FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.763
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
MBuda kaže...

 Nisi valjda odma Neymara očekivao? ;)

 

Ali priznajem, upravo sam imao sličaj feeling otvarajući Prime Icon pack od swapsa kad je izašao Guardiola :/

Ne, nisam neymara očekivao ali sam očekivao bar karticu ratinga 85. Ako u sbc uložiš 30k coinsa a nazad dobiješ bezvrijednu karticu i to u 6 mjesecu kada igra polako umire onda ne znam o čemu bi pričali. Cijelu igru nisam dobio ništa vrijednog a odigrao sam sve sbc od prvog dana. Završavam igru i ove godine a da nisam dobio niti najgoru iconu u packu niti neku IF karticu većeg ratinga od 80. Što bi narodski bilo rečeno, čisti pederluk.

12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam dobio Slimania. Nit smrdi nit mirise. Bude za SBC.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ovi smećari kanadski očito nogometa vidjeli nisu al igru su znali napravit.

JA vodim loptu, JA pucam po golu, MENI lik uletava sa L2 ko majmun i odnese me, igra sudi faul NJEMU nakon mog šuta po golu, jer me lik nije uspio srušit odmah, nego nakon što me opalio po nozi koja je bila u zamahu NAKON MOG udarca po golu. Faul i logika proklete igre je da sam ja njega udario tom nogom kojom sam opalio loptu po golu. U svakoj normalnoj situaciji i zdravorazumski gledano to samo može bit penal jer me kreten odneo i zakucao u pod pol sekunde nakon toga, ali ne, JA IMAM LOPTU, JA ŠUTIRAM PO GOLU, i ja sam napravio faul jer sam zamisli, pucao po golu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

od svih silnih packova šta sam otvorio najbolje mi stvari padaju u gold upgradeu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Castro u player picku dobije dva puta TOTS neymara i ben yeddera a ja ne mogu dobiti karticu ratinga 81. U svim tim upgrade packovima do sada nisam dobio karticu ratinga 85.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pretpostavljam da su svi izvukli Mbappea iz sbc packa sad pa zato nitko ne posta, jel tak? ;D

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Marquinhos kod mene.

Koji kurac će mi Mbappe :P

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Marquinhos kod mene.

Koji kurac će mi Mbappe :P

Šuti, dobro si prošao.

15 godina
offline
FIFA 20

Kako sam i pretpostavljao prije par dana... a u onom drugom dobijem robinsona CB 88. Znači ne znam jesam li mogao dobiti dvije gore kartice. Stavio sam u SBC dvije tots kartice ratinga 92 a dobio ovaj drek. Hvala, nema na čemu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 20:23 (movie).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Marquinhos kod mene.

Koji kurac će mi Mbappe :P

Šuti, dobro si prošao.

Kod mene isto Rajković... Znao sam da nisam trebao submitat...

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2020 20:21 (MBuda).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ja dam Kamaru za Kamaru pa prestrašno

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam očito jebački prošao sa Verrattijem. Bar je rating dobar. :D 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Cak je i strimal ovu tekmu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Kako sam i pretpostavljao prije par dana... a u onom drugom dobijem robinsona CB 88. Znači ne znam jesam li mogao dobiti dvije gore kartice. Stavio sam u SBC dvije tots kartice ratinga 92 a dobio ovaj drek. Hvala, nema na čemu.

 Ja ne smijem ni reć šta sam sve stavio u mls i ligue1 totsf guranteed sbcove. Sramota me.

A dobijem onog lb-a 87 rated u ligue1 tot, znači još gore nego rajković koji je bar 89 rated, a u mls dobio onog kolumbijca cdm-a 90 rated, a imam 3 ikone na cdm-u i još gro 90+ igrača za cm/cdm.

Koliko sam bio razočaran sa oba sbc-a, ne pamtim takav jad, toliko sam ih brzo obojicu spucao u sbc za Nani-a. Imam odlične lm-ove, ali Nani će bit supersub na cam-u. Ovu dvojicu promašaja iz guranteed sbcova sam instantno zaboravio.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Ja ne smijem ni reć šta sam sve stavio u mls i ligue1 totsf guranteed sbcove. Sramota me.

A dobijem onog lb-a 87 rated u ligue1 tot, znači još gore nego rajković koji je bar 89 rated, a u mls dobio onog kolumbijca cdm-a 90 rated, a imam 3 ikone na cdm-u i još gro 90+ igrača za cm/cdm.

Koliko sam bio razočaran sa oba sbc-a, ne pamtim takav jad, toliko sam ih brzo obojicu spucao u sbc za Nani-a. Imam odlične lm-ove, ali Nani će bit supersub na cam-u. Ovu dvojicu promašaja iz guranteed sbcova sam instantno zaboravio.

Ja ću pričekati dva dana da vidim hoće li biti kao do sada najbolje od totsa pa možda bude i sbc za njega pa sva ta sranja pobacam unutra. To bu bio, ako bude, tots sbc 87 ili 88 rating. Inače završio sam s ovom fifom. Sad igram, lik ide na mog stopera i zabije se u njega i sruši ga na leđa. Prilazi moj drugi CB da ga zatvori ali pada preko ovog koji leži na travi i naravno lik samo ušeta u gol. Pa gdjer su oni vidjeli takvu situaciju u nogometu? Mene to jebeno interesira. Držim L2 u drugoj situaciji i lik u par koraka samo obiđe mog igrača i uzme mu loptu kao da ga nema. Kada se meni protivnik tako zagradi ja se od njega odbijam kao od zida. Znači, ja to nisam shvatio cijelu godinu kako to remplanje funkcionira.

 

Lik u 16m prima loptu okružen s moja dva igrača. Samo se okrene kao vrtuljak i moja oba igrača padaju a on onda lako zabija. Uzmem loptu liku ali ne mogu je dodati jer lik jaši po meni dok je ponovno ne uzme i naravno zabije gol. Uzmem liku loptu i nekii put uspijem se dodati ali naravno krivo. Moj igrač stoji ispred mene ali ja dodajem njegovom u noge i eto opet gol. Znači lud sam od takvih golova. Ja ne znam jesam li toliki debil da ne mogu osnovne stvari pohvatat da ne dobijam takve glupe golove ili koji je vrag u pitanju? Jebu me sa sbc, jebu me u igri, jebu me u packovima, gdje god stignu. Nisam zadnjih par godina imao sreće ali ove godine što mi se događalo to je strašno.

12 godina
offline
FIFA 20

Gledam sad snimku tekme mene i ovog gore VulleBC. Na kraju tekme lik ide gledat golove i pogleda moj prvi gol... suti. Pogleda moj drugi gol i kaze svaki dobar igrac bi ovdje isao radit ball roll. Nije ovo dobar igrac. Al' on ne zna da sam ja probal ball roll al nije registriralo pa sam ju zivznuo najjace kaj ide po golu... imo sam srece pa se odbila na nogu nazad. Lik ima kolko? 4 udarca u cijeloj tekmi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

 Ja ne smijem ni reć šta sam sve stavio u mls i ligue1 totsf guranteed sbcove. Sramota me.

A dobijem onog lb-a 87 rated u ligue1 tot, znači još gore nego rajković koji je bar 89 rated, a u mls dobio onog kolumbijca cdm-a 90 rated, a imam 3 ikone na cdm-u i još gro 90+ igrača za cm/cdm.

Koliko sam bio razočaran sa oba sbc-a, ne pamtim takav jad, toliko sam ih brzo obojicu spucao u sbc za Nani-a. Imam odlične lm-ove, ali Nani će bit supersub na cam-u. Ovu dvojicu promašaja iz guranteed sbcova sam instantno zaboravio.

Ja ću pričekati dva dana da vidim hoće li biti kao do sada najbolje od totsa pa možda bude i sbc za njega pa sva ta sranja pobacam unutra. To bu bio, ako bude, tots sbc 87 ili 88 rating. Inače završio sam s ovom fifom. Sad igram, lik ide na mog stopera i zabije se u njega i sruši ga na leđa. Prilazi moj drugi CB da ga zatvori ali pada preko ovog koji leži na travi i naravno lik samo ušeta u gol. Pa gdjer su oni vidjeli takvu situaciju u nogometu? Mene to jebeno interesira. Držim L2 u drugoj situaciji i lik u par koraka samo obiđe mog igrača i uzme mu loptu kao da ga nema. Kada se meni protivnik tako zagradi ja se od njega odbijam kao od zida. Znači, ja to nisam shvatio cijelu godinu kako to remplanje funkcionira.

 

Lik u 16m prima loptu okružen s moja dva igrača. Samo se okrene kao vrtuljak i moja oba igrača padaju a on onda lako zabija. Uzmem loptu liku ali ne mogu je dodati jer lik jaši po meni dok je ponovno ne uzme i naravno zabije gol. Uzmem liku loptu i nekii put uspijem se dodati ali naravno krivo. Moj igrač stoji ispred mene ali ja dodajem njegovom u noge i eto opet gol. Znači lud sam od takvih golova. Ja ne znam jesam li toliki debil da ne mogu osnovne stvari pohvatat da ne dobijam takve glupe golove ili koji je vrag u pitanju? Jebu me sa sbc, jebu me u igri, jebu me u packovima, gdje god stignu. Nisam zadnjih par godina imao sreće ali ove godine što mi se događalo to je strašno.

 Ne spominji mi to remplanje, koma, ja kad remplam, faul je još i spušim žuti, mene lome ko živinu, ni faul. Al niti jednom u utakmici protiv takvih krkana.

Štoviše, danas 10 tekmi, 9 protiv accounta ili may 2020 ili april 2020, a sve totsf ekipe. Al sve i jedna. Jednu jedinu tekmu sam igrao protiv lika sa accountom iz 2011e, i njega sam natamburao 5-1. Ove friške, nema šanse, krvarim svaku tekmu za dobit, legacy defending svi do jednog+full stamina cijelu tekmu, pa se ti sinko jebi. I onda dođu dežurni dušebrižnici u temu koji btw igraju na konzoli, pa sole pamet, kak nema čitera u ovom kancerogenom smeću.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

U pickovima Tevez i Martinez

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Veratti i Osimhen iz redova. 

 

Pakete sacuvam za sutra. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam prošlu wl stao na 14 pobjeda. Malo sam bio na knap s vremenom, a i naživciralo me dosta pa sam zadnjih 7 tekmi podijelio pobjede, bar da nekoga malo usrećim. :D

U pickovima došli onaj argentinac 94 rated i Aouar koji mi nikako ne može u sastav tako da već treću wl za redom budem igrao s istom ekipom. Tj. skoro istom ekipom jer je prošli tjedan upao premium Allan u tim, to je jedina promjena. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Da zamjenim Atala ss za Butraguena 87?

0 Da
1 Ne
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Baš gledam pa imao sam jebene sreće.Tevez je 700k ,a Martinez 500k

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

No comment za moje pickove i packove upravo otvorene. Nastavilo mi se prokletstvo od guaranteed ligue1 sbc-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ja sam opet malo izmjenio momčad ,kupio Crespa samo radi linka sa Tevezom ,in game im zamjenim mjesta.

sad gledam po marketu i niti jedan jedini Tevez 95 na prodaju, a je me posrao drop ,strašan je ,isprobao sam ga i odmah je morao u prvu  i ovaj Martinez je supersub samo takav 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Ja u red picku dobio Thiaga Silvu.

Otvorio dva Ligue 1 upgareda i dobio Mandandu.

Jučer Marquinhos.

 

Pa šta mi nije dalo napad jebo ih ja škrte... Neymar - Mbappe - i bilo tko :)

 

Što je najbolje imam jednu ekipu gdje bi taman te Brazilce mogao uvaliti s Mandandom, ali onda bih morao iz ekipe izbaciti Manolasa, a on mi je najbolji stoper s kojim sam u ovoj FIFI igrao.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja u red picku dobio Thiaga Silvu.

Otvorio dva Ligue 1 upgareda i dobio Mandandu.

Jučer Marquinhos.

 

Pa šta mi nije dalo napad jebo ih ja škrte... Neymar - Mbappe - i bilo tko :)

 

Što je najbolje imam jednu ekipu gdje bi taman te Brazilce mogao uvaliti s Mandandom, ali onda bih morao iz ekipe izbaciti Manolasa, a on mi je najbolji stoper s kojim sam u ovoj FIFI igrao.

 Nevjerovatno dobar stoper. Kako lik grabi sa onim dugackim nogama kad ide u sprint. Sama ogromna figuretina na sred igralista. Doslovno neprelazan. Stvarno fenomenalna kartica. Jos meni igra na 8 chema.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

kakve ovi gluposti daju za slagat u ovoj fazi kad je market prepun napucanih fake stats karticama, 3wf 3sm st pčelica Maja,

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
kakva je bila situacija prošle godine u ovo vrijeme?
Jesu dijelili dobre nagrade u Fifi 19 pred izlazak Fife 20? Hoće biti kakvog pomaka?

Ovo sad je strašno da za riješen SBC, mega pack daju max rating 80. Očito ima još dovoljno ovaca i šišaju nas do mile volje.
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 10:34 (milanji).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
milanji kaže...
kakva je bila situacija prošle godine u ovo vrijeme?
Jesu dijelili dobre nagrade u Fifi 19 pred izlazak Fife 20? Hoće biti kakvog pomaka?

Ovo sad je strašno da za riješen SBC, mega pack daju max rating 80. Očito ima još dovoljno ovaca i šišaju nas do mile volje.

Mislim da su prošle godine su u ovo vrijeme povećali pack luck?

Sjećam se da sam otvorio Messija 99 bio u ovo vrijeme.

Mada, prošle godine me sralo prilično pa to nije mjerilo.

 

Ove godine moj pack luck je katastrofalan, a vidim po komentarima kolega da nitko ne odskače previše od tog trenda.

Mene su posebno crveni pickovi živcirali jer u ovoj FIFI ja nisam otvorio niti jedan crveni pick s kojim bih igrao, a to je žalosno.

Zato se, nakon nekog vremena, nisam previše niti opterećivao vikend ligom, jer to jednostavno nije imalo smisla.

 

Jučer sam složio par Ligue 1 upgrade paketa i dobio sam 3 TOTS-a... Mandanda, neki CM Francuz i još neki stoper.

Slabe kartice u principu, ali za razliku od ostalih liga gdje sam iste takve pakete otvarao, makar sam dobio neki klinac.

Možda to znači da su već povećali pack luck - nemam pojma?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
milanji kaže...
kakva je bila situacija prošle godine u ovo vrijeme?
Jesu dijelili dobre nagrade u Fifi 19 pred izlazak Fife 20? Hoće biti kakvog pomaka?

Ovo sad je strašno da za riješen SBC, mega pack daju max rating 80. Očito ima još dovoljno ovaca i šišaju nas do mile volje.

Meni sve to polako ide na živce. Nisam jučer stigao i sada riješim marquee i nisam dobio u 5 packova karticu ratinga 82. Svaki tjedan isto. Ja fakat ne kužim tko dobije nešto vrijedno u tim packovima. Pa već sam onom narodnom, i ćorava koka pogodi zrno nešto trebao dobiti. No nema šanse. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice