S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

poruka: 531
|
čitano: 244.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Znaci zanima me multiplayer sada.

 

Ima li nekih dobrih servera, sa dobrim drustvom :D

 

Igra mi je original btw

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Raging-poopingbaby kaže...

Znaci zanima me multiplayer sada.

 

Ima li nekih dobrih servera, sa dobrim drustvom :D

 

Igra mi je original btw

  Nažalost nema(koliko je meni poznato).Većina servera je iz Rusije ili Ukrajine ili tu negdje tako da ping uvijek bude velik i bude dosta laga,što je stvarno šteta jer je MP stvarno odlično napravljen.

Igrali smo na LAN partyju i bilo je odlično.Što se tiče balistike oružja STALKER(barem SoC) je bio ispred svog vremena.

Moj savjet ti je da staviš Complete mod,kad budeš drugi puta prelazio.Igra je puno,puno bolja,ali ćeš ostati bez savea.

Iako jako volim Call of Pripyat,mislim da je Shadow of Chernobyl najbolja igra u serijalu pogotovo sa Oblivion lost modom.Ako ikad budeš imao priliku to zaigrati svakako probaj,samo te upozoravam igra je dosta strašnija od Call of Pripyata.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 20:00 (NFSPredator0010).
12 godina
protjeran
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
NFSPredator0010 kaže...
Raging-poopingbaby kaže...

Znaci zanima me multiplayer sada.

 

Ima li nekih dobrih servera, sa dobrim drustvom :D

 

Igra mi je original btw

  Nažalost nema(koliko je meni poznato).Većina servera je iz Rusije ili Ukrajine ili tu negdje tako da ping uvijek bude velik i bude dosta laga,što je stvarno šteta jer je MP stvarno odlično napravljen.

Igrali smo na LAN partyju i bilo je odlično.Što se tiče balistike oružja STALKER(barem SoC) je bio ispred svog vremena.

Moj savjet ti je da staviš Complete mod,kad budeš drugi puta prelazio.Igra je puno,puno bolja,ali ćeš ostati bez savea.

Iako jako volim Call of Pripyat,mislim da je Shadow of Chernobyl najbolja igra u serijalu pogotovo sa Oblivion lost modom.Ako ikad budeš imao priliku to zaigrati svakako probaj,samo te upozoravam igra je dosta strašnija od Call of Pripyata.

 

Sada nisam shvatio, strasnija- mislis losa, blja, ili doslovce strasnija :D (mislim, graifka mi nije toliko vazna, jos uvijek igram BF 1942 intezivno :P)

 

A sto se modova tice, razmisljam da bih rade uzeo misery mod, izgleda interesantno (da ne spominjem predivno)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
13 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

complete za cop je bugovit bolje instaliraj samo atmosfear 3 i absolute nature 3.1!

 

Misery je pa samo ti ime govori, budes jadan i siromasan u igri .D

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Raging-poopingbaby kaže...

Sada nisam shvatio, strasnija- mislis losa, blja, ili doslovce strasnija :D (mislim, graifka mi nije toliko vazna, jos uvijek igram BF 1942 intezivno :P)

 

A sto se modova tice, razmisljam da bih rade uzeo misery mod, izgleda interesantno (da ne spominjem predivno)

Aha igra je doslovce strasnija, puno vise laboratorija i podzemnih prostora.

 

Inace, stalker serijal je stvarno genijalan, jelda? :D

Ja sam sad na Clear Sky, na "master" tezini igram. Samo neznam dal da prvi put prijedjem sa Complete modom ili ovako stock. Jel mod briše save?

12 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Mislim da Complete mod briše saveove u svim Stalkerima. Što se tiče Clear Sky-a, ja bih nabacio Complete jer ja sam ga igrao samo sa najnovijim patchom i često se crashala i bila nestabilna općenito

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Raging-poopingbaby kaže...
NFSPredator0010 kaže...
Raging-poopingbaby kaže...

Znaci zanima me multiplayer sada.

 

Ima li nekih dobrih servera, sa dobrim drustvom :D

 

Igra mi je original btw

  Nažalost nema(koliko je meni poznato).Većina servera je iz Rusije ili Ukrajine ili tu negdje tako da ping uvijek bude velik i bude dosta laga,što je stvarno šteta jer je MP stvarno odlično napravljen.

Igrali smo na LAN partyju i bilo je odlično.Što se tiče balistike oružja STALKER(barem SoC) je bio ispred svog vremena.

Moj savjet ti je da staviš Complete mod,kad budeš drugi puta prelazio.Igra je puno,puno bolja,ali ćeš ostati bez savea.

Iako jako volim Call of Pripyat,mislim da je Shadow of Chernobyl najbolja igra u serijalu pogotovo sa Oblivion lost modom.Ako ikad budeš imao priliku to zaigrati svakako probaj,samo te upozoravam igra je dosta strašnija od Call of Pripyata.

 

Sada nisam shvatio, strasnija- mislis losa, blja, ili doslovce strasnija :D (mislim, graifka mi nije toliko vazna, jos uvijek igram BF 1942 intezivno :P)

 

A sto se modova tice, razmisljam da bih rade uzeo misery mod, izgleda interesantno (da ne spominjem predivno)

  Doslovce strašnija.Što se modova tiče ja sam probao Misery mod i iako je grafika prekrasna preteška mi je igra.Do te mjere da mi nije zabavna.Baš je hardcore preživljavanje.Predlažem da prvo prijeđeš igru bez modova ili sa compleatom,pa onda probaj misery,jer će ti igra biti baš to-misery.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
12 godina
protjeran
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
NFSPredator0010 kaže...
Raging-poopingbaby kaže...
NFSPredator0010 kaže...
Raging-poopingbaby kaže...

Znaci zanima me multiplayer sada.

 

Ima li nekih dobrih servera, sa dobrim drustvom :D

 

Igra mi je original btw

  Nažalost nema(koliko je meni poznato).Većina servera je iz Rusije ili Ukrajine ili tu negdje tako da ping uvijek bude velik i bude dosta laga,što je stvarno šteta jer je MP stvarno odlično napravljen.

Igrali smo na LAN partyju i bilo je odlično.Što se tiče balistike oružja STALKER(barem SoC) je bio ispred svog vremena.

Moj savjet ti je da staviš Complete mod,kad budeš drugi puta prelazio.Igra je puno,puno bolja,ali ćeš ostati bez savea.

Iako jako volim Call of Pripyat,mislim da je Shadow of Chernobyl najbolja igra u serijalu pogotovo sa Oblivion lost modom.Ako ikad budeš imao priliku to zaigrati svakako probaj,samo te upozoravam igra je dosta strašnija od Call of Pripyata.

 

Sada nisam shvatio, strasnija- mislis losa, blja, ili doslovce strasnija :D (mislim, graifka mi nije toliko vazna, jos uvijek igram BF 1942 intezivno :P)

 

A sto se modova tice, razmisljam da bih rade uzeo misery mod, izgleda interesantno (da ne spominjem predivno)

  Doslovce strašnija.Što se modova tiče ja sam probao Misery mod i iako je grafika prekrasna preteška mi je igra.Do te mjere da mi nije zabavna.Baš je hardcore preživljavanje.Predlažem da prvo prijeđeš igru bez modova ili sa compleatom,pa onda probaj misery,jer će ti igra biti baš to-misery.

Too late, uspio sam prezivjeti 2 sata xD skapavao sam od gladi dok me nisu zaskocili zombiji kojima sam prisao nadajuci se da su stalkeri i da ce mi dati hrane, ali sam dobio dobrano resetanje. dobro, rekoh, sad aznam. odem do nekog gradica, sve tiho. krenem u miru loot-ati skoro nista osim 2 komada kruha i iz tame me zaskoci 4 zombija. WTF dude xD bez modova sam vidio 2-3 zombija a ovdje ih ima svakih 20 metara xD

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
12 godina
protjeran
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
Mikovic_xD kaže...

nego dečki, koje vam je omiljeno oružje? ja obožavam trs 301 {#}

 

Meni osobno su najdraze IL 86 (modificirano sa 4x scope i prigusivacem), Predator i AC-96/2.

 

IL 86 mi je odlican, i izmjenjujem ga sa AC-96/2 po potrebi, npr. ako tamanim zombije uzmem IL 86- jedan hitac u vrat ih kosi momentalno, AC-96/2 koristim u okrsajima sa banditima i S.T.A.L.K.E.R.-ima (ofc, ako imaju dobru pusku prospem im mozak i prodam za kakve-takve pare), a Predator mi je primarno oruzje u okrsajima sa mutantima (pogotovo protiv Blood Suckera, ali za njih koristim posebnu municiju)..

 

Vjerojatno nije naj bolja kombinacija, ali meni svakako dobro lezi :)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
11 godina
protjeran
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

STALKER je standardno igra doslovnog preživljavanja,a u toj ulozi,niti ne treba biti zabavna,jer,zamislimo da se u reali nešto katastrofalno dogodi i fajt sa preživjelima i cjelodnevna potraga za hranom i municijom postane realnost..Kome bi bilo "zabavno"??? Neću niti spomenuti trenutke kada trebaš procijeniti eventualne suradnike kojima se želite priključiti radi zaštite,da vas neće nafilati olovom,radi štruce i po kruha i prastare konzerve mesa..

Dakle,mod Misery je upravo takav-hiperrealan..Ako se natovariš sa hrpetinom oružja koje si lotao,logično je da nećeš moći trčati 500 metara kao srndać..umorit ćeš se gubiti snagu i brzo ogladnjeti..Meni se osobno sviđa mod,jer je potpuni overhaul,odnosno,ne šminka,nego korijenita dorada originalne igre u svim smjerovima..Nivo težine je određen karakterima u igri,a opredjeljujući se za neki konkretni lik,u skladu njegovih karqakteristika,moramo i igrati..

Vrlo realno,vrlo neugodno,jer čovjek mora doslovno glavu razbijati kako će preživjeti,ali je igra,kako original,tako i Misery mod,upravo nešto genijalno..{#}

 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

vidim da je brdo proslo od zadnjeg posta ali ja sam se prije par dana tek uhvatio prolazenja CoP-a pa me zanima jedna sitnica:

dakle artifakti se javljaju u anomalijama i jasno mi je otprilike kako ih sakupiti, ali dali ih mogu koristiti umjesto da ih prodam? primjerice, artifakt koji sam dobio u Yanovu (zeljeznicka postaja) kao gift radi spasavanja jednog od stalkera ima svojstvo da povecava maximalnu nosivost predmeta na +12 kg ali ima radiation +3. dakle, kada ga zakacim na sebe istoga trena ikona za radijaciju mi pocinje blinkati i nakon nekog vremena health mi drasticno pada. znaci, jel mogu na neki nacin smanjiti/neutralizirati tu radijaciju (mozda nekim drugim itemom/uprgaredom odjela) da bih mogao koristiti tih + 12kg tezine nosivosti predmeta? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Naravno da možeš!  Jellyfish,Wrenched,Bubble i još neke ali one su jako rijetke ili skupe.      Ali naravno uvjek ti ostaje solucija Vodke ;)

"I don't know whether I was right or wrong, I guess I'll never know... But I made it. And I guess I should be thankful for that"
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

pa nevidim smisao da svakih pola min. ispijam vodku, mislio sam nesto sto ce radijaciju tih artifakta neutralizirati

12 godina
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
sushii kaže...

pa nevidim smisao da svakih pola min. ispijam vodku, mislio sam nesto sto ce radijaciju tih artifakta neutralizirati

Neki od ovih sigurno negiraju učinke radijacije. Votka je privremeno rješenje, a i smanjuje koordinaciju.

Većina artefakata ima, uz pozitivne učinke i one negativne.

 

EDIT: Koliko vidim, radi se o Bubble, Jellyfish i Wrenched artefaktima. Spomenuo ih kolega dva posta iznad.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 18:26 (pr0n_addict).
13 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
pr0n_addict kaže...
sushii kaže...

pa nevidim smisao da svakih pola min. ispijam vodku, mislio sam nesto sto ce radijaciju tih artifakta neutralizirati

Neki od ovih sigurno negiraju učinke radijacije. Votka je privremeno rješenje, a i smanjuje koordinaciju.

Većina artefakata ima, uz pozitivne učinke i one negativne.

 

EDIT: Koliko vidim, radi se o Bubble, Jellyfish i Wrenched artefaktima. Spomenuo ih kolega dva posta iznad.

Moj bed, nisam dobro shvatio poantu dok nisam prelistao ucinke, mislio sam da svaki od njih ima svojstvo da povecava radijaciju, jer barem ovih 5-6 kom. koliko sam ih do sada nasao su svi imali + radiation. Za Bubble sam pogledao da se nalazi u pripyatu ali jellyfish nisam uspio naci u onom krateru oko Jupiter zone. Moracu jos pogledati onu lokaciju oko Skadovska, odakle zapocinjes igru. 

10 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Pozdrav svima imam jedno pitanje to jeste kako ubiti one pse sto nestaju kada ih upucas?

4ever GaMeR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

   To je jedan pas koji stvara te iluzije drugih pasa, naci toga sto je stvaran i sto krvari i likvidirati ga, najlakse sacmaricom. 

10 godina
neaktivan
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Hvala

4ever GaMeR
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

hvala svima koji još uvijek igraju ovu igricu, svaki mod unosi ponešto nova...

vidite gdje smo na top listi :-)

kako mi se čini meni je u kompu od samog starta i ostati će tako kao niti jedna prije.

Noob na profilu... opasnost...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Nekoliko puta mjesečno klikam da CoP bude na prvom mjestu top ljestvice. Nanovo odigram igru barem svake dvije godine sa drugim modovima. Nedavno sam ju prešao sa Misery 2 modom, po meni je još teži i zabavniji od originalnog Miseryja :D

Stvarno je lijepo vidijeti da ljudi cijene ovu igru :)

actore non probante reus absolvitur.
Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Opet upalio CoP da se malo zabavim. Prvo trcao okolo da skupim dovoljno artifacata da ih prodam i uzmem si nesto starter geara. Nasao 2 toolsa uradio 2 prva upgrade na gearu i sada s gustom poceti igrati. 

...
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice