Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 419.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
AFARON kaže...

Overwatch sound design je baziran na prioritetima zvukova. Npr. ult od neprijatelja ima maksimalni prioritet i zato je pojacan vise od ostalih zvukova, isto kao i koraci neprijatelja. Otprilike u svakom trenutku postoji maksimalno nekih 3 ili 4 zvuka koji se dobro cuju, a svi ostali su priguseni (a priguseni su oni koji su flagani kao low priority npr. prijateljski koraci, prijateljska pucnjava itd). Takodje svaki heroj ima poseban zvuk koraka i teoretski bi mogli uvijek znati ko nam dolazi s ledja.

 

 

Da ne duljim, evo ljudi sve objasnili:

 

 Ma pusti ti zvuk, jesi ti probao moj recept sa McCree-om?

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Igra u solo queue je toliko frustrirajuca da je to strasno. Rijetkost je da postoji pokoji napeti game.. svaki game je ili moj team razvali njih ili oni nas na brzaka i to je to. A da ne pricam da neki ljudi samo trce za killovima uopce im ne pada napamet se grupirat i probat skupa samo solo, solo, solo... Kad igras premade totalno je drugacija prica i po meni se jedino i tako i isplati igrat.

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
buterino kaže...

Igra u solo queue je toliko frustrirajuca da je to strasno. Rijetkost je da postoji pokoji napeti game.. svaki game je ili moj team razvali njih ili oni nas na brzaka i to je to. A da ne pricam da neki ljudi samo trce za killovima uopce im ne pada napamet se grupirat i probat skupa samo solo, solo, solo... Kad igras premade totalno je drugacija prica i po meni se jedino i tako i isplati igrat.

 Pa jedino se heartstone isplati igrat u solo que

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 16:08 (udarnik60).
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

istina instina, ostao nam naš payload na 1.5m od protivničke baze svi izginuli, a naš bastion fino kempa 10 metara od payloada i skuplja killove umjesto da ode na 5 sekundi tamo da pobjedimo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Jbg dečki, trla baba lan.

 

Igra zahtijeva teamwork, prije nego kaj sam je zaigrao u Open Beti je bilo jasno da će PUG-anje biti katastrofa.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ovo je samo review iz moje perspektive. Moja prva igra je bila doom na 486-ici.
Za raznovrstost heroja mislio sam na sam izgled, prepoznajes tko je tank tko support, valjda si shvatio. U cs:go svi isto izgledaju iz teama. Za usporedbu.
Naravno da se preko noci ne postaje majstor. Samo nisam ocekivao pucacinu koja ima svojstva kao dota sto se tice heroja, vec pucacinu.

Mislim da ovo cak se i nebi trebalo brojati kao fps igra, vec neki novi zanr igre.

I jako mi se svidja igrat cu je veceras sigurno opet.

Sto se tice respawna mislim da bi trebao biti instant, jer dugo treba nekad da dodjes na mjesto borbe.
Probaj zaigrati assault u unreal tournament jer to je jedini mod sa kojim mogu usporediti igru.
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Pa ovo i je novi žanr.

Ove godine će biti eksplozija tog žanra.

 

Hero shooter. FPS sa elementima MOBE.

13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ZeNGe_CRO-mt kaže...

kaže spor je movement.

ne, nije spor nego movement same igre ovisi od heroja do heroja.

igra je poprilično brza.

pa je rekao da bi maknuo cooldown respawna, to je bezveze onda nebi toliko ni bilo taktiziranja kamoli defendanja jer onda bi svi ginuli bez obzira

,ovako kad si u defensu ako svi poginete jako male su šanse da možeš povratiti objective jer vremena nema :)

isto tako sami meni igre je jednostavan i lijep, kao i mogućnost odabira pojedinih settingsa od crossaira do video settingsa.

priča o bunny hopu je presmiješna :)

 

sve u svemu ok je review ali imaš dosta nelogičnosti.

 

igra je definitivno GOTY i jedva čekam nekih novih heroja ,ali pomalo sad se čeka competitive mode da to ubace pa ćemo vidjet kako će  ići razvoj same igre i dodavanje novog sadržaja.

bez obzira ja sam sa trenutnim stanjem i više nego zadovoljan.

 

 
Probaj zaigrati reflex, pa ces shvatiti :).
click:



Cooldown bi maknuo, last second save uveo ili slicno, kao u unreal tournament assault, jeli ti poznat tank?.



Neznam kakve zanrove volis, ali kad naviknes se da je nesto brzo... :)

ali definitivno goty.

13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)
Battlenet ID: Mogy#2560
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Teknokyo kaže...
Magibagi kaže...

Dobar mini review. Što se tiče zvukova, pričekaj malo navićeš se, onda će ti bit pre epično kad čuješ kak u daljini neko u sobi puca i možeš ga locirat perfektno. Zvukovi su meni baš badass napravljeni. Tipa kad lete rakete ili kad čuješ widowmakericu kak puca iz smg-a u nekoj sobici udaljena jer se brani na close rangeu. Sound design je perfektan po meni, nijedna igra nema to.

 EA DICE sa svojim igrama je meni osobno ispred Overwatch-a, kad govorimo o sound designu.

 Ima tu još igri koje meni osobno imaju bolji zvuk. Osim EA/DICE-ovi(Dead Space, Mass Effect, Battlefront, BF svaki itd.) tu je Squad koji je perverzija u tom segmentu, Red Orchestra/Rising Storm, Insurgency.  Ali Battlefield igra počevši od Bad Company 2 stvarno strava i od onda mi se ne skidaju s tropa po tom pitanju.

14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

 

hmm ja sam već par puta vidio "helden sterben nicht" play of the game (mercy ulta)..

ali istina i nije baš pametan/objektivan pri odabiru, najčešće se svede na neki wipe ultom.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Evo planiram piknuti overwatch pa me zanima na battlenetu u $ je najpovoljnije zar ne? Nitko od ekipe mi ne igra pa se nadam da ce me bugovska ekipa primiti :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Stryder kaže...
Evo planiram piknuti overwatch pa me zanima na battlenetu u $ je najpovoljnije zar ne? Nitko od ekipe mi ne igra pa se nadam da ce me bugovska ekipa primiti :D

 Yep, obična verzija je 40 bucksa!

14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...
AFARON kaže...

Overwatch sound design je baziran na prioritetima zvukova. Npr. ult od neprijatelja ima maksimalni prioritet i zato je pojacan vise od ostalih zvukova, isto kao i koraci neprijatelja. Otprilike u svakom trenutku postoji maksimalno nekih 3 ili 4 zvuka koji se dobro cuju, a svi ostali su priguseni (a priguseni su oni koji su flagani kao low priority npr. prijateljski koraci, prijateljska pucnjava itd). Takodje svaki heroj ima poseban zvuk koraka i teoretski bi mogli uvijek znati ko nam dolazi s ledja.

 

 

Da ne duljim, evo ljudi sve objasnili:

 

 Ma pusti ti zvuk, jesi ti probao moj recept sa McCree-om?

 

 

 Nisam jos igrao sa njim, morat cu danas probat :)

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Myths vol. 2:

 

Top 5 Plays Episode 5:

 

BattleNonsense Netcode test:

 

Rhykker (Diablo igrač mainly), 30 minuta review (lik voli pričat, ali je uglavnom ugodan za slušati, nisam odgledao):

 

Overwatch official blog post, dosta background story i hint za novog heroja:

https://playoverwatch.com/en-us/blog/20130523

 

EDIT:

Jučer je bilo dobrih mečeva, moram još složiti video, stavit ću kako je kolega kao Mercy dobio POTG! Kasnije popodne

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 8:47 (TomoR).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

 

Top 5 Plays Episode 5:

 

 

 ovaj genji u top playu je LOOOOL 

12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...
EDIT:

Jučer je bilo dobrih mečeva, moram još složiti video, stavit ću kako je kolega kao Mercy dobio POTG! Kasnije popodne

Uspjela sam ga i ja neki dan dobiti također s Mercy (ko za vraga jedini dan koji nisam snimala), bilo je super partija ali kao da su zeznuli highlight video jer je kolektivna reakcija bila "wat"

 

Kako su vam jučer serveri radili? Nas je pohitalo van nekoliko puta.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ukulele kaže...

 

Kako su vam jučer serveri radili? Nas je pohitalo van nekoliko puta.

 Bacilo me van jednom. Mislim da 2-3 iz grupe još sa mnom.

12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

 Bacilo me van jednom. Mislim da 2-3 iz grupe još sa mnom.

Onda propada Nexova teorija da nas ddosaju jer rasturamo. :)

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja se iskreno nadam da će što prije izbaciti još jednog dobrog support lika, malo mi je postalo dosadno igrati samo sa Mercy/Luciom...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...

Ja se iskreno nadam da će što prije izbaciti još jednog dobrog support lika, malo mi je postalo dosadno igrati samo sa Mercy/Luciom...

Imaš sveukupno 2 sata sa svim support charovima...ako ti je nakon tako kratkog vremena dosadilo, očito je da ti ne leže support klase.

Meni je nakon 24 sata kao support još uvijek zabavno!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Baš, imam 18h na Mercy. Still not bored yet :D

15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...
Ukulele kaže...

 

Kako su vam jučer serveri radili? Nas je pohitalo van nekoliko puta.

 Bacilo me van jednom. Mislim da 2-3 iz grupe još sa mnom.

Da, to je bilo kad je svih dc-alo i crni ekran.

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Teknokyo kaže...
HAL kaže...

Ja se iskreno nadam da će što prije izbaciti još jednog dobrog support lika, malo mi je postalo dosadno igrati samo sa Mercy/Luciom...

Imaš sveukupno 2 sata sa svim support charovima...ako ti je nakon tako kratkog vremena dosadilo, očito je da ti ne leže support klase.

Meni je nakon 24 sata kao support još uvijek zabavno!

 Zato kaj je jako mali izbor, imamo doslovno 2 koja vrijede...

11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

kako je dobro sve rekao kralj, inace ne volim bas njega slusati ali za ovo sam poslusao i mogu rec da je bas dobro rekao za ow

 

 

 


EDIT: najjaca mi je ovakva ekipa. bolesni umovi citiram: 

 

"As someone who played Overwatch for 55 hours, fuck you Joe, unsubed."
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 11:41 (NoniCRO).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Jucer sam imal partiju zivota i nakon toga mi je bil restart routera pa mi je obrisalo highlightse! Bas sam htio snimit i uploadat a kad ono kita. Sa Rainhardom sam svu petoricu istukel ko male majmune.
14 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

 https://puu.sh/p8nI0/e76dfb058d.png

 

 

Naravno, ne radi se o meni... (morao sam ovo naglasiti nakon što sam dobio thumbs down :P)

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 12:02 (Teknokyo).
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...
Teknokyo kaže...
HAL kaže...

Ja se iskreno nadam da će što prije izbaciti još jednog dobrog support lika, malo mi je postalo dosadno igrati samo sa Mercy/Luciom...

Imaš sveukupno 2 sata sa svim support charovima...ako ti je nakon tako kratkog vremena dosadilo, očito je da ti ne leže support klase.

Meni je nakon 24 sata kao support još uvijek zabavno!

 Zato kaj je jako mali izbor, imamo doslovno 2 koja vrijede...

 

Eh, svašta.

 

Symetra je odlična i ima svoje mjesto na dobrom djelu mapa, pogotovo kod obrane. Njezin teleporter zna izvlacit partiju u krucijalnim momentima. Ima attack za koji treba 0 aim skilla i vrlo fino gricka i još slowa enemya. Turreti njezini koje nagnoji po mapi u čoškove su ako ništa drugo opasnost i iritacija, a u pravim rukama smrtonosno oruzije. Mercy je odlična jer daje slobodu timu da se više raširi pošto je njezin posao da SHIFTa od playera do playera prihila ili boosta dmg. Lucio je pak AoE hiler i treba kraj njega stajat da se dobiju bufovi, malo je sporiji hil al ok je. Pogotovo se nama pokazala OK kombinacija Mery i Lucio gdje Mercy malo postrance stoji dok ekipa pusha, malo umru 2-3 mercy rivajva, a lucio rokne ulti i da vidiš pusha. Zenyatta je mozda najzeznutniji ali krucijalan za zadnji push ili za uc u neki zeznuti point radi svog ultija. Momak je zeznut jer treba dobro ciljat i imati awareness gdje treba hil, i kome spicit dmg orb pa ga pojest.

 

Svaki support lik je meni odlicno dizajniran i ima svoje mjesto u timu ovisno o situaciji na terenu. Tako da mozda se tebi sviđaju samo dva ili ti leze dva al da vrijede samo dva, totalna glupost jer je taj balans i raznolikost likova uparena sa apsolutnom potrebom da se tokom meča sviča ako ne ide zanimljivost ove igre. I usudio bih se reci da je igra iznenađujuce dobro balansirana. Jucer smo igrali protiv nekih likova 2-3 gejma zaredom. Bilo je fantastično imali smo 3 round partije ono natezanje 99% vs 99%. Jedva cekam ranked play.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 12:00 (mislav_01).
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
NEW_MAN kaže...
Jucer sam imal partiju zivota i nakon toga mi je bil restart routera pa mi je obrisalo highlightse! Bas sam htio snimit i uploadat a kad ono kita. Sa Rainhardom sam svu petoricu istukel ko male majmune.

Ono je bila baš brutalka ...5 frajera u ćošku i ti ih s macom zaljepiš sve zajedno!

 

Kako je stari UT announcer znao reći: "Mmmmonster kill"

 

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Volim retardirane odgovore...

Da nema tebe ne znam kaj bi :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice