Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 99.764
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Shivi kaže...

 

BTW kolika je sad cijena pesa za pc? Jos uvijek ista ili se mogu nac neki popusti?

 Ak kupuješ sa "sivih" stranica onda je oko 170kn. Al grafika je smeće i nitko živ ne igra online.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
antimadridista kaže...
Joj daj nemoj mi o prodaji pričati. Prodaje se i Call of Duty više od bilo koje druge igre pa je isto zadnje smeće. Ljudi su ovisni o nekim igrama i modovima unutar igara i kupili bi ih i da im netko pokenja na kutiju od igre. FIFA-u većina igra samo zbog Ultimate Teama i znam da bi većina kupila FIFA-u čak i da im samo daju nove kartice u FUT-u bez obzira na gameplay. Pa eto pogledaj FIFA temu, možda 1% postova tiče se gameplaya, ostalo FUT i slaganje ekipa.

 I kenjanja po igri,kako je smece,kako nevalja, kako ih EA guzi sto se ljudima i svidja. Jbga,mazohisti.

16 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
PlayMaker10 kaže...
Prvo ja govorim svoje mišljenje drugo prodaja sama govori, negdje sam pročitao da se proda 5 FIFA na 1 PES. Atmosfera na samoj utakmici na FIFA-i je gotovo kao na pravom stadionu. Igram i PES i FIFA-u i prvi put u životu više uživam igrat FIFA-u. KONAMI me razočarao na kvadrat a o PC verziji neću niti trošit riječi, nije vrijedna spomena.

Krivi ti je omjer, prošla fifa se prodala u preko 15 milja dok pes nije došao niti do dvije milje a ova obara sve rekorde prodaje u povijesti serijala. I što ja imam od toga? Ove godine dobijem jebeni fliper i igrače na steroidima. Ja jednostavno ne mogu pratiti sva zbivanja na terenu koliko je to sve skupa brzo. Imamo prekrasno animiranog golmana koji ne može obraniti niti najjednostavniji udarac a onda poludi pa mu ne možeš zabiti niti s crte. Prošle godine ne možeš se točno dodati, ove godine ne možeš krivo dodati. Balans igre je totalno u banani. Svaku tekmu imaš bar po jednog ozlijeđenog igrača a danas mi lik do 30 minute spremi tri u bolnicu.

 

Silovanje igrača doseglo je novu razinu. Svi samo uletavaju, udaraju i siluju igrače. Jebena skripta i ove godine dere živce svakog normalnog igrača. Sve u svemu ove godine dobili smo najljepši nogomet što se tiče grafike i najlošiju fifu što se tiče gameplaya. PES sam igrao samo demo. Ima šarma ali dugo nisam igrao ozbiljnije pes pa ne bih donosio zaključke, no ako se svima sviđa ne treba bolja preporuka onome tko se dvoumi. Nažalost, navukao sam se na FUT i bolest je ozbiljna pa i dalje ostajem na ovom smeću od fife..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
movie kaže...
PlayMaker10 kaže...
Prvo ja govorim svoje mišljenje drugo prodaja sama govori, negdje sam pročitao da se proda 5 FIFA na 1 PES. Atmosfera na samoj utakmici na FIFA-i je gotovo kao na pravom stadionu. Igram i PES i FIFA-u i prvi put u životu više uživam igrat FIFA-u. KONAMI me razočarao na kvadrat a o PC verziji neću niti trošit riječi, nije vrijedna spomena.

Krivi ti je omjer, prošla fifa se prodala u preko 15 milja dok pes nije došao niti do dvije milje a ova obara sve rekorde prodaje u povijesti serijala. I što ja imam od toga? Ove godine dobijem jebeni fliper i igrače na steroidima. Ja jednostavno ne mogu pratiti sva zbivanja na terenu koliko je to sve skupa brzo. Imamo prekrasno animiranog golmana koji ne može obraniti niti najjednostavniji udarac a onda poludi pa mu ne možeš zabiti niti s crte. Prošle godine ne možeš se točno dodati, ove godine ne možeš krivo dodati. Balans igre je totalno u banani. Svaku tekmu imaš bar po jednog ozlijeđenog igrača a danas mi lik do 30 minute spremi tri u bolnicu.

 

Silovanje igrača doseglo je novu razinu. Svi samo uletavaju, udaraju i siluju igrače. Jebena skripta i ove godine dere živce svakog normalnog igrača. Sve u svemu ove godine dobili smo najljepši nogomet što se tiče grafike i najlošiju fifu što se tiče gameplaya. PES sam igrao samo demo. Ima šarma ali dugo nisam igrao ozbiljnije pes pa ne bih donosio zaključke, no ako se svima sviđa ne treba bolja preporuka onome tko se dvoumi. Nažalost, navukao sam se na FUT i bolest je ozbiljna pa i dalje ostajem na ovom smeću od fife..

 Ova FIFA je nešto najljepše od nogometa što sam ja ikad igrao, PES je prebrz, nije mi ga gušt igrat, grafika odvratna čak i na PS4 na kojem ga i igram kao i FIFA-u.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

zato ja fifu igram na slow sa manualnim passovima i sutem

a pes brzinu smanjio za 1 i sa dje na -1...passovi i sut takodjer full manual

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Našao na pcekspertu steam key za 150kn, mislim dani je loše. (podjelimo si pol pola i ispada 75kn za original pes)

 

E sad pitanje, Galaxy patch sa steam verzijom radi jelda? jer moram sad poćeti skidati (da u 6  jutro, da do na večer bude spremno sve)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Karlek_19 kaže...

Našao na pcekspertu steam key za 150kn, mislim dani je loše. (podjelimo si pol pola i ispada 75kn za original pes)

 

E sad pitanje, Galaxy patch sa steam verzijom radi jelda? jer moram sad poćeti skidati (da u 6  jutro, da do na večer bude spremno sve)

 da, sve uredno, samo moraš paziti kod instalacije na njenu putanju da je u steam folderu...

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Da to je jasno. Ako hoću prekopirati na laptop (isti steam acc), samo onaj folder iz steam appsa prekopiram ili treba još kaj drugo? Brže mi je preko prijenosnog harda zbog 4mbitne veze

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

nemam blage... vjerovatno, nema ništa drugo osim tog foldera....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Može hitno pomoć.

 

Kako odvojiti tipkovnicu u gamepad??

 

Oboje mi kaže pod jedno u igri, a u settingsu je gamepad pod controler 2, controler 1 je prazan.

 

EDIT: Riješeno nakon sat i pol čačkanja, napravio sam restore steam backupa i ponovo instalirao galaxy 1.10 i prpoznalo je u igri gamepad pod zasebni controller, ne zajedno s tipkovnicom kao prije. Ako se nekome desi isti vrag, da znate rješenje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2016 9:52 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ako nekog zanima family share, jednostavno se sa "glavnim" steam accountom prijaviš na računalu kojem želiš sherati, instaliraš pes 2017, nakon toga se prijavi korisnik koji želi koristiti tvoju igru, od tebe zatraži family share, odeš na svoj mail, potvrdiš i mogu obojica igrati.

 

Jedino nismo probali što se desi kad jedan igra, a drugi pokrene. Ako ovaj prvi ode offline, tj. igra masterligu ili nešto offline, ništa, jer nije uvjet za to da budeš online.

 

I samo tjedan dana nakon što smo iskeširali 150kn, izađe krekana verzija. Eh moglo je i to negdje pisati, sad se baš osječam ko budala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Karlek_19 kaže...

Ako nekog zanima family share, jednostavno se sa "glavnim" steam accountom prijaviš na računalu kojem želiš sherati, instaliraš pes 2017, nakon toga se prijavi korisnik koji želi koristiti tvoju igru, od tebe zatraži family share, odeš na svoj mail, potvrdiš i mogu obojica igrati.

 

Jedino nismo probali što se desi kad jedan igra, a drugi pokrene. Ako ovaj prvi ode offline, tj. igra masterligu ili nešto offline, ništa, jer nije uvjet za to da budeš online.

 

I samo tjedan dana nakon što smo iskeširali 150kn, izađe krekana verzija. Eh moglo je i to negdje pisati, sad se baš osječam ko budala.

 Vjerujem da će raditi sa offline modom, ali tak možeš onda i bez family sharea. Samo mu daš podatke i jedan od vas ode off.

 

I ne trebaš se osjećati kao budala jer si odlučio poduprijeti developere umjesto ukrasti igru. 150 kn fakat nije puno, a imaš multiplayer, službenu podršku, automatske patcheve i ažuriranja... 

9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Je automatske petcheve, koji mi maknu pol bundeslige

 

Ak ulože u razvoj, tj. da konačno na PC-u izgleda kak spada, onda mi neće biti žao.

 

Još kad Galaxy peč osposobe, ak oje to moguće, da radi s Live Updateom, onda bi stvarno super bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

jel ima galaxy patch za ps4?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

sa kojom kamerom igrate ja trenutno isprobavam dinamic wide zoom 10 height 0 i custom zoom 3 height 7 angle 5 ,tek 3 tekme odigro neznam jos nis al zabio 2 slobodnjaka iz 2 pokusaja hehe

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

kako inst Pesgalaxy.com Patch 2017 1.11 
jel prije njega moram  stavljati Pesgalaxy.com Patch 1.10 i 1.00...i ako treba jel ima gdje za skinuti u komadu pa ovo je sto zafrkancija dok se tri patcha skine u 100 fajlova
i gdje skinuti Konami patch 1.02 i Data Pack 1? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Katema kaže...

kako inst Pesgalaxy.com Patch 2017 1.11 
jel prije njega moram  stavljati Pesgalaxy.com Patch 1.10 i 1.00...i ako treba jel ima gdje za skinuti u komadu pa ovo je sto zafrkancija dok se tri patcha skine u 100 fajlova
i gdje skinuti Konami patch 1.02 i Data Pack 1? 

 Trebaš 1.00 i 1.10.

 

Meni je 1.11 poremetil "face" igrača, tj. kad slažem postavu, Ribery, Lahm i Martinez su crnci. U utakmici je sve OK. S 1.10 je bilo kak spada.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Karlek_19 kaže...
Katema kaže...

kako inst Pesgalaxy.com Patch 2017 1.11 
jel prije njega moram  stavljati Pesgalaxy.com Patch 1.10 i 1.00...i ako treba jel ima gdje za skinuti u komadu pa ovo je sto zafrkancija dok se tri patcha skine u 100 fajlova
i gdje skinuti Konami patch 1.02 i Data Pack 1? 

 Trebaš 1.00 i 1.10.

 

Meni je 1.11 poremetil "face" igrača, tj. kad slažem postavu, Ribery, Lahm i Martinez su crnci. U utakmici je sve OK. S 1.10 je bilo kak spada.

 onda cu to dvoje staviti....
a gdje da skinem Konami patch 1.02 i Data Pack 1? jel to dvoje nužno potrebno da bi inst  galaxy? a ne mogu napraviti update preko steam ako me razumiješ :) 

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

te pakete instalira sam galaxy ili smoke patch ako ih nemate.

What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ja mislim da instalira sam ako je najnoviji patch izasao npr od PTE ili Galaxy onda ubace u instalaciju to je pocelo se ubacivati jos od PES 2016 :)


pametan potez da se raja ne pegla :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2016 17:15 (soul_eclipse).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Pozdrav,

 

Instalirati ću upravo pes, ali me zanima koji patch je najbolje staviti, točnije, koji ima update-ane sve zadnje transfere...

I zanima me da li ako se odlučim recimo za Galaxy patch verzije 1.11 (čini mi se da je to zadnja), da li moram imati prijašnje verzije instalirane ili ne?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

pise na stranici - najprije instliras 1.00 pa 1.10 i na kraju 1.11

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ovako imam problem u pes 2017 master ligi,danas prvi put idem probat i kad krecem u utakmicu daje mi opciju da igram samo sa jednim igracem a ne sa cijelom ekipom,ako netko zna kako rijesiti bio bih zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

kad pokremen offline mode u switchu...ne otvara mi igru nego stranicu pes-a na steamu ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Dugogodisnji fan pesa bio... Al ovaj.. Totalni pobacaj... Znaci ubacim se ispred igraca i uzmem loptu, ovaj ni ne padne al dobije faul i ja zuti... Uklizem i pokupim loptu, ovaj padne i ja dobim crveni... NA CENTRU!! Pa di tog ima?? A on mene skrsi na 11m dok sam vec krenul pucat, i nis nije sudil, ni faul ni karton ni nis...
U 20-30 utakmica dobil 1 faul.. I nekih 50 zutih i 5 crvenih
A fifa, igral sam demo.. I naspram ovogodisnjeg pesa je zvijer... Suci su puno realniji, a i igraci.. Bar po meni
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
blackeagle29 kaže...
Dugogodisnji fan pesa bio... Al ovaj.. Totalni pobacaj... Znaci ubacim se ispred igraca i uzmem loptu, ovaj ni ne padne al dobije faul i ja zuti... Uklizem i pokupim loptu, ovaj padne i ja dobim crveni... NA CENTRU!! Pa di tog ima?? A on mene skrsi na 11m dok sam vec krenul pucat, i nis nije sudil, ni faul ni karton ni nis...
U 20-30 utakmica dobil 1 faul.. I nekih 50 zutih i 5 crvenih
A fifa, igral sam demo.. I naspram ovogodisnjeg pesa je zvijer... Suci su puno realniji, a i igraci.. Bar po meni

 Razocarenje cisto.

 

Uzmi fifu 17 i uzivaj :)

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

jel izasao galaxy patch za ps4?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
To i mislim, al cekam da dode u origin access jer mi je puno davat 70€ il kolko vec je, a u accessu ima hrpa igri koje bi onda odigral haha
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
blackeagle29 kaže...
Dugogodisnji fan pesa bio... Al ovaj.. Totalni pobacaj... Znaci ubacim se ispred igraca i uzmem loptu, ovaj ni ne padne al dobije faul i ja zuti... Uklizem i pokupim loptu, ovaj padne i ja dobim crveni... NA CENTRU!! Pa di tog ima?? A on mene skrsi na 11m dok sam vec krenul pucat, i nis nije sudil, ni faul ni karton ni nis...
U 20-30 utakmica dobil 1 faul.. I nekih 50 zutih i 5 crvenih
A fifa, igral sam demo.. I naspram ovogodisnjeg pesa je zvijer... Suci su puno realniji, a i igraci.. Bar po meni

 Fifa je zadnjih par godina bolja, ali ti isto trebaju celicni zivci... Nisi jedini koji ceka 1.5. da zaigra ovu novu fifu jer smatram da previse traze za igru koja ima toliko propusta, tj. da je malo jeftinija uzeo bih ju jer smatram da ne vrijedi onoliko koliko traze za nju makar je najbolja u svome zanru... Jos da ti napomenem ako mislis igrat offline fifu onda se stvarno strpi jer ti sve ekipe igraju identicno, kao barcelona, nema veze sta je pet tvojih u njihovom 16-ercu, on ce odigrat tika taku sa golmanom i stoperima te iznest loptu, rijetki petki kad ce ispucat... U pesu bar osjetis kad igras protiv bayerna, borrusie, juventusa, reala barce itd...

 

Imam ovu popularnu verziju pesa, kad udem na trening - skill trening, nakon odabira kluba i pocetka treninga mi pise pes stopped working? Da li je to normalno ili? Skidam taman patcheve pa cu vidjet kako stvari stoje nakon toga, tj. da li mozda netko zna da li to popravlja trenutnu situaciju?

I am over 9000!!!
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Koji je trenutno najbolji patch za pes 17?

Barcelona - Mes que un club
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice