League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.615.761
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
offline
League Of Legends

Ima nas na westu par zainteresiranih za ranked teams, jos 2-3 kad bi mogli doc igrat da se opustimo malo, dobijemo bronze ikonicu i to.... dodaj te me IGN pomijac, pa cemo se dogovorit.

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends

imali koga na eu nordic da ima neki team  solidan ili da treba igraća?

belmin
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Zna li tko mozda do kad ce trajati ovaj Hexakill mod (6vs6)?

15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
weedeveryday420 kaže...

Recite vi kaj hocete, ali ova igra je nevjerojatno utjecala na moju psihozu. Prvenstveno mislim na samokontrolu bijesa. Prije sam bio eksplozivan majko mila. CANT HANDLE THE RAGE!

Nakon dvije godine igranja se uopce ne nerviram, sve prihvacam sa smjeskom jer sam shvatio na nema svrhe rageati. Ista ta samokontrola kod suocavanja s trollerima/afk/ (nije bitno)

se prenijela i u stvarni zivot. Ta natjecanja (ranked sistem) mi je zapravo i najbolji u ovoj igri, jer je neko mjerilo prema kojem mogu vidjeti kakav je moj skill ustvari.

TAKOĐER. Desetine puta mi je neko stariji testirao živce, i na kraju dobijem kompliment i čuđenje kako izdržim toliko. LoL je baš neka vrsta free rage control terapije, samo podugo traje je*iga.

EUW: Dorans Dildo
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Slažem se sa svim, samo bi nadodal.

Iako chicks dont dig elo,  barem dok si tam gore, osječaš se da ipak u tom hobiu, u koj ulažeš dosta vremena, nisi nitko ni ništa (praktički jesi ali opet si u npr 5% servera od skoro 1m ljudi).

Hodao sam s 3 djevojke, lolašice, a diamond sam. Coincidence? :P

EUW: Dorans Dildo
14 godina
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
Tkalle kaže...

Slažem se sa svim, samo bi nadodal.

Iako chicks dont dig elo,  barem dok si tam gore, osječaš se da ipak u tom hobiu, u koj ulažeš dosta vremena, nisi nitko ni ništa (praktički jesi ali opet si u npr 5% servera od skoro 1m ljudi).

Hodao sam s 3 djevojke, lolašice, a diamond sam. Coincidence? :P

elo diggers
Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
win4crazzy kaže...
elo diggers

Ne treba im bust, imam i ja velike standarde, svaka je bila min diamond V

EUW: Dorans Dildo
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Ovisi u kojoj igri.... {#}

If ya catchin.

EUW :Cpt DANEvious
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ako vam zatreba ne daj boze hahhah. 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
GamerX9 kaže...

Ako vam zatreba ne daj boze hahhah. 

own3d, damn I miss those times

EUW: Dorans Dildo
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Ja se više ni ne sječam te priče oko own3d...

EUW :Cpt DANEvious
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

koji se vrag događa sa lol? već 4 puta u 2 dana igra samo stane na odabiru champova. pa moram izaći van, ponovo u igru i držati fige da mi dozvoli da se opet reconnectam. nije problem kod mene, svima u tom matchu ne učitava igru. i to samo dok sam u ranked. evo sada se to opet dogodilo i ovaj put nam se jungler nije više reconnectao

12 godina
offline
League Of Legends

Već nekoliko tjedana server ima probleme, bar EUNE na kojem igram, svako malo ili baca ljude van ili pingovi rastu u nebo, svašta nešto. Pretpostavljam zbog navale na ranked nagrade ili jednostavno rito zna svoj posao.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

koji se vrag događa sa lol? već 4 puta u 2 dana igra samo stane na odabiru champova. pa moram izaći van, ponovo u igru i držati fige da mi dozvoli da se opet reconnectam. nije problem kod mene, svima u tom matchu ne učitava igru. i to samo dok sam u ranked. evo sada se to opet dogodilo i ovaj put nam se jungler nije više reconnectao

mislis, odaberete svi champove, istekne vrijeme za pocetak igre, i onda ne krene? desavalo se meni 1000 puta, samo cekaj u tom lobbyu dok igra ne krene ili vas ne kicka sviju napolje i mozes queue opet.

EUW: Dorans Dildo
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends
BannedOnThisForum kaže...
Robocraft22 kaže...

koji se vrag događa sa lol? već 4 puta u 2 dana igra samo stane na odabiru champova. pa moram izaći van, ponovo u igru i držati fige da mi dozvoli da se opet reconnectam. nije problem kod mene, svima u tom matchu ne učitava igru. i to samo dok sam u ranked. evo sada se to opet dogodilo i ovaj put nam se jungler nije više reconnectao

mislis, odaberete svi champove, istekne vrijeme za pocetak igre, i onda ne krene? desavalo se meni 1000 puta, samo cekaj u tom lobbyu dok igra ne krene ili vas ne kicka sviju napolje i mozes queue opet.

e baš to. čekamo, malo pričamo i čekamo. dok netko ne zatvori igru i opet je ne pokrene ništa se ne događa. jučer smo proveli više od 10 minuta ovako. nitko nije htio izaći jer nas je upozoravalo da budemo pali s bodovima ako izađemo. meni puklo i zatvorio cijeli lol client. pokrenem i konačno krene igra kako treba

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Hoce neko trejdat mysteryje? Da si ikonicu pokupim^^

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

koji se vrag događa sa lol? već 4 puta u 2 dana igra samo stane na odabiru champova. pa moram izaći van, ponovo u igru i držati fige da mi dozvoli da se opet reconnectam. nije problem kod mene, svima u tom matchu ne učitava igru. i to samo dok sam u ranked. evo sada se to opet dogodilo i ovaj put nam se jungler nije više reconnectao

 

Samo čekaj. Chataj s ekipom.

13 godina
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

koji se vrag događa sa lol? već 4 puta u 2 dana igra samo stane na odabiru champova. pa moram izaći van, ponovo u igru i držati fige da mi dozvoli da se opet reconnectam. nije problem kod mene, svima u tom matchu ne učitava igru. i to samo dok sam u ranked. evo sada se to opet dogodilo i ovaj put nam se jungler nije više reconnectao

Prije 3 sata sam igrao s ekipom 6v6, i to nije bilo igrivo koliki su bili laggovi... Svakih 5 min stane igra i autoreconnect nekih 5 sekundi (zamrzne se igra, pa opet odmrzne). Sad maloprije odigrali match i sve normalno {#}

11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

ima koja dobra dusa da mi pomogne do platinuma prije kraja sezone? (gold 2 sam)

probao sam solo al nejde {#}

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

što bi tek rekao na mene... kada sam tek krenuo s ranked upao sam odmah u silver 3. i dogurao do silver 1 relativno lagano. pa sam igrao tek toliko da mi ranked status ne padne na niže. no ipak nisam neko vrijeme igrao i pao sam u silver 2. kada sam odlučio konačno doći do golda pakao je počeo. ili mi se dogodi da odigram užasno kao i ostatak tima, ili igram relativno ok no drugi tim je jednostavno jači i bolji. no najgore je kada igram na top ili mid i razvalim svoj lane a bot npr. ima 0-10 prije desete minute. pa dođe mi da se ubijem. u jednom danu sam 4 puta sakupljao 100 bodova, ulazio u promotion i trebao sam 2 od 3 win. ali ne i ne. gubim nadu da ću se ikad više vratiti u silver 1 a kamoli gold. no najgore je što sam prije trebao 4-5 wina da dobijem 100 bodova, dobivao sam cca 20-25 bodova po matchu. sada dobijem 15-20. kako se uopće računa koliko bodova dobijem za win?

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 11:29 (Robocraft22).
13 godina
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

što bi tek rekao na mene... kada sam tek krenuo s ranked upao sam odmah u silver 3. i dogurao do silver 1 relativno lagano. pa sam igrao tek toliko da mi ranked status ne padne na niže. no ipak nisam neko vrijeme igrao i pao sam u silver 2. kada sam odlučio konačno doći do golda pakao je počeo. ili mi se dogodi da odigram užasno kao i ostatak tima, ili igram relativno ok no drugi tim je jednostavno jači i bolji. no najgore je kada igram na top ili mid i razvalim svoj lane a bot npr. ima 0-10 prije desete minute. pa dođe mi da se ubijem. u jednom danu sam 4 puta sakupljao 100 bodova, ulazio u promotion i trebao sam 2 od 3 win. ali ne i ne. gubim nadu da ću se ikad više vratiti u silver 1 a kamoli gold. no najgore je što sam prije trebao 4-5 wina da dobijem 100 bodova, dobivao sam cca 20-25 bodova po matchu. sada dobijem 15-20. kako se uopće računa koliko bodova dobijem za win?

Sva sreča pa u hrvatskoj ima dosta visokih mostova i pruga bez rampi....

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 11:47 (Tkalle).
10 godina
protjeran
offline
Re: League Of Legends

slobodno i ti skoči sa jednoga

13 godina
offline
Re: League Of Legends
Robocraft22 kaže...

što bi tek rekao na mene... kada sam tek krenuo s ranked upao sam odmah u silver 3. i dogurao do silver 1 relativno lagano. pa sam igrao tek toliko da mi ranked status ne padne na niže. no ipak nisam neko vrijeme igrao i pao sam u silver 2. kada sam odlučio konačno doći do golda pakao je počeo. ili mi se dogodi da odigram užasno kao i ostatak tima, ili igram relativno ok no drugi tim je jednostavno jači i bolji. no najgore je kada igram na top ili mid i razvalim svoj lane a bot npr. ima 0-10 prije desete minute. pa dođe mi da se ubijem. u jednom danu sam 4 puta sakupljao 100 bodova, ulazio u promotion i trebao sam 2 od 3 win. ali ne i ne. gubim nadu da ću se ikad više vratiti u silver 1 a kamoli gold. no najgore je što sam prije trebao 4-5 wina da dobijem 100 bodova, dobivao sam cca 20-25 bodova po matchu. sada dobijem 15-20. kako se uopće računa koliko bodova dobijem za win?

Moja zivotvna prica. Ako ja dobro odigram bot, mid i top nafidali. Ja sam u silveru 1, cak sam jednom imao 2:0 u promotionu za ranked, ali ne vrijedi, jednostavno sam uklet, tako da vise necu ni pokusavati uci u gold, niti cu igrati ranked.

Darko
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Niste dovoljno dobri da carryate,jednostavno objašnjenje(Ako je vaš bot dao 10 killova u 10 minuta,zašto vi niste ubili enemy lanera 10 puta u 10 min?JER NISTE DOVOLJNO DOBRI....čim prije to shvatite,to bolje.

 
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Hobbss kaže...

Niste dovoljno dobri da carryate,jednostavno objašnjenje(Ako je vaš bot dao 10 killova u 10 minuta,zašto vi niste ubili enemy lanera 10 puta u 10 min?JER NISTE DOVOLJNO DOBRI....čim prije to shvatite,to bolje.

 

Istina.

 

Već dvije sezone dovlačim account iz Silvera do Diamonda. Prve sezone mi je trebalo dosta vremena, prvi put sam to radio, drugi put sam u cca 2 do 3 tjedna zajebancije dovukao iz S1 do D5. Usput sam odigrao i frendu koji je bio B1 prošle sezone 10 kvalifikacijskih s W/L 9-1. Osim toga, odigrao sam i frendu sada zadnji promo match za gold (bio je 2-2) i završio s 15 / 4 / 14 s Katarinom MID, doslovno sam igrao 1vs4. Zašto Katarina? Jer na tom ELOu ljudi rijetko znaju zaustaviti katarinu s CC, ili kako zaustaviti snowball.

 

Jednostavno, sve te priče kako sam "uklet" itd.,...jednostavno, samo treba bolji skill i to je to. Prošle sezone ja sam igrao cca 7-12 promocija za Gold prije nego sam prvi put ušao, tako da znam o čemu pričam :D

13 godina
offline
Re: League Of Legends

Btw SSD, još uvjek mažeš nidu? 

Nakon dugog igranja i ponovnog masteranja, došel sam do zaključka da je nida sad puno puno lakše za igrat. 

Prije nije bilo reseta na Pounce, a sad ga ima. Prije dok si uskočil unutra, bila je 85% šansa da si otpisan, a sad samo spir -> punce -> combo -> punce izvan fighta. 

Pogađanje spira između miniona/championa, ma bilo čega je sad dosta jednostavno uz pravi kut.

 

Doduše, ja još uvjek igram za KDA pa baš i nejdem u previše risky situacije, ali opet, niti se netreba jer u mid i početkom late game-a nida je ŽIVOTINJA.

 

P.S: Moja izjava gore, je bila 35% troll i 65% prikaz našeg ljepog stanja u državi.

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 14:47 (Tkalle).
13 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...
Hobbss kaže...

Niste dovoljno dobri da carryate,jednostavno objašnjenje(Ako je vaš bot dao 10 killova u 10 minuta,zašto vi niste ubili enemy lanera 10 puta u 10 min?JER NISTE DOVOLJNO DOBRI....čim prije to shvatite,to bolje.

 

Istina.

 

Već dvije sezone dovlačim account iz Silvera do Diamonda. Prve sezone mi je trebalo dosta vremena, prvi put sam to radio, drugi put sam u cca 2 do 3 tjedna zajebancije dovukao iz S1 do D5. Usput sam odigrao i frendu koji je bio B1 prošle sezone 10 kvalifikacijskih s W/L 9-1. Osim toga, odigrao sam i frendu sada zadnji promo match za gold (bio je 2-2) i završio s 15 / 4 / 14 s Katarinom MID, doslovno sam igrao 1vs4. Zašto Katarina? Jer na tom ELOu ljudi rijetko znaju zaustaviti katarinu s CC, ili kako zaustaviti snowball.

 

Jednostavno, sve te priče kako sam "uklet" itd.,...jednostavno, samo treba bolji skill i to je to. Prošle sezone ja sam igrao cca 7-12 promocija za Gold prije nego sam prvi put ušao, tako da znam o čemu pričam :D

Imao sam 30:10 skor do promocije u Gold, svaki game sam kerijao, ali u promociji je jednostavno drugacije, kod njih svih pet igraca predobro igraju, kod mene niko nista ne zna. Probaj da dobijes game kada ti mid i top imaju po 0:5, a njihovi igraci em sto igraju predobro, em sto su nafidani. Ja igram carry i nije lako kerijati game sa kerijem kao nekom ko igra mid, jer meni mnogo ovisi moj tim, keri ne moze bez tima, a tim ne moze bez kerija. Eto probacu i sa katarinom, al znam da necu upasti, jer protivnik uvijek zna da treba cc katarinu, samo oni koji igraju sa mnom u timu ne znaju cc katarinu.

Darko
11 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

pozdrav momci, vidim da ima tu dosta ekipe koja je zapela u raznim divizijama pa im treba neko da ih dize...posto sam kratak ovih dana s novcima a imam vremena javite se na pm ili me dodajte u igri ign:doubleimp, pa da vas boostam do kud ocete, za cijenu cemo se lako dogovoriti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...
X-Plosiv kaže...
Hobbss kaže...

Niste dovoljno dobri da carryate,jednostavno objašnjenje(Ako je vaš bot dao 10 killova u 10 minuta,zašto vi niste ubili enemy lanera 10 puta u 10 min?JER NISTE DOVOLJNO DOBRI....čim prije to shvatite,to bolje.

 

Istina.

 

Već dvije sezone dovlačim account iz Silvera do Diamonda. Prve sezone mi je trebalo dosta vremena, prvi put sam to radio, drugi put sam u cca 2 do 3 tjedna zajebancije dovukao iz S1 do D5. Usput sam odigrao i frendu koji je bio B1 prošle sezone 10 kvalifikacijskih s W/L 9-1. Osim toga, odigrao sam i frendu sada zadnji promo match za gold (bio je 2-2) i završio s 15 / 4 / 14 s Katarinom MID, doslovno sam igrao 1vs4. Zašto Katarina? Jer na tom ELOu ljudi rijetko znaju zaustaviti katarinu s CC, ili kako zaustaviti snowball.

 

Jednostavno, sve te priče kako sam "uklet" itd.,...jednostavno, samo treba bolji skill i to je to. Prošle sezone ja sam igrao cca 7-12 promocija za Gold prije nego sam prvi put ušao, tako da znam o čemu pričam :D

Imao sam 30:10 skor do promocije u Gold, svaki game sam kerijao, ali u promociji je jednostavno drugacije, kod njih svih pet igraca predobro igraju, kod mene niko nista ne zna. Probaj da dobijes game kada ti mid i top imaju po 0:5, a njihovi igraci em sto igraju predobro, em sto su nafidani. Ja igram carry i nije lako kerijati game sa kerijem kao nekom ko igra mid, jer meni mnogo ovisi moj tim, keri ne moze bez tima, a tim ne moze bez kerija. Eto probacu i sa katarinom, al znam da necu upasti, jer protivnik uvijek zna da treba cc katarinu, samo oni koji igraju sa mnom u timu ne znaju cc katarinu.

Pa odakle si počeo? Silver 5? Kako si uopće tako nisko počeo ako sam kažeš da si barem dovoljno skillan za Gold?

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...
Robocraft22 kaže...

što bi tek rekao na mene... kada sam tek krenuo s ranked upao sam odmah u silver 3. i dogurao do silver 1 relativno lagano. pa sam igrao tek toliko da mi ranked status ne padne na niže. no ipak nisam neko vrijeme igrao i pao sam u silver 2. kada sam odlučio konačno doći do golda pakao je počeo. ili mi se dogodi da odigram užasno kao i ostatak tima, ili igram relativno ok no drugi tim je jednostavno jači i bolji. no najgore je kada igram na top ili mid i razvalim svoj lane a bot npr. ima 0-10 prije desete minute. pa dođe mi da se ubijem. u jednom danu sam 4 puta sakupljao 100 bodova, ulazio u promotion i trebao sam 2 od 3 win. ali ne i ne. gubim nadu da ću se ikad više vratiti u silver 1 a kamoli gold. no najgore je što sam prije trebao 4-5 wina da dobijem 100 bodova, dobivao sam cca 20-25 bodova po matchu. sada dobijem 15-20. kako se uopće računa koliko bodova dobijem za win?

Moja zivotvna prica. Ako ja dobro odigram bot, mid i top nafidali. Ja sam u silveru 1, cak sam jednom imao 2:0 u promotionu za ranked, ali ne vrijedi, jednostavno sam uklet, tako da vise necu ni pokusavati uci u gold, niti cu igrati ranked.

Cudno je kako se to uvijek dogadja samo u bronci, silveru. Ocito da svi od Platinuma na vise igraju 1 v 5 i uvijek dobivaju jer tamo nitko ne ovisi o timu, ili su se oni pomirili s time da najvise ovisite o vlastitom skillu, a ne o botu sa 0/2175468?

 

Igram na silver/gold accovima cijele sezone (i da se usput osvrnem na postove s prosle stranice) i zaradio sam ako dobro racunam oko 200 eura samo od boostanja, doduse u PSC-ima pa nije ko da su mi dali novce u ruke, al ok. Kad sam poceo igrati u S3 nisam mislio da cu se zadrzati u LoL-u, jer sam prvenstveno bio FPS igrac (CoD 2 i 4), al eto, godinu i pol kasnije sam dosao do 0,4 % najboljih na serveru. S vremenom sam poceo igrati turnire, pali su kakvi RP-i tu i tamo i sad vec imam oko 80 odigranih gejmova na turnirima, a to iskustvo mi je puno pomoglo jer sam morao igrati protiv challengera i to jos pod pritiskom jer je naposljetku to bio turnir koji se igrao za nagrade... Sad mi je to iz hobija preraslo u nesto cime se bavim, ko sto neki igraju rukomet, nogomet, ja igram LoL (bavim se i "pravim" sportom, ovo je cisto za usporedbu). Buduci da imam tek 16 godina, mislio sam, ako se zadrzim koju godinu u tome, nakon srednje probati napraviti nesto na competitive sceni, jer cu tada nadam se vec biti challenger, pa me mozda neki tim zamjeti. Od sljedece sezone vjerojatno pocinjem i streamati da vidim kakva ce biti gledanost, ako ne, idemo dalje.

Tako da po meni LoL nije nesto sto ce ti unistiti zivot jer uz igranje u high elo LoLu prolazim s 5 u skoli, bavim se odbojkom na regionalnoj razini, rekreativno se bavim XC mountain bikeom i aggressive rolanjem (adrenalin lover huehue) i nista mi ne fali, a mozda od LoLa i bude kakva zarada u naredno vrijeme...

 

Nego da se vratim na silver. Ovo su dva champa koja sam najvise igrao pri boostanju jednog acca iz S5 u G5, http://prntscr.com/50xnb0 Mislim da je razlika izmedju diamonda i silvera ocita. Ako mislite da ste sposobni za vise, ovako bi vam trebali izgledati statsi od most played championa, ili ajde, barem na pola ovako. A u tih 20 gejmova nisam svaki game dobivao perfektan tim, cak stovise, dobivao sam vise feedera nego normalnih igraca, al kad ti stompas lane, pa pocnes roamat, onda se nafidas toliko da mozes 1 v 4, a peti bjezi od tebe, tesko je ne pobjedit =)

 

Najveci problem u silveru je sto ljudi ne znaju trejdati, ne znaju procijeniti ni svoj ni enemy damage, ne znaju procijeniti koliko si nafeedan. Kad 0/3 Katarina ide all-inat 5/0 Zeda koji je 2 levela i 2k golda iznad nje, znas da si u silveru.

Drugo, sve vas boli ku*ac za objective. U silveru se prvi dragon uzima u 35. minuti, ako i tada. Baron je nepoznata stvar. Bitno da je u tih 35 minuta na scoreboardu 80/65 u killovima.

Trece, nitko ne zna kontrolirat wave niti last hitat. Bitno je da se udara/puca enemy cs da cim prije dodjete do towera, nije bitno sto nemate wardove i sto ste free double kill za junglera. Freezat takodjer ne zna nitko (a mislim vecina njih ni ne zna kaj to znaci).

Četvrto, nije bitno kakav je score niti koliko gubite. Svima se dogodilo da ste vidjeli da je 15/30 za enemyja i prestali ste se trudit, a mozda da ste odugovlacili jos 5 minuta netko od njih bi se DC-ao i okrenuli bi game.

Peto i opce poznato (osjeca se velika koncentracija ovoga u postovima koje sam citirao) "I'm the greatest, everyone else is trash". Kad si vec "razvalio" mid, jel ti palo na pamet otici bot i winati lane za njih, dati im koji kill, uzeti dragon/towere? Bitno da imas 5/0 i da te nitko ne moze kriviti sto gubite, a ti mozes flejmati non stop jer oni imaju 0/10. 

 

I za kraj, @lefty, mozes mi poslat podatke u pp pa ako stignem te mozda dignem u plat. Nisam nista pametno radio na LoLu u zadnjih mjesec dana, a sad mi se 2 tjedna prije kraja javilo 6 ljudi za boost, a atm je doba pismenih u skoli pa nemam puno vremena, bas citam mehaniku dok ovo pisem hehe. :) Ako mi ostane vremena probat cu i tvoj u plat onda.

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice