FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 621.118
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Red_Star_Forever kaže...
pa vi rekoste odlican fudbal.... a ono katastrofa.....pocelo je pocelo....titanik polako tone... a secam se pre jedno mesec dana dok sam igrao fiu 14 za ps4 i mislim se sta ce novo smilsiti u fifi 15 a ono razocarenje...i kraj jedne lepe sage....al tu je pes 15 king is back.....

Bog te ranio stsa si naporan. 

Gdje sta tone ? Tko tone ? Gdje je kraj jedne lijepe sage... zato jer igra ima 2-3 buga ? Ok, krucijalni su sta se tice gameplaya nekad ali sta ga ti drobis to je strasno. Isto tako si lupetao i prosle godine... Kako je PES back, kako ces ga igrat dok ti prste ne izgore i onda si opet upalio FIFAu i pljuvao po PESu.

15 nije rzaocarenje, jednostavno je novi nacin igranja i vecini ljudi nov posto je PC tek sada dobio ignite engine. PES 15 nije nigdje back, sve dok imaju robotske pokrete i osjecaj udarca ravan nicemu nemaju sta trazit osim kod nekih fanboya i kad se razvali sa ekipom.

Problem je sta je PES imao gdje napredovat jer je PES 14 bio tesko smece pa se ovo sad cini wow.

 

Ali bitno da je kraj jedne lijepe sage, jer eto ti znas...  

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

hoce tko mijenjati fifa 15 coinse za fifa14+ brdo igraca

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Red_Star_Forever kaže...
pa vi rekoste odlican fudbal.... a ono katastrofa.....pocelo je pocelo....titanik polako tone... a secam se pre jedno mesec dana dok sam igrao fiu 14 za ps4 i mislim se sta ce novo smilsiti u fifi 15 a ono razocarenje...i kraj jedne lepe sage....al tu je pes 15 king is back.....

 

s..........kim.......se....ti.....točn0....boriš*?=)?!? osim....sa.....samim.........sklapanjem...,,,.,.,rečenica

 

šumski put je bio ravan.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
za razliku od nekih neki nisu odigrali ni dva sata fifu 14 za ps4 da bi mogao da napise slovo o fifi jer moze samo da gleda... drugo za razliku od nekih kupio sam obe igre prosle godine i za razliku od nekih kupujem i ove godine....doduse ove godine nisam ni igrao fifu 14 za pc kao ni pes 14 za pc , sve do momenta kada sam kupio ps4 i uz to fifu 14 i video sta je pravi fudbal a ne ovo sto je sada, kada budes iskljucivo ti simekz probao pes 15 za ps4 onda mozes da kaze nesto o tome a plus je igra demo, pa kada odigras jedno deset sati jedne i druge igre za ps4 ne za pc jer po meni postoji rzlike u odnosu na pc a ko nece da prizna sta da mu radim...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
dreammaker kaže...
Red_Star_Forever kaže...
pa vi rekoste odlican fudbal.... a ono katastrofa.....pocelo je pocelo....titanik polako tone... a secam se pre jedno mesec dana dok sam igrao fiu 14 za ps4 i mislim se sta ce novo smilsiti u fifi 15 a ono razocarenje...i kraj jedne lepe sage....al tu je pes 15 king is back.....

 

s..........kim.......se....ti.....točn0....boriš*?=)?!? osim....sa.....samim.........sklapanjem...,,,.,.,rečenica

 

Uopce netreba obracat pažnju na njega. Iz godine u godinu ista priča. Neznam kako sam sebi nije dosadan. I ovo je još i dobro, prije nije bilo ni zareza ni točke, ništa. 

 

S druge strane, izgleda da sam fakat za dzabe dobio IF-a, još mi stoji u klubu a pare nisu skinuli :D 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15

"Obozavam" ove autobuyere, stavim nekog golmana zlatnog na bin 150 buy 400 i znaci nije prosla sekunda tako rec prodan hahah ...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
jer si ti nastavnik sprskog pa gledas da li ima tacka zarez... zar nisi pomislio da to radim namerno...
a to sto fifa se unazadila sa fifom 15 nisam vam ja kriv.
jer sam vam ja kriv sto golman stoji na pet metara, je sam vam ja kriv sto je speed OP , jer sam vam ja kriv sto se igra veoma brzo gde kao sto neko rekao nema sredine.......o cemu mi ovde pricamo...nista nisam izmislio vec samo vas ponavljam....jer sam ja ovo vec igrao sto vi sada igrate od aprila meseca a vi tek sada.. pa malo razmislite o tome...
14 godina
offline
Re: FIFA 15
TheDarkSide kaže...

"Obozavam" ove autobuyere, stavim nekog golmana zlatnog na bin 150 buy 400 i znaci nije prosla sekunda tako rec prodan hahah ...

igrao fifu 13 više od 1000 sati, vecinom ultimate, tek ove godine sam poceo trejdati mali i skuzio kolko je zapravo lako doci do para, pogotovo sad na pocetku

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jxrQHHw2nLlyH:pc

 

trenutni squad, stedi se za matu

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 3:30 (The Unforgiven).
13 godina
offline
Re: FIFA 15
The Unforgiven kaže...
TheDarkSide kaže...

"Obozavam" ove autobuyere, stavim nekog golmana zlatnog na bin 150 buy 400 i znaci nije prosla sekunda tako rec prodan hahah ...

igrao fifu 13 više od 1000 sati, vecinom ultimate, tek ove godine sam poceo trejdati mali i skuzio kolko je zapravo lako doci do para, pogotovo sad na pocetku

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=jxrQHHw2nLlyH:pc

 

trenutni squad, stedi se za matu

Tko god je krenuo sa tradeanjem se lako mogao obogatiti. Samo je trebalo prepoznati pravi deal. Trenutno imam stvari na prodaji koje će mi donijeti 30-40k, bez nekog posebnog truda. Rakitića uzeo za 4k, prodao za 9k, Coutinho sa 3k na 8k, De Rossi kupljen za 2.9k, ići će za 7k minimalno, Dante sa 2k na 4.5k itd itd. Tko se malo ozbiljnije prihvatio toga, mogao je krenuti sa 100k u novu sezonu bez brige.

 

Od toga sam nakupovao hrpetinu contracta po 500-600 jer će tome sigurno cijena porasti na 800-1200 ako ne i više kad svi počnu igrati.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
FIFA 15

A gotovo ne ne nevjerovatno da u toj brzini sve je brzo, a kad treba pucati po golu gotovo u pol slucaja ne stignes napuniti jer netko ti oduzme loptu. Veliki sam fan fife, ali ovo mi nije sjelo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

U austriji fifa rasprodana i nepostoji niti jedno jedino mjesto gdje se vise moze kupit...posiljke u trgovine se ocekuju tek za tjedan dana opet..

Vidim ljudi nude i po 120€ da se domognu igre haha

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Vi sto pricate da je fifa prebtza..hel igrate na PC ili?

jer meni na ps4 prije da je spora nego brza...

Na pc sam igrao demo,i on je bio jako jako brz

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Oprostite za off topic ali imam jedno pitanje.Treba mi još par kuna preko paysafecarda da uzmem fifu.Jel ima možda netko viška?Bio bih vam zahvalan. {#} {#}

I always tell the truth.Even when I lie.
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Red_Star_Forever kaže...
jer si ti nastavnik sprskog pa gledas da li ima tacka zarez... zar nisi pomislio da to radim namerno...
a to sto fifa se unazadila sa fifom 15 nisam vam ja kriv.
jer sam vam ja kriv sto golman stoji na pet metara, je sam vam ja kriv sto je speed OP , jer sam vam ja kriv sto se igra veoma brzo gde kao sto neko rekao nema sredine.......o cemu mi ovde pricamo...nista nisam izmislio vec samo vas ponavljam....jer sam ja ovo vec igrao sto vi sada igrate od aprila meseca a vi tek sada.. pa malo razmislite o tome...

Po cemu je to speed OP. Znaci Messi je OP za vecinu obrana pa ga treba patchirat da nebude ? Hebiga, ako je netko brzi, brzi je... AKo se znas postaviti sa obranom nece ti nitko proc. Jucer sam naiso na lika sa Neymarom i Messiem u napadu, nije imao udarac po golu makar je imo dva najagilnija i najbrza igraca. I sta sad ? Treba nerfat neciju obranu ? 

Sada da naprave patch da igraci na izvodenju s centra ne stoje toliko visoko, golmane vratit malo unazad i to je to. Ja ne vidim problem u brzini, problem je u asissted igranju koje ti daje osjecaj flipera. Isto tako cak i taj asisted moze napraviti pogresku. Probaj visoku loptu iz prve ispucat van, vidjet ces sta ce se dogodit. Probaj to u PESu, dobit ce volejcinu kakvu mozes vidjeti jednom u 10 godina. Gledam video na youtubu gdje frajer samo roka povratnu u PESu i puca iz prve. Naravno, svaka odsjeda pod precku... bio to Messi, Ronaldo ili Ilija Sivonjica, ona ide po precku.

 

Samo lud covjek moze reci da se FIFA sa novim enginom unazadila... to je apsurdno.


Zato nemoj se ponavljat ko prijasnjih godina. Samo si radis gluposti.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Mortiis kaže...

Vi sto pricate da je fifa prebtza..hel igrate na PC ili?

jer meni na ps4 prije da je spora nego brza...

Na pc sam igrao demo,i on je bio jako jako brz

 

Na pc-u je prebrzo, za ps4 po pisanjima vidim da je ok. 

 

I s tim sastavom harat dok se za Juventusofce ne skupi  {#}

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=bVygGBpknLlGJ:pc

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 11:29 (matekws).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
pazi ti na osnovu klipa na youtube dajes zakljucak za pes 15 a ja koji igram pes 15 plus na superstar bas ce da dodjes do prilike kakve si ti opisao, drugo bez potrebe je pricati sa tobom o pes 15 kada neces imati rpilike jedno dobrih 10 sati odigrati tako da nemoj nesto komentarisati a nisi ni probao... sto se tice fife 15 vec sam rekao a to sto neki veruju da ce bilo sta popraviti cisto sumnjam jer se i ove godine dobro prodaje na slavu fife 14 ne za pc vec za konzole....al sada da ja tebi objasnjavam da fifu 15 igram vec od aprila je zaista ne ozbiljno sa moje strane , ti uzivaj u fifi 15 posto fifa 14 za pc je totalno drugi fudbal u odnosu sto ste sada dobili sa hendikepom golmana.
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Zasto ja nebi igrao pes 15 ? Ne razumijem te... Sry sta se nema za ps4 pa da igram fifau 15 od aprila...

Isto si govorio i prosle godine. Ti si jedan od boljih trollova ovdje. Ja ti ae divim.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
pa kako komentarises ne bih rekao da imas ps4....
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Pa nemam... To ti govorim.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
pa zasto onda komentarises fifu 14 za ps4 kada nemas, tako i za pes 15 koji ce igrati za pc tek kada izadje igra i to u slucaju da bude identicna sa novim konzolama ali sumnjam u to kao i sto neki pricaju da ima razlike izmedju fife 15 za pc i ps4, ja ne mogu da kazem da li ima ili nema jer sam za pc izbrisao jer sta ce mi.....sto se tice brzine za fifu 15 mi je ok posto tek vceras cu zaigrati full igru kad se vratim sa posla jer u toku popodnevnim satima je dobijam......a pes 15 zaista kako mozes da kazes bilo sta a nisi ni odigrao barem dva minuta....pusti youtube klipove dok ne uzmes u ruke nema komentarisanja....
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

evo pocetne ekipe... sve utakmice su online.tevez je zvijer. pogba takoder. lavezzi mi je trenutno najlosiji igrac,suaseta je bolji 50 puta.

obrana se dobro drzi s obzirom na kolicinu abusera vec u 10 diviziji. ako netko ima fifa 15 coinsa a zeli igrace iz 14 (motm ronaldo, motm ibra ,tott messi,tots robben itd)

nek se javi.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=bX78fW7rnLlIj:pc

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

http://gyazo.com/bb373986e154fa9dd393cf642af05d65

 

moja ekipa za pocetak, uglavnom dobio 7.5k kao poklon preko web appa, jos nemam igru :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
može li me neko uputiti gdje je najjeftinija trenutačno FIFA 15? ima li na nuveemu ili negdje preko proxya?
Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
13 godina
offline
Re: FIFA 15
strbi kaže...
može li me neko uputiti gdje je najjeftinija trenutačno FIFA 15? ima li na nuveemu ili negdje preko proxya?

Preko mexičkog origina ,,, čitaj malo

Who bolan cares
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Mislim ljudi, podforum je PC Igre, podrazumijeva se da pričamo o PC verziji FIFE, osim ako drugačije ne kažemo.

 
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Što je sa eplati? Jeli tko kupio tamo cdkey?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Moze mala pomoc jel minmoze nekobrec kak da namijestim taktiku i player instructions al kojibce bit spremljeni zabstalno a ne da moram prije svakog meca mijenjati..??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
pavone kaže...

Što je sa eplati? Jeli tko kupio tamo cdkey?

Jesam ja! Dođe te nekih 39 EUR.

KODAK17 and Anchor Man = interblueNick
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

i jeli ti stigao već?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice