EVE Online

poruka: 1.719
|
čitano: 386.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: EVE Online : Veliki EvE Rat
10 godina
offline
EVE Online

Prodao glavnog chara, dakle oće ko kupit industrijalca 43m SP.

Doslovno dva dana do rorq-a. 700kn. 5b net worth.

Također istreniran tactical shield reconfiguration na 5, za PANIC modul.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2018 11:58 (filter160).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EVE Online
WiCkED kaže...

https://www.ccpgames.com/news/2018/black-desert-online-creators-pearl-abyss-to-acquire-ccp-games-makers-of-eve

 

Pearl Abyss (Koreanci koji su iza Black Desert Online) su kupili CCP. Koliko sam imao prilike pratiti BDO, igra je totalno Pay 2 Win, top tier itema je strahovito pod RNG-om koji mozes zaobici ako upucas $$ u igru.

 

Sto ovo znaci za EVE? Pa, bojim se da je to bilo to od koliko-toliko normalne igre, za godinu-dvije ide sve kvragu dok naprave pritisak na loot boxes i nove premium shop overpowered iteme. RIP EVE, ovaj put zaozbiljno.

 U biti je P2W već neko vrijeme. I prije si mogao kupiti velike količine ISK-a, a od relativno nedavno možeš kupiti skillova koliko imaš novaca za potrošiti.

I mene je strah glupih promjena, ali nemojmo se zavaravati da nije do sad bio pay to win, iako valjda ne tako gadno ejr je doska skup.

15 godina
offline
Re: EVE Online
WiCkED kaže...

https://www.ccpgames.com/news/2018/black-desert-online-creators-pearl-abyss-to-acquire-ccp-games-makers-of-eve

 

Pearl Abyss (Koreanci koji su iza Black Desert Online) su kupili CCP. Koliko sam imao prilike pratiti BDO, igra je totalno Pay 2 Win, top tier itema je strahovito pod RNG-om koji mozes zaobici ako upucas $$ u igru.

 

Sto ovo znaci za EVE? Pa, bojim se da je to bilo to od koliko-toliko normalne igre, za godinu-dvije ide sve kvragu dok naprave pritisak na loot boxes i nove premium shop overpowered iteme. RIP EVE, ovaj put zaozbiljno.

 Jel igraš aktivno ili kao ja u pasivi sa sjetom?

15 godina
offline
Re: EVE Online
Gajotres kaže...
WiCkED kaže...

https://www.ccpgames.com/news/2018/black-desert-online-creators-pearl-abyss-to-acquire-ccp-games-makers-of-eve

 

Pearl Abyss (Koreanci koji su iza Black Desert Online) su kupili CCP. Koliko sam imao prilike pratiti BDO, igra je totalno Pay 2 Win, top tier itema je strahovito pod RNG-om koji mozes zaobici ako upucas $$ u igru.

 

Sto ovo znaci za EVE? Pa, bojim se da je to bilo to od koliko-toliko normalne igre, za godinu-dvije ide sve kvragu dok naprave pritisak na loot boxes i nove premium shop overpowered iteme. RIP EVE, ovaj put zaozbiljno.

 Jel igraš aktivno ili kao ja u pasivi sa sjetom?

 Pasiva, ali dok malo zahladi vani i bude više mraka, vjerojatno ću se aktivirati. Još koji dobar rat prije nego ode igra kvragu :)

15 godina
offline
Re: EVE Online

 

Btw Ovaj rat na sjeveru je dugo trajao, goonsi ubili CO2 keepstarove, dobili lovu da se vrate doma i to je to otprilike :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 13:12 (WiCkED).
15 godina
offline
Re: EVE Online
WiCkED kaže...

 

Btw Ovaj rat na sjeveru je dugo trajao, goonsi ubili CO2 keepstarove, dobili lovu da se vrate doma i to je to otprilike :)

 Ne znam ali zbog nekog razloga sam CO2 zapamtio kao Jude i skroz u negativnom kontekstu ali ne sječam se zašto. 

16 godina
offline
EVE Online

Ne vole ljudi GigXa pa to je čudo.


U kojim ste savezima?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

ma gigx je retard. zato su svi bili presretni kad je dobio ban, drugo nije ni zaslužio

14 godina
neaktivan
offline
EVE Online

Dodjite svi u Balkan Kings, u goonsima smo, ima nas tridesetak, nekih 20 aktivnih igraca, ima nas dosta u superima i titanima tako da imate backup ako treba, nisam tu bas na forumu aktivan pa se javite ingame nekom od direktora, u Delve-u zivimo, odlicno je, uvijek ima contenta, a i isk se tamo daleko najlakse zaradi, dosao sam od 20b do 90b procjenjene vrijednosti accountova u par mjeseci

idemo svi u Moloke!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EVE Online

fuck Goons

 

(ništa lično)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2019 19:59 (rashomon).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
EVE Online

Ej ekipa, igra li tko još?  

Navodno je broj igrača probio rekord zadnjih tjedana zbog karantene..  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: EVE Online

Koliko teško se ufurat u EVE? Kopka me karantena a nikad nisam bio eve player....

16 godina
offline
Re: EVE Online

Igra ima prilično strmu krivulju učenja ali i dobar tutorial. AKo si malo uporan kroz par dana pohvataš sve bitno i onda dalje samo nadograđuješ.

Ako voliš SF, space exploration i svemirske brodove svakako probaj. 

 

Super je stvar kaj su svi igrači u jednom svemiru (single shard arhitektura) i svi mogu međusobno imat interakciju, te utjecat na događaje u gameworldu.

Lijep pozdrav ;)
16 godina
offline
Re: EVE Online
Rocinante2112 kaže...

Koliko teško se ufurat u EVE? Kopka me karantena a nikad nisam bio eve player....

Ovakva je situacija bila davnih dana , danas je vjerojatno bolje.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: EVE Online
Dado_ZG78 kaže...

Ej ekipa, igra li tko još?  

Navodno je broj igrača probio rekord zadnjih tjedana zbog karantene..  

 

Povremeno, bio sam aktivan od 2013 do 2019 - sad se logujem povremeno i pratim podcaste.

 

Ne znam šta da ti kažem. Mislim da sam ugrabio zadnju godinu kada je EVE bio još uvijek živahan, nakon što se desio World War Bee određene forme ponašanja su se ekstremizirale i od tada je igra poprilično potonula.

 

Problem je prije svega što se sve svelo na to ko može izbaciti veći broj Titana na grid, i sama nadmoć superkapital brodova u osnovnim ISK grind operacijama. To je istrijebilo low sec i sve piratske korporacije iz te domene, i još uvijek je na mjestu puna dominacija velikih null sec saveza koji više i ne ratuju međusobno zbog ove nadmoći.

 

Moje iskustvo ispočetka je bio null sec, ali sam onda imao sreću da upoznam mrak ekipu iz piratske low sec zone, i doživio sam s njima totalni superblast s igrom. Nijedna druga igra neće dostići taj nivo. U međuvremenu sva ekipa je odustala, mene nostalgija i dalje drži, ali to nešto što sam volio u EVE-u više ne postoji.


Imali su zanimljivih pokušaja da vrate EVE u divlji mode, ali ništa nije uspjelo.

Sad to rade drugačije, i da ljudi se vraćaju, ali mislim da će trebati još par mjeseci - eventualno na jesen da se EVE vrati u život i da prestane ovo totalno blueballs sranje - niko ne smije napasti nikoga. Ako napadneš nekoga sa cruiserima, fregatama - uslijedi batphone i bacaju jato supercarriera i titana na tebe (vjeruj mi doživio sam ovo u FW zoni sa flotom of 4-5 Breachera).

 

Probao Triglavian incursions PvE, super je.

 

Uradili su mali update za lowsec/FW i wormhole space. Ali još uvijek stvari nisu ni blizu kakve su bile.

 

Ja lično, kao EVE fanatik moram ti reći da još uvijek nisam OK sa stvarima. Ali se povremeno logujem i ispatroliram sisteme čisto da vidim šta se dešava.

 

Ako voliš PvE mislim da imaju dobrih stvari da se testira, i dobrih novih brodica. Ali PvP-wise EVE kakav je bio - nije to još tu kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 15:38 (rashomon).
3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online
pozdrav ekipa ja bi počeo irati EVE ali mi treba gomila savjeta... koju rasu izabrati,gdje naći naše dečke, i slično...
7 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

Ej Gorman, nema veze koju rasu izabereš, to je samo kozmetička stvar - kako će ti izgledat lik.

 

Ekipu sa Balkana imaš u Balkan kingsima, ima neka ekipa i u wormhole - Addicted to Sljivovica se zovu.

 

Sad je odličan trenutak za počet igrat. Supercaps i titani nisu toliko premoćni više. Ali najvažnije je da su TEST i Goonswarm prekinili sporazum o nezauzimanju teritorija međusobno. Sprema se rat. Igra postaje sve zdravija nakon dugo vremena. 

 

Pozdrav za ekipu iz bivšeg Croatian channela. Rechter ovdje. CCP je ukinia službene kanale po državama, neobjašnjivo. 

 

Ako ko želi počet igrat evo link za recruit a friend: https://www.eveonline.com/signup?invc=6bd757bb-d959-417c-81b5-4884637d4f31

3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online
ok, ali netko mi reče da rasa određuje koje ceš brodove i bonuse koristiti, a to na startnom ekranu ne piše..samo politika kao " mi smo najbolji, nitko nam nije ravan..." i slično .. kako da znam kako i sa čime krenuti... u nekim i6rama sam počinjao kao tr6ovac, pa onda malo "kraduckao", pa bio "bounty 4unter" i na kraju završio kao nekakav vojnik (sa činom ili bez nje6a, ovisno o klanu u kojem sam bio i koliko sam bio aktivan).... kako to izleda u EVE-u?? čuo sam da aktivni i6rači mo6u skupiti dovoljno ISK-a ( tako se zovu kune u EVE-u, zar ne ??) pa ne moraju placati pravim novcem za i6ranje ne6o koriste ISK za placanje pretplate... ima li u tome istine?? i oprosti zbo6 ovi4 brojeva u tekstu, ne radi tastatura kako treba...
8 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

Početna rasa ti samo određuje par skilova u startu te lokaciju odakle krećeš i to je to. Imaš lika u igri koji može naučiti voziti sve brodove i nije bitno što odabereš na početku. Možeš raditi misije po high sec gdje si zaštićen od napada drugih igrača (uglavnom hehe), low sec i null sec. Za sve te stvari ti preporučam da pročitaš neku Wikipediju jer ima masa toga za objasniti. Možeš raditi misije, rudariti, istraživati, otići u nulu nekoj alijansi pa se ubijati sa ostalim alijansama... Uglavnom imaš puno toga što možeš raditi. U početku zaboravi da ćeš sam biti u stanju zaraditi za ples unutar igre. Pripremi se na plaćanje pretplate

3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online
ok a ima li neki period ( npr. 30 dana kao u WoW ) koje možeš irati besplatno ?? i kada dođe do placanja...kako to ide ??
8 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

Imaš "trial" iliti igraš free do određenih skillova i brodova. Kad naučiš sve što možeš kao free, onda ili platiš za dalje ili ne možeš više ništa skillati

3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online

zvuči sasvim ok... znači mo6u biti duže vremena u i6ri besplatno s tim da cu morati i6rati ulo6u Jedi ratnika, poznato6 u čitavom svemiru i južnoj okolici... to sam puno puta bio pa mo6u biti opet.... znaju me i poznat sam kao svemirska le6enda.... NOOBY van KENOBY

8 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

ali kao free iliti alpha clone player zaboravi na išta bolje od brodova. max limit je 5 milijuna skill points. nakon toga doslovce više nemaš skillova za učiti sve dok ne platiš. gledaj na to kao na demo verziju igre. ako ti se sviđa, plati pretplatu. ako ti se ne sviđa, ne igraš

3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online

mmmm , sad sam opet zbunjen  pa zar ne mo6u biti taj alfa klon i skupljati ISK-ove (sporo, ali ipak....) kao rudar ili tr6ovac ili nesto trece , a kad nakupim 6omilicu, onda krenem s i6ranjem "za ozbiljno" ?? a do tad ce valda biti i placa, pa onda... WoW, EVE, ... i jos ponesto 

8 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

Kao rudar teško. Sa tim alpha skillovima ne možeš sjesti u dobar brod za mining a u high sec i nema neke zarade. Trgovac teško jer imaš pristup jednom contractu a i što ćeš prodavati? Nemaš skillove za proizvodnju ičega a bogme niti isk za kupnju nečega na čemu možeš zaraditi kako spada. Plex je skup, mislim da je preko milijardu iska trenutno.  Ne znam, dugo nisam igrao

3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online

to se zove "prljavi trik"  najprije te navuku a onda ti izmuzu svaku lipu koju imaš i onu koju bi mo6ao imati  ... banda jedna

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2020 7:13 (gorman).
8 godina
neaktivan
offline
Re: EVE Online

ne, to se zove demo. poanta je da probaš igru i vidiš jel ti odgovara ili ne bez plaćanja pretplate odmah u startu

16 godina
offline
Re: EVE Online

gorman 

Mislim da nisi u pravu.

Igrao sam EVE jedan period zivota. Tada si imao samo trial od 7dana ili 14dana preko frenda.

Ovo sad je bolji deal gdje mozes igrati f2p bez vremenskog ogranicenja. 7-14dana u EVE je nista.

 

U EVE se u startu moras pomiriti da ces sigurno placati pretplatu prvih 6.mj. jer ce ti ISK (ingame valuta) uvijek trebati za nesto drugo a ne samo za PLEX (kartica kojom mozes produziti pretplatu placena ingame valutom).

A ne vidim problema da se placa pretplata, ako ti igra bude dobra.

Devovi ne zive od zraka i ljubavi.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
3 godine
neaktivan
offline
Re: EVE Online

ma nije nikakav problem platiti... nekad smo za WoW imali prepaid kartice, pa fino odeš u Al6oritam, kupiš karticu prepišeš kod i teraj Miško naredni4 2 mjeseca.. a ovdje moraš imati karticu pa se 6anjati po internetu ... a osim to6a još nisam dobio prvu placu.... netko mi je stavio luk u novcanik..... svaki put kad 6a otvorim, idu mi suze na oci  

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2020 17:13 (gorman).
8 godina
neaktivan
offline
EVE Online

ima koji naš corp a da nije baziran u nuli sa obaveznim pvp? nemam vremena više za ništa takvo, radim misije po high sec pa ću kasnije vidjeti što se sve još nudi, dodali su masu stvari otkako sam igrao zadnji put. sa ljudima iz balkans kings sam igrao prije par godina dok sam imao više vremena ali sada mi nula i sve to više nije opcija. radno vrijeme mi je 17-01 ili 20-03  svetkom i petkom tako da se mogu j... sa bilo kakvim pvp-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: EVE Online : Veliki EvE Rat
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice