Gas Guzzlers Extreme

poruka: 168
|
čitano: 34.086
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Hrvatski game studio Gamepires i Iceberg Interactive donose vam Gas Guzzlers Extreme! Ovog puta igra dolazi na Steam sa svim supportom i bolja nego ikad!

 

Igrin izlazak se ocekuje u 10tom mjesecu ove godine koliko se smije reci zasad :)

 

Prvi mali teaser trailer:

 

 

Key Features:
• Single player campaign divided in 3 tiers, featuring 6 different game modes in total.

• Fast as lightning tournament based multiplayer – includes 6 different multiplayer modes along with additional 7 modes for team based multiplayer; up to 4 teams available in team play mode.

• Instant play -AI Bots for multiplayer available you don’t have to wait for other players to join in anymore.

• Run your own server in seconds – dedicated server launcher shipped within the game.

• Garage mode - Packed with over 18 fully customizable and destructible vehicles. Customize your vehicle with fancy rims, fat tires and add some dazzling custom painted designs. Pimp your ride with style!

• Realistic and astonishing race tracks - More than 350 miles of battle ground set up in 50+ tracks/ arenas divided in 7 different settings.

• Fast Money - Earn top dollar for every victim that you make wipeout or kill in the arena. Through Gas Guzzlers Extreme money economy system: be sure to “Earn – Upgrade – Dominate” your opponents!

• Combat racing at its best, combines both worlds of combat racing, death match meets classic racing style, best car combat experience ever.

• Next generation graphic features and visuals.

• Full force feedback controller support for better gaming experience- keyboards, joy pads, joysticks and racing wheels at your disposal.

• Full integration with Steam – Achievements, Leaderboards, Trading cards, Steam cloud, etc...

• Unique Humor

 

Imedju ostalog jos puno stvari koje nisu jos uvijek objavljene i nisu na ovom spisku gore al svidjet ce vam se! I naravno sa jos vise humora!

 

 

 

Pridruzite nam se na

 

Facebook:

 http://www.facebook.com/GasGuzzlersExtreme

 

Twitter: #Gamepires

 

i dodjite na forum.gamepires.com

 

Vidimo se!!

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.8.2013 14:03 (TheDarkSide).
Moj PC  
20 0 hvala 12
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
 
6 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

mi, koji imamo gas guzzlers cemo dobit key za extreme ili ga ponovo moramo kupiti (jer vidim da je skoro ista igra)?

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
Bass kaže...

mi, koji imamo gas guzzlers cemo dobit key za extreme ili ga ponovo moramo kupiti (jer vidim da je skoro ista igra)?

Igra ce se trebat kupit po pristupacnoj cijeni i nije ista kao i Gas Guzzlers Combat Carnage. Baza je tako rec ista, ali sve ostalo je unaprijeđeno posebno multiplayer. Dodani su i novi modovi, auti, staze nove, stvari gameplay elementi tako da je to tako rec nova igra. Kako budemo dolazili blize izlasku igre tako cemo bit u mogucnosti vam rec i više informacija vezanih za cijenu, sistemske zahtjeve koji bi trebali bit isti/slicni onima iz GG:CC :)

 

Sva pitanja mozete slobodno pitat ovdje:) Zato smo tu :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Predobro {#}

 

PS.

da li planirate verziju za XBox 360 ili Mac?

 

 

http://www.norgems.com
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
woodgamesfx kaže...

Predobro {#}

 

PS.

da li planirate verziju za XBox 360 ili Mac?

 

 

Zasad nemogu nista reci po tom pitanju, ali kad bude novosti po tom pitanju sve ce pisat :))

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Gas Guzzlers Extreme live stream u Gamespotu u San Francisco-u:
http://www.gamespot.com/shows/now-playing/?event=gas-guzzlers-extreme-20130925

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2013 20:29 (LevaOpaki).
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Gas Guzzlers Extreme dolazi na Steam za odprilike 8 dana!

 

Cijena ce biti 25 dolara/22 Eura.

 

 

http://store.steampowered.com/app/243800/

 

Minimalni

 

    • OS: Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7/Windows 8
    • Processor: Dual-core 2.0 GHz
    • Memory: 2 GB RAM
    • Graphics: DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card with SM 3.0. (GeForce(R) 8800 Ultra or 4850 AMD/ATi) with 512 MB RAM
    • DirectX: Version 9.0c
    • Network: Broadband Internet connection
    • Hard Drive: 12 GB available space
    • Sound Card: 16 Bit Sound Card

Preporuceni

  •  
    • OS: Windows® XP/Vista(TM)/Windows 7/Windows 8
    • Processor: Quad-core Q6600 2.4 GHz or Equivalent
    • Memory: 4 GB RAM
    • Graphics: DirectX(R) 9 Compatible Graphics Card (Radeon(R) 6850, GeForce(R) 560) with 1 GB RAM
    • DirectX: Version 9.0c
    • Network: Broadband Internet connection
    • Hard Drive: 12 GB available space
    • Sound Card: 3D Compatible Sound Card

 

Prosirite dalje vijest ukucanima, prijateljima, poznanicima, di god i pridruzite!

 

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2013 12:20 (TheDarkSide).
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.10.2013 13:41 (LevaOpaki).
 
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Cestitke na skorom (4d 9h) izlasku Steam verzije!!!

Prilagodite je za Big Picture, da se jos malo uvucete Steamu {#}

Nadam se, da ce te dobiti potrebnu financijsku injekciju.

 

U kvalitetu igre smo se vec uvjerili.

 

Iskreno se nadam, da bude PS4/XBox One verzija, jer su nabrijani na indie developere (molim ne smatrati ovo kao uvredu).

Svi tvrde da je programiranje "slicno" PC-u, a tu ste doma.

 

A najvise bih volio vidjeti igru na ovoj generaciji konzola (ogromna rasirenost), premda sam svjestan, da se to ne bude dogodilo.

Twisted Metal je podbacio. Wipeout je star kao Biblija. GG bi sutao dupe.

 

Vjerujem da imate planove za next gen, bar u mislima (zeljama), ako ne vec na papiru {#}

 

Nagradnu igru cu vjerojatno preskociti, jer mi nedostaje Photoshop skilla {#}

Eh, da sam manje igrao igre ...

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Hvala na lijepim zeljama :)

Bih picture je podrzan i kroz cijelu igru mozes upravljati kontrolerom ;)
Jedino sto za sada ne podrzavamo je jos tekst input kod kreiranja profila i MP chat, ali to se ne koristi cesto pa nismo markirani kao full controller support.
Ovdje ima cijeli popis steam featuresa:
http://store.steampowered.com/app/243800/
Podrzavamo prakticki sve sto se moze podrzati na steamu od cloud save, ljestvice, statistika, trading cards, big picture...
Obavezno baci igru u wishlist, jer bit ce popust od 20% na release.

 

Ako sve prode kako treba, nove konzole su sigurno u planu.
Ako ti se prva igra svidjela ovo ce ti se "extremno" svidjeti jer smo stvarno nadogradili igru do ubera :)

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 14:34 (LevaOpaki).
16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
LevaOpaki kaže...

Hvala na lijepim zeljama :)

Bih picture je podrzan i kroz cijelu igru mozes upravljati kontrolerom ;)
Jedino sto za sada ne podrzavamo je jos tekst input kod kreiranja profila i MP chat, ali to se ne koristi cesto pa nismo markirani kao full controller support.
Ovdje ima cijeli popis steam featuresa:
http://store.steampowered.com/app/243800/
Podrzavamo prakticki sve sto se moze podrzati na steamu od cloud save, ljestvice, statistika, trading cards, big picture...
Obavezno baci igru u wishlist, jer bit ce popust od 20% na release.

 

Ako sve prode kako treba, nove konzole su sigurno u planu.
Ako ti se prva igra svidjela ovo ce ti se "extremno" svidjeti jer smo stvarno nadogradili igru do ubera :)

Moja greska {#}.

Trazio sam Big Picture, pa mi je Partial Controller Support promakao.

Meni osobno nije bitan BP, ali vjerujem da nekome je, a nije lose ni zbog marketinga.

Pogotovo kad je Valve poceo zestoku kampanju za osvajanje dnevne sobe {#}.

 

Igra ide sigurno na wishlist, a vjerojatno uzmem i na release day ((necu obecati {#} ).

Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

pa big picture je uglavnom podrška za xbox kontroler što već osnovna igra ima.

 

Žao mi je što ne postoji recimo dlc pa da mogu nadogradit obične gas guzzlerse na extreme verziju,

 

ne vidim trenutno selling point za kupit extreme verziju bar do steam sale-a :-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Gas Guzzlers Extreme je izasao na Steam!

 

 

Sve o igri se moze naci na:

http://store.steampowered.com/app/243800

 

20% popusta do 15tog :)

 

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Gas Guzzlers Extreme

Igra je ok, zabavna, brza i savršena za ubijanje vremena. 

 

ali

 

kad igram, zna mi se desit da usred utrke igra stane, na nekih 10 sec, kao da je crashala, muzika normalno svira, i tada nakon tih 10 sec nastavi kao da se ništa nije desilo. i to se dešava par puta tokom utrke... 

Stay awhile and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
pad0branac kaže...

Igra je ok, zabavna, brza i savršena za ubijanje vremena. 

 

ali

 

kad igram, zna mi se desit da usred utrke igra stane, na nekih 10 sec, kao da je crashala, muzika normalno svira, i tada nakon tih 10 sec nastavi kao da se ništa nije desilo. i to se dešava par puta tokom utrke... 

To je jako cudno. Moze malo vise detalja vezano za konfiguraciju CPU, RAM, GPU?
I molim te pazi da imas zadnju verziju DX-a i drivera.

16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
LevaOpaki kaže...
pad0branac kaže...

Igra je ok, zabavna, brza i savršena za ubijanje vremena. 

 

ali

 

kad igram, zna mi se desit da usred utrke igra stane, na nekih 10 sec, kao da je crashala, muzika normalno svira, i tada nakon tih 10 sec nastavi kao da se ništa nije desilo. i to se dešava par puta tokom utrke... 

To je jako cudno. Moze malo vise detalja vezano za konfiguraciju CPU, RAM, GPU?
I molim te pazi da imas zadnju verziju DX-a i drivera.

@pad0branac

Jesi na Optimi {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
protjeran
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
LevaOpaki kaže...
pad0branac kaže...

Igra je ok, zabavna, brza i savršena za ubijanje vremena. 

 

ali

 

kad igram, zna mi se desit da usred utrke igra stane, na nekih 10 sec, kao da je crashala, muzika normalno svira, i tada nakon tih 10 sec nastavi kao da se ništa nije desilo. i to se dešava par puta tokom utrke... 

To je jako cudno. Moze malo vise detalja vezano za konfiguraciju CPU, RAM, GPU?
I molim te pazi da imas zadnju verziju DX-a i drivera.

napravit ću update DX-a i drivera pa javim

 

Stay awhile and listen...
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

Igras piratsku verziju? Inace smo shvatili da ljudima blokira samo piratska verzija.
Ispricavam se ako imas original.
Problem je kad su pirati micali Steam DRM, zeznuli su exe i onda su unistili perfomanse i igra se zaglavi cesto.

http://steamcommunity.com/app/243800/discussions/0/792923683512213182/

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2013 16:27 (LevaOpaki).
 
3 2 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

Kod mene isto tako to je valjda do c.... posto je igra jogurt morat cemo cekat bolji neki...

Moj PC  
1 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Mislim da je 20 eura za ovu igru svojevrsna "sprdnja" sa samom. Realno gledano ova igra vrijedi više od tih pisljivih 20 eura, posebno sa produkciske strane. Velika vecina vas ce igru "skinut"  mozda eto zato jer nemaju ili jednostvno zato jer je to takav mentalitet ovdje, ali realno gldano...ako vam se nesto svidi i imate mogucnost to uzet, zasto ne? Zasto ne nagradit ljude koji stoje iza igre, k tome jos su vam i tako reč sugrađani. Jer ako svoj svome nece pomoc i nagradit ga za dobar trud, tko ce onda? Velika vecina vas i koji ce probat ovu igru imaju "mašine" dovoljno jake i sposobne da vrte GGE "okej" kako bi se reklo...a svi znamo da takvi kompjuteri ne dodju 100 eura. Zato ako imate mogucnost i igra vam se svidila i dobra vam je, zasto ne udjelit tih "smjesnih" 20 eura za proizvod koji realno gledano vrijedi puno više. Ne ja ovo ne govorim zato jer sam dio toga, dio igrice i da je ja sad "reklamiram", nego govorim sa neutralnog stajalista i nikog ovde ne prozivam niti ništa da nebi bilo odma...samo kazem svoje iskreno mišljenje. Novci za produkciju igre nisu pali s neba, ni nama a ni nikom drugom. Sve to kosta, a svi znamo da ni vi nebi htjeli radit mjesec dana i nakraju mjeseca da vam poslodavac kaze " a cujte, netko je dosao i uzeo vas novac, vise srece mozda sljedeci mjesec". Nadam se da ste shvatili poantu :) I bez zamjerke na nikog se ne cilja direktno niti indirektno nego pricam na globalnoj razini :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
16 godina
offline
Gas Guzzlers Extreme

@TheDarkSide

Definitivno napisano u "afektu", nema novog reda, par pravopisnih gresaka, ali poanta je valjana.

Dobra mi je recenica, gdje si dio toga (GG-a), ali pises s neutralnog stajalista {#}

 

Mene isto smetaju neargumentirani pljuvacki postovi, koji su protekli (vjerojatno od piratske verzije).

Deckima svaka cast, jer pratim nastanak GG-a kroz razne intervjue (internet, BUG, Next Level, Reboot), te mi je donekle poznato koliko su svojih sredstava, truda, osobnih odricanja (njih i njihovih bliznjih) ulozeni u ovu igru.

Znanje se podrazumijeva, jer to vidimo iz prilozenog.

 

S jedne strane razumijem neke pojedince ("slicne meni"), jer sam i sam u jednom razdoblju svoga zivota igrao piratske igre.

Za prvi komp se sparalo 2 godine, ukljucujuci razne ljetne poslove. Monitor je kupljen zahvaljujuci prodaji starog sivonje (ne, nije pas), jedna od neprezaljenih odluka u zivotu.

Od roditelja nije bilo moguce traziti novce za tako nesto, jer su svaki mjesec prakticki bili u minusu.

To je bilo doba prije brzog interneta, prije torrenta, Napster je bio u najavi, a slike golih teta su se loadale u minutama.

Piratske igre su se placale preko 50kn dilerima.

Bilo je to doba s "puno" slobodnog vremena, ali nista financija. {#}

 

Sada kada radim, financije su se popravile, ali slobodno vrijeme je nestalo.

Vracam dio ekipi, kupovinom naslova s kojima sam se druzio ranijih dana, pa mi je savjest malo mirnija.

 

Do sada sam podrzao i namjeravam podrzavati i dalje gaming scenu s nasih prostora.

Sto tiskovine (PSX, Hacker, Gameplay, Next Level, Reboot), sto igre (Kapetan Brawe, Legends Of Dawn, od novijih).

 

Uglavnom danas bi trebala biti placa, pa ce se uzeti GGE.

Ne mogu obecati da cu igrati, al neka bude u kolekciji za penziju {#}

 

Iskreno se nadam, da ce ekipa namaknuti novce zbog Steama, jer su zavrijedili.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
7 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme

Chaky, i nije bio baš afekt, nego em pisano u brzini jer sam se zurio a dva predhodna posta mi je bug doslovno izbrisao kad sam kliknuo "Pošalji" tako da mislim da me to najviše iznerviralo :)

 

Sve u svemu necemo se vracati opet na predhodno i samo cu reci ukratko i ponoviti da se post gore nije odnosio na nikog ciljano, niti se pljuvalo po ikom određeno a niti u nekom afektu radi piratizacije. Na to sam i sam svjestan da ce toga uvijek biti tako da piratizaciju se moze smanjit, al iskorijenit ne. S time ako se i pokusa smanjit na drasticne lvl-e desavaju se scenariji "SimCity, Diablo 3" i tako to, ukratko da nakraju igraci koji su lijepo kupili igru najviše ispaštaju.

 

Ispricavam se ako se tko slucajno pronašao direktno ili indirektno u postu gore. Namjenjen je sveukupnoj situaciji a ne individualcu :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
16 godina
offline
Re: Gas Guzzlers Extreme
TheDarkSide kaže...

Chaky, i nije bio baš afekt, nego em pisano u brzini jer sam se zurio a dva predhodna posta mi je bug doslovno izbrisao kad sam kliknuo "Pošalji" tako da mislim da me to najviše iznerviralo :)

...

Znao sam da ti je nesto diglo tlak {#}

A sto je najgore, mislio sam da pisem u ovoj temi{#}

Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
neaktivan
offline
Gas Guzzlers Extreme

kupio jako dobru  i zabavnu igru za smjesnu cijenu, svaka cast ekipa na radu.{#}
jedan problem imam, koristim Hama blackforce controller i kad u kontrolama namjestim skretanje na lijevom analogu on to fino ucita u postavkama, odem u trku ne skrece? dal ima neka fora u tim postavkama? (desni analog radi normalno na njemu mi je gas i kocnica)

Semper *Phobos Crew* Fidelis | LoL IGN: skaaaj (eu/west) | NFSW: skaj022 (apex.eu) | APB Reloaded: skajzak
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.10.2013 21:13 (skajzak).
Moj PC  
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice