Pro Evolution Soccer 2010

poruka: 1.067
|
čitano: 263.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Naravno, prvo i osnovno je da se nastavlja rivalstvo s Electronic Artsovim FIFA serijalom, to ne sumnjamo. Iako se izlazak PES 2010 ne očekuje ovih mjeseci, ali svakako do kraja godine, ono što je Konami obećao je kako će se praktički svaki aspekt igre podići na viši nivo. Iako je i do sada ova simulacija imala vrlo visok stupanj realnosti, novi nastavak donosi i viši stupanj strateškog igranja i brže reakcije, kao i u pravom nogometu. Vratar će također biti "pametniji", grafika i zvuk također idu korak dalje (nismo niti sumnjali), a značajnije bolja bi trebala biti publika i vrlo važan – komentator. Od novih opcija spominje se i Enhanced Master League s većim naglaskom na menadžerski aspekt igre.

U samoj igri obrana i vezni red će više surađivati i bolje pokrivati teren te tako usporavati protivničke napade, a moći ćete istovremeno pokretati više igrača i slati ih na različite dijelove terena što automatski poboljšava obranu ali i povećava mogućnost postizanja gola.

U starijim PES nastavcima je formacija igrača definirala i njihovo kretanje. PES 2010 donosi novi sustav u kojem će isplivati i individualni napadi i obrane. U svakom slučaju, bit će vrlo zanimljivo.

Ne treba posebno spominjati kako će i AI protivnika, ili ako hoćete umjetna inteligencija računala biti na puno većem nivou. To znači da ćete puno teže moći probijati protivničke redove, te tako i teže postizati golove. Neki moji prijatelji, inače okorjeli igrali PES-a, nerijetko su mi se hvalili kako na najtežem nivou golove zabijaju kao od šale. Vidjet ćemo hoće li to moći i u PES 2010.

I na kraju recimo i to kako će se igra PES 2010 pojaviti na svim modernim platformama - PlayStation 3, Xbox 360, PC, PSP, PlayStation 2 i na nekim mobilnim uređajima. Kada? U jesen, najvjerojatnije u listopadu...text skinut s gamebox a

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 13:42 (warhed).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Jedva čekam... :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

po ovom mi se ćini da će biti dosta bolja od prethodnih nastavaka..sad samo treba ćekati odgovor fife..

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Detalji za PES 10

nemogu dočekat ...PES serijal je inace dosta kvalitetan

Intel Core2 Quad 2.4 GHz 2 GB RAM Nvidia GeForce 8500GT 512MB WD 200GB Logitech Cordless Desktop Wave Pioneer DVD-RW DVR-110D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Viziman kaže...

nemogu dočekat ...PES serijal je inace dosta kvalitetan

 Da.Samo da u sljedecem PES-u bude indirekta.Nek porade malo na ocjenama nekih igraca jer su nerealne.Takoder na sudenju se da dosta toga sredit.
Uz sve te neke minuse PES mi je i dalje najbolji nogomet na PC-u,ali moze puno bolje...
AMD Athlon 64bit 3200+ | Gigabyte K8NXP-SLI | Gigabyte Radeon HD4850 w/Zalman, 512MB | HDD Maxtor 320 GB | Samsung Sync Master 957 MB | 3GB Kingmax 400 Mhz | Razer Lycosa | Logitech G9 | Sennheiser HD595 | Razer eXactMat | Logitech X 230 |
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
VirtUoso kaže...
Viziman kaže...

nemogu dočekat ...PES serijal je inace dosta kvalitetan

 Da.Samo da u sljedecem PES-u bude indirekta.Nek porade malo na ocjenama nekih igraca jer su nerealne.Takoder na sudenju se da dosta toga sredit.
Uz sve te neke minuse PES mi je i dalje najbolji nogomet na PC-u,ali moze puno bolje...
 također bi trebalo poraditi na formama.jer forma igraća previše utjeće na igru..i da kad kupuješ/prodaješ igraće nebudu više oni ka neki pes bodovi već donekle realne cijene u normalnin valutama..
90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Ajde nadam se da ce biti bolji od PES-a 09 jer me on jako razocarao, pogotovo online.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Nek porade na online modu, da oni koji kupe igru budu sretni

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Po ovome do sada što sam čuo o pesu 10 i pročito mislim da će biti najbolji  nastavak od svih do sada... Nadam se da će zadržat mod become a legend i onaj sjajni editor gdje možeš napraviti igrača do samaog detalja... Neka malo porade na komentatoru,suđenju i na umjetnoj inteligenciji jer nekada s takvom inteligencijom pes zna ispasti smiješan. U sakom slučaju volio bi i to jako da se pes pokaže da je tri put bolji od fife jer to i je... Veliki sam obožavatelj pesa pa se nadam samo najboljemu

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

PES 8 i 9 nisu bile simulacije, i bile su gore nego ove prijašnje verzije (iako još dobre)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Detalji za PES 10

Što bih volio kada bi PES 2010 napravili revolucionarnim u svim aspektima.

Jako me inače živcira u devetci sudac, pa komentator, pa kad mi lik neće protrčat da mu dodam u prazan prostor, pa kad gledaju u loptu bez reakcije, nesloga obrane itd.

Nadam se da će ispraviti skoro sve i poboljšati skoro sve što se poboljšati da.

Jedva čekam da vidim što će napraviti.

92% tinejđera sluša turbo folk.Ako si ti među onih 8% koji slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax 800MHz | Chieftec 550 W (\__/) (='.'=) (")_(") Copy & paste Bunny into your sig to help him gain world domination
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
netko_namo kaže...

PES 8 i 9 nisu bile simulacije, i bile su gore nego ove prijašnje verzije (iako još dobre)

 u Pes 8 sam davo golove na najteze kad ocu samo odes sa strane ubacis i sutnes u gol....

BTW sto se tice pesa 2010 mislim da ce bit odlican :D
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

jel se zna šta o licencama za klubove

Man Utd forever AMD Athlon64 X2 5000+, 2GB DDR2 800mHz RAM, Radeon HD3850 512mb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

ja recimo kada igram master ligu kao 1 . samo kupis igrace koji nigdje ne igraju i za 1 sezonu onu su vec toliko dobri da sam ja za 2 sezone na sve najteze zabio sa jednim igracemo 151 gol ! dakle sranje je igra sto se tice tezine ! zar nebi bilo fora da se mucis ; prelagano se prelaze igraci ; u stvarnom nogometu nema sanse da stalno prelazis 2-3-4 igraca bez vecih problema ! golmani su preglupi svako loptu odbiju na isto mjesto prema korneru  ! brane nemoguce a primaju sranja od golova ! ako je igra dobra zasto ja imam gol razliku na kraju sezone 126-27 ?? zato jer je nerealno ! i da da napomenem imam i snimljen gol iz cistog zaleda !!!!!!

Pes mi je daleko bolji od fife ali dok ne porade na nekim stvarima i dalje je loš !

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10

AJMEEEE JEDVA CEKAN!!!!! :D :DD: :D

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
15 godina
protjeran
offline
Detalji za PES 10

jedva čekam da isprobam i ovo remek-djelo

Games playing: Left 4 Dead, GTA IV i CoD 4 Multiplayer na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Nadam se da će biti još više klubova i liga, jer to baš i nije neki problem...Također bih volio da svi igrači i klubovi imaju licencu...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,83 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Bit će to dobar nogomet.Nadam se da neće bit gladan hardware-skih resource-a kao neki FPS-i.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Novosti/promjene:

 


Gameplay:
* Općenito sporija igra (iako još uvijek brža od FIFA-e 09)
* Manje vremena sa loptom, dakle više dodavanja će biti
* Dodavanja sa trokutom su puno jača
* Puno bolji golmani
* Bolje vrijeme reakcija sa loptom
* Novi sistem izvođenja penala (bazirano na Wii-u)
* Penali i slobodni udarci su više analogni
* Novi sistem taktike koristi slidere od 0 do 100 (podrška, kompaktnost, defanzivna linija, pressing, napadački stil, defanzivna strategija)
* Bolji suci koji sada bolje razumiju "prednost"

Online:
* Koristi se PES6 online sistem (poboljšani)
* Online updejtovi za online igru
* Moguće je igrati ligu prvaka online

* Ne koristi se više Konami ID
* Hostano na Sonyevim serverima (PS 3)

Licence
* Potpuno licencirane njemačka, francuska, talijanska i španjolska liga
* Svi timovi koji su se kvalificirali za kup UEFA-e su licencirani
* U engleskoj su na žalost licencirani samo ManUTD i Liverpool (zbog ugovora EA Sportsa i Premiershipa

 

Ostalo:
* U edit modu je moguće izvaditi dres iz hlača
* Isti komentatori, ali više komentara
* Konačno pravi novci umjesto bodovau master ligi
* Become A Legend igrače je moguće koristiti u master ligi

* Liga prvaka i kup uefa je moguće igrati unutar master lige i become a legend modu
* Više nagrada u Become A Legend modu
* Novi sistem umjesto "Special Abilities"
* Nema vidljivih loadinga
* Puno više animacija za proslavu golova
* Puno novih stadiona sa Anfield-om
* Igrači se više ne "zamrznu" nakon izvođenja slobodnjaka i penala

Gameplay
* Pametniji suci donose bolje odluke
* Novi trikovi
* Poboljšanja u driblinzima
* Nema više "mekih" golova
* Teamvision 2.0 - pametniji AI
* Individualne karakteristike igrača kao što su 'Fox in the Box' i 'Goal Poacher'
* "power gauges" strategije

Vizualna poboljšanja

* Novi dinamični sistem osvjetljavanja
* Publika je cijela u 3D
* Poboljšani izgledi igrača
* Nove animacije
* Poboljšani detalji stadiona
* Poboljšani izrazi lica igrača
* Različite teksture kože i valovitost dresova

 

Ovo su neke od novosti, više u PSM3 magazinu (vrlo lako se pronađu scanovi Namigiva)

Gourcuff Gourcuff
You only got one finger left And its pointing at the door
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 21:22 (Vulgaris).
Moj PC  
5 0 hvala 3
16 godina
online
RE: Detalji za PES 10

* U edit modu je moguće izvaditi dres iz hlača

 

To je to! Život je napokon dobio smisao - živio PES!

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10

Evo screenova :)

 

 

http://img219.imageshack.us/img219/6134/2orig.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/6503/58118779.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/1342/21899511.jpg
http://img219.imageshack.us/img219/145/30985112.jpg
http://img32.imageshack.us/img32/8194/84214710.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/7153/49141223.jpg
http://img35.imageshack.us/img35/1352/40073931.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/2981/93466489.jpg
http://img43.imageshack.us/img43/8167/50015990.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/1592/37729383.jpg

 

EDIT: pošto su slike dosta male evo linkova na orginalne slike....

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 21:42 (AlterEgo).
15 godina
offline
Detalji za PES 10

Veliki sam fan PES-a i nikada toliko nisam iščekivao nijedan drugi nastavak. Poboljšanja su odlična, bar na papiru, i vjerujem da će PES 2010 biti najbolja simulacija nogometa ikad napravljena. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Novinari Jeux Video Magazinea su napisali sljedeće:

 

 

- The journalist can’t stop playing, always asking for “one last game, one last game.” Would play until his fingers bled!
- Defender can do bicycle kick in defense
- New move, in french “aile de pigeon” (click here for pic)
- New chest control with orientation
- Ball physics = simply perfection !
- Photo- realistic faces (the journalist thought the Messi and Torres pics were photoshoped… only to see its like that in-game)
- With all managerial settings you can be Mourinho, cards systems etc..

 

What will be done in the last 40% of development?

- New visual filter not added yet, for more realism of shadows, lights, colors etc.. but it’s already great
- New commentators (for French) official chants, better public reactions, balls impact
- A lot of new animations and better transitions and stars personal moves.
- New AI for goalkeeper, position, reflex for referee too.
- Tactics on freekick
- PK system not yet finish on the 60% version, better analogic control and effect on the ball

 

 

A programer Konamia, Satoshi Suzuki, je rekao sljedeće:

 

 

- A lot of Japanese professional footballer do motion-captures too, not only Messi
- Complete mo-caps sessions 1 time each week in Japan studio
- Some Japanese players try to same moves like big stars and when isn’t perfect the designer make it better.
- Animations is one of big priority for PES2010
- Satoshi Suzuki is project leader for animations

You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Na kompu mu nema premca i bolji je od fife koja radi na principu copy paste već par godina osim poboljšanja u grafici 2009 u igrivosti je fifa 09 na kompu ista kao i 2007

Ali na xbox 360 i ps3 situacija je drugačija fifa je 2008 i 2009 je bila bolja za fifu koja je ponudila više inovacija i fakat je dobra da bar to prenesu i na komp

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Detalji za PES 10

PES je uvijek bio hard core simulacija dok je FIFA ostala i ostat ce arkada.Tu se nema kaj usporedivat.Ako ovo sve kaj pise na papiru novosti PES-a ispuni FIFA se moze skloniti

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Detalji za PES 10
Arnold Šrafncinger kaže...

Na kompu mu nema premca i bolji je od fife koja radi na principu copy paste već par godina osim poboljšanja u grafici 2009 u igrivosti je fifa 09 na kompu ista kao i 2007

Ali na xbox 360 i ps3 situacija je drugačija fifa je 2008 i 2009 je bila bolja za fifu koja je ponudila više inovacija i fakat je dobra da bar to prenesu i na komp

 

Bilo bi odlično, no po EA-u: "mal je postotak ljudi koji su u mogućnosti pokrenuti next-gen igre".

You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

PSM3 Twitter Q&A

 

with Seabass (sa engleskim titlovima)

You only got one finger left And its pointing at the door
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2009 16:45 (Vulgaris).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Ako to bude kao što su napisali onda ne znam što bi EA moro napravit da ih nadmaši. Misilm da će ovo bit onakav nastavak kakvog svi prizeljkuju od kad igraju pes, sad ce sudci valjda bit normalni, golmani, licence...jedva cekam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Detalji za PES 10

Evo, valjda će sada stati sa previewima, clipovima itd. Osmijeh

 

 

PES 2010 Playtest Report + New Screens!
You only got one finger left And its pointing at the door
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Detalji za PES 10
Vulgaris kaže...

Evo, valjda će sada stati sa previewima, clipovima itd. Osmijeh

 

 

PES 2010 Playtest Report + New Screens!

Ajme! Ako je PES 2010 "miles away from PES 2009" ja ću biti preporođen. Nadam se da će biti kao real life nogomet. Jedva čekam. Dugo nisam igrao dobar nogomet na PC-u.

 

P.S. U tom reviewu su rekli da je igra igrana na PC-u s PS3/X360 kontrolerima. To znači da će sve konzole i PC biti jednako dobre (meni je jedino bitan PCSmijeh). Negdje sam čitao kod FIFE 10 da će samo PS3 i X360 imati novi engine dok sve ostale konzole (uključujući PC mada nije konzola) imati stari prerađeni.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.7.2009 12:07 (crystal6).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice