League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.438.745
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
darko099 kaže...

j4 trenutno najjaci jungler

 

sljedeci RITO-vu politiku nece jos dugo biti

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ne preporučam udyra početnicima...

Za njega treba imati osječaj o igri i podosta dobar map awareness.

 

Dok si biraš maina moraš imat jednu stvar na umu.

Ne biraš po onome što je na lcs-u il bilo kojem competitive neg ti champ mora biti zabavan.

A dok ti je zabavan lagano buš njega masteral jer ti nebu problem odigrati kojih 500 game-a s njim.

E sad, možda mali nedostatak toga je što te večina igrača u solo QQ bude flejmala zato jer neigraš nešto što je "viable" ali zanemari to.

TRM ti je dokaz toga. Lik s timonjom na šelenđeru.

 

P.S. Sječam se mjesec dana nego kaj je nida proglašena op meni u platu su pisali "plz no nidalee, so useless" 

EUW :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Ne preporučam udyra početnicima...

Za njega treba imati osječaj o igri i podosta dobar map awareness.

 

Dok si biraš maina moraš imat jednu stvar na umu.

Ne biraš po onome što je na lcs-u il bilo kojem competitive neg ti champ mora biti zabavan.

A dok ti je zabavan lagano buš njega masteral jer ti nebu problem odigrati kojih 500 game-a s njim.

E sad, možda mali nedostatak toga je što te večina igrača u solo QQ bude flejmala zato jer neigraš nešto što je "viable" ali zanemari to.

TRM ti je dokaz toga. Lik s timonjom na šelenđeru.

 

P.S. Sječam se mjesec dana nego kaj je nida proglašena op meni u platu su pisali "plz no nidalee, so useless" 

 Prije reworka,ak sam napisal da preferiram nidalee,prvu su ju banali.

Ak sam mudro šutel i pickal ju samo je netko lival u champ selectu,jbeni kanceri od 20ak rankeda igral sam ju možda u 2 (a to sve zato jer su jedanput imali nidu koja pojma nije imala,isti razlog zbog kojega ja banam Riven i Dariusa)

15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
R4zOR229 kaže...

Koji je ok jungler, a da ga nije bas pretesko igrat buduci da igram sam 2mjeseca? Trenutno igram samo fiddela, i planiram uzet nidalee sad. Probo sam i nunua i ima super sustain al mi se bas i ne svida. Nzn jos mozda pantheon, lee(makar ga je malo teze igrat)?

 Jarvan najjači trenutano al ak trazis laganog i jakog onda pantheon definitivno. Lee-a nemoj ak si početnik. Udyr žešće smeće, Xin je lagan i jak a vi je nešto teža al uz jarvana vjerojatno najjači jungler. Nidalee puno preteška za početnika.

lol [eu]east: z0mbie
14 godina
offline
League Of Legends

 

A typical lol player is getting interviewed 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
League Of Legends

3214 ELO

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 23:35 (Armageddon 2033).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel nekome baca random dc u gejmu iako net radi savršeno?Događa mi se svaki peti,šesti gejm..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Jel nekome baca random dc u gejmu iako net radi savršeno?Događa mi se svaki peti,šesti gejm..

 

Da. I onda piše samo reconnecting al neće se, moram izađi, ugasnuti client i ponovo se logirati. Najgljuplje mi kad se to dogodi u champ selectu pa ne mogu odabrati championa i izbaci me van, to mi se već 2 put dogodilo u promotionu, naravno onda piše poraz

A s frendom sam na skypeu, znam da net radi dobro jer nema prekida

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Prosli tjedan u match historyju od 10 gejmova, 8 defeatova, od toga 6 iskljucivo zbog servera, a svih 6 smo vodili. Vec sam poceo misliti da me netko namjerno DDoS-a ili koji qrac. Uvijek kad smo bili ahead, uzeli baron i slicno nakon 40. minute gejma, crashalo bi mi se i onda se ne bi mogao reconnectat. Gasio sam client preko task managera, svejedno se crashao u loadingu barem 2,3 puta prije nego sam se reconnectao, ili prije nego bi mi dosla poruka da je game no longer active i pisao bi defeat u historyju. Internet mi je normalno radio jer sam slusao muziku i normalno mogao surfat, otvarat stranice...

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Također i kod mene. Kod drakea mi fps drastično pada na 15, a u lejnu oko 140-200fps. Party mode rito on.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Pozdrav ekipa,

 

E-Sports.hr je prekjučer lansirao novi portal na kojem, između ostalog, ponovno možete pratiti i LoL.

 

Glavna atrakcija je svakako zabavna kladionica na kojoj se možete kladiti na sve velike strane turnire, ali i domaće - najbolji kladioničari osvajaju nagrade na kraju svake sezone. Osim toga možete postaviti svoj oglas da tražite team ili igrače za svoj team, pridružit se diskusiji na forumu te uskoro zaigrati i turnire. Vijesti se baziraju na stranoj i domaćoj kompetitivnoj sceni.

 

Svakako dođite i vidite o čemu se radi. Link na kojem ukratko možete pročitati što je sve novo: http://www.e-sports.hr/e-sports-hrvatska-redizajn/

 

Živjeli :)

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Prosli tjedan u match historyju od 10 gejmova, 8 defeatova, od toga 6 iskljucivo zbog servera, a svih 6 smo vodili. Vec sam poceo misliti da me netko namjerno DDoS-a ili koji qrac. Uvijek kad smo bili ahead, uzeli baron i slicno nakon 40. minute gejma, crashalo bi mi se i onda se ne bi mogao reconnectat. Gasio sam client preko task managera, svejedno se crashao u loadingu barem 2,3 puta prije nego sam se reconnectao, ili prije nego bi mi dosla poruka da je game no longer active i pisao bi defeat u historyju. Internet mi je normalno radio jer sam slusao muziku i normalno mogao surfat, otvarat stranice...

 To se meni uvijek dogada kad sam u promo odustao sam od igre..

12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
hari85 kaže...

 

 harise volin te.

EUNE : slimyyy
14 godina
offline
Re: League Of Legends
Anzulolz kaže...
hari85 kaže...

 

 harise volin te.

 wot

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
11 godina
offline
League Of Legends

Evo usao sam u F***** Ranked.... I dosla mi je poruke prilikom ucitavanja : Unable to connect to the server. Ifyou have a firewall, it may be blocking the connection. Please refer to your firewall's documentation. Would you like to retry the connection.

 

I naravno pokusao sam 10 puta RR PC , ugasiti upaliti firewall , " retry " i opet nista... Pokusao sam uci u custom i sad ni tamo ne mogu izaci , samo mi ispise Reconnect i ne mogu od tamo izaci ... Dali je imao ko problema sa time..

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
razermario kaže...

Evo usao sam u F***** Ranked.... I dosla mi je poruke prilikom ucitavanja : Unable to connect to the server. Ifyou have a firewall, it may be blocking the connection. Please refer to your firewall's documentation. Would you like to retry the connection.

 

I naravno pokusao sam 10 puta RR PC , ugasiti upaliti firewall , " retry " i opet nista... Pokusao sam uci u custom i sad ni tamo ne mogu izaci , samo mi ispise Reconnect i ne mogu od tamo izaci ... Dali je imao ko problema sa time..

 lol opet ima problema, ovaj put serveri izbacuju van iz igre ili te uopće ne žele spojiti. samo još jedan bug, ništa novoga kad je u pitanju riot.

 

i u rankedu 3 lika afk od starta, bez ikakvog razloga. balavci

12 godina
offline
League Of Legends

Fakat imam osjećaj da je trenutno ovaj patch s tehničke strane najgori od 2011, zbilja je previše sranja na sve strane, od lagova, izbacivanja, ping spikeova, pogrešaka itd itd

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League Of Legends

meni se to danas desilo od 4 gejma 2 puta i uvijek mi pisalo da sam leavo gejm,tak da vise nisam ni pokusavao igrat,bojim se da ne poberem ban zbog livanja,jedanput me izbacilo usred gejma drugi put odma poslije champion selecta,znaci taman krenuo load i pljas i vise se nisam mogao spojit vec sam ludio mislio sam da je do mog pc-a

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 16:07 (Ryder007).
14 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Nova montaža pa pogledajte ako vam se da :)

...
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

W/L mi je 55/53. Dobijam 10 LP, gubim 31. Nisu DC-ovi jedini problem sa ovom usranom igricom. 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: League Of Legends
Ryder007 kaže...

meni se to danas desilo od 4 gejma 2 puta i uvijek mi pisalo da sam leavo gejm,tak da vise nisam ni pokusavao igrat,bojim se da ne poberem ban zbog livanja,jedanput me izbacilo usred gejma drugi put odma poslije champion selecta,znaci taman krenuo load i pljas i vise se nisam mogao spojit vec sam ludio mislio sam da je do mog pc-a

 Ma uzas jedan , ja sam bio u promo... I naravno prvi puta mi je to J***** sa serverom... i kad je zavrsio game dobio sam ono upozorenje  i 5 games , da moram cekati na match 10 min.... I kad sam usao drugi puta... odma na 2 min. igre adc je otisao afk... Jer je jungler dobio kill prilikom gank-a... nekad se zapitam kakvi konji igraju ovaj game ! 

Finger Up :)
9 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Jel neko trazi acc gold V. Pizdim na igru trebam se rjesiti acc-a. 7-3 gold v sad je u minusu jer previse pizdim pa se nemrem skoncentrirat. Jos uvijek se dobiva 25+ win ali nazalost od 11-17 za lose.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Kolacic kaže...

Jel neko trazi acc gold V. Pizdim na igru trebam se rjesiti acc-a. 7-3 gold v sad je u minusu jer previse pizdim pa se nemrem skoncentrirat. Jos uvijek se dobiva 25+ win ali nazalost od 11-17 za lose.

 Promijeni mindset...

Nedaj se iživcirat. Izgubiš ili winaš tak svejedno, uvijek jedan tim mora pobjedit.

Nažalost naša ljutska psiha jednostavno nemre podnjet dok izgubimo al eto život je kurva

EUW :Cpt DANEvious
9 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...
Kolacic kaže...

Jel neko trazi acc gold V. Pizdim na igru trebam se rjesiti acc-a. 7-3 gold v sad je u minusu jer previse pizdim pa se nemrem skoncentrirat. Jos uvijek se dobiva 25+ win ali nazalost od 11-17 za lose.

 Promijeni mindset...

Nedaj se iživcirat. Izgubiš ili winaš tak svejedno, uvijek jedan tim mora pobjedit.

Nažalost naša ljutska psiha jednostavno nemre podnjet dok izgubimo al eto život je kurva

 Ma znam sve to igram ga pet godina. Bio sam plat 3 igrao u diamond timu. Valjda mi je dosadio pa nemam zivaca.

10 godina
neaktivan
offline
 
9 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Trenutno frendu dizem acc iz silver4 do plat5 pa ak netko zeli par free winova nek baci pm(eune server)

 

BTW vi koji ste boostali,dal se moze pobrat ban zbog ip adrese?Ak ja npr nekom liku iz njemačke il tak nkj dignem par divizija?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Trenutno frendu dizem acc iz silver4 do plat5 pa ak netko zeli par free winova nek baci pm(eune server)

 

BTW vi koji ste boostali,dal se moze pobrat ban zbog ip adrese?Ak ja npr nekom liku iz njemačke il tak nkj dignem par divizija?

 Ne

Darko
14 godina
offline
League Of Legends

[EUNE ONLINE Turnir]

 

250€ RPa u nagradama, DANAS 21.02. prijave do 13:30, početak 14:00. Zaigrajte Go4LoL Balkans #11. treći od 4 kupa ovaj mjesec i izborite nastup na monthly završnici! Prijaviti se mogu svi igrači sa Balkana (ex-Yu zemlje).

 

 http://www.esl.eu/balkans/news/253240//

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2015 20:43 (Ferritin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...
Hobbss kaže...

Trenutno frendu dizem acc iz silver4 do plat5 pa ak netko zeli par free winova nek baci pm(eune server)

 

BTW vi koji ste boostali,dal se moze pobrat ban zbog ip adrese?Ak ja npr nekom liku iz njemačke il tak nkj dignem par divizija?

 

Naravno da moze 

12 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma može al nemoj prečesto igrati na tome. Nemoj baš u jednom danu dič cijeli tier :D

Ja sam sam izboostal oko 30+ acc-ova u s3 i s4 skupa i još uvijek imam acc tak da sumnjam da buš pokupil

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2015 13:58 (Tkalle).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice