PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.293.668
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Večer svima.

Nekoliko kolega s Balkana večeras radi humanitarni stream za malog Iliju (6) kojem je dijagnosticiran tumor pluća.
Odazovite se i pogledajte te po mogućnosti uplatite koji dinar jer sve što se skupi će ići za liječenje.
Nije puno, ali veseli nas da činimo dobro djelo.

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG Netcode Optimizations Test

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Mislim da im ne bi bilo ludo da naprave 64 player king of the hill mode. Danas dosao s posla i mislim se sta cu da igram, ono igra mi se PUBG ali cu ipak upaliti RS 2 Vietnam jer mi se bas nesto ubija i puca . Tako da neka stave koth, cisto za onako malo instant akcije.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Mislim da im ne bi bilo ludo da naprave 64 player king of the hill mode. Danas dosao s posla i mislim se sta cu da igram, ono igra mi se PUBG ali cu ipak upaliti RS 2 Vietnam jer mi se bas nesto ubija i puca . Tako da neka stave koth, cisto za onako malo instant akcije.

 Ko tebe tjera da kempas ? Nadi pusku, hodaj uokolo i peglaj. Meni kad je dosadno kempat, samo idem po rubu mape i skidam jednog po jednog, dok ne naidem na nekog slicnom sebi :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...

Mislim da im ne bi bilo ludo da naprave 64 player king of the hill mode. Danas dosao s posla i mislim se sta cu da igram, ono igra mi se PUBG ali cu ipak upaliti RS 2 Vietnam jer mi se bas nesto ubija i puca . Tako da neka stave koth, cisto za onako malo instant akcije.

 Ko tebe tjera da kempas ? Nadi pusku, hodaj uokolo i peglaj. Meni kad je dosadno kempat, samo idem po rubu mape i skidam jednog po jednog, dok ne naidem na nekog slicnom sebi :D 

 Dok skocis, nadjes pusku, i nadjes prvog igraca proslo 5 minuta, u RS2 sam vec napravio 10 killova za tih 5 minuta. 

...
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

ZOMBIES VS GROZA - PlayerUnknown's Battlegrounds ZOMBIES Official Mode 
(PUBG Custom Gameplay)

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj prvi chicken dinner!  WOW, došao u duo modu na NA serveru, sa nekim likom, ni ja ni on nismo neki odlični igrači ali komunikacija je bila presudna, ali MVP je ipak Tommy Gun, isplatilo se ići po njega kod dropa.

Odlična puška, bez imalo trzanja i 100 municije u klipu, za kraj igre brutalno.

Nek me zanima sad, kako da nađem lika s kojim sam igrao, pošto igra to nema u sebi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
walentkane kaže...

Moj prvi chicken dinner!  WOW, došao u duo modu na NA serveru, sa nekim likom, ni ja ni on nismo neki odlični igrači ali komunikacija je bila presudna, ali MVP je ipak Tommy Gun, isplatilo se ići po njega kod dropa.

Odlična puška, bez imalo trzanja i 100 municije u klipu, za kraj igre brutalno.

Nek me zanima sad, kako da nađem lika s kojim sam igrao, pošto igra to nema u sebi?

 

 

...
11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kupio danas nadam se da je igra zanimljiva! 

 

Ko bi htio duos da me malo nauci neka me doda na http://steamcommunity.com/id/BluePill/ 

 

Imam discord i mic! 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nvidia GTX 680 kaže...

Kupio danas nadam se da je igra zanimljiva! 

 

Ko bi htio duos da me malo nauci neka me doda na http://steamcommunity.com/id/BluePill/ 

 

Imam discord i mic! 

 javi se u PP ako hoces discord sa aktivnim igracima 

Battleog - 191silvinjo
15 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedan moj game, akcija kreće tek na 2/3 igre

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Dodjes pijan iz svatova i odigras jednu partiju prije spavanja i zavrsis neokrznut muhahahhahaha. Chicken Dinner :D :D :D

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nesta najjace mi je kad legne smrad u travurdacu, drzi alt i okrece kameru ko cigra, a ja debil trcim prema krugu i samo me doceka i krkne, to mi se desilo bar 10 puta. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dudu kaže...

Nesta najjace mi je kad legne smrad u travurdacu, drzi alt i okrece kameru ko cigra, a ja debil trcim prema krugu i samo me doceka i krkne, to mi se desilo bar 10 puta. 

 Zalegni ti, drži Alt i to radi drugima

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dudu kaže...

Nesta najjace mi je kad legne smrad u travurdacu, drzi alt i okrece kameru ko cigra, a ja debil trcim prema krugu i samo me doceka i krkne, to mi se desilo bar 10 puta. 

 Story of my life. Mislim da sam jedno 4-5 partija izgubio jer sam bjezo od kruga prema onom zitu gdje ih uvijek par lezi :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Dudu kaže...

Nesta najjace mi je kad legne smrad u travurdacu, drzi alt i okrece kameru ko cigra, a ja debil trcim prema krugu i samo me doceka i krkne, to mi se desilo bar 10 puta. 

 Tako se to radi u 3rd person igrama :-). Sad sam ja izgubio 1vs1 tako, jbg, ostao krug na njemu i to ti je game over.

...
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Hebena mi je shema koja mi se dogada po ko zna koji put. Lik mi dolazi na kat kuce. Ja ga cekam, ispraznim klip u njega. On izade iza zida i tup HS. Full giran, krug me posro i onda takve gluposti. Sa Lvl 2 helmetom insta HS je bio. Genijalno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
Dudu kaže...

Nesta najjace mi je kad legne smrad u travurdacu, drzi alt i okrece kameru ko cigra, a ja debil trcim prema krugu i samo me doceka i krkne, to mi se desilo bar 10 puta. 

 Tako se to radi u 3rd person igrama :-). Sad sam ja izgubio 1vs1 tako, jbg, ostao krug na njemu i to ti je game over.

 Zato se uvijek nosi 3-4 smoka za svaki slucaj... 

Battleog - 191silvinjo
7 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Trazim igrace za "squad" 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Smijao sam se kako je Fatal1ty završio game, čovijek je bio i ostao legenda. Pogledajte zadnjih 4-5 min igre

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hahhaajaads kaže...
Evil Access kaže...
Dudu kaže...

Nesta najjace mi je kad legne smrad u travurdacu, drzi alt i okrece kameru ko cigra, a ja debil trcim prema krugu i samo me doceka i krkne, to mi se desilo bar 10 puta. 

 Tako se to radi u 3rd person igrama :-). Sad sam ja izgubio 1vs1 tako, jbg, ostao krug na njemu i to ti je game over.

 Zato se uvijek nosi 3-4 smoka za svaki slucaj... 

 Ne pomaze tu smoke, kad ja moram jurit krug, a liku (likovima-u vise partija) se sreca osmjehnula pa im se krug napravio tik iznad glave gdje kampaju pola sata, a ja debilcina moram trcati i nagazim na takva govanca 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 18:37 (Dudu).
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Luka123 kaže...

Smijao sam se kako je Fatal1ty završio game, čovijek je bio i ostao legenda. Pogledajte zadnjih 4-5 min igre

 the real fatality? Najbogatiji gamer? I drži 100 viewera na twitch i dobi par stotina pogleda na youtube-u? Uff

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
acca kaže...
Luka123 kaže...

Smijao sam se kako je Fatal1ty završio game, čovijek je bio i ostao legenda. Pogledajte zadnjih 4-5 min igre

 the real fatality? Najbogatiji gamer? I drži 100 viewera na twitch i dobi par stotina pogleda na youtube-u? Uff

 

Poanta s videom? Njemu netreba viewera, uploada ih tek "for fun" ako zelis gledati njegove gameove imas od quake 3 do painkillera... Necu se nadmetati jer komentar ide offtopic.

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...

Hebena mi je shema koja mi se dogada po ko zna koji put. Lik mi dolazi na kat kuce. Ja ga cekam, ispraznim klip u njega. On izade iza zida i tup HS. Full giran, krug me posro i onda takve gluposti. Sa Lvl 2 helmetom insta HS je bio. Genijalno.

 

 

desync ili čiter sa aimbotom, svaku 3 partiju naletim na nešto takvo ili trci po polju puknem na njega on stane i unutar pola sekundne već zna di sam i iz hipa hs napravi ili ovo unutar kuce kaj si ti rekao ( ja ispucam kišu isusovu is smg u njega on se uzjebe i hs mi stisne momentalno ), trcanje konstantno da ulovim zonu dok ih masa samo kampa cjeli game i ceka, fora sa 10 puta downanjem i onda se izljeci sa red bullom itd..itd..  sve manje volje imam, bilo bi lijepo da daju hc server sa samo 1-pr view i da je downanje insta kill kao u solo i manja mapa da zona ima manji utjecaj i da igraci budu bliže pa da bude više fajta a manje campanja i skrivanja po 25min ...

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
VooDooZg kaže...
desync ili čiter sa aimbotom, svaku 3 partiju naletim na nešto takvo ili trci po polju puknem na njega on stane i unutar pola sekundne već zna di sam i iz hipa hs napravi ili ovo unutar kuce kaj si ti rekao ( ja ispucam kišu isusovu is smg u njega on se uzjebe i hs mi stisne momentalno ), trcanje konstantno da ulovim zonu dok ih masa samo kampa cjeli game i ceka, fora sa 10 puta downanjem i onda se izljeci sa red bullom itd..itd..  sve manje volje imam, bilo bi lijepo da daju hc server sa samo 1-pr view i da je downanje insta kill kao u solo i manja mapa da zona ima manji utjecaj i da igraci budu bliže pa da bude više fajta a manje campanja i skrivanja po 25min ...

 

Ti si mu sa tim prvim pucnjem dao do znanja gdje se nalaziš.Sa kvalitetnijim slušalicama se lako odredi gdje se  nalaziš.

Zona koja se pomiče ne dozvoljava ti da kampiraš, definicija kampiranje je kada cijeli meč kampiraš na jednom mjestu.U ovoj igri je to nemoguće.

Na tako dugačku duljinu pucanja se nikada ne puca na burst ili auto.Rasipanje metaka je pre veliko.

Da naprave HC server igraču poput tebe se takav server sigurno nebi svidio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2017 11:11 (beaststeeth).
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
beaststeeth kaže...
VooDooZg kaže...

 

Ti si mu sa tim prvim pucnjem dao do znanja gdje se nalaziš.Sa kvalitetnijim slušalicama se lako odredi gdje se  nalaziš.

Zona koja se pomiče ne dozvoljava ti da kampiraš, definicija kampiranje je kada cijeli meč kampiraš na jednom mjestu.U ovoj igri je to nemoguće.

Na tako dugačku duljinu pucanja se nikada ne puca na burst ili auto.Rasipanje metaka je pre veliko.

Da naprave HC server igraču poput tebe se takav server sigurno nebi svidio.

 Objasnio^

Battleog - 191silvinjo
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

OCD - PUBG Sound Part 2 + Channel Update

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
beaststeeth kaže...
VooDooZg kaže...
desync ili čiter sa aimbotom, svaku 3 partiju naletim na nešto takvo ili trci po polju puknem na njega on stane i unutar pola sekundne već zna di sam i iz hipa hs napravi ili ovo unutar kuce kaj si ti rekao ( ja ispucam kišu isusovu is smg u njega on se uzjebe i hs mi stisne momentalno ), trcanje konstantno da ulovim zonu dok ih masa samo kampa cjeli game i ceka, fora sa 10 puta downanjem i onda se izljeci sa red bullom itd..itd..  sve manje volje imam, bilo bi lijepo da daju hc server sa samo 1-pr view i da je downanje insta kill kao u solo i manja mapa da zona ima manji utjecaj i da igraci budu bliže pa da bude više fajta a manje campanja i skrivanja po 25min ...

 

Ti si mu sa tim prvim pucnjem dao do znanja gdje se nalaziš.Sa kvalitetnijim slušalicama se lako odredi gdje se  nalaziš.

Zona koja se pomiče ne dozvoljava ti da kampiraš, definicija kampiranje je kada cijeli meč kampiraš na jednom mjestu.U ovoj igri je to nemoguće.

Na tako dugačku duljinu pucanja se nikada ne puca na burst ili auto.Rasipanje metaka je pre veliko.

Da naprave HC server igraču poput tebe se takav server sigurno nebi svidio.

 

Najdraži su mi biseri ovakvi ko ti koji točno zaju kaj bi meni odgovaralo ili nebi - bravo majstore, kad sve znaš daj mi reci da li da čekam Canon 6d mark 2 ili da pređem na Nikon D500 !???

 

 - znači ovako, dati ću ti 1000kn ja ću puknuti na tebe dok trčiš po polju i ako me ti unutar 2 sec HS, 10 puta imaš priliku - btw ja imam slušalice od 2200kn i zvučnu koju sam platio 750 - sad je nešto jeftinija

- zona nakon prvog sužavanja ako uđeš u centar toga možeš biti siguran da ćeš biti u zoni do zadnjih 3-4 sužavanja

- ili ovo unutar kuce kaj si rekao ( ja ispucam kišu isusovu is smg u njega on se uzjebe i hs me momentalno ) koji dio ti nije jasan, udaljenost je 0.5 do max 2m, znaci izrašaš ga ili ga čekaš i fajt se odigra na metar udaljenosti

- Da naprave HC vas 85% nebi znalo igrati jer ste navikli igrati ove debilne 3 pers. kamera igre kaj vidš sve oko sebe dok ležiš u travi/pšenici visokoj pola metra ( kak je neko napisao na kaj sam se i osvrnuo )....

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice