Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 249.860
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Forza Horizon 5

Igra izlazi 9.11, biti će i na Steamu. Radnja je u Meksiku i konačno ćemo voziti na normalnoj strani Po viđenom grafički izgleda impresivno a najbitnije da opet bude zabave i akcije s autima napretek.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 21:56 (vrinho).
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Uživo za par minuta:

 

 

Forza Horizon 5: Let’s ¡Go!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Ovo mi je jako bezveze sto je defolt za XsX 4k uz 30fps....trebali su prilagodit vizuale za 60fps a opcionalni performance na 120fps.

I jos kad sam procitao da je raytrace samo u vista modu tojest kad gledamo auto...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Ovo mi je jako bezveze sto je defolt za XsX 4k uz 30fps....trebali su prilagodit vizuale za 60fps a opcionalni performance na 120fps.

I jos kad sam procitao da je raytrace samo u vista modu tojest kad gledamo auto...

 Koga briga bit će na PC u 4k i fpsa onoliko koliko ti hardwer dozvoljava :)

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovo mi je jako bezveze sto je defolt za XsX 4k uz 30fps....trebali su prilagodit vizuale za 60fps a opcionalni performance na 120fps.

I jos kad sam procitao da je raytrace samo u vista modu tojest kad gledamo auto...

 Koga briga bit će na PC u 4k i fpsa onoliko koliko ti hardwer dozvoljava :)

Kako mi se pc sav po.ebao nakon win10 updatea ili drivera ili kise u Sahari pa sam morao radit reinstal i ostao bez terabajta igara i svega zivoga pc mi je dosao na zacelje kao platforma na koju zelim trosit vrijeme...ili u paralelu sa Switchom 🤣

Vrijeme trosim na Ps5 i XsX pa mi je bitno kako se igre izvode na te dvije konzole.

11 godina
offline
Forza Horizon 5

Ali ok nije sve tako tmurno,igra ima i 60fps mode na xsx i xss pa ce se igrat na taj nacin.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

 

Na linku se vidi novi gameplay i zvukovi motora auta.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Jel će biti neke razlike u Steam i Windows store verziji, vidim da je na Steam-u još nije moguće pre-orderati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
nex987 kaže...

Jel će biti neke razlike u Steam i Windows store verziji, vidim da je na Steam-u još nije moguće pre-orderati.

Postoji mogucnost da Steam nece imat sve funkcije kao neke prijasnje igre...naprimjer triggeri na gamepadu.

13 godina
online
Forza Horizon 5

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
vrinho kaže...

Izgleda jako jako dosadno.

Vidjet cemo ostatak kad igra izadje.

13 godina
online
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Izgleda jako jako dosadno.

Vidjet cemo ostatak kad igra izadje.

?? Šta ??

Pa to je Horizon, poanta igre je bezbroj auta, odlična kustomizacija te prelijep svijet.

Il je tvoj đir il nije, ne kontam šta bi trebalo bit zanimljivo u trkačoj arkadi.

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Solar Crown će pomest pod sa forzom, igrao sam forzu 4 i forza horizon i 4 i 5 su samo eye candy i nista drugo, grafika extra ali utrke su dosta dosadne. Samo ponašanje auta/fizika auta na cesti  je dosta lose odradjeno naspram tdu 1 i tdu 2, auti kao da klize u forzi, kao da su na ledu, dok je to u tdu dosta preciznije napravljeno i ugodnije i za vidjet i za igrat. I još tona problema sa online igranjem u forzi 4, pola sata čekanja i namještanja online utrke da bi bila utrka gotova za 2 minute. Tdu 2 po meni za sada najbolja open world race igra.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 1:06 (Cryogenic).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Forza Horizon 5
Cryogenic kaže...

Solar Crown će pomest pod sa forzom, igrao sam forzu 4 i forza horizon i 4 i 5 su samo eye candy i nista drugo, grafika extra ali utrke su dosta dosadne. Samo ponašanje auta/fizika auta na cesti  je dosta lose odradjeno naspram tdu 1 i tdu 2, auti kao da klize u forzi, kao da su na ledu, dok je to u tdu dosta preciznije napravljeno i ugodnije i za vidjet i za igrat. I još tona problema sa online igranjem u forzi 4, pola sata čekanja i namještanja online utrke da bi bila utrka gotova za 2 minute. Tdu 2 po meni za sada najbolja open world race igra.

TDU2? Jedinica miljama bolja od dvojke, o Hardcore modu koji su u dvojci izbacili da ne pričam. Sve što su mogli zasrati u dvojci zasrali su a pogotovo fiziku auta a i brzo mi dosadila, igrao obje na G25 pa znam o čemu govorim. Jedino me online s ekipom držao, sve osim toga je bilo za zaborav. Sjećam se izlaska i njihovog foruma, pa ubili su ih ljudi kad su vidjeli na što je to ličilo, isti forum je nakon otprilike dvije godine, ugašen. Dosta očekujem od Solar Crowna ali prednaručit neću, nema šanse dok se sjetim dvojke.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
vrinho kaže...
Cryogenic kaže...

Solar Crown će pomest pod sa forzom, igrao sam forzu 4 i forza horizon i 4 i 5 su samo eye candy i nista drugo, grafika extra ali utrke su dosta dosadne. Samo ponašanje auta/fizika auta na cesti  je dosta lose odradjeno naspram tdu 1 i tdu 2, auti kao da klize u forzi, kao da su na ledu, dok je to u tdu dosta preciznije napravljeno i ugodnije i za vidjet i za igrat. I još tona problema sa online igranjem u forzi 4, pola sata čekanja i namještanja online utrke da bi bila utrka gotova za 2 minute. Tdu 2 po meni za sada najbolja open world race igra.

TDU2? Jedinica miljama bolja od dvojke, o Hardcore modu koji su u dvojci izbacili da ne pričam. Sve što su mogli zasrati u dvojci zasrali su a pogotovo fiziku auta a i brzo mi dosadila, igrao obje na G25 pa znam o čemu govorim. Jedino me online s ekipom držao, sve osim toga je bilo za zaborav. Sjećam se izlaska i njihovog foruma, pa ubili su ih ljudi kad su vidjeli na što je to ličilo, isti forum je nakon otprilike dvije godine, ugašen. Dosta očekujem od Solar Crowna ali prednaručit neću, nema šanse dok se sjetim dvojke.

 Meni su i tdu i tdu 2 dosta dobro legli, onaj driving school za licence mi je bio baš izazovan, baš si se morao potruditi naučiti voziti sa bržim autima da dođeš do licence da može dalje napredovati u igri. Ne kazem da je forza sad za izbjegavati, ali kad vidim kako auti plešu po cesti u FH serialu prodje me volja za igrat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 8:08 (Cryogenic).
13 godina
online
Forza Horizon 5

Od A do Ž sam se naigrao FH3 i zadnje četvorke i meni fizika baš leži jer nije ista na svakom autu kao što je bila na TDU2. Tamo je bilo skoro isto ležanje vozio ti Ferrari 599 ili Touareg. Najbolje što svaki auto možeš složiti, hoćeš drift i proklizavanje ili da se zalijepi za asfalt. Najzabavnije mi je bilo u FH3 na Blizzard Mountainu, mećava, zimske gume i Opel Manta ili Ford Sierra, nema mi boljeg. Naigrao sam se svjetski tamo :)

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.7.2021 8:43 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Forza Horizon 5

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Još malo i stiže igra. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Igra ima trenutno 91% na meti.

Skinuo za XsX i Pc pa cu vidjet kako ce radit na kompu i kako ce izgledat naspram XsX.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
I hočeš li to igrat ili češ gledat?imam dojam da stalno radiš neke PC-KONZOLA komparacije a najmanje i igraš.
Ja čekam FH 5 i 9.11,kao sav škrti svijet na Gamepass-u.
Eventualno kupujem ekspanzije ako budu zanimljive.
2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

 

Jos par dana. Sve recenzije koje sam danas vidio hvale igru

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 11:26 (Combustd).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
MSXhunT3R kaže...
I hočeš li to igrat ili češ gledat?imam dojam da stalno radiš neke PC-KONZOLA komparacije a najmanje i igraš.
Ja čekam FH 5 i 9.11,kao sav škrti svijet na Gamepass-u.
Eventualno kupujem ekspanzije ako budu zanimljive.

 Meni je takva ekipa prejaka. Nade negdje 50 metara ispred auta da je grm nizih poligona ili da fale neki cesticni efekti pa onda povecalom analiziraju hahahhaha

2 godine
neaktivan
offline
Forza Horizon 5

 

Stigla i DF analiza 

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Forza Horizon 5

FH4 mi je bila zakon na xboxu, tako da sam narucio xbox kontroler za PC, narucio odmah ultimate na Steam, skinuo i cekam ko malo dijete da dodem sutra sa posla doma

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
JuXo kaže...

FH4 mi je bila zakon na xboxu, tako da sam narucio xbox kontroler za PC, narucio odmah ultimate na Steam, skinuo i cekam ko malo dijete da dodem sutra sa posla doma

 Ja je imam isto na Steam i Xbox-u. Nije premium pa čekam još malo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Forza Horizon 5

Igra li tko? Ja uzeo danas Premium Addons na postojeći game pass ultimate pa nikako dočekati da ključ stigne. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
lobotomac90 kaže...

Igra li tko? Ja uzeo danas Premium Addons na postojeći game pass ultimate pa nikako dočekati da ključ stigne. 

 Gdje si uzeo?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Forza Horizon 5

Instant gaming (ww verziju), 40 eura. Kontaktirao support i kažu da danas šalju ključ ali još ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
lobotomac90 kaže...

Instant gaming (ww verziju), 40 eura. Kontaktirao support i kažu da danas šalju ključ ali još ništa.

 Ima i na Xbox app za pc oko 44.99 eur.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice