa novim crac*om i sada radi... očito je bilo do njega....

 

 

hvala svima, šteta gubljenja živaca i vremena zadnja 2 dana... Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

ok, na taj sam problem i ja naletio, jbg nisam ostavio org exe file pa sve ponovo instalo lol!!!

nego imam drugi problem, jebu me kontrole u mozak, samo jednu ne mogu skontat sta vise da stisnem puna mi je kapa svega!

koji fak ja moram stisnit na znak [ ] za opcije, mislim kako je sređeno sučelje za tipke jer nemam postavke pa se mogu samo fakat!

tako ne mogu ni skilove dizat jbg. tako da bih molio pomoc oko toga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble
eclair kaže...

Dakle igram Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith i kada dođem do negdje sredine prvog nivoa moram nešto sa "silom" obavit i onda me izbaci iz igre na desktop...

 

jel zna netko u čemu je problem?

 

inače probao sam reinstalirati i tako to al opet ništa.

 

hvala

to se i meni događalo međutim ja sam našao ubrzo crackfix tako da se nisam previše izivcirao :), sad se nesjećam gdje sam ga našao  :(

14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

ma znam ja!

imas ga na gameburnworld-u

http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/starwarstheforceunleashedultimatesithedition.shtml

 

a da li netko moze meni moj problem rijesit oko kontrola???

ne mogu pristupi opcijama jel nemam blage kako izvest ove uglate zagrade in game???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

Ljudi,hitno trebam riješenje. Ovako imam Ultimate Sith Edition i stvarno ne znam što nije uredu, prvu razinu sa vader_om pređem bez problema, a onda se javljaju veliki problemi.Dok igram,igram normalno,sve mi je uredu. Onda od jednom mi se igra počinje usporavat (mislim dobijem neku blokadu sa zvukom,usporaje mi se zvuk a igra radi).Da li ima ili postoji kakvo riješenje da to popravim,stvarno se dosta vremena s tim već zemam,ali stvarno šta je previše,previše je,a plus toga skinio sam novi patch (naravno američka verzia zato jer sam igru skinia čim je stigla na torrente).Vjerujem da vam je sad sve jasno.Ako vas zanima koja mi je konfiguracija računala ona je:Intel Celeron E3200 2.4ghz 1MB, Ati Radeon HD 4850 512mb i 2gb od ddr2 ram memorije. Stvarno mi nije jasno,a GTA IV mogu igrat bez ikakvog problema.Molim vas recite mi što bih trebao učinit.

Bilo koji odgovor bi mi dobro došao vezano uz ovaj moj problem

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 19:49 (rapper425).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

imam jedan problem,  pokrenem igricu i izbaci me iz igrice i piše mi da star wars the force unleashed is not respond!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

ljudi imam problem s tom igrom- svaki put u introu kad ide onaj uvod di su ona zuta slova me izbaci van, nikad na istom mjestu nekad na pocetku nekad na kraju, a neda mi da preskocim glupi film, nema sta nisam napravio... evo par stvari koje sam pokusao da to popravim i nijedna nije radila: 1. "instalirao" sam patch 1.1.- kaze u onom prozoru patch sucessful stoga sam nabavio crack 1.1 sa gamecopyworld, otvorim launcher nema da se nista pomjeri od game performancea, jos uvijek pise patch 1.0 ... 2. nakon onoga skinio sam pravi crack 1.0 i bio toliko ocajan da sam obrisao taj uvodni film, ucitavalo je igru cinilo se da ce krenit i onda me izbaci sa onim send/don't send error reportom (to je valjda jer sam obriso film=)... I sad ne znam sta da radi, imam 1.5 umjesto 2 gb rama i malo stariji procesor, ali zato sve ostalo najnovije s updateanim driverima, a usto sam instalirao i rad tools (koji moze pretvarati te bik fileove u druge rezolucije pa sam cak i na to pomisljao) i nvidia pure video decoder i opet nista... Stoga vas pitam kako da instaliram taj patch kako spada jer pise da popravlja te bugove sa zvukom i videom i ako je sto se tice tih filmova problem poseban, kako da to popravim! Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

Jeli zna netko ima li koja caka za prelazak djela di se treba srusit star destroyer? nikako ga ne uspjevam srusit a stalno dolaze novi lovci pa neman pojma koja je tu prica. igram na PC-u.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble

E ovako, jako naporan nivo, trebas radit jako brzo, znaci cin unistis zadnjeg tie fightera, brzo lockiras na star destroyer i slusas komande koje su ti prikazane, moras ga dovest u ravni polozaj, malo uzdignit nos i onda ce ti se pokazat novi set komandi i to zajedno drzis, tada ce vec tie fighteri bit blizu i morat ces odustat, drzi sto duze, ali ne i da zagines.....cilj je to na peci-bokune radit, znaci malo pomalo, dosadit ce ti samo tako, meni je trebalo 1.put 25 minuti, puka san ko kokica, a 2. i 3. put do 10 min....
vidit ces ima 3 stadija tog priblizavanja broda i promijenit ce poziciju, najteze je na 3.stadiju kad je blizi, okrenut je nalijevo i treba dosta vremena da ga dovedes u zeleni polozaj, a kako je blizi prije dolaze tie fighteri....eto .....uzivaj....

Batman
14 godina
neaktivan
offline
RE: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith proble

zeroname ti je dobro rekao, skini crack, ja nisam skinia taj, imao sam isti problem i uspio sam proc na varku taj prvi nivo,ali me je na drugom opet prekinilo, za poludit, tamo gdje spustas onaj dio za skocit u ventilaciju, a gore je stormtrooper, znaci  skini si crack, imas ga na torrentu isohunta, upisi the force unleashed, pritisni na seed i na prvom mjestu ce ti bit za igru skinit a pod drugim je crack....
pozz

Batman
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 22:23 (BatmanSplit).
13 godina
neaktivan
offline
Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith problem

Ljudi pomagajte meni zapne poslje tog guranja kad seredim onog robota i trebam se preko onih krila od aviona popeti na platformu.{#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice