FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ovo danas je ocito da se ljudi pociste za sutra. Sutra sigurno dolazi Ultimate TOTS. Bit ce sigurno 86 ili 87. Jer. 

86 nema šanse. Prije 87 a ne bih se iznenadio da bude i 88 rating sbc

 I da onda iz paketa izađe Sommer...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ovo danas je ocito da se ljudi pociste za sutra. Sutra sigurno dolazi Ultimate TOTS. Bit ce sigurno 86 ili 87. Jer. 

86 nema šanse. Prije 87 a ne bih se iznenadio da bude i 88 rating sbc

 Ako stave 88, onda su to najveci debili u galaksiji. Zali boze suprenovih i atoma koji njih sastavljaju. Imas 9 igraca koji su 1m+, drop rate za njih je nevjerovatno nizak. Kraj toga imas Jednog Benzemu, Sancha, Hummelsa, Oblaka, Alberta... koji su high rated a ne vrijede nista. SBC ako bude 88 rated. To je 400-500k. Mozda i vise kad dignu market sa tim SBCem. Slozis 500k SBC i izvuces Sommera... to bi bio potop.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ovo danas je ocito da se ljudi pociste za sutra. Sutra sigurno dolazi Ultimate TOTS. Bit ce sigurno 86 ili 87. Jer. 

86 nema šanse. Prije 87 a ne bih se iznenadio da bude i 88 rating sbc

 Ako stave 88, onda su to najveci debili u galaksiji. Zali boze suprenovih i atoma koji njih sastavljaju. Imas 9 igraca koji su 1m+, drop rate za njih je nevjerovatno nizak. Kraj toga imas Jednog Benzemu, Sancha, Hummelsa, Oblaka, Alberta... koji su high rated a ne vrijede nista. SBC ako bude 88 rated. To je 400-500k. Mozda i vise kad dignu market sa tim SBCem. Slozis 500k SBC i izvuces Sommera... to bi bio potop.

 Ako bude 88 brijem da se vise isplati stavit to u tipa Mertens-a nego riskirat flop koji je gotovo garantiran...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
MBuda kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ovo danas je ocito da se ljudi pociste za sutra. Sutra sigurno dolazi Ultimate TOTS. Bit ce sigurno 86 ili 87. Jer. 

86 nema šanse. Prije 87 a ne bih se iznenadio da bude i 88 rating sbc

 Ako stave 88, onda su to najveci debili u galaksiji. Zali boze suprenovih i atoma koji njih sastavljaju. Imas 9 igraca koji su 1m+, drop rate za njih je nevjerovatno nizak. Kraj toga imas Jednog Benzemu, Sancha, Hummelsa, Oblaka, Alberta... koji su high rated a ne vrijede nista. SBC ako bude 88 rated. To je 400-500k. Mozda i vise kad dignu market sa tim SBCem. Slozis 500k SBC i izvuces Sommera... to bi bio potop.

 Ako bude 88 brijem da se vise isplati stavit to u tipa Mertens-a nego riskirat flop koji je gotovo garantiran...

 Da imam kam s njim, slozil bi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

dobro koji igrači u ovom packu padaju?

da znam hoću li dat neke čak i dobre kartice ili se ne isplati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja dobio Odegarda.

Bit će za sutra za SBC.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Ako stave 88, onda su to najveci debili u galaksiji. Zali boze suprenovih i atoma koji njih sastavljaju. Imas 9 igraca koji su 1m+, drop rate za njih je nevjerovatno nizak. Kraj toga imas Jednog Benzemu, Sancha, Hummelsa, Oblaka, Alberta... koji su high rated a ne vrijede nista. SBC ako bude 88 rated. To je 400-500k. Mozda i vise kad dignu market sa tim SBCem. Slozis 500k SBC i izvuces Sommera... to bi bio potop.

Ma ne dođe te toliko. Imaš po objectivesima dvije kartice tjedno za pobrati. Eto, jučer su stavili karticu ratinga 92 koju pobereš u pet tekmi. Svatko ih ima po nekoliko. Utrpaš njih plus par kartica 85 ili 86 i već si na 88. Gledam, taj bi me sbc koštao 50k coinsa s ovim karticama iz objectivesa. Ne kažem da će staviti 88 ali sigurno neće niti 86. No ne bi me iznenadilo da i stave. Bilo bi supeer da stave 86 onda bi imao i za ovaj današnji i za sutrašnji sbc.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

dobro koji igrači u ovom packu padaju?

da znam hoću li dat neke čak i dobre kartice ili se ne isplati?

U par postova prije napiso sam da dobijaš tots kartice igrača liga petice

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

dobro koji igrači u ovom packu padaju?

da znam hoću li dat neke čak i dobre kartice ili se ne isplati?

U par postova prije napiso sam da dobijaš tots kartice igrača liga petice

a neznam nekak sam preskočio valjda, ugl carvajal  jebiga mogao je tipa neymar messi ali i ovo će bit dobro ,taman mi paše u momčad 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Ako stave 88, onda su to najveci debili u galaksiji. Zali boze suprenovih i atoma koji njih sastavljaju. Imas 9 igraca koji su 1m+, drop rate za njih je nevjerovatno nizak. Kraj toga imas Jednog Benzemu, Sancha, Hummelsa, Oblaka, Alberta... koji su high rated a ne vrijede nista. SBC ako bude 88 rated. To je 400-500k. Mozda i vise kad dignu market sa tim SBCem. Slozis 500k SBC i izvuces Sommera... to bi bio potop.

Ma ne dođe te toliko. Imaš po objectivesima dvije kartice tjedno za pobrati. Eto, jučer su stavili karticu ratinga 92 koju pobereš u pet tekmi. Svatko ih ima po nekoliko. Utrpaš njih plus par kartica 85 ili 86 i već si na 88. Gledam, taj bi me sbc koštao 50k coinsa s ovim karticama iz objectivesa. Ne kažem da će staviti 88 ali sigurno neće niti 86. No ne bi me iznenadilo da i stave. Bilo bi supeer da stave 86 onda bi imao i za ovaj današnji i za sutrašnji sbc.

 Da. Al ne smijes to tako gledat. Gleda se vrijednost paketa. To kaj neki igrac je dzabe. On i dalje ima svoju market vrijednost. Bio on untr ili ne.

Tak mogu stavit 90 rated. Jer eto, svi sad imaju high rated kartice. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Da. Al ne smijes to tako gledat. Gleda se vrijednost paketa. To kaj neki igrac je dzabe. On i dalje ima svoju market vrijednost. Bio on untr ili ne.

Tak mogu stavit 90 rated. Jer eto, svi sad imaju high rated kartice. 

 Kartice tipa evander ili falcao ili bakayoko nemaju nikakvu vrijednost. Takvih je do sada bila hrpa. Uredno ih poberem u objectivesima i ubacim u neki sbc.

15 godina
offline
FIFA 20

Ja sam uvalio 3 totsa i 89 DeGeu jer nisam imao ovih običnih kartica nego sve 80 i manje, pošto sam iz 60-70 packova u zadnjih 5 dana dobio max 82 igrače, i to samo 2 ili 3, sve ostalo nakupina jada, i dobijem za 3 tots igrača od 89,90 i 92 rejtinga (ligue 1 dvojica+ neki kolumbijac iz mls-a), koga, GOLMANA naravno, i to mutavog Hradeckog. To mi je SEDMI golman otkad je krenuo tots. Ubit ću se majkemi. Sedam golmana dobit, SEDAM, za što? Za valjat u sbcove dalje? Super. A osim sedam golmana (i to handanovića DVAPUT), dobio sam ČETIRI rb-a. Ne bi ja dobio napadača, nema teoretske šanse, al ni teoretske. Od muke i jada ću prodat i ovog blentavog b.yeddera, nek se i on nosi vragu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja sam uvalio 3 totsa i 89 DeGeu jer nisam imao ovih običnih kartica nego sve 80 i manje, pošto sam iz 60-70 packova u zadnjih 5 dana dobio max 82 igrače, i to samo 2 ili 3, sve ostalo nakupina jada, i dobijem za 3 tots igrača od 89,90 i 92 rejtinga (ligue 1 dvojica+ neki kolumbijac iz mls-a), koga, GOLMANA naravno, i to mutavog Hradeckog. To mi je SEDMI golman otkad je krenuo tots. Ubit ću se majkemi. Sedam golmana dobit, SEDAM, za što? Za valjat u sbcove dalje? Super. A osim sedam golmana (i to handanovića DVAPUT), dobio sam ČETIRI rb-a. Ne bi ja dobio napadača, nema teoretske šanse, al ni teoretske. Od muke i jada ću prodat i ovog blentavog b.yeddera, nek se i on nosi vragu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Gledam sinoć inceptiona. Otvara 36 ovih tots sbc i dobije 33 apsolutna sranja i tri iskoristive kartice. Jedinu top karticu koju je dobio je ramos. Iako da ga dobijem ne znam što bih s njim. Znači u 36 packova nije dobio top napadača ili veznjaka  ili krilo. Sve golmani bekovi i stoperi ratinga 88, 89, 90. I kaj se onda čudimo kada u tom jednom packu dobijemo sranje.

 

edit: naravno castru je ronaldo izletio

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 12:53 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja od kad sam krenuo da igram fifu 20, negde u martu ne mogu se zaliti na pack luck.
Iz engleskog totssf Arnold iz spanskog Benzema iz italijanskog handanovic koji se uklapa u moj tim zato sto koristim seriju a, plus sam dobio u pekovima van dajka i par nekih totssf kartica a najjace od svega ni jedan pek od 100k nisam otvorio i samo 3 od 50k coinsa, i iz onih upgrade pekova totssf manolas i de vrij a otvorio sam samo 3 ta peka hahah
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Bandicoot996 kaže...
Ja od kad sam krenuo da igram fifu 20, negde u martu ne mogu se zaliti na pack luck.
Iz engleskog totssf Arnold iz spanskog Benzema iz italijanskog handanovic koji se uklapa u moj tim zato sto koristim seriju a, plus sam dobio u pekovima van dajka i par nekih totssf kartica a najjace od svega ni jedan pek od 100k nisam otvorio i samo 3 od 50k coinsa, i iz onih upgrade pekova totssf manolas i de vrij a otvorio sam samo 3 ta peka hahah

Klasika, nove igrače moraju na neki način zaraziti igrom. Koji je bolji način nego da im daš nešto u packu? Nas iz 2012 godine tko jebe. Ionako smo zaraženi igrom te smo postali ovisnici bez obzira koliko nas igra hebe.

15 godina
offline
FIFA 20

Upravo mi skinulo novu zakrpu veliku 4.7 GB na PS4? Što su sad roštiljali po igri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Upravo mi skinulo novu zakrpu veliku 4.7 GB na PS4? Što su sad roštiljali po igri?

 Kao nekakvi developer shit. Stabilizacije, jos vise provjera oko stabilnosti veze... itd. Nista kaj se skroz tice nas kao igraca. 

 

Dodali su da mozes vidit protivnicku momcad u friendliu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Danas dobijamo guaranteed TOTSSF Sommer SBC za 88 rated ekipu? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Zašto dva ista tots sbc? Opet nešto sjebali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Zašto dva ista tots sbc? Opet nešto sjebali?

 Ne zele nam dati garantiran ultimate totssf, gamad...

15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

 Ne zele nam dati garantiran ultimate totssf, gamad...

 Aha, ja ga nisam odigrao jučer pa zato imam dva. Opet isto, lige petice....

12 godina
offline
FIFA 20

AhAhAhAhahAhhAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

Da li je jebeno moguce da su toliki cigani da u 6mj... oni nedaju Ultimate TOTS SBC. Jebo im FUTEconomist svima majke. Znas kolko je sati kad debeli Casto na twitchu igra GTA 5. Hhahahahahahhahaahh

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Pazite kaj ja dobijem u ta dva sbc? Smeća kanadska, da Bog da umirali u najgorim mukama.

 

edit: evo i treće zvijezde...

 

Znači, ja u tri tots sbc ne mogu dobiti karticu ratinga 90? I sad kakvu oni meni poruku šalju i kakvu mi volju daju da kupim fifu 21. To kaj ja dobijam cijelu godinu je jebena sramota.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 19:38 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Pazite kaj ja dobijem u ta dva sbc? Smeća kanadska, da Bog da umirali u najgorim mukama.

 

edit: evo i treće zvijezde...

 

Znači, ja u tri tots sbc ne mogu dobiti karticu ratinga 90? I sad kakvu oni meni poruku šalju i kakvu mi volju daju da kupim fifu 21. To kaj ja dobijam cijelu godinu je jebena sramota.

 . Strašno. Ti ako misliš trošit živce na fifu 21, nema ti druge nego fresh account. Ovo je nonsens, valjda si im se trejdanjem toliko zamjerio.

 

Mene je danas kolko tolko dobro posralo makar u jednom od još 20 packova, znači cca 80 packova u par dana, i danas u ovom guaranteed dobijem marquinosa. Ne trebam cb-a kraj svih svojih, pogotovo ne iz ligue1, ali ostat će za na klupu. Ali kako prokleto ne mogu dobit napadača u toliko packova, pa duša me boli. U onom smeću od rest of world sam dobio nekog smećavog poljaka na lw, 86 rated, taj je odmah završio u ovom za marquinosa.

 

Pošto imam skroz dobru premier league momčad, al mi očajnički fali klasični st, dal kupovat nekog ili slagat Ingsa, čini mi se vrlo dobar??

 

Edit: do vikenda ću igrat ovako, da malo malog midgeta bahatog argentinskog isprobam u rivalsima, da vidim jel vrijedan ostanka u ekipi il će u sbc, jer za mene je ionako tek negdje peti najbolji igrač svijeta, pa nemam neki sentiment da mora igrat u prvom sastavu, al eto, i puno gorima sam dao šansu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2020 21:27 (jopis).
15 godina
offline
FIFA 20

Poljsko smeće kancerogeno, SVAKI šut mu je zelen, s krive noge, u padu na leđa, iz okreta.... Faule mu ne sudi, a uklizuje s leđa ko sumanut. Svi igrači na 100% stamine od prve do zadnje minute. Svi igrači trče na 99 pace.

GG ea. Glodziu fut, tako nešto je nickname.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

I love this game.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

meni padnu oblak ,carvajal i hummels ,sad imam za sbc složit militao i onda je mir sa obranom od kraja igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Netko dobije sve. Netko ne dobije nista. 

 

Otvaram red pickove. U oba red picka mi izlazi Hummels kojeg vec imam. Uzeo sam Davida ( onaj neki nebitni iz belgijske lige) i uzeo sam Immobilea. 

2x rare players, 2x mega i 2x jumbo rare. Niti jedan walkout. Ovo je "najvrijednija" kartica ( pogledati sliku).

Smatram da nema smisla ovo grindat niti igrat vise. Jos mapo pa polovica 6mj. Oni nekome u s1, g3 daju Messie, Neymare, Ronaldo pada ko iz carape... Da idem igrat kao svi i gurati elite rank ne mislim. Uvijek cu igrat napadacki, brz nogomet... Ma kakva god meta bila te godine.

Prednarucio sam F1 2020. Steta jedino kaj stize u 7mj. No, strpljen, spasen. 

 

Ovo je teska bolest u igri u kojoj ti ne mozes uzivat u "plodovima" svojeg utrosenog vremena. Bolje da sam ovisan o igli nego o ovome. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice