GTA San Andreas ENB mod

poruka: 80
|
čitano: 47.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod
xxxxx kaže...

Gdje si našao samostrijel?

 

 skonto sam kako se radi sa img tool 2.....ovaj samostrijel sto sam skino je glupost,ispaljuje metke mjesto strijela
15 godina
offline
GTA San Andreas ENB mod

Lol koja glupost xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA San Andreas ENB mod

Može li se u ovome enb modu isključiti ili smanjiti ova mutnost ikako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod
xxxxx kaže...

Može li se u ovome enb modu isključiti ili smanjiti ova mutnost ikako?

imaš enb series file u san andreas direktoriju i tamo namještaš refleksije, mutnoću, atmosferu..........
Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
15 godina
offline
GTA San Andreas ENB mod

Znam namještao sam ali ne mogu naći mutnoću

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

e jel znas kak mogu stavit na san nadreas skinove i oruzja s interneta ?

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod
tonikasalo kaže...

e jel znas kak mogu stavit na san nadreas skinove i oruzja s interneta ?

program se zove IMGTOOL....najbolje da na youtube nadjes kako se radi jer ti niko nece bas dobro objasnit,ja sam tako naucio(pogledo na youtube)

15 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas ENB mod

Imam problem......U igru(san Andreas) sam stavio nekoliko novih auta(BMW,HONDA..),nakon toga pokrenia sam igru....i na loadingu se pojavilo error pisalo mi je don t send or send report.molin vas pomozite!!!!!!!!

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod
HRCA-PRCA kaže...

Imam problem......U igru(san Andreas) sam stavio nekoliko novih auta(BMW,HONDA..),nakon toga pokrenia sam igru....i na loadingu se pojavilo error pisalo mi je don t send or send report.molin vas pomozite!!!!!!!!

 

 Reinstaliraj igru i onda kopiraj gta3 file, nalazi ti se u mapi models(naravno u direktoriju san andreasa). File kopiraj bilo gdje sa strane samo da ga imaš kako back up. Svaki mod za auto koji stavljaš promijeni ti gta3 file i ako je mod neispravan može ti zeznuti taj file i onda igra ne može raditi

Prodajem kravu, crna metalik boja, HI-FI mukanje, sportski rep i alu kopita.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

molim vas pomozitee!!! ovako: instalirao sam san andreas i krekirao i kad hocu uc u igru pise mi: no disc inserted please insert the CD/DVD..ali ja sam jos jednom prebacio crack tamo di sam instalirao tako da imam i gta sa (2). U taj drugi mogu uc i sve normalno igrat,ali ja zelim igrat samp ali kad uđem u samp nemam ni jedan server..a nemogu uc u samp zato sto nemogu uc ni u gta sa(1) ...kad sam prije ulazio u samp u neki server pisalo mi je isto sto i kad pokrenem gta sa(1)...ako mozete pomozitee!!!! molim vas pomozitee!!!unaprijed hvala..

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod
DaViD556 kaže...

molim vas pomozitee!!! ovako: instalirao sam san andreas i krekirao i kad hocu uc u igru pise mi: no disc inserted please insert the CD/DVD..ali ja sam jos jednom prebacio crack tamo di sam instalirao tako da imam i gta sa (2). U taj drugi mogu uc i sve normalno igrat,ali ja zelim igrat samp ali kad uđem u samp nemam ni jedan server..a nemogu uc u samp zato sto nemogu uc ni u gta sa(1) ...kad sam prije ulazio u samp u neki server pisalo mi je isto sto i kad pokrenem gta sa(1)...ako mozete pomozitee!!!! molim vas pomozitee!!!unaprijed hvala..

 

lol na SAMP, kada otvoriš, trebaš browsat .exe fajl od GTA SA, to uradi i stavi na taj gta sa(2) ili kako već

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

kako da browsam??di da idem??...nisam ti ja neki veteran..ja sam tek pocetnik..hehe

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

e molim te ja vec cjeli tjedan trazim te modove mozes meni poslat

domic
14 godina
offline
GTA San Andreas ENB mod

ja sam stavio enbseries i d3d9.dll u gta folder i kad idem pokrenut igru ne dešava se ništa, šta da napravim ????

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. DRIFT in soul
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA San Andreas ENB mod

Pritisneš Shift+F12

MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod
4ucker kaže...

Pritisneš Shift+F12

ma nisi me skužio, neće uopće da mi otvori igru Mršti se

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. DRIFT in soul
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

a da te pitam, znas li neki drugi link? jer ovaj vodi do nekog drugog na ruskom jeziku koji nema veze sa igricama...

ivandogg
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

Evo pogledaj u descrptionu sve.. I kopiraj njegov .ini

Skype: fico_ri xFire: ficohome1
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA San Andreas ENB mod

Imam najnoviju verziju Enb Series moda.
Dal mi netko može dati .ini u kojem su samo reflekcije od auta ništa drugo?

Game experience may change during online play.
10 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas ENB mod

da li mi može neko reci kao da se ugasi auto  i ostale stvari  pogledajte ovo http://www.youtube.com/watch?v=onxzGuy5rAk odlična stvar

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice