Need for Speed: Shift 2 Unleashed

poruka: 2.088
|
čitano: 538.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Za sve koji su mislili da se NFS franšiza nakon odličnog Shifta vraća u arkadne vode,prevarili su se!

 

Kako prenosi portal gameblend,NFS Shift 2 najavljen je za 2011.godinu.

Kao datum izlaska se navodi razdoblje između siječnja i ožujka.

 

Za sada se tek zna da će izaći za PC i konzole dok za ostale informacije ćemo morati malo pričekati.

 

Vijest

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
11 0 hvala 7
14 godina
odjavljen
offline
Need for Speed :Shift 2

Jedva čekam Shift je bila jedna od najboljih igara prošle godine.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Moj PC  
8 15 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Da,evo koliko sam saznao sa još nekih portala,igru će raditi provjereni SMS(Slight Mad Studios)te bi mogli očekivati veći stupanj simulacije nego u prošlom nastavku.

 

Što reći nego,jedva čekam!Cool

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed :Shift 2

Sasvim očekivano, makar malo čudno da su već objavili.

 

Nadam se da ovaj ne bude u nekoj divljoj beta fazi izašel ko prošli. Bazu sad imaju tak da bi mogla kompletna igra biti (zapravo ono kaj je prvi trebal biti).

 

Samo da ih opet EA ne pritisne s rokovima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
Weky kaže...

Jedva čekam Shift je bila jedna od najboljih igara prošle godine.

Meni je bila jedna od najbržih uninstalla koji sam napravio.

NFS nakon MW i Carbona za mene više nije NFS

14 godina
odjavljen
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
ATiGamer kaže...
Weky kaže...

Jedva čekam Shift je bila jedna od najboljih igara prošle godine.

Meni je bila jedna od najbržih uninstalla koji sam napravio.

NFS nakon MW i Carbona za mene više nije NFS

  Meni potpuno obrnuto - MW i Carbon najgori NFS-ovi. MW ajde i nekako, ali Carbon zivo sranje meni.

 

Shift uvjerljivo najbolji NFS sto sam igrao.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
Weky kaže...
ATiGamer kaže...
Weky kaže...

Jedva čekam Shift je bila jedna od najboljih igara prošle godine.

Meni je bila jedna od najbržih uninstalla koji sam napravio.

NFS nakon MW i Carbona za mene više nije NFS

  Meni potpuno obrnuto - MW i Carbon najgori NFS-ovi. MW ajde i nekako, ali Carbon zivo sranje meni.

 

Shift uvjerljivo najbolji NFS sto sam igrao.

 Očito je da ti tražiš jedno od igre, a on drugo, Shift više naginje simulaciji i ozbiljnim utrkama, koje tebi očito odgovaraju, dok su MW i Carbon nerealne arkadne trke sa velikom mogućnosti tuniranja automobila, roamom i bježanjem od policije, što njemu očito paše, stvar uksua, ne isplati se svađati oko toga, a tako obično ovakve rasprave završe...

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 13:29 (thuglife).
14 godina
protjeran
offline
Need for Speed :Shift 2

shift je sr+nje

to nije nfs

kakavtreba bit

ovo je sad samo obicne utrke

kao grid dirt itd

uzivancija je tuniranje i voznja po gradu murja te lovi itd

pozz

xDDD
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 13:40 (danfa123).
 
6 20 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
thuglife kaže...

 Očito je da ti tražiš jedno od igre, a on drugo, Shift više naginje simulaciji i ozbiljnim utrkama, koje tebi očito odgovaraju, dok su MW i Carbon nerealne arkadne trke sa velikom mogućnosti tuniranja automobila, roamom i bježanjem od policije, što njemu očito paše, stvar uksua, ne isplati se svađati oko toga, a tako obično ovakve rasprave završe...

Sve je tako kako si napisao, ali ja tu ne vidim da se itko svađa. Samo smo izrazili svoje subjektivno mišljenje.

14 godina
odjavljen
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
thuglife kaže...

  Očito je da ti tražiš jedno od igre, a on drugo, Shift više naginje simulaciji i ozbiljnim utrkama, koje tebi očito odgovaraju, dok su MW i Carbon nerealne arkadne trke sa velikom mogućnosti tuniranja automobila, roamom i bježanjem od policije, što njemu očito paše, stvar uksua, ne isplati se svađati oko toga, a tako obično ovakve rasprave završe...

  Jbg, da sve igre volim koje imaju što više realnosti, ali dajem i sanse drugim vrstama, a  MW i Carbon su mi bili monotoni skroz. Shift je fantastična igra, naigrao sam se stotinu sati s tom igrom. Jedva Cekam Shift 2, poprilicno sam uvjeren da cu iskesirati 400kn za preodreder :)

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
15 godina
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
danfa123 kaže...

shift je sr+nje

to nije nfs

kakavtreba bit

ovo je sad samo obicne utrke

kao grid dirt itd

uzivancija je tuniranje i voznja po gradu murja te lovi itd

pozz

Ne,baš ti NFS-ovi s tuniranjem su sranje.To su igre za klince koji briju na Fast & Furious.Viče

Od NFS-ova valja sve do Undergrounda i poslije Undercovera.Čak mislim da će i novi Hot Pursuit bit dobar jer ga radi Criterion (Burnout serijal).

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
Xbox360 Modder kaže...
danfa123 kaže...

shift je sr+nje

to nije nfs

kakavtreba bit

ovo je sad samo obicne utrke

kao grid dirt itd

uzivancija je tuniranje i voznja po gradu murja te lovi itd

pozz

Ne,baš ti NFS-ovi s tuniranjem su sranje.To su igre za klince koji briju na Fast & Furious.Viče

Od NFS-ova valja sve do Undergrounda i poslije Undercovera.Čak mislim da će i novi Hot Pursuit bit dobar jer ga radi Criterion (Burnout serijal).

Hot Pursuit ako će biti bolji od hot pursuita 2 moći ću ga  igrat danima, jer mi se to zarezalo u veliko sjećanje, igrao sam mnogo taj nastavak , a uvijek zabave...

Dompa
15 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Oh super, Shift je bila solidna igra, kad ga duze igrate odlican je, no kad sam se jednom vratio s GRIDA na Shift užasno smeta ono debilno upravljanje, kao da nemas moć upravljanja nad automobilom, mislim da su bile opcije za to, no to mi je jedino smetalo u igri.

Sto se tiče pravog NFS-a, on je bio prije Underground serijala, NFS High Stakes, Hotporsuti, vozanje po prirodi i sl, to je bilo zakon, onda je dosla druga faza Underground 2 je isto odlican i sve nema sta, Most Wanted je također dobar, al to su vise igre za djecu, sto si malo stariji bolje su ti igre koje su blize simulaciji.

Meni bi bila idealna igra npr kad bi u Grid ubacili NFS fore iz bivših NFS serijala(poput vozanja po gradu, neki stupanj tuniranja i održavanja automobila).

Nadam se da će dobro ispasti Shift 2^^

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Oprostite na onoj dezinformaciji.

 

Igra izlazi u četvrtom kvartalu 2011.godine a ne između siječnja i ožujka.

Ono za siječanj i ožujak je nešto drugo.

Death has a thousand faces,evil only one.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 20:14 (luckyluke).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Need for Speed :Shift 2

 

luckyluke kaže...

Oprostite na onoj dezinformaciji.

 

Igra izlazi u četvrtom kvartalu 2011.godine a ne između siječnja i ožujka.

Ono za siječanj i ožujak je nešto drugo.

NamigivaNamigivaNamigiva

;)))))) ;))))))
 

http://www.f12010.co.uk/welcome::herbert.html
15 godina
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
pirat kaže...

 

luckyluke kaže...

Oprostite na onoj dezinformaciji.

 

Igra izlazi u četvrtom kvartalu 2011.godine a ne između siječnja i ožujka.

Ono za siječanj i ožujak je nešto drugo.

NamigivaNamigivaNamigiva 

Da,ono je valjda bila neka greška,nadam se da se ne ljutite.Namigiva

 

Usput,upravo napisah vijest za portal,kak' vam se čini?

 

LINK

Death has a thousand faces,evil only one.
16 godina
protjeran
offline
Need for Speed :Shift 2

Valjda neće bit sranje neoptimizirano kao prošli.

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
pinkskin kaže...

Valjda neće bit sranje neoptimizirano kao prošli.

  Uh, ali meni leti na 1920x1080 8xAA/High Sve + 16xAF = 60 FPS vjeke vjekova. Nikad 59 FPS.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed :Shift 2

Mozda i je neoptimiziran, ali je grafika odlicna. Shift je i meni najbolji NFS uz Underground I i II koje sam igrao po cijele dane. Vi koji velite da Shift nije dobar, ugasite ona pomagala, stavite sve komande na rucne i nabavite si gameapd ili volan pa onda to recite. Razlika je ogromna.

moj xfire: cajkoteka ; CLAN: http://www.internet-zona.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed :Shift 2

U vezi datuma izlaska: da, u 4. kvartalu igra izlazi, ali fiskalne godine za EA, koja završava upravo u ožujku iduće godine tako da će mo brzo dobiti novi shit2. Mene osobno više zanima HP jer je to pravi N4S kakav je nekad bio i kakav treba biti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 19:46 (ivand123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
Weky kaže...
pinkskin kaže...

Valjda neće bit sranje neoptimizirano kao prošli.

  Uh, ali meni leti na 1920x1080 8xAA/High Sve + 16xAF = 60 FPS vjeke vjekova. Nikad 59 FPS.

Ma na nvidi radi dobro a na ATI-u katastrofa. Kad oderem sve na high nekoristi ni pola GPU-a a vrti se na 20-25 FPS-a, ubiti tak se vrti na bilo kojim postavkama.

I don't need sex, T-com fucks me every day
14 godina
odjavljen
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
pinkskin kaže...

Ma na nvidi radi dobro a na ATI-u katastrofa. Kad oderem sve na high nekoristi ni pola GPU-a a vrti se na 20-25 FPS-a, ubiti tak se vrti na bilo kojim postavkama.

  Kolko se sjecam, Patch 1.2 rjesava sve te probleme.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 19:51 (Weky).
14 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

ne znam, ja imam prilično lsab komp, a radi sve na high sa 4x AA u 50-60FPS na 1680x1050

 

inače shift je jedini NFS koji mi se sviđa, pogotovo kad je sve na ručno i bez pomoći

Apple rulz!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2

Po men je Shift sranj..Zbog toga što više nema ono uličnog utrkivanja ko kod most wanter i undegraund-a 2

15 godina
offline
Need for Speed :Shift 2

Ipak igra izlazi između siječnja i ožujka(sad već postajem zaista neozbiljan Neodlučan)

 

Sve je objašnjeno u komentarima.

 

Ono što su na tom gameblendu krivo protumačili je to da igra izlazi u zadnjoj četvrtini FISKALNE godine za EA.

Dakle, njihove fiskalne godine, a ne ove obične. Pošto oni u poslovnom smislu ne gledaju godinu kao mi laici, fiskalna godina 2011. im trenutno traje - i to još od ovog ožujka sve do onog 2011.

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
online
RE: Need for Speed :Shift 2
luckyluke kaže...

Za sve koji su mislili da se NFS franšiza nakon odličnog Shifta vraća u arkadne vode,prevarili su se!

 

Kako prenosi portal gameblend,NFS Shift 2 najavljen je za 2011.godinu.

Kao datum izlaska se navodi razdoblje između siječnja i ožujka.

 

Za sada se tek zna da će izaći za PC i konzole dok za ostale informacije ćemo morati malo pričekati.

 

Vijest

Odličnog shifta hahahaha, ovo je komedija.

15 godina
protjeran
offline
Need for Speed :Shift 2

Meni je need for speed jedna stvarhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif, a SHIFT je nešto drugo što ja ne razumijemhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-surprised.gif

Undercover je najbolji zbog scenarija sa umetanjem igranih scena u filmsku priču i lovom na policajku na kraju iste priče kao i sukobima sa onim thugs

Origigi kao ni jedan need for speed dosad.

Carbon je predobar, njega igram drugi puthttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif

MW je OK samo mi se ne svidja jer moram trpiti onu rezu 1280, ali dobro nije onda još bilo 22 incha koji sad imam doma na stolu a i nije mi se onda niti igrao tako da je OK

One prije nisam znao za PC jošhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-embarassed.gif

sweet pandemonium
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
stoncin3 kaže...

Meni je need for speed jedna stvarhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-kiss.gif, a SHIFT je nešto drugo što ja ne razumijemhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-surprised.gif

Undercover je najbolji zbog scenarija sa umetanjem igranih scena u filmsku priču i lovom na policajku na kraju iste priče kao i sukobima sa onim thugs

Origigi kao ni jedan need for speed dosad.

Carbon je predobar, njega igram drugi puthttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif

MW je OK samo mi se ne svidja jer moram trpiti onu rezu 1280, ali dobro nije onda još bilo 22 incha koji sad imam doma na stolu a i nije mi se onda niti igrao tako da je OK

One prije nisam znao za PC jošhttp://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-embarassed.gif

Recimo meni je Shift najbolji NFS, koji mi je instaliran na kompjuteru otkad je izasao i trenutno mi je jedina igra na kompu. Zašto? Volim da je igra realnija, a volim dobru grafiku tako da kad to spojimo dobijem igru po mjeri, ali je bitno da se ne igra tipkovnicom jer toliko smanjuje doživljaj. Jedva čekam 2 dio Smijeh

15 godina
protjeran
offline
RE: Need for Speed :Shift 2

Za grafiku svaka čast tebi na postu i EA na trudu. Jer ja obožavam dobru grafiku.. Imaš thumb up.

Ali ono realnost, ma prošlo je doba klasika treba nam nešto novo, a meni se ta realnija simulacija ne svidja... I neće...Viče

sweet pandemonium
14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed :Shift 2
stoncin3 kaže...

Za grafiku svaka čast tebi na postu i EA na trudu. Jer ja obožavam dobru grafiku.. Imaš thumb up.

Ali ono realnost, ma prošlo je doba klasika treba nam nešto novo, a meni se ta realnija simulacija ne svidja... I neće...Viče

Meni bi možda jedino bolje da naprave simulaciju na cestama (tipa undercover sa realnim upravljanjem, ali da stave opciju i za arkadne igrače poput tebe), baš me zanima kako će HP3 ispast, jer dobra grafika, malo realnije upravljanje, policija i sve to Smijeh Iako sad uz exotic mod za Shift u kojem su Ferrari-i, BMW M1 i tako neki egzotici obožavam udrit po Zelenom paklu (pogled iz kabine, manual, pomoći isključene) Smijeh Željno iščekujem ovaj naslov

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice