FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako je ovaj fred jeben in game pa to je čudo,ako majstor dobije +2 upgrade pa na što će to ličiti.

Ako se dvoumite za složit ga samo ga usporedite sa kante what if koji košta skoro 800k

in game mi se čini kao kante na raketni pogon jebo me pas, meni zasada preodličan na cdm

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ovo je prestrasno. Klinjo spava u svojih 16m, svaku loptu trokutom nabije naprijed i sprinta pravocrtno, ode i zabije. Ne vjerujem jbt cemu svjedocim. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.5.2021 14:06 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Zato ja ovaj vikend preskacem... skupljam zivce za sljedeci 😁😆

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Tako se to radi u igri bez second man pressa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Umesto prime icon 92+ packa iz swapsa, ipak sam uzeo 84+x20 paket i ostane mi kad uradim do kraja i ovaj od 83+x25.

Nisam dobio ništa sem foddera, ali ipak prilično solidne jačine, da sam odmah napravio Lozana, a imam i za Naingolana najverovatnije.

Pregledao sam šta sve mogu dobiti od Prime Moments ikona, i realno je da će to biti neko ko će mi samo blejati okolo da poveže igrivije karte.

Ako mi baš bude do igre sa Hernandezom, Van Bastenom ili Scholesom, da se skupiti do kraja sezone toliko coinsa (a verovatno će biti još neki pad cena, sbc itd).

Dosta "objective" igrača, kao i sbc su najobičnija prevara, sa lažnim statsima, ali za Lozana nekako imam osećaj da će mi se popeti na kurac kad krenu svi da ga uvode kao sub ili svejedno da lete s njim po terenu svakako. Tako da sam ga pokupio, iako imam samo link za običnog Ronalda, a sve ostalo Nemci.

Naingolana bi bilo greh da ne uradim i iskreno se nadam da će valjati.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Skill u ovoj igri ne postoji, doslovno ne postoji. Di je on pronasao "skill" u drugih 6min igre? U picki mame svoje najvjerovatnije. Kako je moguce na zabit niti jednog nakon tog prvog? Jer 99% zavrsi u Mbabuu, ostalih 1% ide preko gola. Jebeno ne vjerujem kaj se dogada. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Skill u ovoj igri ne postoji, doslovno ne postoji. Di je on pronasao "skill" u drugih 6min igre? U picki mame svoje najvjerovatnije. Kako je moguce na zabit niti jednog nakon tog prvog? Jer 99% zavrsi u Mbabuu, ostalih 1% ide preko gola. Jebeno ne vjerujem kaj se dogada. 

 Ne kukaj stalno, nisi jedini

 

*sve tekme su od sinoć i noćas, nakon 6-2 starta, kad je krenulo skriptašenje

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2021 11:51 (jopis).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Skill u ovoj igri ne postoji, doslovno ne postoji. Di je on pronasao "skill" u drugih 6min igre? U picki mame svoje najvjerovatnije. Kako je moguce na zabit niti jednog nakon tog prvog? Jer 99% zavrsi u Mbabuu, ostalih 1% ide preko gola. Jebeno ne vjerujem kaj se dogada. 

 Ne kukaj stalno, nisi jedini

 

*sve tekme su od sinoć i noćas, nakon 6-2 starta, kad je krenulo skriptašenje

 

 

 Ma ja nit ne slikam sve. 13-2 sam bil jbt. Sad sam 13-6. Mislim da je za ovu godinu to, to.

Nema smisla.

Cim sam vidio da je Boras pocel udarat uokolo, znam kolko je sati. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Skill u ovoj igri ne postoji, doslovno ne postoji. Di je on pronasao "skill" u drugih 6min igre? U picki mame svoje najvjerovatnije. Kako je moguce na zabit niti jednog nakon tog prvog? Jer 99% zavrsi u Mbabuu, ostalih 1% ide preko gola. Jebeno ne vjerujem kaj se dogada. 

 Ne kukaj stalno, nisi jedini

 

*sve tekme su od sinoć i noćas, nakon 6-2 starta, kad je krenulo skriptašenje

 

 

 Ma ja nit ne slikam sve. 13-2 sam bil jbt. Sad sam 13-6. Mislim da je za ovu godinu to, to.

Nema smisla.

Cim sam vidio da je Boras pocel udarat uokolo, znam kolko je sati. 

 Ma kaljuža. Danas još gore nego noćas.

Gle ovo, meni svaki drugi tackle sudi faul, retardirano tursko smeće SVAKI kontakt ide uklizavanjem, s leđa, s boka, nebitno, i sudi mu JEDAN faul. Jebemti logiku da ti jebem i igru.

Sva sreća što mu ni svemirac Lozano ni Zola ni ostatak ekipe ne vrijede kurtza kad je glup i ne zna igrat. Poveo je dva nula i krenuo lola slavit -.-

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

Skill u ovoj igri ne postoji, doslovno ne postoji. Di je on pronasao "skill" u drugih 6min igre? U picki mame svoje najvjerovatnije. Kako je moguce na zabit niti jednog nakon tog prvog? Jer 99% zavrsi u Mbabuu, ostalih 1% ide preko gola. Jebeno ne vjerujem kaj se dogada. 

 Ne kukaj stalno, nisi jedini

 

*sve tekme su od sinoć i noćas, nakon 6-2 starta, kad je krenulo skriptašenje

 

 

 Ma ja nit ne slikam sve. 13-2 sam bil jbt. Sad sam 13-6. Mislim da je za ovu godinu to, to.

Nema smisla.

Cim sam vidio da je Boras pocel udarat uokolo, znam kolko je sati. 

 Ma kaljuža. Danas još gore nego noćas.

Gle ovo, meni svaki drugi tackle sudi faul, retardirano tursko smeće SVAKI kontakt ide uklizavanjem, s leđa, s boka, nebitno, i sudi mu JEDAN faul. Jebemti logiku da ti jebem i igru.

Sva sreća što mu ni svemirac Lozano ni Zola ni ostatak ekipe ne vrijede kurtza kad je glup i ne zna igrat. Poveo je dva nula i krenuo lola slavit -.-

Odigrao sam za 14tu pobjedu, ugasio i napravio uninstall.

Ne zelim bit taoc gameplaya i izdrkavanja sa nutmegovima, blokiranjima u zraku, automatska uklizavanja, Mbabu koji je jaci od PIM Maldinia i jos igra na 7 chema.

Nogometna igra koja nema veze sa nogometom, vec tko ce vise exploitat mehanike. Hvala lijepo, ali ovo je otislo predaleko.

 

Vratio bi se u el tornado, green time udarce svaki dan za razliku od ovog smeca, gdje udarac iz vana se blokira letecim bekovima na 6 chema i ekipa pobjeduje jer spama trokut sa crte. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

20 komada, 5 totsa, 3 puta skriniar hahah

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Uh ovo je bilo napeto pa sam morao dodatne branice ubaciti. Mourinho je mala maca za mene hehe. Da nebi netko mislio da sam toxic, nisam nego se cisto zafrkavam da mi igra nije frustrirajuca. 

Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kane, najbolji strijelac i asistent lige u ovoj igri je dobar samo za neki SBC. To je tragično.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Kane, najbolji strijelac i asistent lige u ovoj igri je dobar samo za neki SBC. To je tragično.

 Cak i njegova TOTS kartica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21
  • Igram wl, a statistika ko da je sb jer njemu je svejedno hahaha. Jest da je dosta hype oko ovog igraca stvoren, al stvarno je mocan. 
Arsenal4ever
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mix99 kaže...
  • Igram wl, a statistika ko da je sb jer njemu je svejedno hahaha. Jest da je dosta hype oko ovog igraca stvoren, al stvarno je mocan. 

 10 tekmi od 27 sam igrao protiv njega ovaj vikend, samo me je jednu ajmoreć patio. Jer i tu tekmu više me je tots Kimmich maltrao u sredini nego ovaj bambusan u špici. Ništa posebno. I dalje je Ney gold glavna nevolja u napadu kod ekipe koja zna igrat.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
 I dalje je Ney gold glavna nevolja u napadu kod ekipe koja zna igrat.

Meni je super što nitko ne igra s Neymarom na ST, a on je vjerojatno jedan od najboljih na toj poziciji.

Čak je solidan i na krilu, igrao sam par puta tako, ali na ST je strašan.

I to je razlog zbog čega sam u kurcu kod slaganja ekipe.

Neymar mi mora igrat, a onda volim i Renata imat pored njega, a jebe me i to da volim sve imat na 10 chema... 100 problema :)

 

Nego, rješavao sam Barellu i nije mi se više dalo patit s Lazanjom u napadu i složim Immobilea.

Odigrao sam s njim 5-6 utakmica do sada i sviđa mi se kako se ponaša u igri, a i ne promašuje često, gotovo nikad.

Toliko mi se dopala kartica da čak planiram remont u ekipi napraviti.

Barellu sam otključao i na papairu izgleda strašno, ali nisam ga još probao.

Sad me jebe krilo jer moram nekog Talijana uglavit da sva trojica budu na 10 chema ili da slažem Lozana koji bi bio na 7 - to ću još razmislit?!

 

Uglavnom, Neymar bi ostao u ekipi i baš me zanima kako će se nadopunjavati s Immobileom!?

 

 

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Dobio DOnnarumu TOTS i Dybalu 88 iz 3 picka. Cekam Ronalda u cetvrtak da mogu ponovno instalirat igru.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2021 21:36 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Malo presložio ekipu da isprobam Immobilea i onda ostanem frapiran s Fredom :)

Neki dan sam ga složio, ali nikako da ga ukomponiram u ekipu i danas kad sam radio remont, ubacio ga tek da vidim kakav je.

Malo je reći da me oduševio u prvoj utakmici.

Osim što je defenzivno odličan, zabio je 2 komada i to dva lijepa gola na prvu TOTS Neueru.

Još ako upgrade dobije - mali će biti avion.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Moj najstariji gelipter napravio akaunt pred 10ak dana. I evo ga iscupao Ronalda 98 u onom 80+ pick paketu. To je znak da ne trebam vise nista otvarati jer na moju adresu su stigli svi bonusi. 😆😂

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Malo presložio ekipu da isprobam Immobilea i onda ostanem frapiran s Fredom :)

Neki dan sam ga složio, ali nikako da ga ukomponiram u ekipu i danas kad sam radio remont, ubacio ga tek da vidim kakav je.

Malo je reći da me oduševio u prvoj utakmici.

Osim što je defenzivno odličan, zabio je 2 komada i to dva lijepa gola na prvu TOTS Neueru.

Još ako upgrade dobije - mali će biti avion.

Eto, poslušam te i odradim ga jer nije skup. Potrošio sam na njega 25k coinsa. Ostalo sam imao u klubu i u jednom packu dobijem tots Berghuisa kojeg sam prodao za 72k coinsa. Prva tots kartica ove godine koja mi je uletjela u packu. Sad navijam duplo za MU jer imam u klubu i Pogbu pa bi bilo lijepo da mi obje kartice dobiju upgrade.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ostalo mi 9 tekmi od WL i igram jučer 5-3 i 1 disconnect ove što sam izgubio sam primio golove od glitch igrača Mbappe Ronaldo i Gaymar. Znači ja sam jučer igrao totalno drugu igru od one za vikend.Gameplay je bio super igrači brzi, pasovi brzi, znači milina za igrat.Šta se njima događa za vikend samo Bog dragi zna valjda se skripte ugase nakon vikenda. Tako i u petak bude bolji gameplay od ono za vikend tako da ću probat nać vrimena u petak pa ih ispucat što više onako lagano uz Castra. I ja sam isto riješio King Kennya i fenomenalan je također TOTS Tapsoba i Lazaro endgame kartice.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav ljudi :)

 

Imam jedan problem pa reko da podelim ovde sa vama,cini mi se da je ovo najveci forum igraca Fife na balkanu.

 

Moj problem je nesto sto je prisutno u fifi jako dugo.

 

Kada igram draft u 99% slucajeva ispadnem odmah u prvoj utakmici,i to u prvoj minuti,izadje mi poruka da je zbog konekcije mec suspendovan i ja dobijem poraz.Taj glich u fifi je prisutan jako dugo pa me zanima kako ljudi to rade i sta je potrebno ja da uradim da izbegnem taj glich i da li je to uopste moguce?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pucko97 kaže...

Pozdrav ljudi :)

 

Imam jedan problem pa reko da podelim ovde sa vama,cini mi se da je ovo najveci forum igraca Fife na balkanu.

 

Moj problem je nesto sto je prisutno u fifi jako dugo.

 

Kada igram draft u 99% slucajeva ispadnem odmah u prvoj utakmici,i to u prvoj minuti,izadje mi poruka da je zbog konekcije mec suspendovan i ja dobijem poraz.Taj glich u fifi je prisutan jako dugo pa me zanima kako ljudi to rade i sta je potrebno ja da uradim da izbegnem taj glich i da li je to uopste moguce?

 

Nemoj igrat draft :)

 

Šalim se... mislim da je bila neka caka u postavkama... netko je jednom pisao o tome, ali ne znam koja.

Draft me ne zanima pa nisam obraćao pažnju na to.

Pročešljaj malo temu ili pričekaj da ti taj forumaš odgovori ako ne nađeš sam.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

Ako igras puno friendlia i izlazis van, popijes soft ban. Ostavi igru na par sati.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

malo sam pretrazivao i po netu i po temi al nisam naisao na konkretan odgovor..

 

Nekako volim taj mod i sklapanje tima od vrhunskih igraca al dozivljaj mi pokvari kad naletim na citera

dodje mi da kupim ps jer koliko sam shvatio na pc-ju prolaze svi moguci cheatovi i glichevi..

 

2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

pa iz friendlija sam izlazio samo kad sam igrao za swapove,na zlatan gol

12 godina
offline
FIFA 21

Nema veze. Posto ekipa puno izlazi u tim modovima, EA je slozio soft ban. Ostavi fifu po strani za cijeli dan pa onda probaj opet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

ja imam taj problem jos od fife 19,u 21 sam skontao da postoji glitch jos pre swapova,mislim da nije do EA nego do glitcha koji ljudi kupuju ili sta vec

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pucko97 kaže...

ja imam taj problem jos od fife 19,u 21 sam skontao da postoji glitch jos pre swapova,mislim da nije do EA nego do glitcha koji ljudi kupuju ili sta vec

 Ako si na PCu, onda je do toga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice