FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.043.635
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

Uglybutpaytowin gay je dobio po lampašu i njegove fensi skupe i šarene kartice mu nisu pomogle da izbjegne tamburanje i kao zadnji jazavac ragequitta u 45oj prvog poluvremena. Džabe sve pare i kupovanje paketa i coinsa ako si tard koji ne zna igrat i spojit tri smislena dodavanja bez kroketanja i pustih driblanja.

 

Btw., Džeko scream je odličan

 Je, ubio si ga amigo. 

 Ma nisam, jer nabit lika sa ikonom Nestom, Kanteom, plavim Aubom, plavim Walcottom sa 99 paceom 4-1 na poluvremenu i da tard ragequitta zbog toga, nije ubijanje. Ah da, oprosti, ti si Bog Fife, ti to činiš svaki dan 20x i ne čitamo tu tvoje zanimljive rage postove. Ah da.... -.-

12 godina
offline
FIFA 20

Zasto si takav? Ne razumijem? Jesam ja ista krivo reko? Kakav bog fife? O cemu ti? Ako si frustriran, ne moras bit na mene. Ja ti nisam nista kriv. 

Evo ti friska tekma. Pogledaj heatmap njegovih napadaca. I zabije u 90min. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Pokupovao sinoć dosta nijemaca jer im cijena smiješno pala pa danas od ovih kartica koje još nisam prodao složio momčad i odigrao par tekmi. Ono, sasvim ok. Baš si razmišljam sve prodati i igrati s ovom momčadi. Ako ništa drugo bar protivnik neće biti napaljen na mene pa neću osvanuti na nekoj stranici kako je pobijedio nekoliko puta skuplju momčad od svoje. Nema veze kaj mu golman ima 15 obrana kao neki dan a moj samo jednu i što sam ja pogodio 4 stative. Ipak je on dobio s lošijom momčadi bolju a ja panjina koja nema pojma. Već mi puna kita takvih primjera, kada se dobija onda je lik panj a kada se gubi onda te jebe igra. S ovom momčadi si nemam što predbacivati niti previše očekivati. No izgledaju mi zabavno. Delaneya sam kupio maloprije s namjerom prodaje pa neka stoji do sljedeće WL u klubu. Do sada nisam igrao ovu fifu u ovoj formaciji ali izgleda sasvim ok ako želiš igrati na posjed i na kombinatoriku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Ako imas losiju momcad igra vuce uvijek na tvoju stranu ili obratno. Zato losiji golmani brane sve,a bolji nista itd. Nije mi jasno da to nenaprave kako spada ljudi bi i dalje igrali ali kad su to idioti.

 

P.S

 

Gledao malo Krasia kako igra i isto ga igra sere znaci cudo dodavanja idu krivo pa mu se nesude penali itd. Ali lik ima skilla i iako isto grijesi dobije jako puno tekmi. I moram ove skill poteze bas nauciti da ih radim cesce jel su stvarno OP a nisu teski.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.10.2019 21:20 (CroVandal).
7 godina
offline
FIFA 20

Lagano do 20 pobjeda i gold 2 u WL, nije loše. Izgubio par puta na sreću protivnika, ali sam i dobio tako pa neću previše pljuvat.

Scream Džeko kao supersub odlican, u par utakmica je spasio stvar. 

Jutros pokupio nagrade za SB, već sam se razveselio što sam dobio Suareza, a kad ono 45k. Ostavit ću ga u klubu neka bude za potencijalni FO ako će trebat.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Kante je fenomenalan za sada najbolja kartica sa kojom sa igrao. Svuda ga ima izludi znaci suparnika cak sam dao i 3 gola sa njim jel svatko misli da cu dodati agueru ili nekom drugom pa se zaletim kroz sredinu i opucam. Uglavnom zaredao 7 pobjeda u rivalima i to me u nekima skripta bas nervirala jednu sam dobio 3 gola iz odbitka ali sam krenuo na 4 3.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nadam se da ce Rashford opravdati cijenu. Nisam mu mogao odoljeti zbog WR i stamine, a composure mu sa sniperom skace na 83.

 

 

Edit:

 

Prevario sam se za WR. Mislio sam da je H/M.

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 9:53 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pošto sam tek na početku igranja, molim prijedlog koga bi se još moglo kupiti da mi pašu u momčad?

nemam puno para cca 14.000 coinsa ali mislio sam šparati za Kane-a. Čak sam i mislio ubacit Bernardo Silva umjesto Wiliana.

danas ujutro otvorio paketiće koje sam dobio kroz squad battle i najbolja kartica kaj je pala je Handanović,nije loše ali nemam ga di stavit tak da grije klupu :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 10:05 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Na koji način sad zarađujete coinse?

Jel počela wl?

 

Jučer sam tek kupio fifu.

 

 

Dajte preporuku za jeftine ugrace za starter team i za formaciju

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Sto je s ovim pojeftinjenjem svih kartica? Kad ce opet poskupiti? 

Leo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Dzem1234 kaže...

Sto je s ovim pojeftinjenjem svih kartica? Kad ce opet poskupiti? 

S obzirom na količinu SBC-ova i raznih besplatnih paketa koje dobivamo skoro na dnevnoj bazi teško je očekivati porast.

Prije bih rekao da će cijene padati sve više, pogotovo s dolaskom različitih specijalnih kartica i IF-kartica.

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Rashford je opak i odmah je zestoko startao. 2 tekme 4 komada, te umalo 5. za 2 vezane pobjede.

 

Malo mi je Kane pao u 2. plan, ali bitno je da napad funkcionira.

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Pitanjce koje nisam sam testirao.

 

Ako dobim paketice mogu li ih cuvati beskonacno u storu? npr sada weekend ligu?

ove player pickove ako ih skupim cca 20 komada pa ih otvorim sve u jednom susu i slicno tome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
toxic kaže...

Pitanjce koje nisam sam testirao.

 

Ako dobim paketice mogu li ih cuvati beskonacno u storu? npr sada weekend ligu?

ove player pickove ako ih skupim cca 20 komada pa ih otvorim sve u jednom susu i slicno tome?

Mislim da player pick moraš otvoriti jer ti neće dati da spremaš druge igrače u klub ako ih ne otvoriš.

A pakete možeš čuvati koliko te volja.

[19xx] 4ntraks
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Klasican odmor od futa do vikenda pa gledam jel mogu i kako unaprijedit ekipu i taktiku.

Sta se tice marketa ulozio sam vec prije u 84-89 rated spanjolce i tu sam stao, neda mi se uopce visit na njemu, ici cu samo na nagrade od igranja pa ako se kanađani smiluju super ako ne ko ih sisa.

Inace jucer su mi uletili plavi untradeable sissoko i allan pa sam uklopio sissoka u njemacku ligu jer imam i crvenog digne-a pa mi svi imaju full chem sa 433 taktikom.

Taktiku sam jucer promjenio na 4222 i izgleda mi kao pun pogodak uz 41212(2) mi nekako najvise odgovara valjda zbog 2 CDM i 2 ST.

Na drugoj slici mi je nominalno druga ekipa, isto sam se igrao sa taktikom i jeftijim igracima ali tu su fernandes i promes na 8 chem, acuna na cdm mi je odlican i njega sam dobio kao crveni pick iz wl.

Trenutno imam 120k coinsa i jos nekih 200k u spanjolcima ali market mi se cini malo drugaciji ove godine pa cekam oce li i kada porast cijena da ih prodam.

Sta se tice pojacanja za prvu ekipu razmisljam o hernandezu na cb i mozda o reusu ali nije da je bas jeftin.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Koji je gust igrat ovu igru preko tjedna prijepodne dok nema wl-a i dok je valjda sva djecurlija u skoli. Serveri super, nema delaya, ma milina. Eto me lagano prema prvoj diviziji.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

4 rare packa otvorim, 84 rare kartice dobijem i najbolja kartica Haller i Casillas. Ovu dvojcu sam u zadnjih par dana dobijao na dnevnoj bazi. Ne mogu vjerovati... Ne da mi se više zahebavati i sve kartice s kojima ne igram stavljam na market. Nema smisla čuvati ih za SBC kada ionako ne mogu ništa dobiti. Skupit ću valjda za kantea i to je to za ovu fifu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 16:05 (movie).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Koji je gust igrat ovu igru preko tjedna prijepodne dok nema wl-a i dok je valjda sva djecurlija u skoli. Serveri super, nema delaya, ma milina. Eto me lagano prema prvoj diviziji.

 Tru that. Makar ja sam u vecernjim/jutarnjim satima podrobil jedno 9-10 pobjeda za redom samo zato jer je gameplay bil top. Usel u div 3 ko iz puske. Nevjerovatno koliko je core gameplay odlican. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Kante je stvarno odlican i end game kartica kako se za sada cini ima ga svuda a kontrolira loptu skoro kao messi. Po noci je super igrat od 23h tu dobijem jako puno tekmi za redom.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Koje su vam najbolje formacije

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Bili mi neko znao objasniti sto je s penalima u ovoj igri znaci doslovno svaki penal kog sutnem ili mi bude obranjen ili zabijem s tim da je protivnik pogodio stranu u koju pucam. Jeli moguce da imam toliko malo srece ili ima neka tajna o branjenju penala? 

Leo
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 20:16 (Dzem1234).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Gledaj u glavu igraca kako cilja tako mu se okrece glava tako mozes znati stranu e sad najbolje ti je ciljati jednu stranu a onda naglo promjeniti na drugu ali moras paziti da ne prebacis previse. Ja naciljam lijevo recimo i onda prije suta pustim gljivu onda opuca po sredini a lik se baci

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Dzem1234 kaže...

Bili mi neko znao objasniti sto je s penalima u ovoj igri znaci doslovno svaki penal kog sutnem ili mi bude obranjen ili zabijem s tim da je protivnik pogodio stranu u koju pucam. Jeli moguce da imam toliko malo srece ili ima neka tajna o branjenju penala? 

 Moras naucit dozirat gljivu. Isto tako, ako promijenis u zadnji tren, nece ti registrirat... Tik do udarca moras promijeniti stranu ili saltat tak da protivnik ne zna kud ces. Ja koristim tu taktiku i drzim R2 ( kod mene felš) jer ako gadas tako da se loota felša od golmana, zabit ces. Isto tako najbolje je gadat pod precku, to cak i da pogodi stranu nece obraniti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Moras naucit dozirat gljivu. Isto tako, ako promijenis u zadnji tren, nece ti registrirat... Tik do udarca moras promijeniti stranu ili saltat tak da protivnik ne zna kud ces. Ja koristim tu taktiku i drzim R2 ( kod mene felš) jer ako gadas tako da se loota felša od golmana, zabit ces. Isto tako najbolje je gadat pod precku, to cak i da pogodi stranu nece obraniti. 

Je, najbolje je i najteže. Najlakše je pucati po travi uz samu stativu i to jako. Rijetko tko će ti to obraniti. Svi se koncentriraju na udarce na dohvat ruke. Desetak puta sam u rivalsima do sada pucao i nitko mi još nije obranio do sada penal. Protiv AI je gol iz penala u SB gotovo nemoguće zabiti ako ti golman pogodi stranu što je idiotarija made in kanada.

13 godina
offline
FIFA 20

Novi update izašao, nisam sve čitao ali kako san razumio nerfali drop back

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
dejan1471 kaže...

Novi update izašao, nisam sve čitao ali kako san razumio nerfali drop back

Evo ovdje sve piše: https://fifaforums.easports.com/en/discussion/510647/fifa-20-title-update-5/p1?new=1

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Procitao sam patch. Teoretski zvuci jako dobro. Kako ce bit u pralsi, vidit cemo. Jako mo se svida patch jer ce napokon moja 41212 koja prelazi u 343 jako dobro doc do izrazaja. Pogotovo u brzok tranziciji bez presinga.

Kaj se tice tacklinga, takoder ce manual defending doci dp izrazaja jer pri odradenom tackleu, protivnik nece imatmposjed lopte.

 

Aj da vidimo hoce li to bit tako. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

odigrao 2 tekme ,, delay blaga katastrofa par sekundi,,, ovako nije bilo ni na WL

Who bolan cares
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

U potpunosti se slazem sa tobom i ja sam isto odigrao dvije tekme i delay je kritican. Treba 2,3 sekunde igracu da se doda lopta ili uopce ne registriraju moju tipku. Primio sam gol tako sto sam vratio golmanu loptu i stisnuo tipku za ispucavanje moj golman samo trcao dodatnih nekih 3,4 metra i onda je tek isao pokusavati zviznuti loptu i naravno protivnicki igrac koji je bio nekih 10m udaljen od njega mu je uzeo loptu i dao gol. Jedino sto sam primitio od patcha je to sto je lakse uzeti loptu lopta se definitivno manje odbija. Smeta me taj ogromni delay ni malo mi nije zabavno dok igram pod njime. Trebali su jos poboljsati golmane sto se tice hvatanje lopte jer nije normalno da golman tako neke spore lopte boksa i stvara dodatni pritisak umjesto da je samo uhvatio rukama i rjesio problem

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 20

Koga staviti za RB, Walker ili Cancelo?

 

https://www.futbin.com/20/squad/10234298

 

Ovo je moja ekipa,i koga bi mi preporucili za ST,umjesto Pukija?

 

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice