New World MMO by Amazon Games

poruka: 121
|
čitano: 39.080
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Ja jučer malo probao solo elite 60+ mob u shattered mapi, pojedini udaraju kvalitetno, onda malo pokušao lootati elite chest , uspijo pokoju, al i zginuo 2-3 puta... ja sam isto u syndicate frakciji. trenutno na hatchet 19 lev još malo do 20, great axe sam digao na 20, sad levelam hammera(odličan je) i možda uskoro life staff.. morati ću probati i ice gauntlet i fire staff, jer u skoro svim igrama sam igrao mage, al ovdje heavy armor nije loš, kava i cigar i pomalo tuci, ako ne dodgjam ponekad ne škodi previše

profesije i dalje dižem, cilj je dignuti engeeniring na 150 ( trenutno 128-za dan dva je tu) da mogu iskraftati orachiculum sickle,axe... ne dava mi se davati pare za to sa aukcije...

moram glavni quest rješiti, tj sve iza amrine expedition mi je ostalo nerješeno. ... izgubim koncentraciju na questovima kad trčem i vidim iron ore ili hemp ili neki drugi resourse, pa počmem kupiti sve što stignem, pa sam u banani bio kad je bilo neš, a nisam imao level da ga pokupim, pa sa vremenom sa sve digao na 200 osim woodcuttinga (185 trenutno).  problem je skoro sve čuvam jer nemam volje pojedinačno provjeravati što je baš vrijedno, osim dragonglory flower od onoga vatrenog cvijeta (oko600-700 golda na ovom serveru), sliver of adderstone ( extra pocket +80 na bag ...oko 1100 golda) dobije se tucanjem kamenja)  i još par stvari.. iskrafto sebi 3 torbe se ovim sebi extra pocketom, stvarno se isplate, tako da u sat vremena magu skupiti oko 10000 fibersa ako drugi nitko ne kupi.... nabavio i mining gear i digao strength na 300 tako da farmam ore ispadne gemova, tako da usut dižem i jewelcrafting.. ima dobrih lokacija za rawhide, u pola sata ili malo više 5000 rawhide se skupi,, mene je igra zaokupila kvaliteno, tako kad sam slobodan igram čitav dan i kasno u noć.. kome treba šta pomoć kad se prebacimo ili mu je dosadno, nek zove u party... ili kome treba šta iskraftati (trofeje ili chestove što idu u kuću, ili bag ...ili što drugo)... živjeli i vidimo se valjda uskoro.. ispravka ( sliver of adderstone je za extra pocket - bio sam napisao lodderstone)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 22:31 (coolbeat).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Mi smo se prebacili na Bifrost 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Jesam ja lud ili taj server ne postoji???
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
HAL kaže...
Jesam ja lud ili taj server ne postoji???

 

13 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Meni nece , kaze imam aktivni trade order ,a nemam. Usput koji su vam ingame nickovi , moj je JamesBond001

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

poz .... digao engeneering na 150+, jewelcrafting na 150+..(zapravo skoro sve je na 150-200 osim fishing 30 i weaponsmith 110).............

sada dižem armorsmithing na 200 ( 180 trenutno)( skupio koji void ore i još legendary materijala za voidbent armor CON -heavy ,,

tako da ću se prebaciti na taj server za 2-4 dana kad nafarmam fibers , iron ore i hide i orichalckuma.. (na ovom serveru gdje sam trenutno .. nema žive duše, milina za farmanje)

čuvajte osnovne mote ( water, fire, air......  jer treba 10 energy core po jednom dijelu armora.. tj oko 500 osnovnih po dijelu . .tj ako mislite praviti voidbent armor,,  (voidbent smanjuje crit damage oko 5 posto po dijelu armora ..cca 25 manje crit dmg,, mada kažu da ima neki bug,, da smanjuje i običan dmg) 

*vjerovatno na tom se serveru bore za sve resurse 

vidimo se i čujemo za par dana

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Auction House je zbuggan trenutno.Ako nesto prodate dok ste offline necete dobiti golde.Vec su rekli da ce svima vratit golde u sljedecem updateu.Takodjer to sto vam pise da se nemozete prebacit jer imate nesto na AH je zbog tog bugga.
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Pozdrav, ja i ekipa (troje nas je) ćemo se također transferat na Bifrost (također smo u syndicate).

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

ako cete svi tamo, onda ce i mali mujo

 

:D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Danas sam poludio i uninstall, nakon svih bugova i exploita koji uništavaju ovu igru, usred fighta mi prestane radit light i heavy attack na primary weaponu.

Ako ikad srede igru, probam opet, ali ovo je trenutno muka.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

BIfrost ima svoj discord:
https://discord.gg/FFFFvBcD

Imajte na umu da sad Bifrost ima que.
Ali nije strasno,ja sam imo 380que maloprije.

Tko se prebaci nek napise svoj nick da se dodamo.
Moj je  Danil0 (nula na kraju)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games

mislim da cu pocekat da dodem do 60 prvo i da malo profesije dignem. valjda ce transferi potrajat jos neko vrijeme

 

ne zelim ic minat na punom serveru

2 godine
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Ja ću također pričekat još malo, trenutno sam 48lvl, ali nisam zbog posla pokrenuo new world kojih 10 dana.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
dani20 kaže...

BIfrost ima svoj discord:
https://discord.gg/FFFFvBcD

Imajte na umu da sad Bifrost ima que.
Ali nije strasno,ja sam imo 380que maloprije.

Tko se prebaci nek napise svoj nick da se dodamo.
Moj je  Danil0 (nula na kraju)

 

Ja sam se frendovima prebacil na Bitfrost, que trenutno 1200 

twice the pride double the fall
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Da gadno je.Ali nece to potrajat,vikend je i dosta se ljudi transferalo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

ne kuzim zasto postoji uopce que?

 

ako je server 1990 od 2000 pun, zasto 1k ljudi ceka u redu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Evo gledam po forumu new worlda, dosta ljudi se žali da je queue 2000 na Bitfrostu i na vrijeđanja i rasizam..

jer je izgleda neki turski streamer presao i dosta njegovih sljedbenika (turaka)..a englezi bijesni što pišu turski po global chatu... pa vrijeđanja svugdje...  tako da je dosta ljudi izgasilo chat..

nemam volje čekat queue kad se vratim sa posla..za global chat mi nije bitan, al queue jeste...  ja ću pauzirati transfer dok se situacija ne riješi ...

digao armosmithing na 200.. ubrao sam pamuka više nego svi u povijesti zemlje..  mislio sam praviti voidbent armor.. al odustao jer izgleda da kao ima neko bolje kad se dignu sve profesije ,ako je za vjerovati .. evo link https://www.reddit.com/r/newworldgame/comments/qfmc77/if_you_think_voidbent_armor_is_good_youre_going/

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: New World MMO by Amazon Games
Kad se spojim prebacujem lika na Bofrost.
16 godina
online
Re: New World MMO by Amazon Games
Koji company? Gdi se igramo?
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Mi jos nismo joinali nijedan company.Ja sam trenutno lvl 53.
Zadnji update fixao dosta toga.Veselim se velikom updateu ovaj mj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Evo i ja se prebacio na Bifrost, na starom serveru populacija postala premala za ekspedicije i sl.

IGN: Balerna lvl 56

Problem je što sam Marauder fakcija :D.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Kakvo je stanje na Bifrostu, jel vas se skupio koliko, jeste napravili kakav company...

 

.. ja gledam skoro svaki dan queue,,, iza 17-18 sati  ga ima ,.. iako nije više strašno kao prije .. tako vjerovaatno mogao bi se brzo prebaciti..

čitavo vrijeme u igri dižem profesije ( ništa drugo i neradim) i izgleda da se isplatilo jer će nerfati XP za kraftanje armorsmithing, weponsmithing, jewelcrafting...

trebati će skoro 3.5 puta više XP da se dođe do 200,  mada za high level craftu određenoj profesiji će dignuti exp pri kraftu.. ( orichalcum sword, sad bubam sa 1500 exp dižu na 4500 exp) ) ..

žele se rješiti kraftanja 200 profesije sa low level matrijalima

ja sam digao sve na 200 osim weaponsmithing 140+, furnishing 110 i fishing 37. .tako da ću do ovoga nerfa dizati kolko mogu weaponsmithing.

uskoro server merge i prepravljanja uglavnom cooldowna na oružjima sa dizanjem dmg ili spuštanjem .. negdje nerf,negdje gain

pozzz

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.11.2021 13:26 (coolbeat).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

im akoga da trenutno igra? IGN: mikiFrajer

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Stvarno trebaju poraditi na respawnu mobova, odnosno dodati i to na onu hrpetinu bugova/exploita kojih je igra prepuna. Veceras jedva dodjem do onoga koga trebam krknuti za quest i dok se borim protiv njega "uskrsnu" mi njih 3-4 koje sam pobio u prostoriji iza i naravno da me svi zajedno lijepo posalju u vjecna lovista.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

jel igra tko jos osim mene ovo?

server skroz prazan, veceras nas mergaju, bas me zaima na koliko ljudi ce se popest

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: New World MMO by Amazon Games
Nemam s kim igrat pa sam prestal igrat. Svi su kad je izasla igra silovali od jutra do sutra da dignu max level a ja sam chillal. Stal sam na 35 i tu bude vjerojatno ostal lik jer se solo ne mislim igrat MMO.
7 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

evo ja igram, dodaj me, mikifrajer - ign

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Jel igra jos tko ovo? Ja i kolega upravo poceli pa trazimo jos ljudi za dungeone.

U trenutnom stanju igra je do jaja , naspram izlaska.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
evang kaže...

Jel bi mogao zavrtit NW na ryzenu3 i 1060ki i 8 gigi rama a da bude koliko toliko igrivo?

 Naravno , npr . takedjer sam NW instalirao na laptop acer predator 17 sa i7 ,  1060 6GB te 32gige rama, reza full hd, sve med, 37 fps , igra vizualno savrsena i leti.

 

Da spomenem samo razlog zasto sam ju prestao igrati nakon relesea:

1. Katastrofalna optimizacija u igri , narocito za evga modele 3090/3080 FTW grafe,doslovno su se przile..

2. ubijena ekonomija u igri

3. par  sati cekanja da bi te server za 5 min opet izbacio..

 

Ovo je sada totalno druga igra , trentno jedna od najboljih ako ne i najbolja ovoga tipa danas !

Svakim danom sve je vise novih igraca te povratnika.

Igram na Abatonu.

Eire
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2023 0:16 (DukeOs).
10 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Igrali li jos netko ovu igru? :)

Origin: brat_od_tetke
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice