PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.841
|
čitano: 1.288.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima tko kombinaciju Win 11 i recimo nvidia rtx3080 te igra Pubg ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

Ima tko kombinaciju Win 11 i recimo nvidia rtx3080 te igra Pubg ? 

Kaj te muči?

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Prošli tjedan mi se win11 nadogradio na novi 22h2 te nvidia driveri. Od tada imam užasan fps drop cca 2min nakon slijetanja u igru, to traje oko 4-5sec te se stabilizira ali opet opcenito imam nestabilniji fps nego prije tj ne drži mi više iznad 180fpsa/lock. Probao sam drivere pobristat sa ddu te stavio nove i isto. Čitam po netu da ima dosta problema sa win11 22h2..

 

https://www.pcgameshardware.de/Windows-11-Software-277633/News/Probleme-mit-Version-22H2-1404027/

 

https://uk.pcmag.com/migrated-3765-windows-10/143788/pc-game-performance-can-drop-with-windows-11-22h2-microsoft-warns

3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

Prošli tjedan mi se win11 nadogradio na novi 22h2 te nvidia driveri. Od tada imam užasan fps drop cca 2min nakon slijetanja u igru, to traje oko 4-5sec te se stabilizira ali opet opcenito imam nestabilniji fps nego prije tj ne drži mi više iznad 180fpsa/lock. Probao sam drivere pobristat sa ddu te stavio nove i isto. Čitam po netu da ima dosta problema sa win11 22h2..

 

https://www.pcgameshardware.de/Windows-11-Software-277633/News/Probleme-mit-Version-22H2-1404027/

 

https://uk.pcmag.com/migrated-3765-windows-10/143788/pc-game-performance-can-drop-with-windows-11-22h2-microsoft-warns

jel ti pada drasticno clock od gpu-a? ja imam taj problem od nedavno neznam isto koji k(doslovno s 2ghz na 1ghz), tek ak maknem temp ogranicenje za graficku da je prek 75+°c onda mi drzi stabilno fps, ovo mi se samo desava u pubg! Ocigledno neki bug!

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 23:53 (Boris grozni).
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam na svakom ADS-u imao frame drop na ryzenu 3600 sada sam ubacio 5600 i nemam vise.Sama igra sto se tice optimizacije je katastrofa gledam svoj gameplay star 2 godine igra se vrtila dosta dobro na r5 3600 prije 2 tjedna promjenio proceosr kako je ne igrivo postalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja sam na 4k pa procesor potpuno iskljucujem iz mogucih problema, ocigledno je do graficke/igre/driveri jer joj gpu klok magicno padne u vecini kuča kad udem u njih

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je interesantno dok sam u avionu na pocetku igra hvata visoki FPS, cim pritisnem F iskocim van i dok dotaknem tlo odmah Imam drugo frametime.Igram na 1080p render scale 100, texture high sve ostalo low.Grafa mi je U vecini slucajeva na 40-60% a tako isto I CPU oko 30%.

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Meni je interesantno dok sam u avionu na pocetku igra hvata visoki FPS, cim pritisnem F iskocim van i dok dotaknem tlo odmah Imam drugo frametime.Igram na 1080p render scale 100, texture high sve ostalo low.Grafa mi je U vecini slucajeva na 40-60% a tako isto I CPU oko 30%.

 Moj savjet ti je da pređeš na kompetitivne postavke (AA na High ili Ultra, teksture na High, DirextX 11 Enhanced, ne sjećam se napamet ostalih ali mogu ti javiti kasnije) i da razmisliš o većem 1440p monitoru.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
bik kaže...

Prošli tjedan mi se win11 nadogradio na novi 22h2 te nvidia driveri. Od tada imam užasan fps drop cca 2min nakon slijetanja u igru, to traje oko 4-5sec te se stabilizira ali opet opcenito imam nestabilniji fps nego prije tj ne drži mi više iznad 180fpsa/lock. Probao sam drivere pobristat sa ddu te stavio nove i isto. Čitam po netu da ima dosta problema sa win11 22h2..

 

https://www.pcgameshardware.de/Windows-11-Software-277633/News/Probleme-mit-Version-22H2-1404027/

 

https://uk.pcmag.com/migrated-3765-windows-10/143788/pc-game-performance-can-drop-with-windows-11-22h2-microsoft-warns

 To je i meni bilo sa predzadnjim drajverima drop fps, tj gpu se nije boosta kada je trebalo.... ili drajveri 526.98 ili oni koju iz 9mj

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Tko je za povremeno igranje PUBG-a nek mi se javi, preferiram casual squads, može first person third person nije bitno, po potrebi igram 2v2. Ranked ne preferiram zbog tryharda. Slabije pričam na discordu poslije 22, komuniciram koliko treba.

 

Jedini uvjet je da niste seljačina.

 

Može u PP.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni jucer uzasni dropovi cak na 30fpsa, popizdio narucio novu mbo i ram...Danas opalio novi driver preko geforce experinece i novi win update 22h2 i sada radi kako treba CPU radi cak na 5-10% zauzeca a prije je radio i 25-40%.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 3:34 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Meni jucer uzasni dropovi cak na 30fpsa, popizdio narucio novu mbo i ram...Danas opalio novi driver preko geforce experinece i novi win update 22h2 i sada radi kako treba CPU radi cak na 5-10% zauzeca a prije je radio i 25-40%.

 Da, imaš i novi čipset driver, izašao prekjučer. Isto popravlja dosta. I ne zaboravi na novi mbo bios.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam igrao tjedan te idem vidit kakvo je stanje s fps dropom prije nego sto vracam drivere, windows, otvaram kučište i sl.. kad ono stiže neki pubg update i nema više fps dropova, sve opet frcera, klasika pubg 

 

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/z5cp5s/server_maintenance_greatly_improved_game/

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2022 22:44 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kod mene nikakve promjene, gpu i dalje osakacen u kucama

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... slučajno u krivi topic postao 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2022 5:17 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Došao novi update i pononvo ubacili "Novu Vikendi mapu" osobno meni najdražu jeidno je sada 8x8km

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

jel veca mapa ili manja nego prije?

 

Vikendi draga mapa,ova nova izgleda jos bolje

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...

jel veca mapa ili manja nego prije?

 

Vikendi draga mapa,ova nova izgleda jos bolje

 Veća, sa 6x6km na 8x8km

12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Napokon opet Vikendi

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...

Došao novi update i pononvo ubacili "Novu Vikendi mapu" osobno meni najdražu jeidno je sada 8x8km

 Takoder, no 8x8 su meni teska dosada prvih pola sata! Bolje da su ubrzali matchmaking na 5s a ne 300 godina koliko izgubim vremena cekajuci od loadinga do slijetanja

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...
Frenkyca kaže...

Došao novi update i pononvo ubacili "Novu Vikendi mapu" osobno meni najdražu jeidno je sada 8x8km

 Takoder, no 8x8 su meni teska dosada prvih pola sata! Bolje da su ubrzali matchmaking na 5s a ne 300 godina koliko izgubim vremena cekajuci od loadinga do slijetanja

 Jbg zato što neki i dalje imaju loše pc-je pa neka tek uđe dok je loading na 30 sec i manje.... po meni da su smanjili na 30 sec full dobro... a match mi nađe uvijek za manje od min

14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima li tko da bi igrao neki duo, ali onako češće ?

Obično igram iza 18h.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Od zadnjeg patch-a igre imam grafički bug na Taego, jako jako često.

 

 

Stavio sam zadnje drivere za svoju 3070ti, ali nije pomoglo... Netko zna kako to riješiti? Sve ostale mape rade bez ikakvih problema.

 

Ni CPU, ni GPU nisu OC'ani (mimo njihovog auto OC-a). Druge igre također namaju taj problem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2023 17:29 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Od zadnjeg patch-a igre imam grafički bug na Taego, jako jako često.

 

 

Stavio sam zadnje drivere za svoju 3070ti, ali nije pomoglo... Netko zna kako to riješiti? Sve ostale mape rade bez ikakvih problema.

 

Ni CPU, ni GPU nisu OC'ani (mimo njihovog auto OC-a). Druge igre također namaju taj problem.

Iskreno, meni to liči na artifakte kakve se dobije kada grafička memorija podivlja.

 

Jesi prošao verify&repair igre na Steamu?

 

Postoji li neki vBios update za grafičku? Koji je točno proizvođač i model? Podatci pod Moj PC ti nisu baš najažurniji.

 

Memorija XMP ili JEDEC (default)?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
191x7 kaže...

Iskreno, meni to liči na artifakte kakve se dobije kada grafička memorija podivlja.

 

Jesi prošao verify&repair igre na Steamu?

 

Postoji li neki vBios update za grafičku? Koji je točno proizvođač i model? Podatci pod Moj PC ti nisu baš najažurniji.

 

Memorija XMP ili JEDEC (default)?

Nekako mi nema logike da bi mu taj problem bio prisutan samo na jednoj mapi.

Koliko sam shvatio, sve ostale mape i sve ostale igre mu nemaju problema.

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Verify i Repair kaže da je skinuo 7 file-ova, vidjet ćemo dok opet naletim na Taego ako se riješio problem...

 

Memorija mi godinama radi u XMP profilu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Verify i Repair kaže da je skinuo 7 file-ova, vidjet ćemo dok opet naletim na Taego ako se riješio problem...

 

Memorija mi godinama radi u XMP profilu.

 A gle, to su ti neke teksture se pošemerile ili nešto takvo.

Ako se problem nastavi, provjeri memoriju, ne vjerujem da je vRAM jer, koliko mi je poznato, rtx 3000 serija ima error correction na memoriji.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja bih se kladio na hardwerski problem, ali sa pubg updejtima nikad ne znas, iz iskustva prvo use** a onda poprave :D

 

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Izgleda da je Verify & Repair riješio problem.

 

Hvala svima koji ste ponudili pomoć

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ajde ak neko oce nabacit FPP nek mi se javi na privatne poruke..

Neda mi se solo baljezgat okolo, nisam pro igrac i takve brije..volim odigrat kvalitetno ali zajebancije uvijek mora bit

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice