GTA San Andreas windows 7 problem

poruka: 73
|
čitano: 51.548
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
dvix-xx kaže...

jel multiplayer ili singleplayer??

multiplayer..uopce mi ni ne ponudi nikakvu registraciju kada ulazim..a kada udem u server onda mi pise da se moram prvo ulogirat prije pocetka igranja..

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem
men isto neradi SA na win7 a sve uredno i stavlja na compabilitiy al nista ne pomaze koji mu je *urac,a dok kod prijatelja 2 dana radi onda prestane,a kod treceg sve ok
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

zaboravio sam rec da mi singleplayer radi kako treba bez ikakvih problma..ali taj samp me zeza..:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 21:35 (bobi250).
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

taj sam i ja problem imao. znaci load ti dodje do negdje 80% i onda se crasha igrica.

da bi ti radilo moras otic u folder gdje ti je instliran san andreas

- C:\Program Files\Rockstar

i promijenis naziv foldera iz GTA San Andreas u GTA San Andreas2 te instaliras ponovo SA-MP 0.3b

ako tako napravis trebalo bi ti radit 90%

 

javi rezultat

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 21:48 (dvix-xx).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

sve super radi sada koliko sam skuzio..moze li mi itko poslat par dobrih hrvatskih servera na kojima se moze igrati??di mogu radit,zaradivat,kupovat kuce itd..dodao sam ih barem 15 na samp i na niti jednom nema igraca :D

14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

ja osobno igram na ova dva servera, malo kompliciranija i nisu hrvatska ali probaj mozda ti se svide

 

CrazyBob's Cops And Robbers #1

67.159.5.172:7788

 

CrazyBob's Cops And Robbers #2

208.53.152.26:7788

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

ajde daj molim te neki hrvatski,srpski,bosanski..sam da se po nasem kolko tolko prica..igrica je za malog bratica pa da moze kuzit barem nesto..

13 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Evo ja čačkao nešto po starim CDovima i naiđem na legendarni GTA San Andreas. I instaliram igru, sve uredu, igrao sam ja još jučer, i danas upalim - neće. Počne se paliti, i zapne dva puta mi blinke crni ekran i vrati se na radnu površinu kao da ništa nije bilo. Probao sam sve Compatibilyte, sve opcije poisključivati i pouključivati, ali stalno isto. Google ne zna ništa, ja ne znam ništa, znate li vi nešto?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Imao sam i ja isti takav problem...procackaj malo po zoutubeu i nac ces 100% ....bilo je davno kad sam imao taj problem pa se nesfecam bas najbolje... sretno >D

bas tako :D
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem
To je ono što radim već sat ipo vremena. Kad bi mi rekao što si upisao brže bi riješio taj problem.
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem

I ja sam,samo kad udem u igru sve radi ok,samo kad sjednem na bicikl onda mi izade i pise:gta stopped working...

Mogu ja i bez voznje biciklom ,nego ono kad izvrsavas misije treba ti ici s biciklom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
Lennon kaže...

samo kad sjednem na bicikl onda mi izade i pise:gta stopped working...

Mogu ja i bez voznje biciklom ,nego ono kad izvrsavas misije treba ti ici s biciklom.

Igra je original?

12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

znali netko zasto mi nestaje slika dok igram gta san andreas extreme 2011

djordje rogic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
RE: GTA San Andreas windows 7 problem

i ja dok sam igrao SA na windows 7 mi se pojavljivalo "stoped working" al to je bila rijetkost

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 21:39 (Indestructible).
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Ljudi nadam se da će meni neko pomoći...instalirao sam gta san andreas prije već mjesec dana i prošao dosta toga....danas sam instalirao onaj san andreas mod instaler i promijenio 10 automobila i 4 motora...kod prvog automobila kada sam ga instalirao,pokrenuo igricu i kada sam došao ispred garaže zaštekalo je,,,valjda jer sam imao taj auto unutra...izbrisao sam mod i dalje je radilo normalno....opet kad sam instalirao još 5 automobila,sve je super radilo i vozio sam ih itd...onda sam izašao van i instalirao još auta i motora i pokrenem igricu,otvorim bilo koji load i dok se ono učitava još prije nego mi dođe u safe house na pola zašteka....izbrisao sam sve automobile i opet isti problem...izbrisao onaj mod instaler i još ništa,izbrisao igricu i ponovo instalirao i opet ništa,očistio sam sve viruse i probao još par puta pokrenuti i opet isti problem....molim vas pomozite jer mi je najdraža igrica...  :D HVALA PUNOOO UNAPRIJED.... {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
zeus :D kaže...

Ljudi nadam se da će meni neko pomoći...instalirao sam gta san andreas prije već mjesec dana i prošao dosta toga....danas sam instalirao onaj san andreas mod instaler i promijenio 10 automobila i 4 motora...kod prvog automobila kada sam ga instalirao,pokrenuo igricu i kada sam došao ispred garaže zaštekalo je,,,valjda jer sam imao taj auto unutra...izbrisao sam mod i dalje je radilo normalno....opet kad sam instalirao još 5 automobila,sve je super radilo i vozio sam ih itd...onda sam izašao van i instalirao još auta i motora i pokrenem igricu,otvorim bilo koji load i dok se ono učitava još prije nego mi dođe u safe house na pola zašteka....izbrisao sam sve automobile i opet isti problem...izbrisao onaj mod instaler i još ništa,izbrisao igricu i ponovo instalirao i opet ništa,očistio sam sve viruse i probao još par puta pokrenuti i opet isti problem....molim vas pomozite jer mi je najdraža igrica...  :D HVALA PUNOOO UNAPRIJED.... {#}

Zašto nisi iskoristio nedavnu akciju i kupio igru? Za 7 eura si mogao dobiti sve igre iz GTA serijala.

 

Predlažem renstall Windowsa.

http://steam-expo.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem

kak da to napravim i dal će mi ostat svi podaci?

12 godina
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem

Uff, ako to nisi nikada radio, onda radije pozovi nekog prijatelja koji zna šta radi pa neka ti sve objasni, previše je toga za napisati u jedan post a i sigurnije.

http://steam-expo.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem

a dal će mi ostati svi podaci na računalu ak to napravim?

12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

mislim da se za 10e na steamu uopce ne isplati zahebavat sa cim se god ti zahebavas.. ako ti je igra odlicna kupi orginal!

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
.
Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 20:20 (Scarfaceee).
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Pogledaj kakve modove skidas i instaliras {#}

Vecina modova radi ali takođe i vecina ima bugova ,modanje igre nije mala stvar.

There are two types of the people. Those who understand binary and those who dont.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 21:42 (TheTech).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Možda zvuči čudno, ali meni jednom GTA SA nije radio na sedmici dok mu nisam promijenio instalacijski direktorij.

Ivan Grubišić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
TheTech kaže...

Pogledaj kakve modove skidas i instaliras {#}

Vecina modova radi ali takođe i vecina ima bugova ,modanje igre nije mala stvar.

Da, neki modovi između sebe nisu kompaktibilni,...
@autor:
Hauever, skidaj sa:

TheGtaPlace

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem
Aktualiziram temu nakon dugog vremena,oprostite ako smetam. Evo ovako,svaki put kad pokrenem samp odnosno kad se pokusam spojit na neki server sve se starta normalno,a onda na prvom loadanju mi izbaci gresku: 0x0040FB80 ili 0x0056F348 . pokuso sam naci rjesenje na nekim drugim forumima ali nista nije pomoglo. inace imam windows 7 i svaki put kad pokrenem gta sa vidim oblacic na alatnoj traci u kojem pise da je shema boja promijenjena jer program ne podrzava standardnu shemu. sto sve moram uciniti da bih otklonio ovaj problem? unaprijed hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem
Informo kaže...
Aktualiziram temu nakon dugog vremena,oprostite ako smetam. Evo ovako,svaki put kad pokrenem samp odnosno kad se pokusam spojit na neki server sve se starta normalno,a onda na prvom loadanju mi izbaci gresku: 0x0040FB80 ili 0x0056F348 . pokuso sam naci rjesenje na nekim drugim forumima ali nista nije pomoglo. inace imam windows 7 i svaki put kad pokrenem gta sa vidim oblacic na alatnoj traci u kojem pise da je shema boja promijenjena jer program ne podrzava standardnu shemu. sto sve moram uciniti da bih otklonio ovaj problem? unaprijed hvala

Jedno mi je vrijeme isto bilo, evo danas radi bez problema igra.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem

sta si napravio da proradi?

12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

Ništa, samo je proradilo.
Probaj reinstall. 

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas windows 7 problem

probo sam,nista...

11 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas windows 7 problem

nedavno sam instalirao windows 7 i update sam sve drivere bar tako mislim i sada sam instalirao gta san andreas i nemogu da ga otvorim pokusao sam sve navodno sto ste objasnjavali ali ne ide ako neko zna zamolio bih ga da objasni hvala...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice