Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 99.728
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
Mortiis kaže...

o cemu je rijec uopce...o pc verziji ili? nekuzim...

 

oce se na ps4 moc opet ono nekako rucno patchirat igrica pa da se imaju sva prava imena,grbovi i dresovi?

 Ma da, PC verzija. Ulovila panika one koji nikad nisu dali ni lipe za PES da se ove godine neće moći besplatno igrati. Jer jbg, 200kn godišnje je ipak bogatstvo. A i mogao bi biti neki problem kod modanja igre.

 

Za PS4 ako se ne varam će se moći skinuti option file od nekoga tko je napravio sve promjene i preko USB-a si ga prebaciš na plejku. Ali ne znam što sve će se moći mijenjati. Imena igrača, klubova, stadiona pretpostavljam da da, a baš da će se moći i dresovi i grbovi nisam siguran.

 Po meni ne licecnirani klubovi su najveći nedostatak, live update, ta mogućnost je beskorisna, iako sam pročitao da nema razlike između online i offline

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
FatMAN kaže...

Ma ako su razbili Denuvo na "neprobojnim" naslovima,u subotu,kad budem mogao igrati,već će biti 100% popust

 Nisu valjda tu zaštitu stavljali na ovo smeće od porta...U kONAMI-ju su definitivno prolupali. Treba ih dat na testiranje sve do jednog.

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Isprobao demo na pc i meni najbolji pes do sada. Igrivost mi je baš zarazna.  Vratio se onaj osječaj "još samo jednu" . Uzet ću je za ps4,  a fifu vjerovatno za pc.  Jedino nogomet i igram. Fifa karijera,  a pes za društvo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
mariclius kaže...

Isprobao demo na pc i meni najbolji pes do sada. Igrivost mi je baš zarazna.  Vratio se onaj osječaj "još samo jednu" . Uzet ću je za ps4,  a fifu vjerovatno za pc.  Jedino nogomet i igram. Fifa karijera,  a pes za društvo. 

 Demo na pc? daj link gdje si ga skinuo...

I am over 9000!!!
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Morao sam skinuti i instalirati STEAM i onda preko njega instalirati. Grafika je stvarno loša. Da je isto kao na ps4 bi je i kupio,  ovako nema šanse za pc kupiti.

 

Edit: Nakon pesa upališ fifu i kao da je svemirski brod sletito pokraj tebe,  a ti u fići😀

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 15:23 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

O bokte, PES na PC-u ima 5GB hahahaha.

 

FIFA demo ima 7, a cijela FIFA 50. Očito veličina je bitna.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Znači FIFA je bolja 10 put. Logično

 

P.S ima 4.8

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 16:12 (plavi08).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
plavi08 kaže...

Znači FIFA je bolja 10 put. Logično

 

P.S ima 4.8

 Pa sigurno da je bolja od ove sramote sa PS2 grafikom.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Probao sam demo i bolje je to izgledalo na ps2 nego sad na pc-u... Ne znam kako su uspijeli toliko past u ovih par godina... Jedino sta me se bas dojmilo je uvodna ulazna scena na camp nou, to su vrhunski odradili (zanemarivsi 10god staru grafiku) i klasika, ko u svakom pesu, slavlje kod gola i ostale reakcije igraca, to mi bas djeluje onako zivo...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Odigrao jednu offline i jednu online tekmu. Zabavnije od FIFE u svakom slučaju, ali fali hrpa toga da bi ovo na PC-u moglo imati ikakav uspjeh. 

 

Grafika je stvarno katastrofa, meniji su užas i treba 10 sekundi nakon svakog izlaska iz jedne vrste menija, u online sam našao jednog protivnika nakon 15 min traženja, a danas je dan kad je igra izašla. Kad će biti ljudi, ak ne danas. Al igra ko igra stvarno je ok i jedino što bih htio je isprobati verziju za konzole. Ako ovo stvarno je okrlještena verzija konzolaške, onda bi ta stvarno mogla biti nešto posebno.

 

 

Ustvari jedino što me smeta je što je Barca svugdje u igri, on menija do loading screenova, svugdje barca barca barca, jebo te barca. Pa sam kao zadrti realovac bio prisiljen napraviti Steam refund. Šteta, možda bih čak i igrao ove godine. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

najbolje je na pes11 PS2 nabacit master league,pa sa dinamom osvojit sve sto se moze 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

U postavkama pesa mi je najveća moguća rezolucija 1280x720 16:9,  a na fifi 1920x1080.  Kako da to promjenim u pesu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Bože dragi kakav je to frame rate?sttutering i zastajkivanje....jel ima jos ko takvih problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Jel probao tko jvpes patch za ps4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ako sam ja dobro razumio mi bi njima trebali platit za ovu igricu?! :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Stavi kvalitetu bar na medium da dobiješ sve rezolucije. Ako je to laptop gledaj da se pokreće sa ne pokreće sa integriranom grafičkom

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
MadMax2015 kaže...

Di ima za kupiti ovaj pes najjeftinije

 ?

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Za sve koji imaju problema sa rezolucijom neka si stave win 8 compatibility te disable DPI scaling. Nakon toga run settings as admin i to bi trebalo biti to.


Sto se tice igrice - grafika mi nikad nije bila presudna, tako da je po meni fantasticna. Gameplay je odlican i to mi je dovoljno. Osjecaj napucavanja, dodavanja i kontrole lopte je zbilja odlican, te stvarno mislim da je to bitnije od toga koliko poligona ima mesijeva ruzna frizura ;)

 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 5:56 (merio).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
MadMax2015 kaže...
MadMax2015 kaže...

Di ima za kupiti ovaj pes najjeftinije

 ?

Uzeo sam jučer za 27 ojra sa g2play 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Upravo pogledo usporedbu grafike PC/XB1/PS4, taj Konami nije jebeno normalan. Potrudili se dečki da portaju xbox 360 verziju na pc. Iako je kompliciranije nego da su XB1 verziju portali. Svaka čast. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Odigrao par tekmi protiv frenda i par online. Protiv kompa nisam baš igrao.

 

1 vs 1 offline je dobro. Malo su ispeglali stvari iz 2016. Jedino što je igra malo brža. Po mom ukusu i pre brza. Pogotovo kod šuteva se čini da lopta ide 300km/h a golman ju pokupi ko da bere jabuke. Golmani teško primaju golove u dalji kut. U bliži je standardno pa je bolje tamo gađati. 

 

1 VS 1 online - ugodno iznenađenje ( imsm konekciju 1,2/0,15 Mbps ping 20-25ms) i nije bilo većih zastajkivanja. Sve išlo fluidno. Gameplay online nikad nije bio sličniji offline.

 

Sve u svemu zasada sam zadovoljan. Grafiku neću komentirati jer meni je bitno da igrači izgledaju čovjekoliko i da nije baš piksel 1x1 cm. 

 

 

Sad samo čekam patch da mi makne Barcu iz svakog izbornika i da dođu pravi dresovi , grbovi i imena. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 9:27 (plavi08).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Koliko vidim na redditu, igra traži online vezu cijelo vrijeme (poput FIFA-e) tako da će ovi što čekaju pirata prije dočekati Godota.

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017

Igra uredno radi  kad je steam offline. Samo kod 1. pokretanja treba biti ON.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
plavi08 kaže...

Igra uredno radi  kad je steam offline. Samo kod 1. pokretanja treba biti ON.

 Znači može se igrati online čak i kad si offline?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

Igra uredno radi  kad je steam offline. Samo kod 1. pokretanja treba biti ON.

 Znači može se igrati online čak i kad si offline?

 Kaj prema tome onda nebi mogel odnesti komp s ORGINALOM kod frenda koji nema inetrnet? (ima veći tv i fino fotelje ispred složene, da se izbjegne pitanje zašto seliti komp/laptop)

 

Pa dobro jesu ti Japanci poludili? Fukushima naškodila?

 

Idiotine stave grafiku koju hd 3850 vrti, traže za takvu igru 200kn, trebam mjesec dana pošteni patch čekati da se klubovi zovu i izgledaju kako Bog zapovijeda i još povrh svega treba internet!?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 11:21 (Karlek_19).
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Karlek_19 kaže...

 

Idiotine stave grafiku koju hd 3850 vrti, traže za takvu igru 200kn, trebam mjesec dana pošteni patch čekati da se klubovi zovu i izgledaju kako Bog zapovijeda i još povrh svega treba internet!?

Prestani lagati ovaj napaćeni narod jer ustvari traže 50 eura za igru :P

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Na g2a je 25€.. -180kn, jučer sma gledal.. možda sad više nije..

 

Evo na kinguinu je 24€

 

Igral sam demo i stvarno je igrivo i opet privlačno, i zbilja bi se zmetali za tih 180kn, ali da ne možeš offline igrati...

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2016 11:30 (Karlek_19).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

Igra uredno radi  kad je steam offline. Samo kod 1. pokretanja treba biti ON.

 Znači može se igrati online čak i kad si offline?

 Pokrenš steam u offline modu i stisneš play. Nemaš pristup online komponenti igre, al možeš igrati offline modove.

13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Karlek_19 kaže...

Na g2a je 25€.. -180kn, jučer sma gledal.. možda sad više nije..

 

Evo na kinguinu je 24€

 

Igral sam demo i stvarno je igrivo i opet privlačno, i zbilja bi se zmetali za tih 180kn, ali da ne možeš offline igrati...

 Ma šalim se. Samo velim koliko Konami ustvari traži za igru kod nas. To što se znamo snaći na druge načine nema veze s tim ;D. Plus kupnje sa svih tih ala Kinguin shopova su na kraju dana veliki rizik.

 

plavi08 kaže...

 Pokrenš steam u offline modu i stisneš play. Nemaš pristup online komponenti igre, al možeš igrati offline modove.

 Također zezancija, normalno da ne možeš igrati online ak si offline :D.

 

Ne znam koliko ta činjenica utječe na krekiranje igre, jer bi onda i Just Cause 3 uspjeli krekirati. Ak se ne varam i on radi u Steam offline modu.

Eventualni problem s tim je što se Steam nekad zblesira pa offline mode ne radi. Tak da ako odneseš komp k nekome tko nema vezu na Internet u teoriji je moguće da te Steam fino obavijesti da se moraš ulogirati online da bi mogao prebaciti u offline mod 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice