SCUM (Gamepires & Croteam)

poruka: 799
|
čitano: 251.877
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
toto1 kaže...

Znaci kad te u ubiju gubis sve i opet skupljas stvari iz pocetka,malo frustrirajuce.

 Stvarno su današnji playeri smiješni, igrate nešto a nemate pojma što to točno igrate. Pa se onda ovdje čudite banalnim stvarima 

11 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
toto1 kaže...

Znaci kad te u ubiju gubis sve i opet skupljas stvari iz pocetka,malo frustrirajuce.

  mala i vrlo bitna napomena. kada te ubiju gubiš sve što imaš kod sebe, odnosno sve ono što nosiš u tom trenutku. to je i logično, zar ne? onaj tko te je "krknuo" ima pravo na tvoju opremu. e sad ako se malo uživiš i daš mašti na volju ima opcija kako izbjeći frustraciju. možeš kraftati sanduke za "stash", čak i one koje nije moguće provalit ili uništit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 9:30 (grgaRi).
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Jel igra još netko? Po steam charts vidim da je igra trenutno na nekih 2k playera prosjek. Krenulo je odlično no dogodilo se što je i bilo za očekivati, ostaju samo oni hard core koji još uvijek čekaju baze 

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

Jel igra još netko? Po steam charts vidim da je igra trenutno na nekih 2k playera prosjek. Krenulo je odlično no dogodilo se što je i bilo za očekivati, ostaju samo oni hard core koji još uvijek čekaju baze 

 A kaj si očekivao od malo boljeg dayza. Sve se svodi na skupljanje opreme i oružja po hot spotovima (bunkeri i baze) di te često čekaju neki kamperi i onda kad te ubiju ideš ponovo. U principu dosta ekipe s dayzija igra scum i to hardcore funovi su sad ostali i to je to.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Ja sam kupil iskljucivo da ih podrzim zato kaj su nasi. Ima vremena do izlaska igre. Nebi mi skodilo cak i zaigrat jednu gotovu igru..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Bacim svaki veci patch...

Osobni mi je izazov napraviti bazu a da je nitko ne pokrade...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Danas uzeo igru, blago razocaranje igra mi se s gtx1080 i 8600k vrti u jedva 45fps-a, nemres igrati, ali bitno da bf ide u 300, strasno, no dat cu igri sansu svidaju mi se ovakve igre i jos je nasa..lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

ja s 1050 ti 4gb te ryzen 1300 vrtim na doslovce full detaljima, 1080p i 60 fps. tako da ne znam što tebe muči, kolega isto ima 1080ti i igra leti

12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Pa bome neznam, 2x sam je pokrenuo, cpu na 15%, gpu 100.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Stjepanj kaže...
Pa bome neznam, 2x sam je pokrenuo, cpu na 15%, gpu 100.lp

 Onda očito ima *kineski* fejk gpu 

 

i5 8600k + 1070ti - igra ide na ultra detaljima 60fps uz poneki dip do 50 u šumi.

 

Evo i dokaz (samo za sćepanja)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 3:43 (GreenLife).
12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Možda je problem u video opciji Realtime Radiosity. Preporuča ju se držati na off kao kolega u videu iznad jer je dosta nestabilna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
bAKeth kaže...

Možda je problem u video opciji Realtime Radiosity. Preporuča ju se držati na off kao kolega u videu iznad jer je dosta nestabilna.

 pa igru sam uzeo tek nakon sto sam provjerio po bespucima youtubea kako ide, koliko sam vidio trebao bi imati oko 70+fps@1440p s ovom grafom i to na ultra, no to tek dobijem kad sve stavim vise manje na low...neznam budem jos provjerio ostale kombinacije igra je ocigledno neoptimizirana jer mi je cpu na 15% to u zivotu jos nisam vidio.tx

GreenLife druze ja sam na 1440p rezilp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.12.2018 11:20 (Stjepanj).
10 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

A ja vrač pa ti čitam misli 

 

Budem stavio na 1440p pa ćemo vidjet...

12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jel postoji neki god mode cheat za ovu igru posto lika pogodim 5 puta kar98 u tijelo, 2 puta u glavu i lik se samo okrene i headshota? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Koliko znam nema god mode ali zato postoji desync. Uglavnom ako je imao neki veliki ping sasvim je lako moguće da si vidio kako ga pogađaš ali na njegovoj strani igre ti metci nisu pogodili ništa

12 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Stojao je na vrhu tornja, vratio sam se 3 puta, ispalio 20 metaka u njega iz kar98 i 5 iz SVD, gospodinu nista. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Mislim da Scum lagano umire....
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Scum je umro cca mjesec dana nakon izlaska. Jako, jako teško će se igrači vratiti . Mi smo to igrali skoro mjesec dana bez prestanka i više uopće nemamo želju, nebitno koliko novih update je izašlo. Da su izbacili gradnju baza i vozila ranije, možda bi se igralo. Ali ne, njima je bitnije dodati veličinu penisa. Bože sačuvaj

6 godina
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Early Access je smrt za sve sto nije nekakav ludi novi koncept ili nastavak stare i kultne fransize za koju ce se fanovi lijepiti pa makar da devovi kazu da je govno.

Jbg, jos jedna survival koji je mozda trebao sve odraditi do kraja pa onda ici u prodaju.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Ja kupio je izasla i samo sam upalio da probam. U nedjelju vidio da su dodali vozila i fortification tak da smo krenuli igrat u utorak. Mogu reci da je to fakat super sklepano.
Jucer sam lovio prvu zivinu. Lov je odlicno napravljen za multi igru, impresioniran sam cak kaj su tak nes napokon stavili u multi.

Kakva je situacija s klopom - dal se meso treba pec il se jos moze jest sirovo?

Do sad sam jeo brasno, cokoladu i cips. Vec kaskam pomalo za ekipom lol. Al nisu ni moji nes bolji, jedu secer i zaljevaju s octom loool. Jel taj nutricionizam radi kak spada sad ili jos nije sve implementirano?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)

Može se jesti i sirovo životinjsko meso, čak i ljudsko. Dobro je peći meso jer možeš zaraditi fame pointse, ovisno o tome kako si rasporedio skill pointse kod kreiranja charactera.

Možeš jesti sve, ali meso je najbolji izvor kalorija. Kad jedeš, pazi na stomach volume, ako pređe 100% povraćat ćeš pa moraš opet nešto pojest . U metabolizam tabu, gore desno se nalazi calorie balance koji prati potrošnju i unos kalorija. Ako je u plusu sve je u redu, ako je u minusu javlja se poruka da si gladan. Ako se jako puno krećeš, odnosno ideš od jednog mjesta na mapi do drugog, moraš i jako puno jesti te praviti pauze.

 

Moja preporuka je za veće udaljenosti koristiti jogging (druga brzina kretanja) uz auto-run opciju (shif+w po defaultu). Naravno, vozila su najbolji izbor, ali nije ih lako naći na mapi, pogotovo na popularnim serverima.

 

Metabolizam i kuhanje ne funkcioniraju dobro i mislim da će to bit sljedeći veliki update.

15 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Skullscar1989 kaže...

Scum je umro cca mjesec dana nakon izlaska. Jako, jako teško će se igrači vratiti . Mi smo to igrali skoro mjesec dana bez prestanka i više uopće nemamo želju, nebitno koliko novih update je izašlo. Da su izbacili gradnju baza i vozila ranije, možda bi se igralo. Ali ne, njima je bitnije dodati veličinu penisa. Bože sačuvaj

 

igrali ste EA mjesec dana bez prestanka i nekako ti igra umire?

 

prijatelju,sta god koristis prosljedi...

 

13 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ja sam igrao od prvog dana bete i prije DayZ kao arma mod i standalone i više ne igram SCUM. Zašto više ne igram mislim da ne moram objašnjavati svima koji su ljubitelji žanra.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Abomb kaže...
Skullscar1989 kaže...

Scum je umro cca mjesec dana nakon izlaska. Jako, jako teško će se igrači vratiti . Mi smo to igrali skoro mjesec dana bez prestanka i više uopće nemamo želju, nebitno koliko novih update je izašlo. Da su izbacili gradnju baza i vozila ranije, možda bi se igralo. Ali ne, njima je bitnije dodati veličinu penisa. Bože sačuvaj

 

igrali ste EA mjesec dana bez prestanka i nekako ti igra umire?

 

prijatelju,sta god koristis prosljedi...

 

 Jer smo vidjeli da to ne vodi nigdje. Izbacuju se gluposti u svakom update a bitne stvari su se izbjegavale. A da ne spominjem činjenicu kako se igra na official serverima igrala s piratskom verzijom. Raj za cheatere kojih je bilo pun k... E jebiga sad, kad im je bilo bitno zadržati publiku onda su sjebali. Čak ni taj metabolizam i vitamini još uvijek ne radi kako spada a time su se preseravali 

14 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Jel neko još igra ovo?Na kojim ste serverima, jel ste vidjeli auto ikako?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
Znaci igra totalni shit
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Pa igra je od prvog dana bila shit, samo zato jer su davali svim poznatim youtuberima i strimerima key i gradili ogromni hype, jos se se nasi nasli kupovat vecinom jer je nasa igra sto je totalna glupost i gdje su sada? Trenutno 1500 ljudi igra ovu igru. I najbolje pitanje bi bilo gdje je BUG sada sa ovom vijesti koliko je SCUM igraca izgubio? Nema ih nigdje jer ce kasnije ovi izbacit drugu igru i bug ce uraditi istu stvar, reklamirat tu igru kao da je neznam sto.

 

2 nasa studija koji nemaju love sami izbacit igru, pa koriste Devolver Digital publishera.

 

Mozete ovo shvatiti kao uvredu ili pohvalu, kako god vama odgovara, ali ovo je istina. Bacene pare za nista, sva sreca nisam uzeo igru niti bi ikada uzeo nasu igru.

 
0 3 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: SCUM (Gamepires & Croteam)
WooOt kaže...

Pa igra je od prvog dana bila shit, samo zato jer su davali svim poznatim youtuberima i strimerima key i gradili ogromni hype, jos se se nasi nasli kupovat vecinom jer je nasa igra sto je totalna glupost i gdje su sada? Trenutno 1500 ljudi igra ovu igru. I najbolje pitanje bi bilo gdje je BUG sada sa ovom vijesti koliko je SCUM igraca izgubio? Nema ih nigdje jer ce kasnije ovi izbacit drugu igru i bug ce uraditi istu stvar, reklamirat tu igru kao da je neznam sto.

 

2 nasa studija koji nemaju love sami izbacit igru, pa koriste Devolver Digital publishera.

 

Mozete ovo shvatiti kao uvredu ili pohvalu, kako god vama odgovara, ali ovo je istina. Bacene pare za nista, sva sreca nisam uzeo igru niti bi ikada uzeo nasu igru.

 Sjednem danas da rucam s frendom, malo mesa, malo priloga, po pivo i ode vrijednost SCUMa u zeludac. Ljudi su napravili solidnu igru, jos rade na njoj, uce, razvijaju se. Imaju moju podrsku.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Bok svima, igram ovaj Scum neko vrijeme i na ovom sluzbebom serveru broj 10, ima neki klan zovu se CROW. Stvarno haraju serverom, prejaki su. tko su oni jel itko zna? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 16:22 (TalaxY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SCUM (Gamepires & Croteam)

Ako vam se igra s zabavnom ekipom dodjite na SCUM Server Hrvatska...

Konstantno ima aktivno oko 4-5-6 ekipa od po 4-5 playera u svakom od timova... S tim da se stalno stvaraju nove ekipe i klanovi...

Svi s nestrpljenjem čekamo update u kojem ce ubaciti ogradjivanje sa onim velikim drvenim ogradama... A da ne pricam o AI misijama i dr...

 

Na serveru se sada ustalio broj od cca 30+ playera svako vece...

Malo pojacan loot, auta ima i vise nego dovoljno. Ustimano vrijeme da je dan pocinje u 20h i traje do cca 23:30 (u tom vremenu se dogadjaju najveci fajtovi).

Xiaomi fan... Od MI3 nadalje...
Moj PC  
3 1 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice