FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 682.437
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...

 

Izgubio je na nekom turniru. Na kraju je mali puko. Slozio je iz sebe finu reklamu, a zapravo je toliki pritisak na njemu bio da je puko. Steta kaj su to ljudi morali vidjet kak klinac od 14g place zbog jedne tekme fife i jos se nasladivat na tome.

 Šteta? Prvo, išao se isprdavat panenkama, ne jednom nego nekoliko, pa pogledava nekog u stranu cijelo vrijeme, znači ono, sadistički bezobzirni pogled kad je ušla prva panenka. Drugo, nije klinac, sa 14 godina više nisi klinac, već bi ti trebale bit jasne neke stvari o životu, porazima, pobjedama, itd., a treće, nije naslađivanje nego samo potvrđivanje teorije da izdrkavanje nekog klinca sa 2 finte cijelo vrijeme igranja i očito abjuzanje engine-a igre mora kad tad stat. Dovoljno bi trebao bit zreo u glavi sa 14 godina da to skonta, osim ak nije 24/7 zatvoren u sobu i 'trenira' jedan te isti skill move na fifi. Onda su mu roditelji za odstrel a nije dijete ništa krivo.

Meni ga nije žao ni najmanje, jednom je moralo stat stepover nadrkavanje kojem se (skoro) cijeli fifa svijet divi -.- Nit sam jalan, nit sam ljubomoran, realno bmk za klinca, ne bi ni čuo za njega da ga ne kačite tu i tamo na fejsu u grupi, ali više volim gledat ekipu koja igra igru a ne drkenja jedno te isto svaku prokletu utakmicu. Recimo tipa Brstimir, meni taj dečko igra extra, ne sili jedno te isto, i uvijek ima više rješenja u napadu za odigrat. Da, koristi hrpetinu skill move-ova, ali igra nogometnu igru kao nogomet, a ne kao voltu ko i tih ostalih 99% elite igrača.

 Zato jer je mali od sebe napravio nakaradno govno. Kaj na kraju i je. Bez puno mudrovanja. Neki dan sam upalio njegov stream jer mi ga je iz nekog razloga Twitch ponudio. Igro je protiv nekog PROa i lik mu se isprdavo kod svakog gola. 

Kaj se tice svega, slazem se sa tobom u potpunosti oko svega, ali tocno vidis kako je mali psihicki nestsabilan kad kod jednog poraza ima takvu reakciju... doslovno place. Kaj je prestrasno. Zamisli, 50k ljudi te gleda ti tulis zbog tekme... unazad 3mj te dizu u nebesa a sad ti se rugaju. To je dosta grdo za nekog u toj dobi.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Zato jer je mali od sebe napravio nakaradno govno. Kaj na kraju i je. Bez puno mudrovanja. Neki dan sam upalio njegov stream jer mi ga je iz nekog razloga Twitch ponudio. Igro je protiv nekog PROa i lik mu se isprdavo kod svakog gola. 

Kaj se tice svega, slazem se sa tobom u potpunosti oko svega, ali tocno vidis kako je mali psihicki nestsabilan kad kod jednog poraza ima takvu reakciju... doslovno place. Kaj je prestrasno. Zamisli, 50k ljudi te gleda ti tulis zbog tekme... unazad 3mj te dizu u nebesa a sad ti se rugaju. To je dosta grdo za nekog u toj dobi.

 

To se zove život. Život nije fer i što to prije shvati to će mu biti lakše. No svojom reakcijom dao je povoda. Koja budala plače zbog jedne tekme? Možda ona koja misli da je nepobjediva? U svakom slučaju završetak ovog klipa trebao bi biti zanimljiv nekim ustanovama da pogledaju što jedna igra može napraviti dječjoj psihi. Što donosi sljedeći poraz? Žilet?

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Packovo Rivalda iz base icon packa. Nisam ga jos probao. Nisam siguran da li je win or lose situacija. Jel igrao iko s njim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Danas cijeli dan gameplay kasni po pola sekunde maksimalno. Pise 38ms, ali nema sanse da je toliko. Moze bit da je 38ms, ali je jitter sigurno visok. Odem ja na ea quality kurac palac... a ono po njima savrseno. Nema bolje. 

 

Ovo jebeno nije igrivo i opet idem 9-0. To kaj oni tam rade a mi svojim novcima podrzavamo je komedija na galaktickoj razini.

 

EDIT: Zadnja linija od malog andersa - Zambrota - Freeze Adama -IF Walker - IF Tavanier. Vristanje :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 1:50 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

upravo sam primio gol iz voleja sa goal out linije s nekih 7 metara. :D Odigram tekmu do kraja i dobijem na penale... ali odigram je do kraja samo kako bih mogao snimiti taj gol i vidi cuda, jedino sto fali u replayima je taj gol :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kak sam sad dao nekom majmunu na live supportu sve negativne ocjene i napisao kobasicu od primjedbe i komentara.

Ovak nekog bezobraznog, a ničim izazvanog, nisam vidio još na bespućima interneta a da mu je opis posla posao sa klijentima/ljudima i davanje podrške za proizvod.

Znači pitam lika 2 stvari - zašto nisam dobio 2 od 3 tokena za gledanje fgs-a, i zašto nisam dobio 2 rare gold packa za ultimate edition.

Odgovori na prvo pitanje, da on vidi da sam dobio jedan token, da mu napišem kad sam točno u desetom mjesecu i zadnje fgs gledao i koliko. Ja mu napišem po sjećanju, jer brate mili kraj svih problema u životu da pamtim kad sam šta gledao, znači 29og je bio strim, napišem 29og otprilike vrijeme kad sam gledao, kaže on, e nisi. Ja napišem jesam, on napiše nisi. Ajd, reko, ove zadnje sam gledao 13og 12. i to upalio 10min prije stream i vrtio ga sat i pol bez prestanka. Kaže on, ne samo 15min je gledano. Ja napišem da nije, nego 10min onog uvodnog skrina, i sat i 20 strima. Kaže on ne, ja vidim sve, i vidim da nije tako. Reko da, zato ste i stavili strim na twitch a ne na youtube di postoji history record. Lik kaže nema tu rasprave, niste gledali, nema tokena. Jel vam mogu još kako pomoć? Ja napišem, da naravno, da odgovorite na drugo pitanje koje sam vam postavio jer ste odgovorili na 1 od 2. On prekine chat bez ikakvog daljnjeg pisanja ili objašnjenja....

Toliko o kulturi, odnosu prema kupcima tog poluproizvoda i odgovaranju na konkretna pitanja. Kakva igra, takav support.

Zato je dobio sve full negativne ocjene i detaljan opis 'kulture' u chatanju.

Sad s drugim već pol sata chatam oko tih garantiranih rare gold packova koji nisu došli a trebaju još ovu i iduću nedjelju doći, lik mi nakon pol sata kaže, sorry, imamo tehničkih problema s naše strane, zadržite case number pa se javite kasnije. Napisao sam mu ok, thank you, broken game - broken support

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jebeno mi je kad mi zadnjih 15min tekme frajer sa Neymarom gradi loptu u kutu kornera. Onda dobijem PM sorry... it was for G3. Jebem ti krvavu mater i igri. 4 puta je pukno po golu i zabio 3 komada... ja da sam puco iz visecijevnog bacac po livadi nebi ju pogodio.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ova igra je famozna. Nizanjem pobjeda sam sebi pumpas i smanjujes inteligenciju svojih bezvrijednih, skupih kartica. Svaka cast svakome tko misli da pobjeđuje zato jer je bolji. Odlicno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Iako imam ps5 sad sam upalio ps4 da dovršim wl.
Tocno se vidi da je pay to win ekipa kupila ps5.
Ekipa ima momcadi koje su 2-3 puta skuplje nego na ps4...
Redaju mi se gulit, puškaš, rulebraker mbape, po 3-4 ikone u momcadi. U 20 tekmi samo 2 momcadi slabije od moje. Koma
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
Iako imam ps5 sad sam upalio ps4 da dovršim wl.
Tocno se vidi da je pay to win ekipa kupila ps5.
Ekipa ima momcadi koje su 2-3 puta skuplje nego na ps4...
Redaju mi se gulit, puškaš, rulebraker mbape, po 3-4 ikone u momcadi. U 20 tekmi samo 2 momcadi slabije od moje. Koma

 Uzas. Tacno se napatim dok dodjem do 14 pobjeda. Proslu fifu mi je G2 bio konstanta. Jednostavno ne mozes kad sto kazes svaku tekmu naletim na ekipu od 4-5 milja.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Evo i potvrde da je lakse na ps4.
Na ps5 sam bio 10-10.
Na ps4 sam dosa na 17-11.
Nisam sreo ni jednu skuplju momcad od ps5.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Odigram 86+ upgrade SBC, ubacim skupe untradable fodere, i dobijem NIF Davida Silvu. 🤣🤣

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja ponovno uzeo G1. 

Nakon kaj sam prošli tjedan dobil Mbappea u paketu ništa nisam trebao mijenjat u ekipi nego sam ga samo fino položio u tim. Mbappe je stvarno game changer, bolesno kako je dobar, ali kada te pogodi loš gameplay i loša konekcija onda je i on nemoćan. 43 utakmice imam s njim, 74 gola i 30 asistencija. 30 tekmi u WL, a ovih 13 u DR divizija 1 i 2, u četvrtak sam ušao u div1. 

Krenem u WL, prvih 10 utakmica 6-4 score. Ekipa mi stvara probleme sa prosječnim timovima, gameplay me jebe, konekcija mi je loša... Raživciram se i odlučim igrati samo do gold3, prodam Kantea, IF Yeddera i IF Renata Sanchesa. Pospremim u kasu 930k coinsa i u tim ubacim Dembelea, De Jonga i Sissoka. Pošto sam odlučio igrat samo do g3 igrao sam bez pritiska i uopće me ništa nije živciralo, ali pošto sam do g3 došao relativno lako i ostalo mi je još 10 tekmi za odigrat odlučim igrati dalje sa istom ekipom i naguram do gold 1. 



 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Ovaj vikend je bio mi najlaksi dosada.. 

D1 rank 1 sa 16000 pts.. 

WL 20 pobjeda lagano G1

 

Da je konekcija bila bolja bez problema bi nagurao i elite 3..

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 21:53 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
Evo i potvrde da je lakse na ps4.
Na ps5 sam bio 10-10.
Na ps4 sam dosa na 17-11.
Nisam sreo ni jednu skuplju momcad od ps5.

 Jedan vikend na jednoj pa drugoj nije dokaz. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Zamisli da ides 15-1 ko ja sad... I da svaku tekmu poslije toga ja ne mogu odigrati jebeni pas jer mi konekcija ocito spaja na gibraltar. Mater im usranu jebem njima i igri takvoj. 

 

EDiT: 17-3. Nemam zivaca se vise borit sa igrom. Pa jebem ti sve... doslovno gledam svog Rashforda kak u mjestu klizi, trci i okrece se ko bager. Ja ne mogu vjerovat da je takav delay u pitanju. Dodem pred gol, zaobidem boga nogometa Varana, napunim udarac al moj IF Lozano ne radi nista. On i dalje trci sa loptom i ode direktno u golmana. 
Kako su to jebeno isti uvjeti svima. Pa nisam normalnu WL odigral od kad je igre. Tu imam sanse uc debelo u elite al jednostavno nemam zivaca se borit sa ovakvim pizdarijama.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 1:36 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Zamisli da ides 15-1 ko ja sad... I da svaku tekmu poslije toga ja ne mogu odigrati jebeni pas jer mi konekcija ocito spaja na gibraltar. Mater im usranu jebem njima i igri takvoj. 

 

EDiT: 17-3. Nemam zivaca se vise borit sa igrom. Pa jebem ti sve... doslovno gledam svog Rashforda kak u mjestu klizi, trci i okrece se ko bager. Ja ne mogu vjerovat da je takav delay u pitanju. Dodem pred gol, zaobidem boga nogometa Varana, napunim udarac al moj IF Lozano ne radi nista. On i dalje trci sa loptom i ode direktno u golmana. 
Kako su to jebeno isti uvjeti svima. Pa nisam normalnu WL odigral od kad je igre. Tu imam sanse uc debelo u elite al jednostavno nemam zivaca se borit sa ovakvim pizdarijama.

 Bez brige, nisi jedini. Kakve sam golove primao ovu WL, nije za vjerovati.

Uzmem liku loptu, stisnem X sa Varaneom da dodam na De Bruynea. Odjednom Varane odluci da se boji lopte i umjesto 10m, lopta se otkotrlja 2, brzinom koju ni Zak ne bi smatrao zavidnom, direktno protivniku u noge. Ne mozes se ne smijati i opsovati par puta. I onda tako skoro pola WL...

Na drugu ruku, nakon svake tekme 10 sklekova + koliko golova sam primio. Barem malo zdravije nego inace :)

11 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...

Zamisli da ides 15-1 ko ja sad... I da svaku tekmu poslije toga ja ne mogu odigrati jebeni pas jer mi konekcija ocito spaja na gibraltar. Mater im usranu jebem njima i igri takvoj. 

 

EDiT: 17-3. Nemam zivaca se vise borit sa igrom. Pa jebem ti sve... doslovno gledam svog Rashforda kak u mjestu klizi, trci i okrece se ko bager. Ja ne mogu vjerovat da je takav delay u pitanju. Dodem pred gol, zaobidem boga nogometa Varana, napunim udarac al moj IF Lozano ne radi nista. On i dalje trci sa loptom i ode direktno u golmana. 
Kako su to jebeno isti uvjeti svima. Pa nisam normalnu WL odigral od kad je igre. Tu imam sanse uc debelo u elite al jednostavno nemam zivaca se borit sa ovakvim pizdarijama.

 Bez brige, nisi jedini. Kakve sam golove primao ovu WL, nije za vjerovati.

Uzmem liku loptu, stisnem X sa Varaneom da dodam na De Bruynea. Odjednom Varane odluci da se boji lopte i umjesto 10m, lopta se otkotrlja 2, brzinom koju ni Zak ne bi smatrao zavidnom, direktno protivniku u noge. Ne mozes se ne smijati i opsovati par puta. I onda tako skoro pola WL...

Na drugu ruku, nakon svake tekme 10 sklekova + koliko golova sam primio. Barem malo zdravije nego inace :)

 Da budem iskren ovaj tjedan sam stavio Varanea na klupu i bolja mi je bila obrana i manje greški, puno manje.

Wan Bisaka + If Kyle Walker su jeben tandem, po meni mozda najbolji u igri..

 

Varane je najbolja gold kartica što se tiče obrambenog igrača, ali isto tako sam primijetio da nakon zadnja 2 patcha ta kartica više nije ni blizu onoga što je bila. 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Zamisli da ides 15-1 ko ja sad... I da svaku tekmu poslije toga ja ne mogu odigrati jebeni pas jer mi konekcija ocito spaja na gibraltar. Mater im usranu jebem njima i igri takvoj. 

 

EDiT: 17-3. Nemam zivaca se vise borit sa igrom. Pa jebem ti sve... doslovno gledam svog Rashforda kak u mjestu klizi, trci i okrece se ko bager. Ja ne mogu vjerovat da je takav delay u pitanju. Dodem pred gol, zaobidem boga nogometa Varana, napunim udarac al moj IF Lozano ne radi nista. On i dalje trci sa loptom i ode direktno u golmana. 
Kako su to jebeno isti uvjeti svima. Pa nisam normalnu WL odigral od kad je igre. Tu imam sanse uc debelo u elite al jednostavno nemam zivaca se borit sa ovakvim pizdarijama.

 Dosta bi nas ovdje puno bolje prošli i odigrali wl da igramo sa pingom od 3 ms do 10 ms max..

Ovako sa ovih 44 ms (piše 44) ali neki dan sam u jednom trenutku vidio ono što sam uključio da pokazuje ping bijelom bojom gore desno 45 piše ali kroz 45 se vidi 75 ping..

I kako ćeš ti sad igrati protiv nekoga iz npr njemačke što ima ping 7ms?

Taj ne mora nužno biti dobar igrač, dovoljno je da te brzom dodavanjem sjebe, jer prebacivanje igrača je najveći problem pod velikim pingom, uvijek kasnis.. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

Zamisli da ides 15-1 ko ja sad... I da svaku tekmu poslije toga ja ne mogu odigrati jebeni pas jer mi konekcija ocito spaja na gibraltar. Mater im usranu jebem njima i igri takvoj. 

 

EDiT: 17-3. Nemam zivaca se vise borit sa igrom. Pa jebem ti sve... doslovno gledam svog Rashforda kak u mjestu klizi, trci i okrece se ko bager. Ja ne mogu vjerovat da je takav delay u pitanju. Dodem pred gol, zaobidem boga nogometa Varana, napunim udarac al moj IF Lozano ne radi nista. On i dalje trci sa loptom i ode direktno u golmana. 
Kako su to jebeno isti uvjeti svima. Pa nisam normalnu WL odigral od kad je igre. Tu imam sanse uc debelo u elite al jednostavno nemam zivaca se borit sa ovakvim pizdarijama.

 Dosta bi nas ovdje puno bolje prošli i odigrali wl da igramo sa pingom od 3 ms do 10 ms max..

Ovako sa ovih 44 ms (piše 44) ali neki dan sam u jednom trenutku vidio ono što sam uključio da pokazuje ping bijelom bojom gore desno 45 piše ali kroz 45 se vidi 75 ping..

I kako ćeš ti sad igrati protiv nekoga iz npr njemačke što ima ping 7ms?

Taj ne mora nužno biti dobar igrač, dovoljno je da te brzom dodavanjem sjebe, jer prebacivanje igrača je najveći problem pod velikim pingom, uvijek kasnis.. 

Ma mi smo ovdje u totalnom kurcu. Ako me spoji na talijanski server onda moram trpit digiće i njihov mentalitet koji mi nije jasan. Ako me spoji švabama, onda znam da sam najebo. 

 

Ja ne mogu shvatit da oni ne mogu 1v1 napraviti igrivim. Nemas 70 ljudi na serveru, na mapi... imas doslovno 2 igraca. Kad se sjetim P2P u prijasnjim fifama, ako nisi bio spojen sa govnetom koji pali torrent, igralo se sasvim ugodno. Ovo kaj mi imamo danas je katastrofa. Gledam ove na twtichu kad krenu spajat dodavanja iz prve. Pa to gori. 

Ja jucer hocu sa KDBom odigrati iz prve na krilo. I to ne iz nekakve cudne pozicije, lopta na njegovoj desnoj nogi, jedan dodir sa loptom i odmah punim dodavanje. Lopta se jedva odvojila od njega. Jedva. Slozim kontru i idem 2v1. Ja napravim komandu za fake shot, moj igrac doda ravno ispred sebe loptu. eSport.... jebo te eSport.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
FIFA 21

Hajduk prvak Hrvatske u novoj fifi 21...

Citam 24 sata i ono gledam naslov, dinamovac sam, ne znam jel bi se smijao ili plakao.. 

 

I da se nije nitko odavdje prijavio na tu  Telekom e-ligu.

Čitam baš sad neki Omisanin Stjepan Brstilo osvojio. Čestitam mu, ako je ovdje na forumu i ako čita.. 

 

Gledao sam malo isjecke a i ima na YouTube je postao neki match, meni ovo što sam vidio izgleda klasičan gold 3 igrač, bez uvrede .

 

Pa zar u Hrvatskoj nema nekih boljih igrača u FIFI? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Hajduk prvak Hrvatske u novoj fifi 21...

Citam 24 sata i ono gledam naslov, dinamovac sam, ne znam jel bi se smijao ili plakao.. 

 

I da se nije nitko odavdje prijavio na tu  Telekom e-ligu.

Čitam baš sad neki Omisanin Stjepan Brstilo osvojio. Čestitam mu, ako je ovdje na forumu i ako čita.. 

 

Gledao sam malo isjecke a i ima na YouTube je postao neki match, meni ovo što sam vidio izgleda klasičan gold 3 igrač, bez uvrede .

 

Pa zar u Hrvatskoj nema nekih boljih igrača u FIFI? 

 Igrao je ''sampionski mentalitet'' taj turnir koliko sam vidio. Taj Brstilo je dobar igrac, mislim da ide elite. 

 

Opcenito je taj turnir smijesno napravljen i koncipiran. U pocetku idu nekakve kvalifikacije pa dobijes top 8 za ove 4 ekipe Osijek, Hajduk, Dinamo i Rijeka. I onda od tih top 8 iz svake ekipe po 2 idu dalje za cetvrtfinale. Da bi u polufinalu dobio nekog igraca iz kluba kojeg predstavljas i sa njim igral 2v2 co-op. Onak, koja picka materina jbt led. Dodem sam do polufinala i onda mi gurnes nekog žvalju koji joystick ne zna drzat. Da ne pricam kako je samo prvo plasirani dobio PS5, ovi ostali nista. Hrvatski telekom nije mogao osigurati nagrade za top 4 u RH. Smijesno. 

 

Ja bi se prijavio, al su rekli da bude samo preko PS4... ja sam cekao PS5 i PS4 je bio na oglasu... na kraju nista od PS5 a ovo su prijave prosle. 

 

 

Sve u svemu, ono kaj sam gledal je neki prosjek. Nigdje ideje, samo nabijanje po boku i sprintanje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Danas opet dobijem 4 preorder pacaka? Imam još dva rare mega packa od SB te 5 packova od sbc od ovog vikenda jer mi se nije prije dalo slagati. Znači otvorio sam sve te packove i najbolja kartica untradeable rttf icardi. Ostalo sve kartice ispod 1000 coinsa. Bar da sam dobio cancela. Kaj da radim s ovim icardijem osim da ga spizdim u neki sbc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Postovanje,da li Martial vrijedi 30 k ili ima nesto bolje za tu lovu ?

Rodrigo mi igra inace.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hvala na ovoj informaciji, pokušavam skužiti trejdanje, ali sam oduvijek vise igrao nego znao trejdat, a od Fife sam napravio pauzu od 2019(doba toty) i koliko sam skužio, ova je jako slična prošloj koju nisam igrao, tako da svaki ovakav tip dobro dođe 👍
13 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Postovanje,da li Martial vrijedi 30 k ili ima nesto bolje za tu lovu ?

Rodrigo mi igra inace.

 Meni je Martial super. Stavis huntera na njega ima 99 pacea (bar tako pise), ima dobar dribling i finishing. Probaj njega ili Wernera. Kupio sam bio Aubameyanga, ali mi nekako nije pasao ni malo, isto tako je bilo sa Sonom. Naravno, Rashford je bolji od svih njih, ali i puno skuplji.

VISCA BARCA
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Jack Black kaže...
PeroMilic03 kaže...

Postovanje,da li Martial vrijedi 30 k ili ima nesto bolje za tu lovu ?

Rodrigo mi igra inace.

 Meni je Martial super. Stavis huntera na njega ima 99 pacea (bar tako pise), ima dobar dribling i finishing. Probaj njega ili Wernera. Kupio sam bio Aubameyanga, ali mi nekako nije pasao ni malo, isto tako je bilo sa Sonom. Naravno, Rashford je bolji od svih njih, ali i puno skuplji.

 Hvala.

3 godine
offline
FIFA 21

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Jbt,Ruyo ti sa onim timom igras WL,mogu misliti koje ti timcine dolaze ?

Ja u 9 div. dobijam bolesne timove.

Mogu misliti koliko pizde kad ih razbijes sa timom od 100 k.

Tim iz  devete. 

 Ruyin tim 10x bolji od ovog kaj si stavil. Kaj je to jbt led 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ruyin tim 10x bolji od ovog kaj si stavil. Kaj je to jbt led 🤣

Jebeš tim, važno je da su kartice šarene :)

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice