Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 419.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Znači, spoji me u game i piše defeat! Neko je leaveo i očito je mene ubacilo in u zadnjoj sekundi. Sad se to meni vodi kod lose? Jbt blizzard

Battle.net: Glogy#2831
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

jel se to meni čini ili je junkrat OP, totalni sam noob, a ownam gameove sa njim

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 1:12 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Glogić kaže...

Znači, spoji me u game i piše defeat! Neko je leaveo i očito je mene ubacilo in u zadnjoj sekundi. Sad se to meni vodi kod lose? Jbt blizzard

 To je naprosto strašno. Ja bih pisao Europskoj Komisiji da se zauzme kod Blizzarda.

Del_Boy97 kaže...

jel se to meni čini ili je junkrat OP, totalni sam noob, a ownam gameove sa njim

 Svaki lik je takav. :)

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Evo lista (koliko-toliko točna) o tome koji heroji su efektivni protiv kojih heroja:

http://imgur.com/a/28GPV

 

BTW, jučer na TS-u se komentiralo o cheat/aimbot-u.

 

Kinezi već dilaju wallhack-ove:

 

a navodno i aimbotove za 30$

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...
Del_Boy97 kaže...

jel se to meni čini ili je junkrat OP, totalni sam noob, a ownam gameove sa njim

 Svaki lik je takav. :)

 Osim Widowmaker i McCree, njih bi trebalo malo pojačat imo.

 

Recimo da McCree ima global stun i kad veli "It's High Noon" da svi proitvnički heroji pobjegnu s mape i naprave suicid, a Widow da maknu skroz recharge na sniperu i daju joj charged damage na svaki hit, čak i kada uopće ne cilja sa desnim klikom miša.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 8:55 (HAL).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

Evo lista (koliko-toliko točna) o tome koji heroji su efektivni protiv kojih heroja:

http://imgur.com/a/28GPV

 

BTW, jučer na TS-u se komentiralo o cheat/aimbot-u.

 

Kinezi već dilaju wallhack-ove:

 

a navodno i aimbotove za 30$

 Ne, nema ih. :) To su fejkovi. :) Client-side fejkovi koji nisu zapravo cheatovi. Hrpa kineskih scammera pokušava izmusti lovu od ekipe lažnim hackovima. Niti jedan veliki hack maker ne dira Overwatch ni štapom; osim što je Warden izrazito teško hacknuti, Blizzard je vrlo opasan IRL s tužbama.

15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...

Ne, nema ih. :) To su fejkovi. :) Client-side fejkovi koji nisu zapravo cheatovi. Hrpa kineskih scammera pokušava izmusti lovu od ekipe lažnim hackovima. Niti jedan veliki hack maker ne dira Overwatch ni štapom; osim što je Warden izrazito teško hacknuti, Blizzard je vrlo opasan IRL s tužbama.

Nadam se da si u pravu :)

 

Uglavnom lajkao sam ono što je TomoR postao iz razloga što je stavio onu galeriju hero countera - koja je skroz točna i može pomoći svima koji tek počinju igrati (ostali koji imaju preko 20ak sati u igri, vjerojatno im je to već sve poznato).

 

Za aimbot ili druge hackove ne bih još komentirao, ali ne vjerujem da ih ima, niti sam susreo kojeg ingame (ili barem primjetio, posumnjao). Polažem puno nade u Blizzard na račun toga jer su mi, uostalom, daleko najdraža gaming kompanija.

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Offensive Character guide by JackFrags:

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...

 Ne, nema ih. :) To su fejkovi. :) Client-side fejkovi koji nisu zapravo cheatovi. Hrpa kineskih scammera pokušava izmusti lovu od ekipe lažnim hackovima. Niti jedan veliki hack maker ne dira Overwatch ni štapom; osim što je Warden izrazito teško hacknuti, Blizzard je vrlo opasan IRL s tužbama.

 Ovo nisam znao, iako je za pretpostaviti da se bude nekaj pojavilo prije ili kasnije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...

 Osim Widowmaker i McCree, njih bi trebalo malo pojačat imo.

 

Recimo da McCree ima global stun i kad veli "It's High Noon" da svi proitvnički heroji pobjegnu s mape i naprave suicid, a Widow da maknu skroz recharge na sniperu i daju joj charged damage na svaki hit, čak i kada uopće ne cilja sa desnim klikom miša.

 

 reci da se šališ??

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
ZeNGe_CRO-mt kaže...
HAL kaže...

 Osim Widowmaker i McCree, njih bi trebalo malo pojačat imo.

 

Recimo da McCree ima global stun i kad veli "It's High Noon" da svi proitvnički heroji pobjegnu s mape i naprave suicid, a Widow da maknu skroz recharge na sniperu i daju joj charged damage na svaki hit, čak i kada uopće ne cilja sa desnim klikom miša.

 

 reci da se šališ??

 /s

14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mrsmith kaže...

..koja je skroz točna i može pomoći svima koji tek počinju igrati (ostali koji imaju preko 20ak sati u igri, vjerojatno im je to već sve poznato).

 

osim kaj bi ja dodao da symmetra zna biti korisna i u napadu (ovisno o mapi), a odlična je i za meltretiranje reinhardta jer ona nachargana bobica prolazi kroz štit i radi dosta štete 

 

počeo sam ju dosta igrati jer u random nitko ne igra nikakav support..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Symmetru igram kad god je potrebna i obožavam ju, na prvu mi nije sjela, ali tak je sa svakim herojem, samo mu daš šansu i probaš skontat playstyle. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 9:47 (Magibagi).
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Magibagi kaže...

Symmetru igram kad god je potrebna i obožavam ju, na prvu mi nije sjela, ali tak je sa svakim herojem, samo mu daš šansu i probaš skontat playstyle. 

 Samo ti tim mora biti malo pametniji i uzeti čistog healera i onda je Symmetra zakon, kao solo support je iskreno meh.

 

Ali kužim zašto su je nerfali nakon closed bete, iako bi je pojačati bilo iznimno lako i bila bi vjerojatno jedan od najbalansiranijih heroja u igri.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Ne znam za nerf, nisam pratio baš Overwatch prije neg je došla open beta, samo sam znao da blizzard pravi shooter i bio skeptičan na šta će to ličit. Pogledo video tu i tamo da vidim gameplay i to je to, al meni je symmetra dobra i sad, ne treba mjenjat ništa. I da s Luciom je odlična, pogotovo kad nedaš da pokrenu payload. 

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Magibagi kaže...

Ne znam za nerf, nisam pratio baš Overwatch prije neg je došla open beta, samo sam znao da blizzard pravi shooter i bio skeptičan na šta će to ličit. Pogledo video tu i tamo da vidim gameplay i to je to, al meni je symmetra dobra i sad, ne treba mjenjat ništa. I da s Luciom je odlična, pogotovo kad nedaš da pokrenu payload. 

Shield je prije bio +50, što je napravilo sve "assassine" totalno broken.

 

Po meni joj treba dati % max health sheld na E, dakle i dalje +25 na npr. Traceru, ali na tankovima da to bude +50.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 12:34 (HAL).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Uf, to se čini dosta OP. Ovako je sigurno više balansirano. 

13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Jucer sam kupio igru, jos se nekuzim dobro pa evo mali review iz prvih sat vremena sto sam igrao:

Negativno:
Ove klase malo zbunjuju. Igrao sam neki defend/objective mode.
Nezelim biti nepristojan, ali mode je cista kopija Assault iz Unreal Tournamenta.

Zvucno mi se nesviđa igra, jer previse toga se zbiva i necujem korake kad mi netko iza leđa ide a dogodilo se sigurno 2,3 puta dok nisam u zadnji sekund cuo nekog iza mene, također jako puno niskih frekvencija ima koje guse ostale zvukove za high end audio user-e.
Settings menu je zbrka, ali i dalje bolji naspram novog Doom-a.
Kill Cam treba maknuti i dalje ga mrzim odkad sam ga prvi put vidio u nekoj igri, mislim da je bio cod.

Movement, bi trebao biti brzi, ili barem neki bunny hop. Također respawn bi trebao biti instant, nepotreban je onaj cooldown. Jer ionako sam spor dok stignem na mjesto "događaja".

Pozitivno:
Vizualno igra je savrsena!
, sviđa mi se raznolikost heroja, neki su veći neki manji, lakse se raspoznaje kad naucis tko je tko. Vidljivost je savrsena, mape su jako dobro napravljene i nema stvari koje ti bljeste i upadaju u oko tjekom borbe i smetaju.
Oruzija ovisno o heroju su dobra, te mi se sviđa timska igra gdje jedan recimo napada ti mu pomazes sa healom i slicno.

Mislim da ce igra biti GOTY, bez obzira na neke nedostatke koje sam nabrojao. Iz naravno neke moje perspektive.

Za nove igrace treba vremena prilagoditi se pogotovo casual igraci iz BF4 i CS:GO. Ima ih puno umisljenih koji zele biti "solo" i najbolji, ova igra je potpuna suprotnost onoga sto sam igrao, timski rad jedino i to je ono sto mi se najvise sviđa.

Moj PC  
2 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Dobar mini review. Što se tiče zvukova, pričekaj malo navićeš se, onda će ti bit pre epično kad čuješ kak u daljini neko u sobi puca i možeš ga locirat perfektno. Zvukovi su meni baš badass napravljeni. Tipa kad lete rakete ili kad čuješ widowmakericu kak puca iz smg-a u nekoj sobici udaljena jer se brani na close rangeu. Sound design je perfektan po meni, nijedna igra nema to.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Magibagi kaže...

Dobar mini review. Što se tiče zvukova, pričekaj malo navićeš se, onda će ti bit pre epično kad čuješ kak u daljini neko u sobi puca i možeš ga locirat perfektno. Zvukovi su meni baš badass napravljeni. Tipa kad lete rakete ili kad čuješ widowmakericu kak puca iz smg-a u nekoj sobici udaljena jer se brani na close rangeu. Sound design je perfektan po meni, nijedna igra nema to.

 EA DICE sa svojim igrama je meni osobno ispred Overwatch-a, kad govorimo o sound designu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Na njih sam zaboravio, vjerojatno jer nisam igro dosta dugo BF4 i 3. Valjda me Overwatch zasljepio sa sveopćim dojmom. Vič iz gud. 

16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Btw., dosta ti pomognu friendly heroji sa zvukovima, tipa upozoavaju te na snajpere, vele ti ponekad ako ti je netko iza leđa i slične fore (dakle bez kontrole igrača), također zvukovi proitivnika su puno jači/izraženiji nego oni vlastitog tima, tako da bi to trebalo pomoći.

 

Mislim da je stvar isključivo prilagodbe, pogotovo što je dosta ljudi došlo na OW iz "realnijih" FPS-ova, a OW je malo lud, djetinjast, pretjeran itd.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

kad čujem "It's a high noon" i "I've got you in my sights" odma se skrivam iza covera haha

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ne znam baš puno o ovoj igri jel to neka fps/moba? vidim da je blizzardova, jesu onda i likovi iz njihovih svjetova kao i heroes of the storm ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Cansee kaže...

ne znam baš puno o ovoj igri jel to neka fps/moba? vidim da je blizzardova, jesu onda i likovi iz njihovih svjetova kao i heroes of the storm ili?

FPS u stilu Team Fortress 2, samo što osim recimo klasa imaš i heroje (trenutno ih je 21).

npr. Likovi su skroz novi, dapače imaš sada Tracera u HOTS-u, koji je original lik iz Overwatcha.

 

Sve u svemu ultra fun igra, ali sa barem 2 frenda.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Cansee kaže...

ne znam baš puno o ovoj igri jel to neka fps/moba? vidim da je blizzardova, jesu onda i likovi iz njihovih svjetova kao i heroes of the storm ili?

 Ono pred povecala u goole upisi "what is overwatch". Imas u pisanoj formi, imas videa...

14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Cansee kaže...

ne znam baš puno o ovoj igri jel to neka fps/moba? vidim da je blizzardova, jesu onda i likovi iz njihovih svjetova kao i heroes of the storm ili?

Igra je "Hero Shooter" tj. FPS u kojem svaki heroj ima jedinstvene ability-je sa cooldownom. Potpuno je novi IP.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Meni je ovaj mini review poprilično smiješan.

 

Klase te zbunjuju, ali ti je dobra raznolikost heroja.Pa naravno da te zbunjuju kada si igru kupio jučer i igrao par sati. Imaš 21og heroja što si ih mislio sve naučit za jedan dan?

I gle čuda što su modovi slični ili isti kao modovi u drugim FPSovima.

 

Kill cam možeš ugasit u opcijama koje uopće nisu zbrkane. Ako ti je zbrkano onda stineš options>Gameplay>Allways skip kill cam. Inače opcije su sasvim uredno složene po meni. Ono što mene ponekad nervira su poneki elementi iz konzolaškog UI, ali to se trebalo očekivat.

 

Instant respawn? I što kada je objective na dva koraka od respawna?

13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

kaže spor je movement.

ne, nije spor nego movement same igre ovisi od heroja do heroja.

igra je poprilično brza.

pa je rekao da bi maknuo cooldown respawna, to je bezveze onda nebi toliko ni bilo taktiziranja kamoli defendanja jer onda bi svi ginuli bez obzira

,ovako kad si u defensu ako svi poginete jako male su šanse da možeš povratiti objective jer vremena nema :)

isto tako sami meni igre je jednostavan i lijep, kao i mogućnost odabira pojedinih settingsa od crossaira do video settingsa.

priča o bunny hopu je presmiješna :)

 

sve u svemu ok je review ali imaš dosta nelogičnosti.

 

igra je definitivno GOTY i jedva čekam nekih novih heroja ,ali pomalo sad se čeka competitive mode da to ubace pa ćemo vidjet kako će  ići razvoj same igre i dodavanje novog sadržaja.

bez obzira ja sam sa trenutnim stanjem i više nego zadovoljan.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Teknokyo kaže...
Magibagi kaže...

Dobar mini review. Što se tiče zvukova, pričekaj malo navićeš se, onda će ti bit pre epično kad čuješ kak u daljini neko u sobi puca i možeš ga locirat perfektno. Zvukovi su meni baš badass napravljeni. Tipa kad lete rakete ili kad čuješ widowmakericu kak puca iz smg-a u nekoj sobici udaljena jer se brani na close rangeu. Sound design je perfektan po meni, nijedna igra nema to.

 EA DICE sa svojim igrama je meni osobno ispred Overwatch-a, kad govorimo o sound designu.

 

Overwatch sound design je baziran na prioritetima zvukova. Npr. ult od neprijatelja ima maksimalni prioritet i zato je pojacan vise od ostalih zvukova, isto kao i koraci neprijatelja. Otprilike u svakom trenutku postoji maksimalno nekih 3 ili 4 zvuka koji se dobro cuju, a svi ostali su priguseni (a priguseni su oni koji su flagani kao low priority npr. prijateljski koraci, prijateljska pucnjava itd). Takodje svaki heroj ima poseban zvuk koraka i teoretski bi mogli uvijek znati ko nam dolazi s ledja.

 

 

Da ne duljim, evo ljudi sve objasnili:

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice