Driver: San Francisco

poruka: 552
|
čitano: 144.412
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Prije koji mijesec nakon dugo izumrlog ocekivanja napokon i petog dijela.

Peti nastavak Drivera, po svemu sudeći, trebao bi se vratiti u San Francisco.

Nezna se tocan izlazak igre,a ni platforme iako se nagađa da če za PC nešto kasnije sa Ubisoftovom "Always on" DRM zaštitom.

Očekuju se i licencirani automobili.

 

 

 

 

 

 

 

BMW
 
14 0 hvala 12
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

nemogu zaboravit uživanje sa driverom 2 na playstationu, vožnja čikagom, havanom....Smijeh

Sve u svemu od davno  sam fan driver seriala pa tako i oćekujem puno od ovog nastavka !

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
Moj PC  
16 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

3ica je bila najbolja u to vrijeme jos je naveliko nadmašila GTA.

BMW
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Prvi je najbolji, zeznuli su dok su krenuli u GTA smjeru (pucanje etc.), makar je dvojka još donekle. Nadam se da ovaj bude više fokusiran na vožnju ko jedinica.

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco
Driver 2 predobra igra, sam sta te murija lovi kad ides 30 na sat. Kad se most dize pa stavim auto u sredinu, pa propadne i onda svi auti na raskrizju padaju - najdrazi bug.
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco

evo još jedan zanimljiv video za one koji ga nisu vidjeli

driver mi je bio jedna od najdražih igara na playstationu, i nadam se da će i ovaj krenuti tim putem..samo da grad ne bude previše pust, i da AI bude na zadovoljvajućoj razini. jer kakva je to jurnjava kroz grad ako je na ulici svega nekoliko automobila. sve u svemu, zaigrati ću ga definitivno..

15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

uh, nisam ovo trebao pročitati, odmah su mi došli flashevi na oči... prvi driver na playstationu 1 sam igrao mjesecima po pola dana, igra je bila revolucionarna u svoje vrijeme, a i drugi dio sam izigrao... ah, to su bili dani :)

sjećam se da se u PSX-u nisu mogli načuditi kako je grad vjerno napravljen, a igrivost je usudim se reći i do danas nedostižna... baš sam jučer instalirao BLUR koji je dobio odlične ocijene a rađe bi zaigrao Drivera da imam PS1

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 10:18 (the economist).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Evo ukratko moje misljenje:

1-U to vrijeme odlična igra,ljudi su na nju gledali sa čudom i ideja za GTA.

2-Jos uvijek kao 1inica,sali s mogučnosti slobode,vrhunac za PS1.

3-Vrhunska igra u to vrijeme,pa po meni najbolji Driver,uništila SA sta se tice grafike i fizike.

4-U puno slucajeva ista stvar kao 3ica ali fali onaj duh igre.

5-Ocekivan povratak na klasiku???

BMW
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Evo i

, ovaj shift mi se čini nekako debilan, no ostalo viđeno je dobro, drago mi je što ulice nistu pustoš.

I jako mi je drago što je grad ogroman.

Btw. Cappy, prvi GTA je izašao dvije godine prije prvog Drivera. ( mada je tad Driver bio bolji ).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 23:40 (thuglife).
Moj PC  
1 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
thuglife kaže...

Btw. Cappy, prvi GTA je izašao dvije godine prije prvog Drivera.

Za GTA3.

BMW
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
thuglife kaže...

Evo i

, ovaj shift mi se čini nekako debilan, no ostalo viđeno je dobro, drago mi je što ulice nistu pustoš.

I jako mi je drago što je grad ogroman.

Btw. Cappy, prvi GTA je izašao dvije godine prije prvog Drivera. ( mada je tad Driver bio bolji ).

a bar su originalni i nešto novo, neviđeno osmislili. Taj shift mi se čini nekako nespretan , al valda kad se navikneš je dobro. A i vožnja auta je sama po sebi teška a samim time i realna, vidi se po tome što ni on nezna baš dobro vozit, zabio se 5 puta Belji se

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ajme koji licencirani autiiiii, njamiiiii, ko da su mene pitali.... 159, Mi.To, 500 Abarth, 8C............. Vidim svi talijani....

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
Dodge_167 kaže...

Ajme koji licencirani autiiiii, njamiiiii, ko da su mene pitali.... 159, Mi.To, 500 Abarth, 8C............. Vidim svi talijani....

Švaba i nisan vidija?

BMW
15 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Jao kako dobro izgleda, kad gledam ovaj video igra se i meni. :)

Svida mi se sto su odabrali San Francisco za grad, a i auti izgledaju socno. :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Ja sam igro jedinicu na kompu. Isto je bio san francisko kolko se sjecam. Super je natjeravanje po onim ulicama koje idu u brijeg u san francisku, kad si se dobro zaletio mogo si cijelu ulicu preskocit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Največi plus je ogromna mapa.

BMW
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

kad izlazi??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
bik kaže...

kad izlazi??

 još nije objavljeno, odnosno stoji TBA - to be anounced. vjerojatno na jesen.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
robisierra92 kaže...
bik kaže...

kad izlazi??

 još nije objavljeno, odnosno stoji TBA - to be anounced. vjerojatno na jesen.

Do nove godine ce sigurno,sad tocnije nije poznato.

BMW
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
cappy kaže...
Dodge_167 kaže...

Ajme koji licencirani autiiiii, njamiiiii, ko da su mene pitali.... 159, Mi.To, 500 Abarth, 8C............. Vidim svi talijani....

Švaba i nisan vidija?

  Kako nema? Porsche?

 

 

 

BTW. Igra se čini jako dobra

(_.:BRUNO:._) /////// Don't argue with trolls - it means that they win.
14 godina
protjeran
offline
Driver: San Francisco

Odlično, driver je uvijek bio zabavan...

Ima u gameplayu jedna vijest o driveru, mislim da če biti odlićan...

 

Nisu ga još najavili... Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Driver: San Francisco

Izgleda dobro,jedino mi taj "shift" izgleda malo bezveze...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

nadam se da ce bit i bolja grafika od gta, jer je u gta 4 teski promasaj, svijetla na autu umisto da se vidi zarulja unutar, ono svijetlo isto ko u san andreasa...sudeci po slikama bit ce to grafika za pantit i jel izlazi ove godine igra??

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

jedva cekam, 3-ca mi je bila predobra, a i 4 takoder.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

samo ima nesto lose sto rade u tim igricama a ima i toga u filmovima,...ako je prvi drugi i treci dio na istom principu da se tako izrazim, zasto su onda cetvorku skroz drukcije napravili koda nije driver koda je neka druga igra...jer su ovi dosadasnji bili prakticki nastavci, a onda 4 skroz nes drugo, druga prica....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
hitmanr kaže...

samo ima nesto lose sto rade u tim igricama a ima i toga u filmovima,...ako je prvi drugi i treci dio na istom principu da se tako izrazim, zasto su onda cetvorku skroz drukcije napravili koda nije driver koda je neka druga igra...jer su ovi dosadasnji bili prakticki nastavci, a onda 4 skroz nes drugo, druga prica....

Slažem se i u ostalom potpuni promoašaj,kako izgleda ovi novi se vrača korjenima.

BMW
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

Hm... zvuči zanimljivo... al Driver Parallel lines me je razočarao tako da sumnjam da budem ovo zaigrao..

Revenge is like a ghost, it takes over every man it touches. It's thirst cannot be quenched until the last man standing has fallen /// Trust no one...
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Driver: San Francisco
Looka kaže...

Hm... zvuči zanimljivo... al Driver Parallel lines me je razočarao tako da sumnjam da budem ovo zaigrao..

Zašto?Uvijek valja provat možda igra ispadne dobra.

Razočarao je i mene MW2 pa ču opet zaigrat 7icu.

BMW
14 godina
neaktivan
offline
Driver: San Francisco

mnogi tvrde da je cod 5 najgori, ja ne kazem da je najbolji al ako ne nista najkrvolocniji, jedini cod u kojem tjele mogu ostat bez noge ruke da se vidi rebra i ta sranja, a cak je i jedna od rijetkih ratnih igara koje to imaju

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2010 10:11 (hitmanr).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Driver: San Francisco

Driver je odgođen za 2011. Mršti se Ubisoft je objavio kako je igra odgođena za sljedeću godinu, a kao razlog odgode navodi se „pretjerano kompetitivno tržište za Božić“. Igra će tako izaći tijekom Ubisoftovog četvrtog dijela fiskalne godine – između 1. siječnja te 31. ožujka. 2011. godine . Driver San Francisco izlazi za PC, PS3 te Xbox 360, a najviše polemike izazvao je igrin novi sustav prebacivanja iz jednog auta u drugi.

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice